Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 13:12   #91
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
haha Obolała no nie mogę!.Oblabobla
prawie kazdy Cię przekręca hihi

Jak na razie w rankingu popularności przoduje OBOLAłA Na drugim miejscu jest OLABOGA Ciekawe co będzie następne
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:49   #92
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Oby nie OBABOLA hihi
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:06   #93
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Oby nie OBABOLA hihi
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:38   #94
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Ja też przez długi czas myślałam, żeś Ty Olaboga
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:54   #95
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

JUż dopisuję zatem:

Szkolenia w All4Nails prowadzone są w trybie indywidualnym(maximum dwie osoby na jednego instruktora)
Zajecia odbywają się od poniedziałku do piątku+ew.sobota (termin ustalamy wspolnie z kursantem i jestesmy tu dosc elastyczni),w godzinach od 10.30 do 16-16.30(czasem-wiadomo-wypada dłużej)
Podczas szkolenia cały czas praktykujemy(nie ma modelek,pracujemy na własnych rączkach,nienaprzemiennie w razie obecności drugiej osoby)

Szkolenia w zależnosci od pakietów trwają od 3ech do 7miu dni(pakiety)-zazwyczaj.Prowadzimy kursy dla osób początkujących,jak równiez pracujących juz w zawodzie(doszkolenie,kurs y Nail Art,kolorówka w tym zdobienie z koloroweg akrylu IIgiego stopnia)

...::: oblabobla:::...(wolałam skopiować :P ) ,doszkolenie z wybranej metody to koszt 400zł i trwa ono jeden dzien.
Podczas doszkolenia poruszamy wszelkie zagadnienia,które nurtują kursanta.Nie ma tutaj zadnych rozgraniczen.To z czym mamy problem,to omawiamy.Oczywiscie doszkolenie również honorowane jest certyfikatem.

Na szkoleniach pracujemy wyłącznie na produktach SPN Nails i taką techniką szkolimy
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:44   #96
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Bardzo interesuje mnie czy na kurs w All4Nails można sobie przyprowadzić modelkę, czy ćwiczymy tylko i wyłącznie na sobie?? Ze względu na to do jakiej chodzę szkoły, nie mogę mieć założonych tipsów.... i czy szkolenie musi odbywać się dzień po dniu??
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 17:06   #97
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Basiek napisz bezpośrednio do Darii: all4nails@all4nails.pl
ewentualnie na Jej gg (masz podane w pofilu, post wyżej)
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 08:04   #98
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

[quote=DariannaKrak.;56549 95]JUż dopisuję zatem:

Szkolenia w All4Nails prowadzone są w trybie indywidualnym(maximum dwie osoby na jednego instruktora)
Zajecia odbywają się od poniedziałku do piątku+ew.sobota (termin ustalamy wspolnie z kursantem i jestesmy tu dosc elastyczni),w godzinach od 10.30 do 16-16.30(czasem-wiadomo-wypada dłużej)
Podczas szkolenia cały czas praktykujemy(nie ma modelek,pracujemy na własnych rączkach,nienaprzemiennie w razie obecności drugiej osoby)



Daria napisala ze pracujemy na wlasnych pazurkach.
Ja robilam kurs też w Spnie i pracowalam na wlasnych pazurkach.
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 09:53   #99
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Basiek jeżeli bardzo chcesz mieć modelkę, to owszem, jest to możliwe. Tylko uprzedź ją że niekoniecznie będzie miała zrobione wszystkie pazurki po jednym dniu szkolenia. Musisz zwrócić uwagę też na to, że na kursie robisz różne zdobienia. Po to jest kurs żeby spróbować zatopić brokat, hologramy, folie, pazłotko, i nauczyć się robić french itp... A zrobić to wszystko na jednym pazurku to nie powiem co wychodzi Poza tym po skończonym szkoleniu, zawsze możesz pazurki ściągnąć...
Co do czasu trwania, to oczywiście że nie musi być dzień po dniu. Umówimy się tak jak ci będzie odpowiadało...
w razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:38   #100
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Wink Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Wroce do tematu.

Rozumie z tego ze w ALL4 szkolenia przeprowadzaja różne osoby.

W Master Professional wszystkie szkolenia prowadze zawsze osobiście.
Nie mam zastepców.

To tez różni nasze szkolenia.....


Egzamin tez inny ( na modelce) samodzielne wykonanie paznokci.

A to przykładowy ostatni.

Kinga i jej pierwsze w życiu paznokcie.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:42   #101
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość

Rozumie z tego ze w ALL4 szkolenia przeprowadzaja różne osoby.

W Master Professional wszystkie szkolenia prowadze zawsze osobiście.
Nie mam zastepców.
Odniosę się do tego - w All4Nails nie ma "zastępców". Wszystkie osoby prowadzące szkolenia są Instruktorkami. Równorzędnymi.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 10:04   #102
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Master ma jedna szkołe- autorską nauczanie pozostawiamy tylko jednej osobie.

Dla nas kurs to nie tylko kwestia umiejetnosci instruktora i przeprowadzenie ćwiczeń.......kazdy kursant to inna osobowosc , do ktorej nalezy dotrzeć i wydobyć wszystko co możliwe w najlepszym wykonaniu. Dlatego to zadanie pozostawiamy tylko mojej osobie. A nie jest to proste......

W ostatecznym rozrachunku wyniki sa bardzo zadawalające....wiekszośc absolwentek w krótkim czasie uruchamia własne gabinety, ktore cieszą sie duzym powodzeniem

I chyba taki sukces jest w tym najpiękniejszy.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 16:44   #103
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Eleno,nie udziwniaj
Szkolenia w All4Nails w tej chwili są prowadzone wyłącznie przeze mnie,co nie znaczy,ze jesli w przyszłosci będzie je prowadzic ktos jeszcze,to będą one na niższym poziomie.
Nie ma ludzi niezastąpionych tak btw
Naszym zadaniem strkte jest poprowadzenie najlepszego szkolenia ale na litość- nie róbmy tutaj z branży "paznokciowej" dziedziny okultyzmu

Myśle,ze mamy wystarczająco wiele do zrobienia,zeby nie musiec polemizowac ze sobą w jakiejs dziwnej debacie
Pozdrawiam gorąco <kwiatek>
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 17:05   #104
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

robi się niemiło, chyba skoro przedstawiłyscie swoje firmy to wystarczy, mozna się ewentualnie ustosunkować do pytań wizażanek, ale takie wycieczki są chyba niepotrzebne.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 23:04   #105
Uleczka-pl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Jezeli wolisz uczyc sie w grupie to wybierz ten drugi,ja osobiscie polecam All4Nails ,miła obsługa i admosfera i jestes sam na sam z instruktorka a to bardzo duzo.Wszystkie pytania mozesz zadawac na bierzaco i uzyskasz odpwiedz,Na kursie grupowym moze byc tak ze w danym momecie ktos bedze pytał i Twoje pytanie bedze musiało poczekac,i mozesz zapomniec o co chciałas zapytac !

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-04-06 o 10:09
Uleczka-pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:23   #106
olivia0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Witam Wszystkich!
jestem nowa osobą na tym Forum i od kilku dni studjuje uważnie wątki na temat kursów. Bardzo sie cieszę ze powstał ten wątek bo mialam dylemat gdzie zrobic kurs w Krakowie. Mimo małego nieporozumiena jakie miało miejsce w tym wątku decyzje pojełam z czego bardzo sie ciesze. Dziękuje wszystkim za wyczerpujące opinie odnośnie szkoleń w All4Nails i w MasterNails.
Teraz musze jeszcze popracować nad zorganizowaniem czasu i funduszy i mam nadzieje ze już wkrótce uda mi się wziąść udział w profesjonalnym szkoleniu.

Pozdrawiam!
olivia0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 23:15   #107
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

cieszymy się bardzo i prosimy o opinie po kursie
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 00:16   #108
Patrycja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

JA TEZ MAM ZAMIAR WYBRAC SIE NA KURS TYLKO NIE WIEM KTORY...Moja kolezanka byla w master. Wydawalo mi sie ze po 7 dniach powinna naprawde sporo umiec ( tak jak mowicie , zdjecia pazurkow po kursie sa ok ). Jej pierwsze pazurki byly ok tyle tylko ze nastepnego dnia 2 odpadly a trzy pekly wzdloz... co wy na to? co o tym myslec? troche to dziwne ze taka osoba zdala egzamin...???
Patrycja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:25   #109
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Patrycja21 Pokaż wiadomość
JA TEZ MAM ZAMIAR WYBRAC SIE NA KURS TYLKO NIE WIEM KTORY...Moja kolezanka byla w master. Wydawalo mi sie ze po 7 dniach powinna naprawde sporo umiec ( tak jak mowicie , zdjecia pazurkow po kursie sa ok ). Jej pierwsze pazurki byly ok tyle tylko ze nastepnego dnia 2 odpadly a trzy pekly wzdloz... co wy na to? co o tym myslec? troche to dziwne ze taka osoba zdala egzamin...???
Takie rzeczy po Master się nie zdarzają JEŚLI KTOŚ KURCZOWO TRZYMA SIĘ WSKAZÓWEK OTRZYMANYCH NA KURSIE ale niestety są osoby, które "wiedzą lepiej" i myślę że takie właśnie są tego efekty. Możliwe też że użyła beznadziejnych żeli. Myślę że koleżanka zwyczajnie się wyłamała z reguł tworzenia i zobaczyłaś tego efekt. A jeśli chodzi o odpadanie... W to wierzyć mi się absolutnie nie chce Może nie zrobiła wszystkich paznokci bo chciała ćwiczyć klejenie na oliwce
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 08:55   #110
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Patrycjo
ladnie tu Natinka napisała...zakladając ze cala sprawa jest autentyczna....
nie wszyscy maja obowiazek zakupu produktow czasem wybieraja inne niefirmowe zrodla... a za taka prace Master nie ponosi odpowiedzialnosci. Rowniez za łamanie reguł krzywych C.
Po to jest egzamin, aby wlasnie kazdy sprawdzil zdobyte umiejętności i produkt oferowany przez firme. Paznokcie trzymaja sie swietnie do 4 tygodni.

Wiec wystarczy stosowac sie do wszystkiego co jest przekazane podczas szkolenia.

I Najwazniejsze !
Nigdy nie zniszczyć naturalnych paznokci.

Edytowane przez elenanail
Czas edycji: 2008-04-07 o 19:39
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 09:56   #111
DreamNails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Edinburgh - Scotland
Wiadomości: 21
GG do DreamNails
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Witam wszystkich serdecznie. jestem nowa na tym forum, ale nie w dziedzinie stylizacji
na temat szkoleń u Darianny się nie wypowiem, bo nie wiem, jak są prowadzone; za to o szkoleniu w Master jak najbardziej mogę, bo sprawdziłam na własnej skórze
kurs w Master był moim drugim szkoleniem (po porażce w firmie art house) i mogę zapewnić, że było warto. moje szkolenie trwało 4 dni - i dało mi ogromną ilość wiedzy. nie było mowy, że czegoś się nie da rady nauczyć czy zrobić - po prostu musiało się dać i jużi każdy jeden pazokieć był oceniany i sprawdzany pod lupąa efekty były niesamowite na własne oczy widziałam, jak dziewczyny, które po raz pierwszy miały kontakt z żelem - robiły ładne i technicznie poprawnie paznokcie nawet nutka zazdrości byłaże zmarnowałam na poprzedni kurs masę czasu i pieniędzy, a rezultaty były opłakane
pozdrawiam wszystkich serdecznie
Elżbieta Łoszczyk
DreamNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 23:10   #112
Patrycja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Patrycjo czy ty napewno jestes dobrą kolezanką tej osoby ???Nie wiem o kim piszesz, ale brzmi to bardzo sarkastycznie. To co to za koleżenstwo od Twojej strony. ? Nawet jesli teoretyzujac podwinełaby sie komus noga chocby ze stresu, ze robi to pierwszy raz bez czuwania nauczyciela......i robi to dla "kolezanki"..... ja mam nadzieje, ze to przeczyta i dowie sie jaka opinie o niej (szkoda tylko ze na forum) wyrazila ta kolezanka.
Poza tym sama widzisz nawet- jesli.... ze stylizacja to nie takie chop siup....jak by sie zdawalo....więc tym bardziej powinnas byc umotywowana do odbycia kursu...bo bez niego nawet nie ruszysz....a od samego patrzenia tym bardziej sie nie nauczysz....


I ladnie tu Natinka napisała...zakladając ze cala sprawa jest autentyczna....
nie wszyscy maja obowiazek zakupu produktow czasem wybieraja inne niefirmowe zrodla... a za taka prace Master nie ponosi odpowiedzialnosci. Rowniez za łamanie reguł krzywych C.
Po to jest egzamin, aby wlasnie kazdy sprawdzil zdobyte umiejętności i produkt oferowany przez firme. Paznokcie trzymaja sie swietnie do 4 tygodni. Galeria egzaminow rowniez do wglądu.
Od tej strony Master Professional jest zupelnie zabezpieczony .
Wiec wystarczy stosowac sie do wszystkiego co jest przekazane podczas szkolenia....a powtarzamy czynnosci do zmęczenia......

I Najwazniejsze ! Wszystkie absolwentki maja wręcz zaszczepioną całkowitą uwagę na kondycje naturalnej płytki. W żadnym wypadku nie ma prawa byc zniszczona!
Ma pozostać w stanie nienaruszonym. Pełna higienia i ostrożnosc zabiegu to nasza dewiza.

Dluga mowa... , ale mysle ze wyczerpująca.
po pierwsze to wcale nie wspomniałam , że jestem dobrą koleżankom tej dziewczyny-jest to po prostu moja znajoma. Poza tym nie rozumiem o co dokładnie Ci chodzi ponieważ ja nie miałam tu na myśli krytyki tej osoby, a jedynie chciałam zapytać jak to jest z tymi egzaminami. Absolutnie nie chciałam jej oceniać bo nie o to mi chodziło. Nie byłam jeszcze na kursie i zastanawiam się jak wiele można się nauczyć i jak to dokładnie jest z egzaminem. Zdziwiło mnie tylko, że po 7 dniowym kursie w tak renomowanej firmie skutki nie są zachwycające...

Aha i nie rozumiem dlaczego podważasz możliwość istnienia takiej sytuacji - po co miałabym zmyślać??

A co do produktów to wszystko zakupione było w master więc przypuszczam że nie w tym rzecz...
Patrycja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:30   #113
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Patrycjo troszke dziecinna ta rozmowa....bo to tak jakby zapytac:
dlaczego ludzie powodują wypadki, choc wcześniej zdają egzaminy i otrzymuja prawo jazdy.....


Poza tym zamiast sie tyle nad tym zastanawiac, chyba prosciej bylo udać się do wykonawczyni, aby mogla ocenic uszkodzenie, które niekoniecznie mogło wystapić z jej winy.
Skoro produkt sprawdzony,
Jesli płaciłas za usługe( o tym nie piszesz) kazdy uzna reklamacje, jednak tylko wtedy, gdy nie będzie to winą samej klientki.

I skoro juz tyle uwagi poswiecilas naszym szkoleniom nic prostszego jak tylko --
zglosic sie na ten 7 dniowy kurs , następnie zdac pozytywnie egzamin i juz sobie na te dylematy sama odpowiesz.
Ja ze swej strony zapraszam.. A nad egzaminem czuwam i sprawdzam - zawsze w kazdej minucie osobiscie.
Po wszystkim będziemy mogly , ale juz fachowo porozmawiac..
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:04   #114
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Ooo ten temat jest dla mnie stworzony...ja rowniez bylam na kursie w ktorym bylo 10 osob i mam niedosyt.. dobrze ze ogladalam rece mojej kosmetyczki jak robila mi paznokcie i duzo czytalam to tak to szczerze mam duzy nie dosyt...praktyki przedewszystkim praktyki po moim kursie... dziewczyny przychodza zielone i szczerze? pewnie wyszly zielone bo jak widzialam ich miny... ja je tam wiecej nauczylam niz Pani ktora szkolila... sciagalam z internetu rozne informacje i dawalam im do czytania ale praktyki bylo stanowczo za malo... wszystko bylo robione na lakierach i tylko pare godzinek na zelach, instruktorka chodzila na fajke co chwile przerwa tu jakis telefon tam jakis telefon a wy macie dostep i se robcie... pamietam moze 2-3 razy podeszla do kursantki... mam kolezanke po Masternail i jest mega zadowolona...o all 4 nails nic nie slyszalam..
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.