mwmarlena czy mario_d05?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 14:30   #1
Anitsa
Przyczajenie
 
Avatar Anitsa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to Anitsa
Question

mwmarlena czy mario_d05??


Cześć wszystkim
Wiem że to trochę nie najlepszy pomysł z zakupami na allegro ale coż jak na razie nie mam wyjścia,no i właśnie te dwie panie co w tytule oferują kursy na CD przedłuzania pazurków,niby mają certyfikaty.Chciałabym kupić,bo jak na razie nie stac mnie na normalny kurs
Dodam że cały zestaw (lampa,żele itd już mam dostałam w prezencie)
No i Czy może spotkałyście się z tymi paniami??Opis kursów jest podobny,więc nie wiem co wybrac.
Poradźcie proszę
Anitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:34   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez Anitsa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Wiem że to trochę nie najlepszy pomysł z zakupami na allegro ale coż jak na razie nie mam wyjścia,no i właśnie te dwie panie co w tytule oferują kursy na CD przedłuzania pazurków.Chciałabym kupić,bo jak na razie nie stac mnie na normalny kurs
Dodam że cały zestaw (lampa,żele itd już mam dostałam w prezencie)
No i Czy może spotkałyście się z tymi paniami??Opis kursów jest podobny,więc nie wiem co wybrac.
Poradźcie proszę
OSZALAŁAŚ ???
O zestawach allegrowych już było !
Rusz szanowne 4 litery i SKORZYSTAJ z WYSZUKIWARKI !!! Ale już !
Zaśmiecasz forum !

BTW : Czytaj mój podpis !!!! Będę bezlitosna - koniec dubli na pazurkowym !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:48   #3
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Powodzenia życze, a raczej Twoim klientka Jesli myslisz, ze nauczysz sie przedłuzania paznokci za 9,90 to sie mylisz. Mam taki kurs z allegro i jestem na kursie przedłuzania paznokci i uwierz mi, ze w zyciu nie nauczysz sie stylizacji paznokci przez taki filmik.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:57   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Podziwiam Magda - ja nie mogę normalnie czytać już tych wątków
Dubel za dublem
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:57   #5
Anitsa
Przyczajenie
 
Avatar Anitsa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to Anitsa
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Powodzenia życze, a raczej Twoim klientka Jesli myslisz, ze nauczysz sie przedłuzania paznokci za 9,90 to sie mylisz. Mam taki kurs z allegro i jestem na kursie przedłuzania paznokci i uwierz mi, ze w zyciu nie nauczysz sie stylizacji paznokci przez taki filmik.
Wiesz tylko że ja już prawie wiem jak to robić bo kuzynka uczyłas tylko ciągle mam problem z uzupełnianiem,linią stresu,krzywą C itp same szczegóły,a nie mogę nigdzie znależć takich porad może wiesz gdzie to znajdę:P
Anitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:02   #6
Anitsa
Przyczajenie
 
Avatar Anitsa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to Anitsa
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Podziwiam Magda - ja nie mogę normalnie czytać już tych wątków
Dubel za dublem
Niestety ja nie potrafię poszukać czego kolwiek czasmi siedzę w wyszukiwarce po 2 godziny i nic i nic
Anitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:10   #7
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

po pierwsze to co wymieniłaś ( odrosty, krzywa C) to nie szczegóły, tylko podstawy
po drugie nie szukaj w wyszukiwarce, nie znajdziesz takich porad, ponieważ na tym forum nie uczymy stylizacji.

Proponuje bojkot tego typu wątków, mam wrażenie, że ktoś ma niezłą zabawę, dziwnym zbiegiem okoliczności codziennie się taki " inny " wątek pojawia, więc jeśli je zlejemy to po prostu w końcu się znudzi albo temu komuś, albo tym " stylistkom"
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 15:19   #8
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Mona moze dlatego, ze dluzej niz ja "istniejesz" na forum

Anista wlasnie sama piszesz "prawie". Dlaczego bierzesz sie za paznokcie kogos, nie bedac pewnej swoich umiejetnosci??? Widzisz ja jutro koncze swoj kurs, mam podstawowe wiadomosci na temat przedluzania paznokci,budowy, pielegnacji i chorob. Dodam, ze duzo informacji posiadalam juz przed kursem, widzialam jak sie przedluza paznokcie, mialam kurs z allegro. Pazurki zrobilam tylko modelce i teraz testuje wszystko na sobie. Nie biore sie nawet za paznokcie mojej siostry czy mamy. Nie chce nikomu zrobic krzywdy. A Ty od razu lecisz do nieswiadomej klientki, uzupelniania chcesz nauczyc sie przez internet. Cos jest chyba nie tak? Nie sadzisz??
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:00   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Madzia bardzo mi się podoba to co napisalas

NIe sądzę jednak by dotarło.. to raczej przysłowiowy groch o ścianę.


Awa - bojkot to swietny pomysł, uważam ,że trzeba go wprowadzić w życie.


Fragmentu o tym, że krzywa C, uzupelnianie, linia stresu to szczegóły nie nie skomentuję...


PS Dziewczyny czy jesli kupilam taką malą , mrożoną marcheweczkę to muszę ją gotować ( na parze) do calkowitego ugotowania - miękkosci? Czy moze byc w srodku taka nieco...surowa i twarda?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:02   #10
Anitsa
Przyczajenie
 
Avatar Anitsa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to Anitsa
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Mona moze dlatego, ze dluzej niz ja "istniejesz" na forum

Anista wlasnie sama piszesz "prawie". Dlaczego bierzesz sie za paznokcie kogos, nie bedac pewnej swoich umiejetnosci??? Widzisz ja jutro koncze swoj kurs, mam podstawowe wiadomosci na temat przedluzania paznokci,budowy, pielegnacji i chorob. Dodam, ze duzo informacji posiadalam juz przed kursem, widzialam jak sie przedluza paznokcie, mialam kurs z allegro. Pazurki zrobilam tylko modelce i teraz testuje wszystko na sobie. Nie biore sie nawet za paznokcie mojej siostry czy mamy. Nie chce nikomu zrobic krzywdy. A Ty od razu lecisz do nieswiadomej klientki, uzupelniania chcesz nauczyc sie przez internet. Cos jest chyba nie tak? Nie sadzisz??
Tylko że ja potrafię to robić i laski są zadowolone;p bo uczyła mnie kuzynka ktora teraz niestety wyjechała,a ja po pewnym czasie przerwy zapomniałąm po drugie długo też cwiczyłąm na sobie by nie zrobic krzywdy nikomu
Anitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:21   #11
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Do Ciebie i tak nie trafia zadne argumenty, a ja nie chce byc niemila Wiec rob te paznokcie komu chcesz, bo przeciez prawie umiesz, kuzynka Cie nauczyla i tylko troche zapomnialas...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 16:28   #12
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Aż się przestraszyłam

MW - moje inicjały

Marlena - moje imie
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:46   #13
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

powodzenia..... na prawo jazdy też uczyłaś się/ będziesz sie uczyć jeździć z płyty CD
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:20   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez Anitsa Pokaż wiadomość
Tylko że ja potrafię to robić i laski są zadowolone;p bo uczyła mnie kuzynka ktora teraz niestety wyjechała,a ja po pewnym czasie przerwy zapomniałąm po drugie długo też cwiczyłąm na sobie by nie zrobic krzywdy nikomu
Dobry bajer nie jest zły
A ja potrafię po angielsku pisać (tylko, że dużymi literami - małych zapomniałam ), mój TŻ jest zadowolony, bo uczyła mnie ciocia, która niestety wyjechała a po pewnym czasie przerwy zapomniałam po drugie długo ćwiczyłam sama w domu.....

No i powiedz sama jak MY mamy odczytać Twoje wypowiedzi ?
Nie wysyłam na kursy proponuję spacer .....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:08   #15
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

rany boskie, zapomnialo sie :/
ja proponuje ta kase na kurs z allegro wlozyc do swinki i zaczac zbierac na kurs
nawet mi sie nie chce nic pisac tak mi sie zagotowalo w glowie

ps. nie pisze ze ten kurs jest beznadziejnu bo wydalam kse na kurs i teraz niechce zeby ktos za pol darmo kupil ta sama wiedze na allegro, ale mam ten kurs i uwierz mi nic sie tego nie dowiesz, 1000% wiecej dowiesz sie szperajac po internecie na rznych forach
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:14   #16
Anitsa
Przyczajenie
 
Avatar Anitsa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to Anitsa
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
rany boskie, zapomnialo sie :/
ja proponuje ta kase na kurs z allegro wlozyc do swinki i zaczac zbierac na kurs
nawet mi sie nie chce nic pisac tak mi sie zagotowalo w glowie

ps. nie pisze ze ten kurs jest beznadziejnu bo wydalam kse na kurs i teraz niechce zeby ktos za pol darmo kupil ta sama wiedze na allegro, ale mam ten kurs i uwierz mi nic sie tego nie dowiesz, 1000% wiecej dowiesz sie szperajac po internecie na rznych forach
Z góry dzięki chociaż Ty jesteś trochę wyrozumiała.

Zrozumcie!Mam skończone dopiero 18 lat jeszcze nie zarabiam,a rodziców nie stać by dać mi kasę na prawdziwy kurs,niestety...
Dlatego o wszystko pytam bo chcę rozwijać swoje hobby czyniąc je później moim zawodem.Wiem że kurs jest potrzebny by wykonywać pazurki WSZEDZIE i KAZDEMU,i na pewno go zrobie gdy przyjdzie czas i będę chciała wyjść gdzieś dalej z tym a nie tylko w grono rodzinne i koleżanki.
A wy,jesteście czasem takie uszczypliwe że masakra ciągle powtarzacie KURS KURS!!Każdy ma różną sytuację finansową w rodzinie i nie jest w stanie mieć od razu wszystkiego tego czego wy rządacie;/
Anitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:17   #17
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Powodzenia
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:27   #18
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
po pierwsze to co wymieniłaś ( odrosty, krzywa C) to nie szczegóły, tylko podstawy
po drugie nie szukaj w wyszukiwarce, nie znajdziesz takich porad, ponieważ na tym forum nie uczymy stylizacji.

Proponuje bojkot tego typu wątków, mam wrażenie, że ktoś ma niezłą zabawę, dziwnym zbiegiem okoliczności codziennie się taki " inny " wątek pojawia, więc jeśli je zlejemy to po prostu w końcu się znudzi albo temu komuś, albo tym " stylistkom"
nie stylistkom ale tipsierkom jak ktos w jakims zupelnie nie podobnym do tego durnym watku tak pieknie okreslil....
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:28   #19
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

no i na koniec moze lepiej kupic kurs z np.bronek nails?
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 22:56   #20
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez Anitsa Pokaż wiadomość
Z góry dzięki chociaż Ty jesteś trochę wyrozumiała.

Zrozumcie!Mam skończone dopiero 18 lat jeszcze nie zarabiam,a rodziców nie stać by dać mi kasę na prawdziwy kurs,niestety...
Dlatego o wszystko pytam bo chcę rozwijać swoje hobby czyniąc je później moim zawodem.Wiem że kurs jest potrzebny by wykonywać pazurki WSZEDZIE i KAZDEMU,i na pewno go zrobie gdy przyjdzie czas i będę chciała wyjść gdzieś dalej z tym a nie tylko w grono rodzinne i koleżanki.
A wy,jesteście czasem takie uszczypliwe że masakra ciągle powtarzacie KURS KURS!!Każdy ma różną sytuację finansową w rodzinie i nie jest w stanie mieć od razu wszystkiego tego czego wy rządacie;/

Ja tez nie pracuje, bo studiuje jeszcze, rodzice rowniez nie dali mi na kurs. Wiec jak sie bardzo chce to wszystko jest mozliwe. Grosz do grosza... Nie ma nic zlego w tym, ze chcesz rozwijac swoje hobby, ale nie traktuj klientek jako krolikow doswiadczalnych. Powodzenia...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 01:16   #21
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: mwmarlena czy mario_d05??

Cytat:
Napisane przez Anitsa Pokaż wiadomość
Z góry dzięki chociaż Ty jesteś trochę wyrozumiała.

Zrozumcie!Mam skończone dopiero 18 lat jeszcze nie zarabiam,a rodziców nie stać by dać mi kasę na prawdziwy kurs,niestety...
Dlatego o wszystko pytam bo chcę rozwijać swoje hobby czyniąc je później moim zawodem.Wiem że kurs jest potrzebny by wykonywać pazurki WSZEDZIE i KAZDEMU,i na pewno go zrobie gdy przyjdzie czas i będę chciała wyjść gdzieś dalej z tym a nie tylko w grono rodzinne i koleżanki.
A wy,jesteście czasem takie uszczypliwe że masakra ciągle powtarzacie KURS KURS!!Każdy ma różną sytuację finansową w rodzinie i nie jest w stanie mieć od razu wszystkiego tego czego wy rządacie;/
to dlaczego rozwijasz swoje hobby kosztem klientek. Ok lubisz to pasjonuje cie to, super, zglebiaj wiedze cwicz nawet na sobie, odkladaj na kurs, a potem uczyn to zawodem, ale uwierz musisz byc bardzo dobra bo klientk szybko uciekna do konkurencji a ta jest spora.
to ze zrbisz komuc pazurki ktore beda krzywe, grube i odpadna po 2 dniach to pol biedy, ale co bedzie jak ktorejs zrobisz naprawde krzywde?
wychodujesz grzybka uszkodzisz macierz itd chcesz za to brac odpowiedzialnosc? taka pani moze cie nawet do sadu podac.

Ja mam prawie 22 lata, utrzumuje sie sama, dla moich rodzicow praca jako stylistka paznokci to cos nie do pomyslenia i nawet nei chca o tym slyszec. Ale udalo mi sie zdobylam wiedze, pracuje w niesamowitym salonie gdzie szkolenie i doszkalanie mam na codzien, mam nadzieje ze uda mi sie zdobyc papiery i robic to co kocham, bo pomimo tego ze czasem siedze 12 h glodna i zmeczona to czuje niesamowita frajde, a te 12 godzin mija mi jak 3 h.

Zycze ci sukcesow, ale blagam nie eksperymentuj na innych i naucz sie szukac informcji
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.