Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 19:24   #61
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
W Master -szkoleniu nigdy nie uczestniczyłas tak jak i pozostali. Dlatego wypowiedzi sa oparte na innych doswiadczeniach.
Mogą natomiast to zrobic osoby, ktore je ukonczyły. I to jest wiarygona i rzetelna informacja.

A sukces i zadowolonie absolwentow jest w tym najważniejsze. Wszystkich gorąco pozdrawiam.
Elenanail, szoda, ze wyrwałas moją wypowiedź z kontekstu,dalej bowiem bylo napisane, ze uczestniczyłam w kilku szkoleniach grupowych i ze moje doświadczenia sa takie, a nie inne.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 21:47   #62
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

nie było tematu
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg

Edytowane przez katharinaa
Czas edycji: 2008-10-17 o 19:35
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 22:34   #63
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

woooo ale pojechałaś po rajtuzkach
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:53   #64
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

bardzo ladne porownanie i w koncu obiektywne od osoby, ktora szkolila sie w dwoch firmach
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 10:05   #65
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Bo sam tytul jest dla mnie glupi...PORÓWNANIE ...Porównać można coś co sie zna...jak osoba robiąca kurs w ALL4NAILS może porównać kurs MASTERNAILSA??? czy na odwrót...Chyba trzeba być idiotą żeby nie znać definicji slowa PORÓWNANIE.

Ja sobie moge porównywać

dwie szkoly dwie różne techniki-ja chce pazurki grubsze z linią stresu wzmocnioną w poprzek pazurka -wybieram technike Beautici,

jak chce pazurki szczuple ,naturalniejesze wybieram technike Masternailsa..

ja rozumiem ze ktos mial zle doświadczenia w grupie ale P.Elenka ma max 4 dziewczyny,dzieki temu kazda z nas jest tak samo dopieszczona-inaczej nie moge powiedziec bo naprawde tak bylo.
i nie uslyszalysmy ze pazurek jest swietnie zrobiony jak przeswitywalo nam np.tips...

wiec jesli ktos nie spróbowal niech byc w grupie 3 osobowej np niech nie krytykuje....
to tak samo jak ja bym skrytykowala np. SF, czy inne...nie znam nie wypowiadam sie
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 13:18   #66
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Paweleczek czy P.Pfajfer zna wszystkie swoje kursantki osobiscie?? czy jak jej podasz nazwisko to wie o kogo chodzi? wątpie... dla dziewczyn z Mastera z tego co wiem to Pani Elenka to druga mama...ba i zna nawet moją rodzine.
Nie wiem czy Pani Sylwia zna wszystkie swoje kursantki osobiscie. Nie przechodzilem szkolenia w głownej siedzibie w Łodzi. Natomiast musze napisac ze z Darią owszem mam kontakt zarowno na forum jak i na gg. Zawsze służy mi pomocą kiedy tego potrzebuje. Co do interesowania sie rodziną i sprawami osobistymi...mysle ze takie zażyłości są zbędne.


Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
PAWELECZEK a teraz do ciebie mój drogi-jeśli nie kończyleś gdzies kursu -nie krytykuj, jedziesz po Pani Elenie jak po lysej kobyle...Czy ktoś twoją Darie zjechal????
a ja poraz kolejny napisze ze nie poruszalem tematu szkolen w MASTER..nie napisalem o tych szkoleniach ani jednego złego słowa.


Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
a Ty DROGI CHLOPCZE ostatnio sie wypowiadales chyba na forum Beautici nawet ze chyba zejdziesz z ceny za zalożenie pazurków na 30 czy 35 zl z tego co pamietam? czy dobrze? Czyzbys tak slabo cenil swoje umiejętności? i z tego co wiem pracujesz na Spn-kach...przyznam dobre żele...ale material i praca za 35 zl? chyba PSEUDO stylistką nie jesteś???
Tak pisalem ze zastanawiam sie nad zejsciem z ceny. To prawda. Nie jest to jednak spowodowane tym ze nisko sie cenie, ale kieleckimi warunkami. Tutaj paznokcie w salonie potrafią kosztowac 70zł. Stylistki i stylisci pracujący w domach zazwyczaj zaczynają od 20-25zł. To niestety ceny duzo nizsze niz w innych miastach. Ale nie bedziemy chyba dyskutowac o zarobkach i o tym kto na ile wycenia swoje umiejetnosci?

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Pfajfer tak malo zwraca uwagi na swoje kursantki,
Czego Pani Elenie nie moge zarzucić .
Z tego co pamietam nie rozmawiamy tu o BEAUTICE tylko o All4Nails. Ja na brak zainteresowania ze strony Darii nie narzekam. Jak juz wczesniej pisalem zawsze mogę sie do niej zwrócic po pomoc. O tym czy Pani Pfajfef poświeca wystarczająco duzo uwagi swoim kursantkom sie nie wypowiadam.

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość
Ps.Paweleczek sloneczko a ty sie marnujesz ,wg mnie lepszą kariere zrobilbyś w PR albo reklamie-tylko zacznij brać za to godziwe pieniążki.A jeśli chcesz porównywac to spróbuje najpierw..bo to tak jakby porównywać lody waniliowe z czekoladowymi.a ty chyba poznaleś tylko jeden smak...Opinia opinią ale renoma to co innego.....bo sztuką jest uslyszec o kimś bez PR
Pierwsza sprawa: PR i reklama to dziedziny które całkowicie mnie nie kręcą. Ale dziekuje ze zauwazylas we mnie predyspozycje do wykonywania takiej pracy.

Po drugie: nie porownywałem tutaj nikogo do niczego. Napisalem jedynie MOJE SUBIEKTYWNE odczucia odnosnie osoby Pani Eleny. Odczucia jakie pozostały po krótkim ale dosc intensywnym pobycie na forum www.kosmetyczki.net.

Pozdrawiam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 15:49   #67
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Paweleczek no przeczytaj raz jeszcze moj post co Ja napisalam o instruktorkach.....
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 16:20   #68
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

3/4 postu jest o instruktorach...o co c'mon?
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:15   #69
selenkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Napisalem jedynie MOJE SUBIEKTYWNE odczucia odnosnie osoby Pani Eleny.
Pozdrawiam
ale skoro nie znasz osobiscie to moze nie oceniaj
bo tak przez forum czi inny sposob to sie nie da poznac jaka osoba jest
selenkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 13:04   #70
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

a jednak nie czytasz Paweleczek...

post nie jest tylko o instruktorach, jest też o egazminach technikach i moich SUBIEKTYWNYCH ODCZUCIACH

Ja moge porównać czyli odpowiedzieć na pytanie autorki...Ale ty nie ( moja uwaga o lodach waniliowych)

A jeśli kogoś nie znasz to jakie ty możesz mieć odczucia???

Chyba zamiast subiektywne trzeba bylo napisać NIEOBIEKTYWNE.....

Ps.W moim poście powyżej będąc w lekkich nerwach użylam slowa " idiota" nie bylo to do nikogo konkretnego kierowane wiec jeśli ktooś poczul sie urażony NAJMOCNIEJ PRZPRASZAM
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 20:05   #71
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez katharinaa Pokaż wiadomość

A jeśli kogoś nie znasz to jakie ty możesz mieć odczucia???

Chyba zamiast subiektywne trzeba bylo napisać NIEOBIEKTYWNE.....
Katharino trszkę się chyba zagalopowałas,bo jak możesz oceniać mnie,skoro mnie nie znasz?

Cytat:
Napisane przez katharinaa
PAWELECZEK a teraz do ciebie mój drogi-jeśli nie kończyleś gdzies kursu -nie krytykuj, jedziesz po Pani Elenie jak po lysej kobyle...Czy ktoś twoją Darie zjechal????

to wklejone przeze mnie wyżej,to też sredniawa wypowiedz,zwłaszcza,ze innych uczysz kultury słowa..(notabene - mogłabym się spierac czy nie jestes tu niegrzeczna wobec mojej osoby,no ale nie o tym post)



Powtarzam i powtórzę raz jeszcze-nie siejcie fermentu moi drodzy.
Zwracacie uwagę nam,przedstawicielkom dwóch różnych firm,że konkurujemy ze sobą ale pragnę zauważyc,że w tym temacie to dopiero moja druga wypowiedz.
Mam nadzieję,ze jesli ten temat pozostanie na "wokandzie" to już nikt nie będzie sie wypowiadał w innej niż swojej osobie.
Miłego wieczoru.
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 09:37   #72
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
naszą ofertę rozsyłamy wyłącznie do osób,salonów,ect,,których dane są upublicznione w ksiązkach telefonicznych ect,wiec prosze sie zastanowic w jakiej bazie danych umieściła Pani swoje imię i nazwisko - swoją drogą serdecznie przepraszamy,ze wysłaliśmy ofertę )

Dziwne... ponieważ nie pochodzę z krakowa i moje nazwisko pod nazwą firmy nie znajduje się NA PEWNO w publicznej książce telefonicznej, a z Panoramy Firm nie korzystam,więc nie zamawiałam wpisu.
Swoją drogą jeżeli w nazwie firmy nie ma nazwiska we wpisie do ewidencji , to ono się nie pojawia razem z adresem i nazwą firmy naprawdę dziwny zbieg okoliczności...

I nie chodzi o to,że oferta została wysłana, czy z "łapanki" czy nie to juz nie ważne, ale o to w jaki sposób. Czasem warto posłużyć się takimi uprzejmościami jak inne firmy znane na rynku paznokciowym i po prostu zadzwonić zapytać czy w ogole wysyłanie oferty ma sens Szkoda marnować ulotek, tak mi się wydaje.
Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
swoją drogą serdecznie przepraszamy,ze wysłaliśmy ofertę)
Przeprosiny przyjęte
Życzę wszystkim miłego dnia.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-10-18 o 09:58 Powód: post pod postem!
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:13   #73
katharinaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Darianna przeczytaj raz jeszcze mój post i napisz mi prosze gdzie bylam niegrzeczna wobec Ciebie? czy w zdaniu gdzie napisalam ze podziwiam twoje prace?

I gdzie cie ocenialam? Slowa nie napisalam w twojej ocenie gdyż Cie nie znam,znam tylko twoje prace, a chodzilo mi o prównanie wytycznych obydwu szkól...

a Paweleczek krytykuje cos lub kogoc czego nie zna..Dziewczyna zakladając ten post chciala sie dowiedziec chyba bardziej o technice nauczania, a nie ze Pawelek ma odczucia co do osoby P.Lendy-bo tak napisal wyżej w jednym z postów że to są jego odczucia po pobycie na jednym forum....a czy koleżanke interesowalo to? raczej nie..

I prosze Darianna czytaj uważniej posty, bo ja nigdzie cie nie obrazilam .
__________________
Kocham pazurki i transport

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269467 - moje ciuszki

Odpisz proszę u mnie

1431457 gg
katharinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:44   #74
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

dziewczyno zejdz ze mnie...grzecznie prosze
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 15:44   #75
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

A ja proponuję powrót do tematu wątku. Wycieczki personalne nie są nam potrzebne, co więcej, myślę, że ciągnięcie dyskusji w tym a nie innym kierunku psuje atmosferę i być może rzuca kiepskie światło na sam temat, oba kursy, Wizażanki itd, itp.
Nie raz czytałam już o paskudnej atmosferze która tu podobno panuje, więc proszę o to, abyśmy wszyscy o nią dbali, a jeśli są między Wami jakieś osobiste nieporozumienia, to proszę o wyjaśnienia ich na PW
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 09:26   #76
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Nikomu nie są potrzebne tego typu emocje. Temat dot: programu dwoch różnych szkół .
I na takich wypowiedziach należało sie skupic.
Absolwentki Master udzieliły obiektywnych wypowiedzi dot, tylko i wyłącznie jakości swoich kursów.
Spotkaly sie jednak z niemiłym powitaniem . Chocby sprawdzanie ich wiarygodności i sprawa z IP.
Od samego początku zwracalismy na to uwagę.
Napisałam o tym również do moderatora. Pozostało to bez reakcji, az do tego momentu.

Powracajac do tematu: pytanie autorki postu dotyczy glownie programu szkolen.
Zapytanie: o opinie, porównanie.
Czyli -oczekiwanie: odpowiedzi od osob, ktore w danych szkoleniach uczestniczyły i moga sie o nich wypowiedzieć.

Otrzymala konkretne odpowiedzi ode mnie oraz naszych kursantek.

Odpowiedzi pozostałych zamieniły sie w dyskusje uogolniające wszystkie kursy w Polsce.
Dokonywaniu porownan- wyzszosci kursow indywidualnych nad grupowymi. (czyli min. 8 -10 osob) W ten sposob zbiegły z głownego tematu.

O tego typu kursach mozna bylo zalozyc osobny temat.. Wszyscy moglibyśmy o nich porozmawiac. Moze i warto, bo pogrom niezadowolonych faktycznie jest wielki.

Ale, to nie to, interesowało autorke postu.

Na koniec dopisze od siebie i z wlasnego doswiadczenia zawodowego.

I po indywidualnym kursie możemy wyjsc niezadowolone.

Wszystko zalezy od wymagań danej szkoły, stosowanych technik pracy(każda ma inną) oraz uwagi , zaangazowaniu i doświadczeniu prowadzącego.

Wyniki "dobrej pracy" możemy obejrzec w galerii egzaminów, ktorą niestety nie wszyscy prowadzą. A szkoda, bo to jest namacalny dokument, osiągniec absolwentek danej szkoły.

Prosze więc wszystkich o powrot do tematu i zwiazanych z nim obiektywnych wypowiedzi.
Zarzut kryptoreklamy - zbyteczny. Zywą reklamą są nasze Absolwentki. A to szkoła Master ceni najbardziej.
Pozdrawiam.

Edytowane przez elenanail
Czas edycji: 2007-10-19 o 15:08
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:24   #77
AAAgnieszka.M
Raczkowanie
 
Avatar AAAgnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
GG do AAAgnieszka.M Send a message via Skype™ to AAAgnieszka.M
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Jestem spod skrzydeł Ewy ,Masterka i jestem z tego dumna .
Mimo że szkolenie robiłam przeszło 3 lata temu to do dzisiaj mamy serdeczny kontakt.
Jeśli każda z Was po kursie może liczyć na takie wsparcie jak my mimo ,że upłynęło duuużo czasu od ukończenia go to
super i pogratulować,
a każdemu kto wybiera się na szkolenie tego po prostu życzę,.
I jak pozostałe dziewczyny cenię Ewę za osobowośc i jeśli ktoś zapyta o szkolenia w Masterku z czystym sumieniem je polecę.
AAAgnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 01:21   #78
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

skonczyłam kurs w masternail, spróbuję bez emocji tu ocenić - KURS miałam ten najobszerniejszy (żel, akryl, zdobienie, frezarka)
powiem tyle:
technicznie można się bardzo dobrze przygotować, naprawdę można się nauczyć, ja robilam paznokcie długo przed kursem (bez kursu) i miałam z jednej strony trudniej (złe nawyki) a z drugiej strony łatwiej (wyrobiona ręka). mi zwłaszcza zależało na doskonaleniu żelu i trochę chciałam pobróbowac sił w akrylu.
Oceniam ten kurs tak w skali ocen szkolnych:
Kompetencja Instruktorki 5+
Czas poświęcony każdemu kursantowi 5+
Dociekliwość i precyzja Instruktora w wyrażaniu wymagan w stosunku do pracy Kursanta 5+
Starania Instruktora o Kursanta (przyswojenie wiedzy) 5+
Łatwość przekazania swojej wiedzy 5+
Pomoc Kursantowi w trakcie kursu i udzielane rady 5+
warunki lokalowe i materialy 5+
cierpliwość Instruktora 5
Czyli jak ktoś się chce nauczyć robić paznokcie to się tam nauczy. I nauczy się stylizować paznokcie naprawdę BARDZO DOBRZE. Sa ku temu warunki czasowe, to że grupa była np. w moim wypadku 4 osobowa - nie przeszkadzało mi absolutnie. Nie przepadam jak ktoś stale patrzy mi na ręce. Wolę sama wykonywać zadania i proszę co chwilę o ewentualna korektę. Tak więc praca w 4 osobowym zespole bardzo mi odpowiadała. Nie czulam się w żaden sposób zaniedbywana. Wręcz przeciwnie - przypuszczam że gdybym była sam na sam z Instruktorem czułabym się jak na przysłowiowym widelcu. akurat rywalizację i porównywanie własnych dokonań tu traktuję jako czynniki zdecydowanie stymulujace pozytywnie do doskonalenia się.

Nie podobało mi się zdecydowanie :
to że musiałysmy robić sobie wzajemnie paznokcie (ewidentna strata czasu dla osoby która udostepnia swoją rękę - a od słuchania i obserwacji można się DUŻO mniej nauczyć niż wykonując samemu i słuchając poleceń i uwag) - należałoby się spytać dlaczego nie wolno mieć własnej modelki na kurs?

bardzo pobieżnie i powierzchownie została potraktowana praca z frezarką. (całość trwała około 2 godziny).

atmosfera ogólna (może spowodowana sporym dystansem wiekowym między mną a moimi koleżankami z kursu - różnica około 15 lat). Przypuszczam że również fakt iż kurs taki może być dla młodych osób stresujący (mnie takie rzeczy nie stresują - za stara jestem ) mógł powodować jakies takie dziwne sytuacje. Co w moim absolutnie SUBIEKTYWNYM odczuciu spowodowało uczucie dyskomfortu psychicznego w kilku momentach. Poza tym wydaje mi się (subiektywnie) że Pani Elena jest świetnym pedagogiem dla osób młodych (18-25 lat). osoby starsze (mam 37 lat) inaczej patrzą na świat i ja osobiście czasami czułam się tam wśród tych młodziutkich dziewczyn jak bym spadła z innej planety. A że jestem osobą upartą, niepokorną i bardzo pewną siebie (czasami za bardzo) więc mogło to miec wpływ na moje odczuwanie dyskomfortu.

w każdym razie całość oceniam na 5. Jest to idealne miejsce dla młodych dziewcząt, zwłaszcza zaczynających dopiero start w dorosłe życie.

dodam dla ulatwienia że nie jestem żadnym klonem
pisuję tu od dawna
i jestem osobą powszechnie znaną i tolerowaną
A Panią Ewę niniejszym pozdrawiam serdecznie.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 09:25   #79
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dobrarada-świetna odpowiedz,w koncu taka,jakiej oczekiwała autorka pytania.

Grazynad,zapewniam,ze mam zbyt mało czasu aby przeszukiwać fora w poszukiwaniu cudzych nazwisk i konkretnch ludzi nie rozumiem nawet po co miałabym to robic
Ja codziennie dostaję kilkanascie róznych ofert i jesli mnie one nie interesują to wyrzucam je do kosza ot tyle i nie snuję domysłów skąd ktos miał mój adres czy nazwisko,bo takie są prawa reklamy.Nie korzystamy z usług szpiegów zapewniam Cię i nie mam nawet pojęcia jaką fmę reprezentujesz,bo chętnie podałabym źródło i z pewnością korzystamy z ogolnodostępnych baz danych
Katharinaa,czytaj uwaznie,bo ja także nie napisałam,ze mnie obraziłas ale moznaby odniesc dosc dziwne wrazenie <kwiatek>
Serdecznie przepraszam za off top. ale to tak gwoli zarzutom
Pozdrawiam gorąco wszystkich
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:42   #80
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dobrarada Dziekuje za obiektywną wypowiedż. i rownie pozdrawiam .
I niech ktos powie,.. ze nauczanie jest łatwą pracą.
I Nas tez oceniaja .
Dobrarada wystawiłas wysokie oceny ( zaliczyłam chyba czerwony pasek.) Ale to dla mnie naprawde duża satysfakcją zawodowa
Za którą serdecznie dziekuje


Moze teraz postaram sie odpowiedzieć na niektóre spostrzeżenia i uwagi.

Kurs trwa w zaleznosci od pakietu 3 do 8 dni. Zajecia zawsze od godz. 11 i teoretycznie do 17 a w praktyce.... często ten czas jest wydłużony.
Wystarczy ze grupa wolno pracuje ,a ćwiczenia przewidziane na dany dzien nie zostaly do konca wykonane. Wiec ten czas jest już moim czasem dodanym od siebie. Staram sie nie poganiac i nie koncze - bo wybila 17.

Cwiczenia naprzemnienne plus praca na wlasnej rece .
Kursy sa przewidziane dla osób POCZATKUJACYCH.
Sa wprowadzeniem do zawodu.
Dla takich kursantow informacje , uwagi i obserwacja pracy - chocby drugiego kursanta jest dobrym utrwalaniem i zapamietywaniem informacji, ruchów i odczuc ( praca pilnikiem).
Przez ten moment stajemy sie "naszą" ewentualną klientką. Jest powiedziane - do kobiety wiadomości powtarzamy 5 razy( zanim je utrwali naukowo udowodnione.. )

Jest to lepsza metodyka wg. mnie od pracy tylko i wyłacznie na własnych paluszkach bez udzialu modelek nawet podczas egzaminu. (jak to czynią inne firmy) poniewaz nasza przyszla praca bedzie pozycją na przeciw klienta i na jego lapkach -a nie tylko na swoich.

Jest to rownież skuteczniejsze od cwiczen na gumowej ręce, ktore uwazam są kompletnym nieporozumieniem.
Gumowa reka jest idealna kształtem i pozbawiona jakichkolwek odczuc, urazów bodźcowych i trudnosci jakie niesie nasz zawod. A to nie na gumie tylko na żywej łapce klientki - będziemy w przyszłości pracowały.
Gumowa ręka moze słuzyc, ale do wolnych ćwiczeń w domu.

Co do wieku kursantek. Składu wiekowego nie zapewni nawet najlepsza firma w świecie.

Poza tym to tez kwestia danej osobowosci. Nie data urodzenia jest tu wykladnikiem.
Ale to nie już inny temat.
Nie uwazam za dobre rozwiaznie wydzielanie wiekowe kursantek . W uslugach musimy umiec przyjac i starsze i mlodsze klientki. I wszystkie zadowolic
Mamy bardzo duzo starszych pań kursantek, ktore wlasnie swietnie czują się wsrod mlodziezy i kurs jest dla nich takim powrotem do lat mlodości. Mozna poczytac w naszych opiniach( na stronie) wypowiedzi takich osob. Dla nich na moment świat stal się znowu kolorowy...

Obecnosc modelek podczas nauki . Nie praktykujemy . Osoby uczące juz odczuwają duże zmęczenie fizycznie i obciażenie nowa wiedza i próbą jej zapamiętania.
Większośc kursantek to osoby młode, które nie maja jeszcze tak wyrobionych łapek i nie są tak zaprawione w boju - jak osoby starsze. Kurs to juz dla nich bardzo duży wysiłek.

Druga sprawa od strony czasowej. Tak jak napisalam wyzej. Kursy sa zajęciami rozlożonym na większosc dnia. Obecnosc modelek w całym czasie prawie niemożliwa. Osoby przyjezdne (kraj zagranica) w wiekszosci nie mają ze sobą tak dyspozycyjnych osob.
Z drugiej storny to dodatkowy koszt pobytu takiej modelki, ktory spada na kursanta (przejazd-noclegi).

Mozna by zorganizować modelki odplatne od 1/h, ale to znowu podniesie koszt całego szkolenia.

I ostatnie. Prosze wziac jednak pod uwage, ze to nauka, ktora oplacaja kursantki a nie ich modelki.

Egzamin jest momentem w ktorym sie sprawdzamy . I tu mamy mozliwosc pracy na modelce. I doskonale wiem ile problemow stwarza znalezienie dyspozycyjnych, chetnych osob na ten dzień.
Dobrze, ze mamy w rezerwie chocby nasze absolwentki, ktore wyrażaja niejednokrotnie chec przyjscia na ten czas. I ratują nas z tego problemu. Wczesniej zawsze to ustalamy.

Praca frezarka. Obejmuje ważne 2 częsci - techniczne dkladne informacje, serwisowanie oraz praktyczne podstawowe i najczesciej wykorzystywane . Czynnosci przeznaczone równiez dla osob początkujących czyli przede wszystkim bezpieczne i od razu do praktykowania.
Nie wprowadzamy skompikowanych manewrow ponieważ to juz mozna wykonywać po dłuższym zapoznaniu z urządzeniem .

Może ważną dodatkowa informacją jest tez to, że goscimy wiele osob, ktore maja konkretne plany zawodowe w zwiazku z własną działalnoscią
( dotacje) i tu rozbieżnośc wiekowa duża. Jak rowniez wiele naszych absolwentek uzyskało stopien instruktora - choćby w konkurencyjnych firmach.


Przedstawilam dokladnie system pracy Centrum Szkoleniowego Master Professional.


Bardzo prosze o taka prezentację i dłuższą wypowiedż ze strony koleżanki Darianny z Firmy ALL 4 . Tego oczekiwała autorka postu.

Edytowane przez elenanail
Czas edycji: 2007-10-29 o 13:46
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:49   #81
AAAgnieszka.M
Raczkowanie
 
Avatar AAAgnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
GG do AAAgnieszka.M Send a message via Skype™ to AAAgnieszka.M
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

dobrarada całkowicie zgadzam się z tobą co do wysokich ocen szkolenia , z jedna wypowiedzią jednak nie mogę się zgodzić .
Mam 35 lat robiłam kurs z młodą osoba 20 lat i zupełnie nie odczułam różnicy. Dla mnie akurat to nie był problem. Nie stanowiło to żadnego dyskomfortu. Wrecz przeciwnie. Oczywiście to indywidualna sprawa każdego z nas.
Każdemu szczerze polecam tak profesjonalny kurs.
AAAgnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:58   #82
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

ELENA I DARIANNA Mam wielką prośbę: Czy mogłybyście napisać ile u Was kosztuje DOSZKOLENIE?
-> Jak długo trwa
-> Jak mniej więcej wygląda
-> Czy jest indywidualne
-> Co dokładnie (albo mniej więcej) obejmuje
-> Na jakiej firmy materiałach
-> Czy byłaby taka możliwość, że przyniosłabym na doszkolenie swoje materiały (mam ich aż za dużo! i boję się, że ich nie zużyję) czy by dało się to odliczyć od ceny doszkolenia. Pracuję na produktach IBD, mam kompletne zestawy do wszystkich metod)
Byłabym wdzięczna za odpowiedź
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 15:01   #83
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Smile Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Obolała..... w tym temacie - na ten rok w Masterku odpada. Doszkolenie właśnie wyjete z programu. Ostatnie było w ten weekend.

Szkolenia podstawowe, rozpisane do grudnia. 15ty grudzien ostatnie - zostaly 2 miejsca.
Jesli wprowadzimy na nowo doszkolenia to dopiero po Nowym Roku. I wowczas bedzie ono dokladnie opisane na stronie Centrum.

Wlasnie dzisiaj odeslalam chetną kursantke (termin na już ) do mojej miłej jak sądze konkurencji.
Otrzymala szkolenie na 5go listopada.
Ja nie mialam dziewczynie w tym temacie jak pomoc. W Master mamy wczesniejsze zapisy i potwierdzone rezerwacje.

Wszystkich pozdrawiam i zapraszam
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:52   #84
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dobrarada czytając Twoją wypowiedz odnośnie ocen stawianych za szkolenie w Masternail z każdą stawianą przez Ciebie oceną się zgadzam ,lepiej tego ująć nie mogłaś ,w niektórych kategoriach u mnie byłoby nawet 6
Ale..nie zgadzam się z tym co napisałaś o wieku kursantek i o tym że Masternail jest idealnym miejscem dla dziewcząt młodych..no cóż w pewien sposób pochlebiasz mi,bo ja odbyłam tam szkolenie a mam DOPIERO 35 lat i powiem że czułam się świetnie w gronie młodszych ode mnie osób,z każdym dniem spędzonym w ich gronie nabierałam wiary w siebie,pogody ducha i energii(chwilami czułam się jak wampir energetyczny ) i powiem Ci że do dzisiejszego dnia wszystkie mamy ze sobą kontakt.I to jest właśnie SUPEEEEEER!!!
Dzięki szkoleniu w Master nie tylko nabyłam niebywale wysokie umiejętności ale także nawiązałam fajne znajomości..
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 18:49   #85
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

aj dziewczyny - logika się kłania
to że ktos pisze że coś jest idealne dla młodych dziewczyn
to nie znaczy że nie jest dla starszych

to znaczy dokładnie tyle - że metody postepowania Instruktora są perfekcyjne jesli chodzi o współpracę z młodziutkimi osobami

ale nie znaczy że są do bańki ze starszymi.
trochę dokładnie poczytajcie

jak powiem że blondynkom jest idealnie w błękitnym sweterku - to nie powiedziałam że brunetkom źle w błękitnym . to logiczne.

poza tym jak pewnie nikt nie zauważył - ocena moja zupełnie nie zahacza o oceny innych osób, taka jest moja ocena i moje zdanie. a każdy jak ma swoje jego sprawa i jego odczucia. ja ich nie znam - bo nie są MOJE. ja napisałam o SWOICH odczuciach i wyraziłam swoja opinię nie polemizując z nikim.
i nie wymagam od nikogo ani zgody i akceptacji mojej opinii - bo to moja personalna opinia i tak samo opinii na temat opinii nie wyrażę.

logicznie rzecz ujmując chodzi o ocenę szkoły a nie ocenę opinii wyrażonej przez kogoś. mam nadzieję że rozumiecie - o co chodzi. czyli nie piszę : zgadzam się z Twoją opinią lub nie ...... bo punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia.

i jak mam wyrazić opinię o szkole to ją wyrażam,
a jak będzie wątek : wyraż swoją opinię o opinii Pani Iksińskiej lub Igregowskiej - to jak ją będę miała to wyrażę

Czyli reasumując nie oczekuję zadnego poparcia ani przeciwstawiania się mojemu zdaniu. Bo ono takie jest. i proszę nie tłumaczyć dlaczego cos jest tak czy siak. Tak jest i tyle. A ja powiedziałam co mi się podobało a co nie - i tyle.
polemizować nie będę
Ja myslę że ten wątek to ma być wątek porównawczy i jakiś oceniający - a nie polemiczny
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 18:54   #86
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

i dlatego Kociaczku - nie oczekuję oceny mojej wypowiedzi z Twoich ust. Bo wątek nie nazywa się:
"ocena wypowiedzi (na forum) upierdliwej dobrejrady"
(ale jak chcecie - zawsze mogę założyć taki sprytny i pocieszny wątek)


tylko oceny szkoły. czyli nie musisz się ze mną zgadzać czy też zgadzać - nie w tym rzecz, rzecz w tym aby każdy kto w danych dwóch kursach uczestniczył - wypowiedział się na ich temat jako ich uczestnik. bo ja nie wiem jak się komuś podobało i gdzie - bo nie czytam w myslach, mogę powiedzieć co ja mam do powiedzenia.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 22:03   #87
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

dobrarada widzę że nie bardzo zrozumiałaś mój post
Ja nie oceniam Twojej wypowiedzi.Chciałam tylko w ostatnim swoim poście powiedzieć, że z wieloma stwierdzeniami zawartymi w Twojej ocenie się zgadzam(dot. ocen)

Cyt.-"bo ja nie wiem jak się komuś podobało i gdzie - bo nie czytam w myslach"-nie musisz czytać,każdy się chyba jasno i czytelnie wyraża

Cyt.-" "ocena wypowiedzi (na forum) upierdliwej dobrejrady"-hmmm...ten przedrostek który dodałaś sobie w tym zdaniu chyba ma jednak sens

Fajnie że nie muszę się z Tobą zgadzać czy też zgadzać jak to napisałaś
Pozdrawiam.
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 08:03   #88
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Hallo wszystkie dziewczyny Plis hihi, bo pozabieram łopatki Faktycznie słowo pisane może miec rózny odbiór. To jednak myśli zebrane w krótkich wypowiedziach. I tu każda z nas przerobi to na swoje odczucia.

Ja dziekuje Wam wszystkim jeszcze raz , za tak dobre oceny.

I proponuje poczekac na wypowiedź drugiej strony(Pani Darianny) co do prowadzenia i systemu kursow All4. Ja przedstawilam własne argumenty przemawiające za takim wyborem.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:48   #89
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Obolała..... w tym temacie - na ten rok w Masterku odpada. Doszkolenie właśnie wyjete z programu. Ostatnie było w ten weekend.

Szkolenia podstawowe, rozpisane do grudnia. 15ty grudzien ostatnie - zostaly 2 miejsca.
Jesli wprowadzimy na nowo doszkolenia to dopiero po Nowym Roku. I wowczas bedzie ono dokladnie opisane na stronie Centrum.

Wlasnie dzisiaj odeslalam chetną kursantke (termin na już ) do mojej miłej jak sądze konkurencji.
Otrzymala szkolenie na 5go listopada.
Ja nie mialam dziewczynie w tym temacie jak pomoc. W Master mamy wczesniejsze zapisy i potwierdzone rezerwacje.

Wszystkich pozdrawiam i zapraszam
to chyba do mnie (nie jestem OBOLAłA- nic mnie nie boli!) Dzięki za odpowiedź. Trudno.... będę szukać dalej.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:19   #90
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

haha Obolała no nie mogę!.Oblabobla prawie kazdy Cię przekręca hihi
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.