jakie tipsy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 15:31   #1
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867

jakie tipsy??


Co troche pojawia sie watek o żelach, a o tipsach jeszcze nie widzialam. W wyszukiwarce tez nie znalazlam.
No wiec moje pytanie brzmi: Z jakich firm kupujecie tipsy?? Czy jestescie z nich zadowolone?? jakie najbardziej polecacie??

Ja wlasnie mysle nad dokupieniem tipsów, bo zaczyna brakować poszczególnych rozmiarów. Do tej pory uzywałam tych z Gabrielle i nie narzekalam. Nie wiem czy teraz dokupie z tej samej firmy, ale chcialabym zeby te dokupione nie roznily sie jakos bardzo rozmiarami. A tak w ogole to bardzo moga sie roznic rozmiarami??

Allegro pewnie nie polecacie?? Ale moze, ktoras z Was widziala tam jakies godne polecenia??
Bo w koncu chyba nie wszystko z allegro musi byc zle??
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:55   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: jakie tipsy??

Ja używam tipsów z IBD, Ez Flow, Euro Fashion, teraz zamawiam na próbe z RaNails, z FPO mi nie podeszły (french z kieszonką- bleh) Z allegro zamówiłam kiedys jakieś najtańsze, i okazały się mocne i trwałe, ale więcej ich nie spotkałam, za to trafiłam też na bardziewne cleary (na allegro oczywiście) z RENI-NAIL. Dosłownie pękały w palcach, a co dopiero na paznokciu..
Rewelacyjne dla mnie są tipsy z EF french bez kieszonki z głęboką linią usmiechu Full elatyczne, cieniutkie, układają się w piękny tunelik na panokciu Dla mnie bajka
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 18:23   #3
Beginner
Raczkowanie
 
Avatar Beginner
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 266
Dot.: jakie tipsy??

Polecam tipsy z NSI, jak dla mnie wytrwale, bardzo dobrze mi sie na nich pracuje
__________________
Beginner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.