Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 15:48   #1
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28

Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy


Witam Serdecznie Wszystkie Wizażankimam Pytanie A Zarazem Potrzebuje Pomocy W Zakupie....zajmuje Się Stylizacją Paznokci Metodą żelową...chciałabym Zakupić Dobry Pędzelek Do żelu ,mam Teraz Z Firmy Abc International Z Warszawy Sprawdzalam W Katalogu Jest To Niby Koliński Ale Nie Bardzo Przypomina Mi Pędzelek Tej Firmy...ma Drewnianą Czarną Rączke I Po Zamoczeniu W Zmywaczu Wszystko Zeszło Mialam Brudne Pofarbowane Palcez Jakiej Firmy Jest Najlepszy Pędzelek Cena Nie Gra Roli Ważne żeby Dobrze Mi Się Nim Pracowało,podajcie Adresy Sklepów Internetowych....dziekuje Za Pomoc.licze Na Jak Najwięcej Odpowiedzi.pozdrawiam.mar ta
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 16:43   #2
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

ja polecam pedzelek kolinky najlepsze sa takie metalowe ze skladana raczka i takie z akrylowa wtedy ci farba na rekach nie zostanie sa tanie a bardzo dobre sama sprawdzilam, a teraz mam takie same tylko do akrylu :P

http://allegro.pl/item217697011_pedz...ne_.html#photo

http://allegro.pl/item217121874__mar..._6_.html#photo
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 16:50   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Ja mam ten http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...&nr_rodzica=10
Bardzo fajny jest Rączka nie jest barwiona, więc nic nie spłynie.
W sumie przy żelu nie jest aż tak ważny rodzaj włosia, jak w przypadku akrylu Może być nawet sztuczny, jeżeli tylko nie potraktujesz go acetonem. Ja np. w ogóle nie czyszcze pędzelka w płynie do czyszczenia pędzelków, obcieram tylko nadmiar żelu i chowam w ciemnym miejscu Nawet aceton jest zbędny, bo pędzelek da się wyczyścić zwykłym cleanerem Bardzo przydatny jest jakiś prórniczek na pędzelki, żeby nie leżały na wierzchu Bo wiadomo, że promienie uv są zabójcze dla pędzelka nasączonego żelem

Ten pędzelek mi się marzy http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...&nr_rodzica=10
Niestety mam 2 pędzelki z IBD więc nie potrzebuje następnego
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:33   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Ja uzywam pedzela firmy CREATIVE. Nazywa sie "crystal gel oval brush nr 6."
Raczka jest calowicie przezroczysta wiec nie da sie pobrudzic lapek
Czyszcze ja zmywaczem bez acetonu i nic sie z nia nie dzieje (nie matowi sie ani nie odbarwia)
Wlosie bardzo elastyczne, ksztalt owalny. Bardzo dobrze rozproadza zel po plytce.
Nie uzywm zadnych plynow do szyszczenia, po prostu dokladnie wycieram wlosie z zelu i chowam
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 20:00   #5
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
dziękuje madziareczka fajnie,jestem bardzo zadowolona bo podałaś mi link do aukcji z firmy reni-nail juz kiedyś na początku od nich kupowałama nie zaglądałam na ich strony ponieważ wcześniej nie mieli tak ślicznych pędzelków...a czy znasz jakis sklep internetowy z dużą ilością brokatów do paznokci?kupuje od allegrowiczki beti1970,ma również sklep internetowy ale jeszcze kilka rad się mi przyda;-)zależy mi na kolorkach bardzo intensywnych czasami podglądam prace naszych ,,koleżanek po fachu"i mają tak śliczne zdjęcia pazurków ale to są jeszcze inne brokaty niż ja mam

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Ja mam ten http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...&nr_rodzica=10
Bardzo fajny jest Rączka nie jest barwiona, więc nic nie spłynie.
W sumie przy żelu nie jest aż tak ważny rodzaj włosia, jak w przypadku akrylu Może być nawet sztuczny, jeżeli tylko nie potraktujesz go acetonem. Ja np. w ogóle nie czyszcze pędzelka w płynie do czyszczenia pędzelków, obcieram tylko nadmiar żelu i chowam w ciemnym miejscu Nawet aceton jest zbędny, bo pędzelek da się wyczyścić zwykłym cleanerem Bardzo przydatny jest jakiś prórniczek na pędzelki, żeby nie leżały na wierzchu Bo wiadomo, że promienie uv są zabójcze dla pędzelka nasączonego żelem

Ten pędzelek mi się marzy http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...&nr_rodzica=10
Niestety mam 2 pędzelki z IBD więc nie potrzebuje następnego
dziekuje oblabobla za cenne informacje...a podałabyś mi adres sklepu internetowego gdzie mozna kupic pędzelki IBD?o tej firmie christo słyszałam ale oni mają faktycznie produkty bardzo drogie ale wiesz jak to jest Ja robie pazurki w domach klientek biore za nie 50 zł więc nie moge za bardzo pozwolić sobie na żel z tak dobrej firmy bo bym musiała do tego interesu dopłacića znasz jakies niedrogie żele ale takie które warto polecić które nie pękaja?ja mialam już z firmy gabrieelle,reni-nail,m&m-łódź to z allegro i z sun flower ale napisała mi koleżanka że te z sun flower mają słabą przyczepność do naturalnej płytki paznokciowej...:-(

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Ja uzywam pedzela firmy CREATIVE. Nazywa sie "crystal gel oval brush nr 6."
Raczka jest calowicie przezroczysta wiec nie da sie pobrudzic lapek
Czyszcze ja zmywaczem bez acetonu i nic sie z nia nie dzieje (nie matowi sie ani nie odbarwia)
Wlosie bardzo elastyczne, ksztalt owalny. Bardzo dobrze rozproadza zel po plytce.
Nie uzywm zadnych plynow do szyszczenia, po prostu dokladnie wycieram wlosie z zelu i chowam
hej kinia2305...a podasz mi jakieś namiary gdzie można kupić pędzelki firmy creativ?i znasz może jakieś sklepiki internetowe które mają śliczne kolorki brokatów?kupuje z allegro od beti1970 fajna kobietka ma również sklep internetowy ale czym więcej adresów z polecenia tym lepiej pozdrawiam cie serdecznie

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-23 o 07:36
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:05   #6
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

ja mam flat nylon6 euro fashion, i na nic innego nie zamienie
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:46   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
dziekuje oblabobla za cenne informacje...a podałabyś mi adres sklepu internetowego gdzie mozna kupic pędzelki IBD?o tej firmie christo słyszałam ale oni mają faktycznie produkty bardzo drogie ale wiesz jak to jest Ja robie pazurki w domach klientek biore za nie 50 zł więc nie moge za bardzo pozwolić sobie na żel z tak dobrej firmy bo bym musiała do tego interesu dopłacića znasz jakies niedrogie żele ale takie które warto polecić które nie pękaja?ja mialam już z firmy gabrieelle,reni-nail,m&m-łódź to z allegro i z sun flower ale napisała mi koleżanka że te z sun flower mają słabą przyczepność do naturalnej płytki paznokciowej...:-(
Właśnie podałam Ci link Pobuszuj po tej stronie, załóż sobie konto i możesz kupować Ja też biore za pazurki 50zł(przecież i tak odpadają Ci koszty utrzymania gabinetu) i uważam, że mogę sobie na żele z najlepszej firmy. Coś dziwnie kalkulujesz, albo jesteś przesadnie oszczędna, niestety na materiałach do stylizacji paznokci się nie oszczędza Pracuje tylko i wyłącznie na żelach IBD, a wyżej wspomniane firmy "gabrieelle,reni-nail,m&m-łódź" to nie są profesjonalne firmy a SF, to najlepsza firma z tych co wymieniłaś
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 22:47   #8
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Właśnie podałam Ci link Pobuszuj po tej stronie, załóż sobie konto i możesz kupować Ja też biore za pazurki 50zł(przecież i tak odpadają Ci koszty utrzymania gabinetu) i uważam, że mogę sobie na żele z najlepszej firmy. Coś dziwnie kalkulujesz, albo jesteś przesadnie oszczędna, niestety na materiałach do stylizacji paznokci się nie oszczędza Pracuje tylko i wyłącznie na żelach IBD, a wyżej wspomniane firmy "gabrieelle,reni-nail,m&m-łódź" to nie są profesjonalne firmy a SF, to najlepsza firma z tych co wymieniłaś
tak właściwie to i tak odchodzą koszty utrzymania gabinetu tylko nie wiem jak to u Was wygląda bo naprzykład w naszych gabinetach min pracują na la femme ale za pazurki biorą 120 zł i tu mam na myśli zdobienie w postaci brokatu jednego koloru i to nie cały paznokietek tylko np końcówka frenchowa:-(więc one mają na czym zarabiać,a może i masz racje z tymi żelamiże warto zainwestować e naprawde bardzo dobrya ile Ty płacisz za swój żel i jaka jest jego pojemność?Liczyłaś kiedyś ile z takiego żelu jesteś w stanie zrobić klientek?Dziekuje za link i za pomoc
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 09:30   #9
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
tak właściwie to i tak odchodzą koszty utrzymania gabinetu tylko nie wiem jak to u Was wygląda bo naprzykład w naszych gabinetach min pracują na la femme ale za pazurki biorą 120 zł i tu mam na myśli zdobienie w postaci brokatu jednego koloru i to nie cały paznokietek tylko np końcówka frenchowa:-(więc one mają na czym zarabiać,a może i masz racje z tymi żelamiże warto zainwestować e naprawde bardzo dobrya ile Ty płacisz za swój żel i jaka jest jego pojemność?Liczyłaś kiedyś ile z takiego żelu jesteś w stanie zrobić klientek?Dziekuje za link i za pomoc
Żele są baaaaaardzo wydajne Robię pazurki sporadycznie (czasem 1 raz w tygodniu, czasem częściej, zależy (to moja dorywcza praca )
Już mam je ponad pół roku, niektórych praktycznie nie ubyłonp. tu masz jeden
http://allegro.pl/item216058679_ibd_...14g_f_vat.html
Najwięcej schodzi mi różowego żelu i została mi go połowa Bondera nawet nie ubyło, płyn do przemywania, też bardzo powoli znika (jak używasz gąbeczek zamiast wacików, to na 5 palców wystarcza 1 duża kropla) Jedyne co dokupuję na bierząco to pilniki, bloki polerskie itd. Ozdóbek nie używam praktycznie wcale, bo klientki preferują frencha i zdobienia malowane lakierami

Co do La Femme -kicha i dziwię się, że za paznokcie zrobione takim syfem kasują 130zł
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 10:13   #10
Princessina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: archiwalna
Wiadomości: 76
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

ja uzywam pędzelka IBD i jestem z niego bardzo zadowolona tak więd polecam
Princessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:42   #11
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez Princessina Pokaż wiadomość
ja uzywam pędzelka IBD i jestem z niego bardzo zadowolona tak więd polecam
fajnie,dziękuje Ci za odpowiedź,a mogłabyś podać link lub sklep internetowy w którym można obejrzeć ten pędzelek?lub go zakupić....będe bardzo wdzięczna
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 14:29   #12
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

hmm ja sobie kupilam kiedys pedzelek, chyba do ust, bo wsrod pedzelkow do makijazu ale jest koci jezyczek, rozmiar 5 wiec dla mnie idealny miedzy 4 a 6 NATURALNE WLOSIE i w metalowym kompakcie jak te: http://allegro.pl/item217697011_pedz...ne_.html#photo lub ten z christrio i zaplacilam 20zl w galerii krakowskiej io te zamykane polecam najbardziej, bo masz zabezpieczenie ze ci sie nie utwardzi a takie sa tez w SPN http://shop.spnnails.com/index.php?o...d=40&Itemid=10 pracowalam nim na kursie i sa swietne
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:52   #13
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
fajnie,dziękuje Ci za odpowiedź,a mogłabyś podać link lub sklep internetowy w którym można obejrzeć ten pędzelek?lub go zakupić....będe bardzo wdzięczna
Sorki, ale muszę to napisać
Przecież to jest ciągle ten sam pędzelek! Już trzeci raz pytasz o jeden i ten sam link Czytasz ze zrozumieniem, to co inni piszą
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 22:10   #14
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Sorki, ale muszę to napisać
Przecież to jest ciągle ten sam pędzelek! Już trzeci raz pytasz o jeden i ten sam link Czytasz ze zrozumieniem, to co inni piszą
wybór pędzelka jest dla mnie bardzo ważny i nie pytam o jeden ten sam link:-(tylko miło mi bedzie jeśli wiecej dziewczyn na forum podzieli sie ze mna swoimi radami!Nie bazuje tylko na jednej opini dostałam różne odpowiedzi i jeszcze następna nowa co jest dla mnie ważne ponieważ moge sprawdzić wszystkie opinie,a tobie juz dziękuje za pomoc pozdrawiam
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 23:26   #15
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
wybór pędzelka jest dla mnie bardzo ważny i nie pytam o jeden ten sam link:-(tylko miło mi bedzie jeśli wiecej dziewczyn na forum podzieli sie ze mna swoimi radami!Nie bazuje tylko na jednej opini dostałam różne odpowiedzi i jeszcze następna nowa co jest dla mnie ważne ponieważ moge sprawdzić wszystkie opinie,a tobie juz dziękuje za pomoc pozdrawiam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:07   #16
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

a ja ostatno wybralam sie do sklepu w ktorym to malarze zaopatrują sie w sprzęt w tym miedzy innym w pędzelki. kupilam jeden za 13 zł z w łosia kuny. i wiecie sprawuje sie on
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:50   #17
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

no też słyszałam ze mozna kupić dobre pędzle za małe pieniądze ja szuakałam tak do akrylu jakiegoś pedzla do zdobien akrylowych
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 22:29   #18
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

http://www.allegro.pl/item262207438_...skladane_.html
Dziewczyny jak sądzicie..dobry bedzie ten pędzelek?Chodzi mi o to;
-czy wygodnie sie go trzyma
-czy rączka sie nie obluzowywuje
-i ogolnie czy jest cos wart?
Jesli któras z Was go posiada prosze o opinie.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:32   #19
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item262207438_...skladane_.html
Dziewczyny jak sądzicie..dobry bedzie ten pędzelek?Chodzi mi o to;
-czy wygodnie sie go trzyma
-czy rączka sie nie obluzowywuje
-i ogolnie czy jest cos wart?
Jesli któras z Was go posiada prosze o opinie.
czesc Kamilko!

Od 3 tyg jestem posiadaczka w/w pedzelka i powiem Ci szczerze ze jestem zadowolona. Przez 1.5 roku robilam pazurki pedzelkiem z ESN i z EF.
W koncu zamowilam z czystej ciekawosci ten o ktorym wspomnialam i powiem tak: swietnie sie na nim pracuje. Dodam jeszcze ze musisz uwazac przy skladaniu, bo mozna wygiac wlosie i wowczas bedzie placz i lament
Wg mnie mozesz smialo zamawiac! Z reguly nie mam zaufania do produktow z Allegro, ale na pedzelek za 17 zl nie zalowalam pieniazkow.
Pozdrawiam
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 13:42   #20
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Bardzo dziękuję Anitko za odpowiedz.Wiec jednak sie skusze na niego
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:19   #21
zanciak
Przyczajenie
 
Avatar zanciak
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Wiadomości: 20
GG do zanciak
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Ja do żelu używam pędzelka bass cosmetics http://sklep.beautify.pl/product_inf...roducts_id=934 z białym włosiem i jak dla mnie jest rewelacyjny

a do akrylu tylko ONS change by trang i nie ma lepszego
__________________
Pozdrawiam Żanciak

www.zanciak.blog.onet.pl
zanciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:30   #22
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

http://www.allegro.pl/item262207438_...skladane_.html
Też mam te pędzelki i są naprawdę ok.
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:28   #23
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

przyadje sie takie cosik tylko ze część ktorą sie zamyka była odpowiednio szeroka, inaczej zrobisz miotłe ;( z sf maja wydaje mi sie zamale
ja mam z Yasmin kcoi język do akrylu (zdobień) w kompakcie i jest boski!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 10:44   #24
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Wznawiam wątek, ale o porade pedzelka do zdobien z akrylu.
jakis czas temu kupilam sobie pedzelek do takiego dobienia na allegro, i zaplaclam za niego grosze. zrobilam kilka kwiatkow na moim telefonie i pedzel szlag trafil cale wlosie wylazlo.

dzis przyszedl mi pedzelek " Kozłowski" koci jezyczek '4'

http://www.pedzle.eu/grafika/brushes/n31519.jpg

milo by bylo znac jakies opinie na jego temat.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 10:57   #25
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Mam ten pędzelek i jest spoxio Dałam za niego 13zł a sprawuje się super, nic nie wyłazi z niego
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:04   #26
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

OBLabobla gdzie kupiłaś za 13 zł?
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:30   #27
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

A długość jaka lepsza do żelu? 4mm czy 6 mm?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 00:12   #28
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wybór Pędzelka??jaki Najlepszy

Cytat:
Napisane przez rossarium Pokaż wiadomość
OBLabobla gdzie kupiłaś za 13 zł?
Na allegro
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.