plamy, przebarwienia, co to jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 12:49   #1
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109

plamy, przebarwienia, co to jest?


Hej
Mam na twarzy takie dziwne plamki, głownie na nosie i pod oczami, nawet dosłownie pod dolną powieką mam taką plamkę, na czole, trochę bliżej uszu też są, ale w mniejszych ilościach. Obecnie mam ich więcej niż w zimie, ale nie jestem pewna,czy są to piegi, nikt mi bliski nie ma piegów. Wydaje mi się,że to jakieś plamki pigmentacyjne, szczególnie na nosie tego jest dużo i nie są pojedyncze, tylko w skupiskach. Może znacie jakieś sposoby na to? Specyfiki, czy może jakiś zabieg, bo bardzo mi się nie podoba moja twarz z tymi plamami.. smutny uśmiech Słyszałam,że powinno się chronić kremami z wysokim PPD, ale z tego co wiem, np anthelios nie uchroni przed piegami latem..
Zdjęcie jest z dużym kontrastem, żeby było dobrze widać te plamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160630_090322.jpg (56,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160630_090352.jpg (88,3 KB, 18 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:21   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: plamy, przebarwienia, co to jest?

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Hej
Mam na twarzy takie dziwne plamki, głownie na nosie i pod oczami, nawet dosłownie pod dolną powieką mam taką plamkę, na czole, trochę bliżej uszu też są, ale w mniejszych ilościach. Obecnie mam ich więcej niż w zimie, ale nie jestem pewna,czy są to piegi, nikt mi bliski nie ma piegów. Wydaje mi się,że to jakieś plamki pigmentacyjne, szczególnie na nosie tego jest dużo i nie są pojedyncze, tylko w skupiskach. Może znacie jakieś sposoby na to? Specyfiki, czy może jakiś zabieg, bo bardzo mi się nie podoba moja twarz z tymi plamami.. smutny uśmiech Słyszałam,że powinno się chronić kremami z wysokim PPD, ale z tego co wiem, np anthelios nie uchroni przed piegami latem..
Zdjęcie jest z dużym kontrastem, żeby było dobrze widać te plamy
To są piegi, a piegi to przecież nic innego, jak plamki pigmentacyjne wychodzące pod wpływem słońca. Jeśli Ci to przeszkadza, to stosuj np serum z wit C i filtr na dzień.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 20:31   #3
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: plamy, przebarwienia, co to jest?

Dziękuję za odpowiedź. Serum takowe chyba znalazłam na wizaz, także zakupię i zobaczę jak to działa. Zaś mam pytanie- jak uzyskałas tak piękne włosy?? Niesamowita metamorfoza, są przepiękne ;3
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 13:45   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: plamy, przebarwienia, co to jest?

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Serum takowe chyba znalazłam na wizaz, także zakupię i zobaczę jak to działa. Zaś mam pytanie- jak uzyskałas tak piękne włosy?? Niesamowita metamorfoza, są przepiękne ;3
Dziękuję Cierpliwością tzn systematycznym podcinaniem zniszczeń, a potem to już tylko utrzymaniem w dobrej kondycji tego, co wyrosło zdrowe plus zabieg encanto jako
"długofalowa stylizacja" (likwidacja puchu).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-01 14:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.