jestem zadowolona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 20:42   #1
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613

jestem zadowolona


dziewczyny tak pomyslalam ze sobie napisze bo bardzo sie z siebie ciesze.... niedawno skonczylam kurs przedluzenia zelowego... i pierwsze paznokcie wykonalam na sobie na formie ( gdyz sama uznalam ze ladniej znacznie wygladaja) poczatkowo bylam zalamana robilam je caly dzien starajac sie jak moge mialam problem z jednym z zeli poniewaz byl dla mnie za gesty.... ale jestem z siebie dumna moze ksztalt paznokci idealny nie jest bo wiadomo trudno robic idealnie po samym kursie ale jestem zadowlona bo moje paznokcie maja juz 3 tyg i nic a nic mi nie odpryslo... nie podeszlo woda, powietrzem wygladaja tak jak by dopiero co zaloze z lekkim odrostem dla mnie to sukces bo wielokrotnie mialam zakladane przez inne osoby i po 2 tyg wszystko podchodzilo

jak tylko dorwe aparat robie zdjecie byscie powiedzialy mi o ewntualnych bledach

takze dziewczyny jesli jestescie zalamane ze wam cos nie wychodzi nie dolowac sie tylko cwiczyc i zapisywac to co sie wam spodobalo a co nie i za drugim razem probowac uniknac bledu
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 21:01   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: jestem zadowolona

No to gratulacje, to, jak paznokcie wyglądają po paru dniach/tygodniach jst bardzo istotne, wtedy właśnie można dokładnie przyjrzeć się wszelkim niedociągnięcia, wychodzą wszystkie braki
Fajnie, że jesteś zadowolona, że ćwiczysz i czekamy na fotki
I pamiętaj, najważniejsza nie jest szybkość tylko dokładność
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 21:07   #3
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: jestem zadowolona

oo jak tak to gratuluje !!! ja jestem pol roku po kursie i dopiero teraz zrobila sobie paznokcie ktore trzymaja sie juz 3 tydzien, fakt jeden polamalam bo przytrzasnelam drzwiami ale reszta sie trzyma

no i trenuje tylko na sobie bo boje se krzywde zrobic innym i spartaczyc robote, wiec jeszcze ze dwa razy wytrenuje na sobie i moze juz kolezance sproboje

gratuluje jeszcze raz i wstawiaj fotki jak bedziesz miala !!
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 07:42   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: jestem zadowolona

wstawie dzis... no ja na pewno mam jakies bledy ale przyjelam zasade ze wlasnie robie na sobie i za kazdym razem bede zwracala uwage na jakies 3 istotne rzeczy ktore robie zle.... poczatkowo balam sie robic robilam je caly dzien z nerwami i placzem bo nie moglam okielzac bialego zelu pamietam jak ja mialam robione paznokcie i co mi sie nie podobalo i widzialam pare zdjec tu na wizazu jak powinny wygladac a jak nie to troszkie sie mialam na czym wzorowac ale male sukcesy to jest wlasnie to
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 13:57   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: jestem zadowolona

Ray, gratuluje pierwszych paznokietków, to, ze tak długo sie trzymaja to twój pierwszy duzy sukces!
A ze biały zdl był nieposłuszny... no cóz rzuciłas sie na bardzo trudny temat- french zelowy na szablonie i nie dziwne, ze sprawiał Ci trudność, zapewniam Cię, ze gdybyś chciała tam rozrzucic hologramy poszłoby Ci lepiej- french z reki jest zawsze bardzo trudny.
Jeszcze raz gratki!!!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 06:24   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: jestem zadowolona

dziewczyny wklejam zdjecie moich pierwszych paznokci na formie ktore maja juz ponad 3 tyg bardzo chetnie uslysze jakie bledy zrobila i nad czym musze popracowac to bede sie dalej starac
chyba juz sobie zrobie nowe bo mam ochote tylko teraz jestem w ciazy i nie wiem czy to nie szkodzi hmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11 004.JPG (96,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 002aa.jpg (43,9 KB, 70 załadowań)
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:50   #7
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: jestem zadowolona

No jak na 3 tygodnie to wyglądają bardzo ładnie.
Jedyne, co rzuca mi się w ocy, to zbyt gruba linia włosa na kciuku, ale naewt da się ją przeżyć
Zamieść coś "świeżego", zaraz po zrobieniu
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.