Krem Nivea do włosów?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 12:19   #1
Miyaka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 132

Krem Nivea do włosów??


No więc tak... Słyszałam, że jeśli w wilgotne (po umyciu) włosy na końcowki naniesie się trochę kremu nivea (ten zwykły) to końcówki nie rozdwajają się. Poszłam za radą i naprawdę po dwóch tygodniach stosowania takiej kuracji problem z końcówkami zniknął!! na dodatek od znajomej słyszałam, że zaraz po umyciu wsmarowywała we włosy na całej długości ten sam krem i zwaązywała w warkocz, włosy szybciej rosły ... A może Wy macie jakies sprawdzone sposoby na używanie kremu Nivea na włosy ?? Czekam na relacje pozdrawiam
Miyaka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 12:44   #2
agusi@@
Raczkowanie
 
Avatar agusi@@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 153
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Naprawde???? No to jestem szczerze zaskoczona Ale bardzo mnie to cieszy. Może wreszcie znalazł sie lepszy sposób na końcówki, niż drastyczne cięcia u fryzjera o w końcu zapuszcze włoski Tylko jedno mnie zastanawia, jak ona nalożyla krem na włosy?? Normalnie jak odżywke?? I nie przetłuszczały jej sie za bardzo? W każdym bądź razie może kiedyś spróbuje
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... I bardzo mnie to cieszy! "
agusi@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 12:51   #3
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Rozumiem,że zmywasz ten krem z włosów
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 12:57   #4
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Krem Nivea do włosów??

;/ jakos nie jestem przekonana. wydaje mi sie ze na cale wlosy to za bardzo przetlusci ....
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:43   #5
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Z tego co wiem to juz był cały wątek o zastosowaniu kremu Nivea do włosów.
Mnie też jakoś wstręt bierze do kremowania wlosów...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:07   #6
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Na całe włosy ? na końcówki to no być moze pomogł pewnie dlatego ze je natluszczał ( zamykajac łuske )
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:24   #7
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Krem Nivea do włosów??

juz byl watek o stosowaniu kremu Nivea do wlosow
prosze bardzo oto link :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=krem+nivea
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 10:12   #8
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Cytat:
Napisane przez agusi@@ Pokaż wiadomość
Może wreszcie znalazł sie lepszy sposób na końcówki, niż drastyczne cięcia u fryzjera o w końcu zapuszcze włoski
Kup sobie fluid na końcówki (np. Matrix Sleek.look, Artiste czy Schwarzkopfa), silikony zabezpieczą włosy przez rozdwajaniem się
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 23:08   #9
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Krem Nivea do włosów??

krem nivea wysusza bo zawiera alkohol sprobuj moze to samo z olejem rycynowym albo nafta kosmetyczna? tez natluszczaja, ale nie wysuszaja.
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:50   #10
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
krem nivea wysusza bo zawiera alkohol sprobuj moze to samo z olejem rycynowym albo nafta kosmetyczna? tez natluszczaja, ale nie wysuszaja.
Gdzie wy macie alkohol denaturowy??
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol, Isohexadecane, Paraffin, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminium Stearates, Panthenol, Citric Acid, Magnesium
Stearate, Parfum
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:09   #11
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Krem Nivea do włosów??

nie wiem jaki, ale wiem ze alkohol gdzies wlasnie czytalam, ze wysusza wloski, wiec wole nie probowac. ale byc moze sie myle, nie jestem w tej dziedzinie ekspertem
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 06:29   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Nie każda substancja, która ma "alkohol" w nazwie wyszusza - ten akurat natłuszcza
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:20   #13
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Krem Nivea do włosów??

AniuBrunetko, jedynie alcohol denat to taki nasz alkohol, inne substancje, które zwierają "alcohol" w nazwie ze spirytusem nie mają nic wspólnego To tak rozwijając wypowiedź Agnieski dla Twojej informacji
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:17   #14
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Krem Nivea do włosów??

rozumiem, ja akurat sie nie znam i niestety jak czytam sklad kosmetykow to niewiele mi to daje ale dzieki za info, juz sie wystraszylam, jak ktos napisal ze wysusza, bo w wielu odzywkach widze rozne odmiany 'alcohol'
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:39   #15
mentalny
Przyczajenie
 
Avatar mentalny
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Krem Nivea do włosów??

Kurcze dziewczyny - aż się muszę podzielić!
Wczoraj zrobiłam sobie eksperyment i wtarłam krem Nivea (ten z niebieskiego, metalowego pudełeczka) we włosy. Mam włosy jakoś do łokci, a krem wtarłam jakoś od ramion w dół, bo wtarcie go w całą głowę mogłoby się źle skończyć, przetłuszczenie i te sprawy.
Nałożyłam go bardzo dużo, tak że aż miałam sztywne włosy ale postarałam się to zrobić tak, żeby nie było białych śladów po kremie. Nałożyłam koło godziny 16.00, zawinęłam w "ślimaczka" i tak chodziłam sobie do wieczora jakoś do 22. Potem umyłam włosy, niestety dwa razy pod prysznicem nie wystarczyły było to czuć podczas mycia jednak stwierdziłam, że jakby coś było nie tak to umyję znowu rano. Poszłam spać w mokrych, nie uczesanych włosach i obudziłam się rano no i miałam tłuste strąki, nadal po rozczesaniu były tłuste, więc dlatego dobrze nie nakładać na całą głowę. ALE rano umyłam znowu jakoś z 3 razy szamponem o najprostszym składzie. Myłam, płukałam, myłam, płukałam do czasu aż nie poczułam, że już nie są tłuste. Myślę, że łatwo to sprawdzić bo na tłustych od kremu trudniej pieni się szampon (takie jest moje doświadczenie) i są sztywniejsze. Po takim zabiegu jeszcze podcięłam rano końcówki metodą V-kształtu, albo jak kto woli U-kształtu, wysuszyłam je i potem jeszcze zawinęłam w dwa ślimaczki ponieważ chciałam ładnych loków. No i po godzinie odwinęłam i raz, że miałam piękne loki to dwa, że NAPRAWDĘ były cudownie odżywione. Posiadam w miare cienkie włosy, ale naprawdę nigdy nie były tak odzywione! Polecam wszystkim gorąco, jest rochę roboty z wypłukiwaniem ale na pewno włoski Wam za to podziękują
mentalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:29   #16
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Krem Nivea do włosów??

nigdy o takim czymś nie słyszałam, muszę spróbowć ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 10:01   #17
kamilia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Spróbowałam, i powiem szczerze ze jak dla mnie krem nivea jest zbyt ciężki, możne następnym razem wymieszam z jakąś maska, żeby lepiej się rozprowadzał po włosach? Na dzień dzisiejszy jakoś rewelki nie widzę
kamilia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 10:45   #18
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
krem nivea wysusza bo zawiera alkohol sprobuj moze to samo z olejem rycynowym albo nafta kosmetyczna? tez natluszczaja, ale nie wysuszaja.
jaki znowu alkohol? Lonolin alcohol =eucerit , to związek chemiczny, który natłuszcza, borze zielony!
http://www.chemnet.com/Suppliers/880...l--272837.html
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 22:02   #19
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Krem Nivea do włosów??

O, krem Nivea? Muszę wypróbować Do tej pory stosowałam różne masła i balsamy do ciała, nawet najgorsze (z parafiną, pomyślałam, że w ten sposób zużyję je szybciej ;P ) działały cuda: odżywiały, nawilżały i wygładzały włosy.

Ja robie tak, że nakładam na włosy olej (Alterra lub Khadi na porost), a po kilku godzinach na to nakładam balsam do ciała / krem / mleczko / masło. I po kilku kolejnych godzinach zmywam. Mimo że w trakcie noszenia tego wszystkiego naprawdę czuję się, jakby mi włosy miały odpaść (wszystko zasycha), to po umyciu włosy są piękne. Mam wrażenie, jakby kremowanie włosów uzupełniało olejowanie.

Ae to tak raz na tydzień, normalnie poprzesaję na olejowaniu
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 07:27   #20
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Krem ten na suche końcówki może jest dobry ale pierwsze słyszę, aby go stosować na co dzień, ja nigdy nie próbowałam, boję sie trochę, przecież taki krem jest tłusty.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 08:10   #21
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Krem Nivea do włosów??

ja tam uważam, że lepsze olejowanie (jak przed mysciem) czy olejek arganowy na końce. krem nivea imo skleja włosy, jest za gęsty.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:08   #22
Wiola1005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Krem Nivea do włosów??

hej ;p
ja wlasnie wczoraj farbowalam wlosy u fryzjerki na blond i zapytalam jaka maske mi poleca. jest to moja znajoma i powiedziala raz w tygodniu przed umyciem nalozyc krem zwykly nivea na godzine. i umyc glowe. ;d
wiec widze ze zdania sa podzielone ;d czyli musze sie przekonac na wlasnych wlosach ;p

tez skonczylam fryzjerstwo i nigdy o tym nie slychaszlam zeby nakaladac krem nawlosy. ;d

a olejki arganowe tez sa okej. ale to niestety jest tylko nawilzenie do nastepnego mycia. ;d a maski do wlosow maja niestety duzo chemi w sobie. trzeba naprawe z dobrej firmy kupywac ;d

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

tam zmywa sie pozniej . niestety czasami wymaga to kilkukrotnego umycia wlosow. ;p i najlepiej nie nakladac od skory kremu
Wiola1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:17   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Ja np. nie rozumiem, po co nakładać na włosy dodatkową chemię (kremy), jesli można dać oleje...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:39   #24
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Krem Nivea do włosów??

ja uzywam mleczka do ciałaEldena -jest w lidlu lub aldim juz nie pamiętam -bo mąż mi upuje, niebieskA butelka zapachem i wygl. i konsyst. przypomina podróbkkę nivea mleczko-do ciala z olejkiem z migdala i wit e ten oleisty no i wlosy piękne-ten Eldena tez ma olejkiem z migdala i wit e tylko tańszy o ponad połowę
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:49   #25
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Krem Nivea do włosów??

Cytat:
Napisane przez karesuanda Pokaż wiadomość
ja uzywam mleczka do ciałaEldena -jest w lidlu lub aldim juz nie pamiętam -bo mąż mi upuje, niebieskA butelka zapachem i wygl. i konsyst. przypomina podróbkkę nivea mleczko-do ciala z olejkiem z migdala i wit e ten oleisty no i wlosy piękne-ten Eldena tez ma olejkiem z migdala i wit e tylko tańszy o ponad połowę
Muszę wypróbować ten Eldena , bo nivea z mleczkiem migdałowym to mój święty gral (ale do ciała )
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.