L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 13:39   #1
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Question

L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme


Czesc Dziewczyny

Zwracam sie do Was z prosba.Wczoraj pofarbowalam wlosy farba L'oreal Preference Recital champagne i wyszedl mi kolor troszke wchodzacy w rudy.Oczywiscie nie chcialam takiego:-( I teraz mam dylemat jaka farba naprawic kolor zeby miec jasny blond ale nie zolty.Czytalam iczytalam porownania i zastanwiam sie nad Belle color, Loreal EXELLANCE Blond Superme, L'Oreal farba do włosów PREFERENCE les blondissimes, Garnier COLOR NATURALS krem koloryzujący BLONDY SUPERROZJAŚNIAJĄCE.Sama noie wiem co mam wybrac bo nie chcialabym sie znowu rozczarowac.Licze na Wasze pomoc odnosnie wyboru farby i numeru.Pozdrawiam i nie moge doczekac sie na Wasze odpoweidzi.


Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 15:38   #2
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Widze ze nikt nie chce mi pomoc
Szkoda wiec musze poradzic sobie sama.Jutro postaram sie wkleic zdjecie z obecnym kolorem wlosow.Moze cos pomoze?Tuymczasem pozdrawiam Wszystkich zagladajacych
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:09   #3
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Też chciałabym się dowiedzieć...
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:17   #4
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Ja mam farbowane Belle Color, ale na brązik jasny, i jestem zadowolona
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:49   #5
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Wklejam kolor moich wlosow.Moze teraz dziewczyny mi pomozecie?

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-08-01 o 14:16
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:24   #6
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Question Loreal excellence creme blondy

Witam, mam ochotę zrobić sobie włosy tym kremem w kolorze bardzo bardzo jasny blond perłowy 10.21, bardzo zalezy mi na opini kobietek, które już go wypróbowały, proszę o zdjęcia, jesli ktoś ma i opinie czy warto, pozdrawiam

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2007-07-14 o 16:18 Powód: :)
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:51   #7
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Loreal excellence creme blony

podbijam, bo sama jestem ciekawa...
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 20:36   #8
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Loreal excellence creme blondy

Oglądałam tę farbę w sklepie i muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten kolorek Przyłączam się do prośby o opinie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:39   #9
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Loreal excellence creme blondy

wiesz jeszcze zalezy jakie masz wlosy..
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:32   #10
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Loreal excellence creme blony

miałam robiony balejaz jasny blond i ciemny, tyle że ciemny sie juz wyplukal i jest taki gdzieniegdzie rudawy troche,a gdzieniegdzie taki ciemny blond, zastanwiam się czy mi pokryje te ciemne, nie musza byc cale równomiernie, raczeh beda ciemniejsze,ale denerwuja mnie juz te wizyty u fryzjera, rzadko jest tak jak naprawde chce i nigdy nie moge zapuscic włosów, zawsze scinają mi więcje niż mówie i nie przeciagna mi po juz wypłowiałych końcach, dlatego mam u góry włosy jasniejsze a na dole ciemniejsze
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:38   #11
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Loreal excellence creme blony

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
miałam robiony balejaz jasny blond i ciemny, tyle że ciemny sie juz wyplukal i jest taki gdzieniegdzie rudawy troche,a gdzieniegdzie taki ciemny blond, zastanwiam się czy mi pokryje te ciemne, nie musza byc cale równomiernie, raczeh beda ciemniejsze,ale denerwuja mnie juz te wizyty u fryzjera, rzadko jest tak jak naprawde chce i nigdy nie moge zapuscic włosów, zawsze scinają mi więcje niż mówie i nie przeciagna mi po juz wypłowiałych końcach, dlatego mam u góry włosy jasniejsze a na dole ciemniejsze

skąd ja to znam... ja teraz mam u góry jasny blond, a na dole wypłukane pozostałości po ciemnych pasemkach...

nikt nie uzywał tego kremu ???
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 12:31   #12
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Czesc.
Niestety nie ma Twojego zdjecia.
Narazie moge ci podpowiedziec tyle ze moje naturalne wlosy dobrze rozjasnila wella decore 12/1 ale mam ten sam problem co ty chcialbym sie dowiedziec ktora z tych farb ktore wymienilas najsilniej rozjasnia bo chcialabym jeszcze ciut jasniejsze.Teraz kupilam les blondissimes 03 b.b jasny pop.bl ale uzyje jej za okolo 2-3 tyg jak bede miec odrost.
mam nadzieje ze ktos podzieli sie z nami informacjami na temet tych farb.
Pozdrawiam i Wesolych Swiat
Teraz spojrzalam na date to juz pewnie nieaktualny temat ale moze jednak tym razem mi ktos podpowie
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:29   #13
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

czesc, kilka godzin temu doznalam szoku - jako blondynka (byla ;/ ) farbowalam wlosy b jasnym popilatym blondem - les blondissimes 03b - wlosy wyszly bardzo ciemne o odcieniu zimnym !!! bardzo jasne - raczej nie , popielate - jak najbardziej! moze platynowe pasemka cos pomoga ... Ostrzegam was dziewczynki - uwazajcie z popielatym ...
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 08:37   #14
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Question

Od poł roku robię na wlosach balleyage blond, kilka dni temu fryzjerka zwalila cala robote i nie wiem jak to sie stalo wygladam beznadziejnie. poza tym przejadl mi sie juz troche taki bardzo platynowy blond i pomyslalam o farbie loreal excellence creme jasny popielaty blond albo bardzo jasny blond popielaty. myslicie ze pokryje pasemka i te wlosy ktore sa troche ciemniejsze [ z natury mysi blond ] ? bedzie rownomiernie? poza tym bardzo niszzczy wlosy? uzywal ktos? jak myslicie, co mi na tej glowie wyjdzie? ;P wlosy mam przed ramiona, z tylu krotsze ;p nie wiem po co komu taka informacja, a nuż sie przyda ;P


http://www.kosmetykionline.pl/produc...do-wlosow.html jasny blond popielaty
http://www.kosmetykionline.pl/projec...p?product=3024 bardzo jasny blond popielaty

poza tym wyczytalam, ze moze wyjsc zielony, to prawda? ;P zaczynam sie bac.


edittt z wieczora: nikt nie odpowiedzial to poszlam na zywiol i pofarbowalam. najpierw wyszly niebieskie pasemka , oczywiscie juz polecialy lzy , no ale zaczelam je szorowac, z 8 razy i w koncu z niebieskiego zrobily sie blondsrebrne pasemka i w miare to wyglada, ogolnie jestyem zadowolona, efekt ladniejszy chociaz sie wystraszylam strasznie.
__________________
((;

Edytowane przez Patkik
Czas edycji: 2008-03-14 o 20:21
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:52   #15
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Kupiłam właśnie Loreal Recital Preference kolor Viking- bardzo jasny popielaty blond, ale boję się go użyć bo miałam różne przygody z farbami. na opakowaniu nie mogę się zbyt wiele doczytać bo większość jest po niemiecku. Napiszcie proszę, jeżeli tym farbowałyście i jaki efekt uzyskałyście.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:15   #16
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie Loreal Recital Preference kolor Viking- bardzo jasny popielaty blond, ale boję się go użyć bo miałam różne przygody z farbami. na opakowaniu nie mogę się zbyt wiele doczytać bo większość jest po niemiecku. Napiszcie proszę, jeżeli tym farbowałyście i jaki efekt uzyskałyście.
Ja dziś też kupiłam Vikinga. Boję się go użyć.
Jak ci wyszedł? Masz może fotkę którą możesz wkleić?
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:21   #17
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

w czwartek mam obrone pracy mgr i na razie balam sie pofarbowac bo jakby mi cos wyszlo nie tak to by była katastrofa ale w przyszłym tygodniu sie zgecyduje i wtedy dam znać jak wyszło. A na jaki kolor będziesz nakładać ja mam cimny blon ale ze złotym a nie popielatym odcieniem i mam nadzieję że mi nie wyjdą zółte;(
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:40   #18
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cześć dziewczyny
Ja mam właśnie na głowie Viking i jestem bardzo zadowolona-jak chcecie mogę wieczorem wkleić zdjęcie. A nakładałam go na baardzooo ciepły odcień, powstały po rozjaśniaczu,wręcz taki jaśniutki oranż. Wszystko pięknie pokrył i teraz mam beżowe włosy,nie takie super srebrne jak Pani na zdjęciu raczej takie jak na górze pudełka jest pokazane+leciutki złoty połysk ale taki bardzo beżowy Zamotałam tylko wrócę do domu to wstawię zdjęcie, ale odcień jak najbardziej polecam, zresztą przed farbowaniem dużo czytałam o blond farbach na różnych forach i Viking był bardzo często polecany
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:32   #19
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

witam ja mam wlosy dwukolorowe okropne jasno zolto bialawy blond po rozjasniaczu i pasemka zlotego blondu starego koloru ( farba ) zastanawiam sie nad farba do pokrycia tegoz co mam na glowie hmmm, wczesniej jak cos bylo nie tak farbowalam loreal excellence creme bardzo jasny popielaty blond 9 albo 10 nie pamietam, i wyszedl na tych najjasniejszych siwy w niektorych miejscach niebieski i tak sie zastanawiam czy odcien blonde supreme 03 super jasny popielaty blond nie pokryje tych wlosow ale bez takej mocnej siwizny, bardziej na platynowo wg nazwy odcien ten powinnien byc jasniejszy niz excell,creme 9-10 ale na pudelku kolor pokazany jest inaczej niz wskazuje na to nazwa - w zwiazku z tym nie wiem do czego sie odnosic do opisu czy do zdjecia??hmmmm mial ktos te farbe albo obie i moze porownac???????
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 22:51   #20
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Wiec to są moje zdjęcia-z góry przepraszam za jakość ale mam bardzo słaby aparat.
Kolory są trochę przekłamane i moje włosy wyszły naprawdę trochę bardziej srebrno-beżowe ale jak na mój wyjściowy kolor włosów(oranż) jest rewelacyjnie.
Na marginesie dodam że farba rozjaśniła mojego naturalnego średnio ciemnego szatyna na odrostach do bieli mimo że nie jest superrozjaśniająca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (269,4 KB, 988 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (241,1 KB, 860 załadowań)
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 23:54   #21
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Rzeczywiście, kolor bardzo ładny. Trochę mnie uspokoiłaś bo farbę kupiłam już miesiąc temu ale trochę się obawiałam efektu i nie mogłam się zdecydowac czy farbowac. Co do tej farby to wydaje mi się że z Loreala są mocne i może niszczą włosy trochę bardziej ale przynajmniej efekt jest taki jak miał być. Jak tylko pofarbuje vikingiem to też wkleje fotki. Pozdrawiam.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:17   #22
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, kolor bardzo ładny. Trochę mnie uspokoiłaś bo farbę kupiłam już miesiąc temu ale trochę się obawiałam efektu i nie mogłam się zdecydowac czy farbowac. Co do tej farby to wydaje mi się że z Loreala są mocne i może niszczą włosy trochę bardziej ale przynajmniej efekt jest taki jak miał być. Jak tylko pofarbuje vikingiem to też wkleje fotki. Pozdrawiam.
wkleisz fotki?
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:23   #23
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Ja używam Loreal Excellence Blonde Supreme nr 01 i jestem bardzo zadowolona, moje włosy też.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004 (Small).jpg (25,4 KB, 1018 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007 (Small).jpg (26,8 KB, 773 załadowań)
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 16:29   #24
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Anekss, bardzo ładny, taki słoneczny kolor
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:16   #25
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Anekss, bardzo ładny, taki słoneczny kolor

Ponad rok temu miałam balejaż blond z ciemnym brązem ale stopniowo udało mi się zejść z tych ciemnych pasemek
nie niszcząc przy tym włosów i teraz jestem zadowolona ze swojego koloru. Obecnie jestem w trakcie zapuszczania, do wymarzonej długości brakuje mi jeszcze ok 10 cm.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:15   #26
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez Lyeta Pokaż wiadomość
Wiec to są moje zdjęcia-z góry przepraszam za jakość ale mam bardzo słaby aparat.
Kolory są trochę przekłamane i moje włosy wyszły naprawdę trochę bardziej srebrno-beżowe ale jak na mój wyjściowy kolor włosów(oranż) jest rewelacyjnie.
Na marginesie dodam że farba rozjaśniła mojego naturalnego średnio ciemnego szatyna na odrostach do bieli mimo że nie jest superrozjaśniająca

świetny kolorek ..szczególnie na tym 1 zdjęciu
Tak się zastanawiam tylko ćzy Loreal Redical preference (kolor Viking) czy jakiś tam inny popielaty blond złapie na pasemka???? Pasemka Jasny blond z jasnym brązem??

A może złapał by ten szampon Casting Loreala??


Z góry dziękuję za pomoc
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:21   #27
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Myślę, że złapie bez problemu rozjaśniane pasemka, może się co najwyżej z nich szybciej sprać i jeżeli chcesz kłaść na całość włosów to oczywiście te brązowe pasma zostaną ciemniejsze,na nich efekt będzie mniej widoczny...wydaje mi się, że jak już to prędzej pasemka złapie farba niż Casting który jest delikatniejszy. Może i mój kolor był śliczny po farbowaniu ale niestety zmywa się w zastraszającym tempie i gdyby nie płukanki po każdym myciu byłabym już żółta ale nie zwalam tego na farbę tylko na to co robiłam z moimi włosami przez ostatni miesiąc, po 3 krotnym rozjaśnianiu ciężko wymagać żeby jakakolwiek farba super trzymała Więc i tak zamierzam farbować Vikingiem jeszcze raz żeby utworzyć jakby...mocniejszą pigmentową bazę wewnątrz włosa(czytałam o czymś takim przy ciemniejszych kolorach- że np. jak się farbuje z rozjaśnianego blondu na brąz to dopiero po kilku razach nie będzie prześwitów,ponieważ będzie wystarczająco dużo pigmentów) i odcień dalej jak najbardziej polecam!
Pozdrawiam serdecznie
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 13:49   #28
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Dziewczyny proszę o radę.
Mój naturalny kolor to średni/ciemny brąz. Jakieś 2 miesiące temu miałam farbowane włosy u fryzjera Joanną jasny popielaty blond. Oczywiście kolor wyszedł znacznie ciemniejszy i w rezultacie mam jasny brąz.
Jak myślicie jak wyjdzie mi na włosach Loreal Excellence super jasny popielaty blond? Nie zależy mi na tak jasnym kolorze jak na opakowaniu i liczę się z tym, że na moich włosach może wyjść ciemniejszy, ale nie chcę, żeby włosy stały się pomarańczowe
Jakie macie doświadczenia z tą farbą?
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:13   #29
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

ja na poczatku mialam niebieskie wlosy, ale do dlatego ze wczesniej dwa dni chyba byly rozjasniane ; ] a ogolnie calkiem ladny kolor mi wyszedl, taki bez, na poczatku troche siwy, ale potem naparwde ladnie ; ))
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:01   #30
paoola
Przyczajenie
 
Avatar paoola
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: NiByLaNdia...:)
Wiadomości: 22
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Właśnie ta farba zrujnowała mi całe święta wielkanocne... Wszystko było pozamykane i nie mogłam nic ze sobą zrobić... Efekt był opłakany- miałam siwe włosy. Zwabiło mnie opakowanie, które- jak się okazało- przedstawia całkiem inny kolor. Zdecydowanie nie polecam. Teraz kupuję 2 kremy koloryzujące Garniera (bardzo jasny blond) i efekt jest zadowalający Kremy te nie są aż tak drastyczne i destrukcyjne dla włosów i mogę je z całą odpowiedzialnością polecić.
Pozdrawiam i udanej koloryzacji
__________________
"I'm OnLy HuMaN aNd I'vE GoT SoMeThinG To SaY..."
paoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 18:41:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.