Podkłady AA ... dobre ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 18:56   #1
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

Podkłady AA ... dobre ?


AA to firma produkująca kosmetyki do cery wrażliwej. Ma w swojej kolekcji podkład rozświetlający do skóry suchej/normalnej. Ja szukam, szukam podkładu i nie mogę znaleźć dobrego [atopowa, sucha, wrażliwa skóra] Myślicie, że może być dobry? Wiem że mam głupie podejście, ale jest dość tani i boję się że mógłby okazać się kiepski. Może lepszy Recover Rimmela ? Albo jakiś inny ? Jestem już naprawdę skołowana KWC o podkładach znam na pamięć. Nie chcę wydawać bardzo dużo pieniędzy, bo u mnie o pomyłkę nie trudno. Po podkładzie Dior'a który uwydatniał wszystkie suche miejsca na mojej twarzy nie mam ochoty na kolejne 150 zł w błoto. Powracając do tematu myślicie że AA okaże się dobry? Używałyście? Macie jakieś wrażenia mniej lub bardziej dobre?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-15 o 13:16 Powód: literówki :)
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:58   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

hmmm ja uzywalam podkladow AA, wiec jak masz cere bez problemow tzn duzych przebarwien czy wypryskow to mozesz kupic na bank nie uczula bo moja mama tez uzywala a ma alergie prawie na wszystko, on nie kryje za dobrze np L`oreal ktorego teraz uzywam jest o niebo lepszy ale AA jak za ta cene oceniam na 3 gwiazdki w skali do 5 poza tym on rozswietla ma w sobie takie drobinki wiec to dodatkowo uwidacznia pryszcze dziurki itp dlatego ja go pozucilam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:56   #3
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Nie wiem, jakie są podkłady AA, ale doświadczenia z tą firmą mam nieciekawe. Jestem alergiczką, i jak weszła (chyba pierwsza) seria kosmetyków AA,pomarańczowa, całą sobie zakupiłam (mleczko,tonik,krem i dezodorant). W każdym miejscu ciała, które miało styczność z kosmetykiem AA dostałam okropnego uczulenia. Dla mnie to kosmetyki nie anty alergiczne tylko anty alergikom
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:00   #4
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

ja miałam podkład rozswietlajacy AA do cery normalnej i suchej i był swietny doskonale kryjacy i nawilzajacy, subtelnie rozswietla skore a na lato jest fantastyczny, szczegolnie na opalona skore Jestem zachwycona tym podkładem , włąsnie mi sie skonczył wiec chyba kupie nastepna tubke
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:14   #5
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Swego czasu, kiedy jeszcze używałam podkładu na co dzień, miałam z AA ten rozświetlający, ale nie byłam zachwycona. Wg mnie to dość ciężki podkład, buzia mi się po nim swieciła i to nie dlatego, że był rozświetlający, tylko jakiś taki tłusty. Faktem jest, że nie podrażnia, ale ja nie mam wrazliwej cery. Poza tym wydaje mi się, że dobrać kolor to prawdziwe mistrzostwo świata. Ja mam ciemną, południową karnację i ten najjaśniejszy był odpowiedni, dla dziewczyn z normalną "krajową" karnacją, to chyba ciężko coś dopasować. Może jednak warto trochę dołożyć i mieć coś sensownego.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:30   #6
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

uzywalam,i ja i moja mama,i obie mialysmy po nim wysypke..
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:35   #7
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Ja używam podkładów AA i są dobre, szczególnie ten rozświetlający. Ten rozświetlający ma takie malutkie drobinki. Jedynym minusem jest mała ilość odcieni, przeważnie uzywam odcienia Kosc słoniowa, bo odcien Miód ma nieco żołtawy kolor na twarzy.
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 11:40   #8
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

A ja go bardzo lubie, choc mam cere problemowa (latwo zapychajace sie pory, troche przebarwien itd.). Dla mnie jest to swietny podklad, po ktorym nigdy nie mialam "cyrkow" z cera, a wrecz przeciwnie. Moja mama takze bardzo go sobie chwali. Wprawdzie trudno dobrac kolor i faktycznie dziewczyny o bardzo jasnej karnacji niestety nic dla siebie nie znajda, ale juz o "normalnej" czy tez delikatnie "samoopalaczowej" (jak moja ) nie beda mialy problemu. Piasek i miod to odcienie bardzo ladne. Goraco polecam!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:41   #9
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Tak myślałam. Z waszych wypowiedzi wynika, że to nie jest raczej dobry podkład. Chyba się tego spodziewałam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-15 o 13:17 Powód: lit.
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 13:03   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

podobno podkłady AA są bardzo dobre, tyle że mają niestety mały wybór kolorów, które na dodatek sa strasznie ciemne i nienaturalne chciałam sobie kiedyś kupić rozświetlający ale jak zobaczyłam kolory to niestety zrezygnowałam...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 12:23   #11
lili678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

ja mam podkjład z aa matujący do cery wrazliwej i juest super naprawde złego złowa nie mohge p[owiedziec , uzywałam innych drogich ale ten kosmetyk jest rewelacyjny mam kolor miód to jest trójka i jest naturalny bo piasek wcchodzi bardzo w kolor pomarańczowy cena nie jest zła a w porównaniu do loreal perfekt match po którym puder mi sie ważył aa jest rewelacyje
lili678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 08:13   #12
Jagoda1994
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda1994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 46
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

ja używam AA tylko dlatego, że jestem okropną alergiczką ale no cóż osobom o bardzo jasnej karnacji nie sprzyja kiedy używałam go bez żadnych dodatków (najjaśniejszego) moja twarz była po prostu pomarańczowa :/ teraz mieszam go z kremem żeby mieć naturalny kolor i jest ok, jego +
-niska cena
- wydajność
Jagoda1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 12:21   #13
Chili_Coconut
Przyczajenie
 
Avatar Chili_Coconut
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 21
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Używam podkładu AA od kilku lat, to był mój pierwszy podkład, w międzyczasie sprawdzałam wiele innych podkładów, ale jednak do AA wracam jak bumerang Używam obu, raz rozświetlający, raz matujący, oba kryjące. Kryją rewelacyjnie, cerę mam mieszaną, skorą do wyprysków podskórnych i naczynek, ale krycie super. Podkłady wygładzają i nie mają różowych refleksów. Używam podkładu Numer 3.
Polecam naprawdę, warto spróbować, bo cena jest wręcz śmieszna a efekt super.
Chili_Coconut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:43   #14
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Podkłady AA ... dobre ?

Nie wiem jak podkłady ale stosowałam kremy z aa - mam cerę mieszaną, bez żadych większych skłonności do alergii. Po kremach aa miałam taki wysyp na japie, że przez kilka tygodni nie byłam w stanie go ogarnąć.
Moja koleżanka pracuje w Sephorze i nawet na te seforowe aa są skargi...
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.