Następca Lysanela - Lysalpha Active Creme - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 16:02   #91
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A duzy mialas tradzik?? bo ja sie zastanawiam nad kupnem lysalphy bo uzywam effaclar duo i juz prawie 4 tygodnie bedzie a mam po nim wysyp i w ogole nie schodzi i tak sie zastanawiam czy wybrac do tego na zmiane cos mocniejszego ten lysalpha ladnie goi takie ropniaki ?? bo duo raczej z nimi nic nie robi
Nie mam ropnych wykwitów, moim problemem były gule na brodzie, takie nie do wyciśnięnia, głębokie, dużo ich nie było ale pozostawiały blizny duze:/ na to pomogł Unidox, a Lysalpha została mi polecona na wygładzanie skóry i pozbyciu się zaskórników, których w sumie nie jest zbyt wiele (tylko przy nosie) i w tym Lysalpha spisuje się świetnie, oczyszcza mi cerę bez wysypu. Złuszcza ją tak, że widzę efekty. Na ropne wykwity chyba poleciłabym dermatologa, sama męczyłam się z tym wszystkim -tyle maści, kremów, wyrzucone pieniądze, czasem warto pójść do specjalisty - takie moje zdanie.
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 16:13   #92
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
Nie mam ropnych wykwitów, moim problemem były gule na brodzie, takie nie do wyciśnięnia, głębokie, dużo ich nie było ale pozostawiały blizny duze:/ na to pomogł Unidox, a Lysalpha została mi polecona na wygładzanie skóry i pozbyciu się zaskórników, których w sumie nie jest zbyt wiele (tylko przy nosie) i w tym Lysalpha spisuje się świetnie, oczyszcza mi cerę bez wysypu. Złuszcza ją tak, że widzę efekty. Na ropne wykwity chyba poleciłabym dermatologa, sama męczyłam się z tym wszystkim -tyle maści, kremów, wyrzucone pieniądze, czasem warto pójść do specjalisty - takie moje zdanie.
a jak długo już stosujesz lysalpha że tak ładnie Ci się skóra łuszczy? Ja smaruję się nim od jakiegoś czasu, ale efekty marne jak na razie :/

ok..już doczytalam, pisalas że od 4 tygodni

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
witajcie. używałam parę lat temu kremu Lysanel Active + oczywiście filtry 50 spf. efekt był świetny. choć musiałam swoje wycierpieć- okropny wysyp trwał 3 tygodnie.
po jakimś czasie zaprzestałam używanie kwasów. filtruję się do dziś. od 2 miesięcy łykam antybiotyk na trądzik- Tetralcylcinum. zastanawiam się czy przy antybiotyku mogłabym zacząć się kwasić? czy to w jakiś sposób nie koliduje ze sobą?

myślę że to nie koliduje ze sobą, ale na wszelki wypadek zapytaj dermatologa, który Ciebie leczy

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2009-12-11 o 16:10
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:19   #93
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Może ktoś się orientuje, czy skóra przyzwyczaja się do kwasów PHA i czy w związku z tym trzeba robić przerwy w stosowaniu Lysalpha
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:51   #94
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

lysalpha ma tylko 2% stężenia kwasu.....obecnie używam sebum serum biodermy - tam stężenie jest 15%...
czy ktoś ma pozytywne efekty po stosowaniu SVR lysalpha jeżeli chodzi o eliminację czarnych wągrów i zaskórników?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 06:08   #95
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?


zastanawiam się który krem jest silnieszy? Effeclar K czy SVR lysalpha active?
czy wiecie jakie stężenie kwasu ma effeclar K ??
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 06:02   #96
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

witajcie, zaintrygowałyście mnie tym specyfikiem i już mnie kusi , żeby to wypróbować, mam próbki LRP kerium ds, jak skończę to kupię SVR. stosuję Brevoxyl, łuszczy mi skórę okrutnie , mam nadzieję żę SVR poradzi sobie ze skórkami
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:08   #97
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
lysalpha ma tylko 2% stężenia kwasu.....obecnie używam sebum serum biodermy - tam stężenie jest 15%...
czy ktoś ma pozytywne efekty po stosowaniu SVR lysalpha jeżeli chodzi o eliminację czarnych wągrów i zaskórników?

Ostatnio w aptece dostałam próbki Lysalpha. Bosze porażka te kremy.
Zapchały mi strasznie pory i dostałam masę wągrów
Miałam ten krem na noc oraz matujący na dzień.
Być może te kremy nie dla mnie.

Także odradzam. Wróciłam do moich ulubionych kosmetyków naturalnych.
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 12:27   #98
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Odświeżam. Przez ten czas na pewno ktoś pokusił się aby kupić i przetestować na własnej skórze . Używam go od lutego w międzyczasie mała przerwa i teraz podejście drugie. Mam wrażenie jakby w końcu zaczął działać. Jednak z końcową oceną wstrzymam się do końca tubki. W międzyczasie jestem ciekaw waszych, nowych opinii.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 10:39   #99
migmig89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Witam,
czytam te wasze opinie i sama sie zastanawiam. Poki co wybralam sie do apteki po probke i stosuje ten krem 4 dni. Mam wrazenie, ze naprawde dziala, ale jeszcze wstrzymam sie z opinia do konca tubki.
Mam pytanie do was. Mowicie, ze przy stosowaniu tego kremu, trzeba uzywac filtrow, czyli nie moge go stosowac na dzien pod makijaz z podkladem o filtrze 6? Tylko np na noc, a na dzien inny krem. Nie wiem, zamotalam sie
migmig89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.