Drugi raz poroniłam. Co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-17, 19:10   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman

Drugi raz poroniłam. Co dalej?


Jestem po drugim poronieniu. W sumie byłam w ciąży 3razy. Za pierwszym razem ciąża zakończyła się pozytywnie - mam zdrowego syna. Niemal rok temu zaszłam 2 raz choć nie do końca było to w planach. Poroniłam w 5tygodniu. Obyło się bez zabiegu, ale bardzo to przeżyłam, bo nigdy nie pomyślałabym że może mnie to spotkać. Teraz jestem właśnie w trakcie 2poronienia. Tym razem 7tydzień i też bez zabiegu. W przyszłym tyg mam kontrolę u swojego lekarza. Piszę to trochę po to aby komuś powiedzieć, ale też żeby się poradzić. Zaznaczam, że zapytam też o to mojego lekarza, ale czy ktoś z was lub ze znajomych wam ludzi przechodził podobne problemy i czy jest sens wykonywać jakieś(jakie?) badania genetyczne lub jakies szczegółowe badania, które mogłyby wyjaśnić co jest przyczyną poronień. W rodzinie mojego męża jest dużo przypadków poronień zwłaszcza wczesnych więc być może to jakiś trop. Czy może po prostu sobie odpuścić i nie myśleć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 20:10:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.