Belissa ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 14:10   #361
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Dot.: Belissa ?

witajcie
ja właśnie kupiłam Belisse Intense
czy któraś z was je bierze?
jestem ciekawa czy będą lepiej działać niż ta zwykła belissa
__________________
"Life is too short to wait"


fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 12:10   #362
Nikkula
Raczkowanie
 
Avatar Nikkula
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 39
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez fantazja__ Pokaż wiadomość
witajcie
ja właśnie kupiłam Belisse Intense
czy któraś z was je bierze?
jestem ciekawa czy będą lepiej działać niż ta zwykła belissa
Ja biorę Belisse intense, hm juz 3 miesiac jakos ponad ale czasami zapominalam brac codziennie. Co do paznokci to zawsze mialam dość mocne ale teraz sie przynajmniej tak nie łamią. I trochę twardsze się zrobiły. Skóra- widzę poprawę ale jednocześnie uzywalam tez dobrych kremów i stosowałam sera więc ciężko mi stwierdzić na co miała wpływ belissa a na co kremy. A co do włosów to tu chyba największy plus - ostatnio zobaczylam u siebie dość dużo nowych kosmyków wyrastających jak u dziecka takie małe szczypiorki ;D No ale przy myciu nadal dość dużo wypadają.
Ogólnie polecam. I kupię następne opakowanie
__________________
Express yourself.

Stop przeciętności
Nikkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 12:10   #363
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 65
Dot.: Belissa ?

Czy któraś z was może mi napisać konkretnie kiedy zażywać belissę, przed, w trakcie, czy po posiłku, i o jakiej porze dnia? Niestety tej informacji nie ma na opakowaniu. Co do działania belissy, proszę nic nie pisać, bo takich postów jest mnóstwo, nawet tutaj. Ostatnie pytanie, czy można do tego stosować wit D3, której belissa nie zawiera? Mam niedoczynność tarczycy i dlatego muszę ją brać, a nie chciałabym sobie zaszkodzić.
Earvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 14:17   #364
anitashira
Przyczajenie
 
Avatar anitashira
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 5
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Earvette Pokaż wiadomość
Czy któraś z was może mi napisać konkretnie kiedy zażywać belissę, przed, w trakcie, czy po posiłku, i o jakiej porze dnia? Niestety tej informacji nie ma na opakowaniu. Co do działania belissy, proszę nic nie pisać, bo takich postów jest mnóstwo, nawet tutaj. Ostatnie pytanie, czy można do tego stosować wit D3, której belissa nie zawiera? Mam niedoczynność tarczycy i dlatego muszę ją brać, a nie chciałabym sobie zaszkodzić.
Belisse jak również inne złożone suplementy witaminowe najlepiej zażywać rano podczas posiłku, oczywiscie że możesz a nawet powinnaś zażywać witamine D3 ! Dla przykładu ja zażywam rano kapsułke na włosy do tego osobno cynk, żelazo, capivit A+E, wit.B complex i probiotyki. Od roku jestem na maxi krzemie i jestem zachwycona! polecam ten zestaw na włosy plus wcierki Jantar tansza opcja lub droższa ale mega skuteczna i wydajna Rene Furterer RF 80 pozdrawiam!
__________________
Animu
anitashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 08:15   #365
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez anitashira Pokaż wiadomość
Belisse jak również inne złożone suplementy witaminowe najlepiej zażywać rano podczas posiłku, oczywiscie że możesz a nawet powinnaś zażywać witamine D3 ! Dla przykładu ja zażywam rano kapsułke na włosy do tego osobno cynk, żelazo, capivit A+E, wit.B complex i probiotyki. Od roku jestem na maxi krzemie i jestem zachwycona! polecam ten zestaw na włosy plus wcierki Jantar tansza opcja lub droższa ale mega skuteczna i wydajna Rene Furterer RF 80 pozdrawiam!
dokładnie, jedna tabletka po śniadanku, też tak robię 50 tabl. w opakowaniu, wiec super, bo starcza na długo i nie trzeba w ciągu dnia pamietac, żeby lykac
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 09:32   #366
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Belissa ?

mojej przyjaciółce poprawiły się paznokcie po Belissie. sama nie może w to uwierzyć
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 12:17   #367
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Belissa ?

Wiele lat temu,bardzo mi pomogła.Teraz .Coś porobiło się nie dobrego z moim organizmem,że zaczęłam na nią źle reagować.Wręcz i dosłownie,alergicznie czego wówczas nie było.Muszę odstawić niestety.
__________________
Bywam zgryźliwa.Szybko mi przechodzi
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.