Chcę się przeprosić z frenchem - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 11:30   #1
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548

Chcę się przeprosić z frenchem - pomocy


Mam teraz pierwszy raz uzupełniane paznokcie.

Pierwszy raz miałam frencha, paznokcie były trochę płaskie i mimo że krótkie, to jakieś takie łopatowate. Dodatkowo strasznie mi podeszły powietrzem i poszłam do innej stylistki :/

Ona nie robiła frencha białego. Jako że za pierwszym razem wydawało mi się, że french jest sztuczny bardzo, nawet się ucieszyłam. Teraz mam niby paznokcie ładniejsze kształt taki lekko wypukły itp - ale strasznie nie podoba mi się jednak brak frencha - moje pazury wyglądają jakby były brudne (french uzależnia po prostu)... Dodatkowo mój TŻ i znajomi twierdzą, że pierwsze paznokcie były ładniejsze.

Da się to jakoś naprawić teraz czy czekać te trzy tygodnie na kolejną wizytę?
Czy to podchodzenie to był efekt błędów stylistki, czy to normalne po 3 tygodniach?
Czy to normalne, że obie stylistki strasznie mi rozwaliły skórki? Mam bardzo delikatną skórę, wrażliwą na każde drapnięcie - może po prostu to nie był jakiś ich błąd?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:10   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Chcę się przeprosić z frenchem - pomocy

Frencha możesz namalowac sobie lakierem, jezeli nie masz wprawy (zwłaszcza w lewej ręce, jezeli jestem praworęczna) możesz pójsc do salonu- za malowanie paznokcie zapłacisz kilka, badź kilkanaście zł, a lakier ma żelu będzie Ci się trzymał długo, długo...

Co do skórek, to niezaleznie od tego jak masz je delikatne, nie powinny byc zmasakrowane...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:20   #3
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Chcę się przeprosić z frenchem - pomocy

w sumie podpowietrzac tez Ci sie nie powinny, choc to zalezy od produktow na jakich pracuje stylistka, jej umiejetnosci i Twojej plytki ale najbadziej od tego drugiego
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 16:16   #4
kocurek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Chcę się przeprosić z frenchem - pomocy

Tak"rozwalone" skórki to błąd stylistki. A podchodzący żel powietrzem przy skórkach może wynikać z rożnych czynników i od dokładności nakładania żelu przez stylistkę.
Rzeczywiście białą końcówkę możesz zrobić lakierem, a później pomalować to utwardzaczem
kocurek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.