Żele silikonowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 15:17   #61
zladziefcynka
Raczkowanie
 
Avatar zladziefcynka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 61
GG do zladziefcynka
Wink Żel silikonowy czy zwykły?

Witam
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że w tej materii jaką są tipsy, żele itp tak naprawdę się nie odnajduję Dlatego proszę was o radę, zwłaszcza doświadczone dziewczyny.
Otóż chciałabym sobie zrobić paznokcie 'na stałe' nie mam czasu na zajmowanie się nimi, sa strasznie problematyczne, odżywki czy preparaty działają na chwilkę taka chyba moja uroda. Więc poszłam się zapisać do maniciurzystki na paznokcie, pieniązki uzbierane i decyzja podjęta. Marzy mi się krotki frencz naturalny, by nie było tak naprawdę śladu, że nie jest to moj naturalny paznokieć. Chodzę do szkoły i szczerze nie widzi mi się grać z długaśnymi pazurkami np. w siatkę Tylko teraz mam dylemat, bo pani mi zaproponowała zamiast zwykłego żelu czy tipsów żel silikonowy. Że taniej wyjdzie[chce 50zł za nie] ze dla mnie jako uczennicy powinny być dobre bo nie 'zuzywam' tych paznokci pracami domowymi No i ja tak naprawdę jestem zielona w tym temacie i nie wiem co będzie dla mnie dobre. Mógłby mi ktos coś doradzić?
__________________
Dbam o siebie przez cały rok !


"Sometimes I'm selfish fake ...
You're always a true friend."

Edytowane przez zladziefcynka
Czas edycji: 2009-10-13 o 15:19
zladziefcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:38   #62
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

żel silikonowy używamy do utwardzania naturalnych pazurków, jeśli nie chcesz przedłużać swoich tylko pozostać przy takiej długości jaką masz to żel silikonowy jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Ma także ogromny plusik, jeśli chcemy się go pozbyć nie trzeba piłować, wystarczy pazurki wymoczyć w acetonie, ale o tym co i jak przy ściąganiu poinformuje Cię twoja mainiciurzystka
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:17   #63
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

jeśli chcesz naturalne pazurki silikon jest jak najbardziej odpowiedni:
Po pierwsze - silikon wygląda na pazurkach naprawdę naturalnie gdyż nakłada się go jak lakier kilkoma cienkimi warstwami
po drugie - jest elastyczny więc wydaje mi się ze przy zajęciach w szkole typu wf więcej wytrzyma bo pracuje razem z paznokciem
po trzecie - nauczycielki niedoświadczone w pazurkach nie będą się czepiać "tipsów" bo silikony jak wspomniałam wyżej wyglądają jak lakier

Dodatkowo, jeśli bedzie widac odrost zawsze można go zamalować lakierem bezbarwnym i moim zdaniem dłużej moża z takim odrostem chodzić bo mniej widać że to odrost i to co najważniejsze. Jeśli nie bedziesz już chciała mieć silikon to moczysz go w acetonie i sam schodzi (rozmięka i można go ściągnąc patyczkiem do manicuru)
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:04   #64
zladziefcynka
Raczkowanie
 
Avatar zladziefcynka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 61
GG do zladziefcynka
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

Dokładnie, właśnie nie chce przedłużania tylko na moich naturalnych coś zrobić by miały jakiś wygląd a skoro jest tak jak piszecie to jest on dla mnie idealnym rozwiązaniem bardzo mi pomogłyście, dziękuje bardzo!
__________________
Dbam o siebie przez cały rok !


"Sometimes I'm selfish fake ...
You're always a true friend."
zladziefcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:47   #65
mika210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Żele silikonowe

mam pytanko tego typu : czy kolorowe żele silikonowe (posiadam żele typu easy off firmy konad) nadają się do nałożenia na tipsa jako kolorowy french pod tradycyjny twardy żel budujący clear?
mika210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:39   #66
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

oczywiście, możesz śmiało nakładać
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 07:21   #67
Pink Nail
Przyczajenie
 
Avatar Pink Nail
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 16
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

Zgadzam sie z dziewczynami zawsze jak klientka chce tylko delikatnie utwardzić paznokcie proponuje silicon, ładnie się trzyma na naturalniej płytce
Pink Nail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 08:52   #68
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

Żel silikonowy ma jeszcze jedną zaletę- jest elastyczny, dlatego, jak bedziesz np grała w siatke, będzie mniejsze ryzyko złamania, bo żel będzie "pracował" razem z paznokciem i raczej sie wygnie niż złamie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:51   #69
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

A czy istnieje silikonowy kamuflaż? Moja linia uśmiechu zaczyna się b.nisko, myślałam, czy nie dałoby się wydłużyć wizualnie paznokcia poprzez nałożenie kamuflażu i cieniutkiej białej końcówki jednocześnie zostając przy żelu silikonowym?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:42   #70
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

są kamuflaże silikonowe, Dobra Rada ma takie w swojej ofercie. Posiadam taki i jest ok.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:41   #71
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14781081]A czy istnieje silikonowy kamuflaż? Moja linia uśmiechu zaczyna się b.nisko, myślałam, czy nie dałoby się wydłużyć wizualnie paznokcia poprzez nałożenie kamuflażu i cieniutkiej białej końcówki jednocześnie zostając przy żelu silikonowym?[/QUOTE]
Oto frnch silikonowy z kamuflażem i zdobieniem akrylowym. Jeśli odejmiesz zdobienie to wygląda mega naturalnie.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:29   #72
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

mam pytanko: mozna żelem silikonowym przedłużyć pazurki??? bo ja mam żel silikonowy gesty no i nim przedłużam na formie bo mi łatwiej niż sredniogęstym. a z tego co czytam to rozumiem że można go kłaść tylko na naturalki...? to zgłupiałam
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:51   #73
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żel silikonowy czy zwykły?

żele soak off gęste (typu builder) służą także do przedłużania paznokci
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 23:56   #74
magda57
Przyczajenie
 
Avatar magda57
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żele silikonowe

Chciałabym pokazac wam kilka fotek jak przedłużać zelem Clear Calgel (jednofazowy, bez primera ani żelu bazowego) pazurki na szablonie. Oczywiscie jest przedstawione w skrócie. Wbrew temu co piszą dziewczyny na temat silikonów pazurki są naprawdębardzo mocne i nie wyginają sie .

Dopasowanie szablonu


Szkielet i nakładanie pierwszej warstwy Calgel Clear - utwardzenie w lampie


Nałożenie drugiej warstwy, budowanie paznokcia, utwardzenie, przemycie masy


Nadanie kształtu i odpow. długości


Nakładanie białej końcówki i utwardzenie


Clear Calgel jako końcowa warstwa, utwardzenie, przemycie masy


Nakładanie lakieru UV zabezpieczającego przed żółknięciem
__________________
Warto wiedzieć.....
magda57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:12   #75
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez magda57 Pokaż wiadomość
Chciałabym pokazac wam kilka fotek jak przedłużać zelem Clear Calgel (jednofazowy, bez primera ani żelu bazowego) pazurki na szablonie. Oczywiscie jest przedstawione w skrócie. Wbrew temu co piszą dziewczyny na temat silikonów pazurki są naprawdębardzo mocne i nie wyginają sie .
A czy używałaś innych silikonów niż Calgel i mogłabyś je porównać. Pytam, bo jestem wielką fanką silikonów, ale jak dla mnie to one są zbyt elastyczne, żeby zrobić nimi przedłużenie. Używałam do tej pory Sunflowera i i-nails (od Dobrejrady). Po utwardzeniu są zdecydowanie elastyczne, co jest ich ogromną zaletą, bo wyginając się razem z naturalną płytką przy urazach mechanicznych nie odpryskuje i nie pęka.
Jakoś tak zawsze dzieliłam sobie żele na "twarde" (do przedłużenia) i "miękkie" (do wzmacniania naturalnej płytki), a tu mnie bardzo zaskoczyłaś, że przedłużasz silikonem.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 02:31   #76
magda57
Przyczajenie
 
Avatar magda57
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żele silikonowe

Bo jest to jedyny na rynku silikon, którym można przedłużać na szablonie. Próbowałam Mariposy, ale sa tylko do utwardzania naturanej płytki. Poza tym przy Calgelu po zbudowaniu na formie minimalnie opracowuje się (opiłowuje) paznokieć, co przy moim uczuleniu na pył przy twardych żelch jest rewelacją.
Bardzo duzo informacji znajdziesz na www.calgel.com.pl
__________________
Warto wiedzieć.....

Edytowane przez magda57
Czas edycji: 2009-11-09 o 02:36
magda57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 05:42   #77
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez magda57 Pokaż wiadomość
Bo jest to jedyny na rynku silikon, którym można przedłużać na szablonie. Próbowałam Mariposy, ale sa tylko do utwardzania naturanej płytki. Poza tym przy Calgelu po zbudowaniu na formie minimalnie opracowuje się (opiłowuje) paznokieć, co przy moim uczuleniu na pył przy twardych żelch jest rewelacją.
Bardzo duzo informacji znajdziesz na www.calgel.com.pl
no niestety minęła się Pani z prawdą i to duuużo.
Mamy silikonowy ibd soak off builder, christrio gelaquer i silikon od DobrejRady. Wszystkimi trzema można przedłuzyć paznokcie (dwa nawet sama wypróbowałam)
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 00:52   #78
magda57
Przyczajenie
 
Avatar magda57
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żele silikonowe

"Duużo" to na razie trzy... Christrio i ibd znam, DobrejRady niestety nie. Zresztą dziewczyny na forum twierdza, że inne silikony są zbyt giętkie, a Calgel naprawdę jest tak twardy, lecz elastczny, jak bardzo mocne naturalne paznokcie.
__________________
Warto wiedzieć.....
magda57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:15   #79
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
no niestety minęła się Pani z prawdą i to duuużo.
Mamy silikonowy ibd soak off builder, christrio gelaquer i silikon od DobrejRady. Wszystkimi trzema można przedłuzyć paznokcie (dwa nawet sama wypróbowałam)
Asiczek, ja używam silikonów od Dobrejrady i, kurcze blade, nie wyobrażam sobie jak można nimi przedłużyć paznokcie. Używam stale cleara, kamuflażu i snow white, no i może kamuflaż jest trochę twardszy, ale nadal nie wyobrażam sobie przedłużania nim. Zdradź mi, jeśli możesz jak to robisz....
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 13:15   #80
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

Verdina, twój silikonowy kam od DR jest kryjący chociaz troche/ ja tez go mam i jest jak lakier transparentny do frencza , niby ma kolor a na pazurku to jedynie odcien....
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 15:30   #81
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

dziewczyny, chodziło mi o buildery.... http://dobrarada.com.pl/p12013,zel-s...der-clear.html
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 16:43   #82
maarlenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 218
Dot.: Żele silikonowe

też używam tego silikonu i z własnego doświadczenia muszę stwierdzić, że cholernie ciężko by się nim przedłużało
maarlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 05:58   #83
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
Verdina, twój silikonowy kam od DR jest kryjący chociaz troche/ ja tez go mam i jest jak lakier transparentny do frencza , niby ma kolor a na pazurku to jedynie odcien....
Zabrzmi banalnie, ale wszystko zależy od techniki jaką stosujesz
Kiedyś też mi ten cover nie krył, bo robiłam tak: nakładałam cieniutko clear, potem cover na cały paznokieć, potem malowałam frenchową końcówkę i efekt był...niespecjalny. A teraz robię tak: cieniutko clear, potem maluję french i potem daję cover do oporu tuż pod linię uśmiechu i cieniuję w kierunku skórek. Oczywiście każdą warstwę po kolei utwardzam - nie napisałam, ale to jasne chyba
Niby drobna zmiana, ale spróbuj tak zrobić. Zobaczysz, odkryjesz, że ten cover kamufluje lepiej niż szpieg z krainy deszczowców
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:43   #84
spaslaczek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Żele silikonowe

ej dziewczyny a macie jakies fotki paznokci pokrytych silikonem? no naprzykład z zatopionym brokatem czy cos? Dopiero zaczynam sobie robić i szukam pomysłów

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Ej dziewczyny a macie jakieś fotki paznokci pokrytych silikonem? Ja dopiero zaczynam sobie robić i szukam pomsyłów. Np zatopiony brokat czy coś bo wiem ze ozoby nie mogą być za grube tylko z takich płaskich
__________________
spaslaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:15   #85
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

hmmm tez robiłam baze z clear , frencz i ten kamuflaz ale nie wyglądało to jakos specjalnie.... dzis nawet oglądałam go w sloiku i wiadomo , nie jest tak kryjący jak tradycyjny cover ale na dzien dzisiejszy uwazam ze cover w nazwie troche wprowadza w błąd, ale ze uzywałam go 1 raz wiec mam nadzieje zmienic opinie a jak bys miała jakies fotki z nim własnie, to ja poprosze, chociazby na maila.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:49   #86
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez magda57 Pokaż wiadomość
"Duużo" to na razie trzy... Christrio i ibd znam, DobrejRady niestety nie. Zresztą dziewczyny na forum twierdza, że inne silikony są zbyt giętkie, a Calgel naprawdę jest tak twardy, lecz elastczny, jak bardzo mocne naturalne paznokcie.
Odświeżę wątek i dodam jeszcze 2 firmy z budującymi silikonami - NSI i ImpressioNails.
Miałam okazję dowiedzieć się ostatnio ile kosztuje żel Calgel - cena kosmiczna

Ktoś pytał o zdjęcie pazurków zrobionych soak off - moje pazurki z użyciem PB Easy off i brokatu
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 08:14   #87
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

tak coraz więcej firm wprowadza silikony również do budowania i przedłużania paznokci. Zele builder mają już w swojej ofercie: Christrio, NSI, IBD, InpressioNails, DR, no i jest jeszcze ten Calgel.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 09:29   #88
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Ja do Calgel jestem trochę mhm... na innym forum pani Magda57 bardzo niefajnie się zachowała reklamując swój produkt, mówiąc, że stylistki w Polsce są zbyt leniwe

Asikczek miałaś może okazję próbować ImpressioNails? Ciężko cokolwiek dowiedzieć się o konsystencji, o tym jak się trzyma. Kończy mi się Easy off z PB a chciałabym spróbować innej firmy - bo tam mają budujący, clear, przeźroczysty róż, white do frencza i ostatnio wprowadzili nawet cover. Nie mam jak podjechać do przedstawiciela w Krakowie, żeby sobie rzucić oczkiem Wolałabym zamówić przez neta. A wacham się jeszcze nad serią z NSI.
200-250zł za zestaw żeli to nie jest dużo, ale i też nie mało. Ale nie lubię czegoś kupować, żeby później nieużywane leżało w szafce.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-01-24 o 09:30
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:50   #89
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

sama zastanawiam się nad Impressio, nie próbowałam niestety jest na ich temat bardzo mało informacji, nawet na foeum EF nic sie nie mozna dowiedziec. A kupować w ciemno to nie chce szczególnie że i tam nie mam teraz klientek. Gdyby były dostepne próbki... ale zastanawiam sie nad biasłym bo mam od DR i kurcze jest dla mnie okropny, nie kryje, zle się utwardza i strasznie spływa. może ten z Impressio jest lepszy
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:26   #90
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Ja też słyszałam, że od Dobreka to takie sobie te silikony. Planuję zakupy za miesiąc, dwa - może będzie więcej info...
Widziałaś na You Tube filmiki z NSI? Też ten biały fajnie wygląda.
Natomiast z ImpressioNails to są tylko filmiki o tych żelach zmieniających kolor pod wpływem ciepła/zimna.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.