Paznokcie żelowe. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 18:49   #1
Magdalena1996
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena1996
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9

Paznokcie żelowe.


Witam Nie wiem czy jest gdzieś taki jakiś temat podobny do tego, bo przeszukałam już cały internet dlatego chciałam zapytać o pewne kwestie. Jako że jestem totalnym laikiem i nie wiem nic o robieniu paznokci żelowych chciałam zapytać o jakiś krótki poradnik (?) który pomógłby mi zrozumieć proces tworzenia paznokci żelowych. Robiłam już (w domu) paznokcie hybrydowe, niestety nie wiedziałam jaki zestaw kupić na allegro, i trafiło się że kupiłam bubel (o ile lampa wydaje się być okej, bo jest uv 36w, tak lakiery i baza/top to masakra) nie marnując już pieniedzy na specyfiki chciałabym spróbować innej metody robienia paznokci (oczywiście nie rezygnując z paznokci hybrydowych) Powoli chciałabym wdrążyć się w proces tworzenia pazurków, ponieważ w przyszłości wybieram się do szkoły policealnej aby zdobyć zawód kosmetyczki, i wykonać kursy uprawniające do tworzenia paznokci profesjonalnie.
Czy mógłby ktoś po krótce, wyjaśnić mi jakie żele trzeba kupić, i jak wygląda proces tworzenia paznokci żelowych ?
Uprzejmie dziękuję za wszelkie porady
Magdalena1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 08:40   #2
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe.

Na Podforum paznokcie przedłużane jest wątek "paznokcie zelowe". Tam znajdziesz nieco informacji. Na wizażu nie uczymy jak zrobić krok po kroku takie paznokcie. Zapoznaj się proszę z regulaminem. Zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-17 09:40:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.