Z czarnego na blond -zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 12:15   #1
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904

Z czarnego na blond -zbiorczy


Witajcie!
Mam mały problem a może nawet i duży.
We wrześniu zafarbowałam włosy na czarny z ciemnego blondu, szamponem do 24 zmyć. Od tego czasu nie farbowałam juz ani razu mam dość duże odrosty kolor niby zaczął mi schodzić strasznie wyblakł miejscami już włosy są jasne innymi troche rudawe. Chciałabym zejść już totalnie do naturalnego koloru. Fryzjerka mi powiedziała że jest to nie możliwe bo na "czarnym" kolorze zadna inna farba mi nie złapie i nic nie wyjdzie.! NIe chce brać po uwage dekoloryzacji i rozjaśniacza bo to strasznie zniszczy mi włosy tymbardziej że przes ostatnich kilka miesięcy miałam spore problemy ze zdrowiem i przez ogrom antybiotyków i innychle leków strasznie mi wypadały.

Proszę, doradźcie!
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:14   #2
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: z czarnego do blondu?

Zmartwię Cię, ale Twoja fryzjerka ma rację. Czarny kolor jest upiorny do usunięcia i często nawet dekoloryzacja nie daje zadowalających efektów.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:21   #3
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: z czarnego do blondu?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Zmartwię Cię, ale Twoja fryzjerka ma rację. Czarny kolor jest upiorny do usunięcia i często nawet dekoloryzacja nie daje zadowalających efektów.

A ja muszę przyznać, że mi dekoloryzacja się "opłaciła" również farbowałam włosy na czarno i to przez prawie 2 lata, aż zachciało mi się wrócić do blondu, zrobiłam dekoloryzację (fakt powstała tęcza na głowie ), po 2 dniach poszłam na farbę która ujednoliciła kolor i później to tylko balejaż przez prawie pół roku (chodziłam raz na 2 miesiące). I teraz jestem jaśniutką blondynką Kondycje włosów znacznie poprawiałam wieloma profesjonalnymi kosmetykami także nie było tak źle. Myślę, że jeżeli Ty chcesz uzyskać kolor podobny do swojego naturalnego to jak najbardziej Ci się uda Podaję link do delikatniejszego dekoloryzatora bez amoniaku, myślę, że warto spróbować
http://www.allegro.pl/item906591491_...cz_koloru.html
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 21:54   #4
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: z czarnego do blondu?

A ja musze przyznac ze watki o dekoloryzacji i podobnej tematyce juz sa
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 23:08   #5
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: z czarnego do blondu?

tak o dekolorze, rozjasnianiu, jak zejsc z czarnego do blondu, jak zejsc bez rozjasniania czyli niewiadomo jak jest milion watkow, jak poszukasz znajdziesz tam na pewno wiele informacji
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 10:17   #6
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: z czarnego do blondu?

obawiam sie ze nie ma innego wyjscia niz dekoloryzacja czy rozjasnianie , ja juz taki zabieg robilam dwa razy w odleglosci czasowej niecaly rok. za pierwszym razem efekt byl sredni(robilam sama) za drugim (tydzien temu ) rewelacja, nie zaluje! pierwszy raz robilam rozjasniaczem joanny i bylam zawiedziona a teraz Delii i wogole nie zniszczylo wlosow! rowno i pieknie rozjasnilo!!! jak masz slabe wlosy to ewentualnie skozysataj z uslug fryzjera, ja wole sama sie nimi zajac, jestem po szkole fryzjerskiej
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:25   #7
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: z czarnego do blondu?

Myślę, że TUTAJ -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259 znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości Polecam, bo jest tam naprawdę wiele cennych rad.
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 21:04   #8
Panna_Wioleta
Przyczajenie
 
Avatar Panna_Wioleta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Wiadomości: 8
Płukanka na rozjaśniane włosy

Mam zamiar rozjaśniać czarne włosy ale nie uśmiecha sie mi chodzić w blond pasemkach na czarnych włosach bo to dla mnie okropnie wygląda. Myślałam o malowaniu pasemek płukanka, czy gdybym użyła fioletowej płukanki na pasemka byłaby to duża różnica? Polecacie coś innego niż płukanka co można szybko zmyć?
Panna_Wioleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 08:40   #9
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Płukanka na rozjaśniane włosy

Cytat:
Napisane przez Panna_Wioleta Pokaż wiadomość
Mam zamiar rozjaśniać czarne włosy ale nie uśmiecha sie mi chodzić w blond pasemkach na czarnych włosach bo to dla mnie okropnie wygląda. Myślałam o malowaniu pasemek płukanka, czy gdybym użyła fioletowej płukanki na pasemka byłaby to duża różnica? Polecacie coś innego niż płukanka co można szybko zmyć?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 15:29   #10
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Płukanka na rozjaśniane włosy

Cytat:
Napisane przez Panna_Wioleta Pokaż wiadomość
Mam zamiar rozjaśniać czarne włosy ale nie uśmiecha sie mi chodzić w blond pasemkach na czarnych włosach bo to dla mnie okropnie wygląda. Myślałam o malowaniu pasemek płukanka, czy gdybym użyła fioletowej płukanki na pasemka byłaby to duża różnica? Polecacie coś innego niż płukanka co można szybko zmyć?
ale o co chodzi?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:41   #11
Panna_Wioleta
Przyczajenie
 
Avatar Panna_Wioleta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Wiadomości: 8
Dot.: Płukanka na rozjaśniane włosy

Nie wiem jak to napisać..

Chce zejść z czarnego do blondu i będę musiała schodzić pasemkami. nie chce chodzić z pasemkami więc pomyślałam że mogłabym je zamalowywać np. fioletową płukanką żeby tak nie odróżniały sie od moich czarnych włosów.

dobry pomysł?
Panna_Wioleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 14:16   #12
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Płukanka na rozjaśniane włosy

Cytat:
Napisane przez Panna_Wioleta Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to napisać..

Chce zejść z czarnego do blondu i będę musiała schodzić pasemkami. nie chce chodzić z pasemkami więc pomyślałam że mogłabym je zamalowywać np. fioletową płukanką żeby tak nie odróżniały sie od moich czarnych włosów.

dobry pomysł?
hmm bardzo dziwny
wiesz ja tez schodzilam z czarnych pasemkami ktore odrazu przeciez nie byly bialestopniowo jasny braz ...mi zajelo takie schodzenie z ponad rok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 18:36   #13
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Exclamation Z czarnego na blond ;-)

Hej.
1,5 miesiąca temu przefarbowałam się z koloru mahoniowego na czarno. Wakacje mijają, a ja mam ochotę na totalną przemianę przed rozpoczęciem roku szkolnego,ale nie wiem jaki odcień blondu by mi pasował.

Wiem, że fryzjerzy zajmują się dekoloryzacją,jak i wiem również, że to niszczy włosy,ale ostatnio zakupiłam sobie produkty z linii Gliss Kur Ultimate Rapair, są świetne !

Mam jasną karnację,która można powiedzieć , że zimą jest baaaardzo jasna, ciemną oprawę oczu, ciemne brwi,rzęsy oraz piwne oczy.
Załączam do wątku moje aktualne zdjęcie do wyrażenia waszej opinii.
Proszę o obiektywną opinię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10861.jpg (185,8 KB, 469 załadowań)
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 18:27   #14
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

po dekoloryzacji gliss kur bedziesz mogla sobie do szafki schowac schodzac z czarnego doblondutrzeba sie troche narobic i nie ma opcji zeby za jednym zamachem uzyskac piekny kolor blond i nie zniszczyc wlosow..cos kosztem czegos.
ja bymCie widziala w pieknej platynie jasnej...aleezeby to uzyskac to bedzie ciezkoooo nawetdla fryzjera i powiem szczerze..fryzjer ktory podejmie sie calkowitej dekoloryzacji do blondu jasnego bedzie odwazny

a nie myslalas nad jakims karmelowym kolorem ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 21:37   #15
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

dobrze ci bedzie w blondzie mam znajoma szalenie podobna do ciebie - z tym ze ma zielone oczy i blond farbowane wlosy - bardzo jej w nich dobrze. jednak ja na twoim miejscu nie poszlabym w platyne, zwlaszcza po czarnych wlosach. sama przerabialam dekoloryzacje z czarnego do blondu i zajelo to kilka dobrych miesiecy, jezeli nie rok, wiec na pewno nie uzyskasz blondu od razu. mozesz co najwyzej zrobic dekoloryzacje, delikatne blond refleksy i zwiekszac stopniowo ich ilosc, bo inaczej spala ci sie wlosy. czarny kolor jest za ciemny dla ciebie, nie masz urody latynoski
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:21   #16
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Ja mam naturalnie ciemno-brązowe włosy i z rok temu próbowałam je przefarbować na średni blond, wyszedl mi jakis nieokreślony kolor-jakis brązowo-rudy. Szybko wróciłam do swojego koloru. Stanowczo odradzam Ci blond włosy, może zimny brąz? Ale nie idź w blond włosy, bo po pierwsze koszmarnie je zniszczysz, po drugie mogą Ci wyjść paskudne żółte.
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:28   #17
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

ładnie Ci w tym kolorku co masz teraz. Ale jeśli chcesz koniecznie blond... hm... to może przymierz najpierw w sklepie jakaś perukę, bo szkoda niszczyć włosów od razu. A co jeśli Ci się nie spodoba? lub nie będzie pasować? Na twoim miejscu rozjaśniłabym tylko włosy do koloru ciemnego brązu i np. do tego dodała kilka jasnych pasemek.
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:36   #18
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Nie chce zbyt bardzo szaleć z niszczeniem włosów..

Czy może pasowałaby mi ta koloryzacja z teledysku Edyty Górniak (Teraz i Tu) ? Załączam zdjęcia jej.

Chce zrobić coś innego, nowego, bo refleksy już wiele razy miałam na głowie, a spłukiwały mi się po parunastu myciach..

Myślałam też nad intensywnym rudym kolorem, bo sama mam taki jaśniutki kasztan naturalne włosy, a teraz odrastają mi jeszcze jaśniejsze coś typu truskawkowego blondu,ale lekko ciemniejsze.

Dosłownie jestem w wielkiej rozpaczy, bo pragnę nowego "image" , ale nie mam pomysłu na niego i nie wiem przede wszystkim co będzie mi pasowało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edyta teraz tu.jpg (22,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eg.jpg (21,7 KB, 100 załadowań)
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:54   #19
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

no ja wogóle nie rozumiem farbowania na czarno, jesli kolor ten jest o kilkanascie tonów ciemniejszy... a poza tym sama mówisz że karnacje jasna masz.... no ja nie wiem ale od czarnego z daleka, ja bym cię widziała w rudym, karmelowym.

no napewno na wizazu jest droga do dekoloryzacji nic na szybko, poza tym nie wierze w szybko zmiane image po czarnym. no za bledy sie płaci

http://justjared.buzznet.com/photo-g...amel-cutie-01/

http://www.google.pl/imgres?q=carame...1t:429,r:0,s:0

http://www.google.pl/imgres?q=rude+w...:429,r:16,s:26

http://makeupbytiffanyd.blogspot.com...2/my-hair.html
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:59
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 22:43   #20
Kicia911
Przyczajenie
 
Avatar Kicia911
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Jak patrzę na Twoje zdjęcie, to ja tu nie widzę ciemnych brwi bynajmniej pasujących do czarnych włosów także blond dla Ciebie jak najbardziej, ale myślę, że bardziej ciepły kolorek

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Aaa i jeszcze pytałaś jak to zrobić Polecam fryzjera! Błędne jest myślenie, że dekoloryzacja niszczy włosy wysusza je to fakt ale można je odżywić. Zniszczysz sobie malując sama. ja w ciągu miesiąca zeszłam z czarnego na blond teraz znów jestem czarna miałam na głowie około 3-4 dekoloryzacji w przeciągu 6 lat i chyba sama wiem najlepiej jak moje włosy na to reagowały. Sama dekoloryzacja nie jest niszcząca jedynie rozjaśnianie włosów, żeby uzyskać blond. Z czarnego po dekoloryzacji miałam najczęściej średni brąz i trzeba było to rozjaśniać do blondu ale nie po całych włosach tylko pasemkami. To ważne powiedz swojemu fryzjerowi, żeby zrobił Ci jak najwiecej pasemek Dekoloryzacja kiedyś niszczyła włosy nie teraz!
Kicia911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:47   #21
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Cytat:
Napisane przez Kicia911 Pokaż wiadomość
Jak patrzę na Twoje zdjęcie, to ja tu nie widzę ciemnych brwi bynajmniej pasujących do czarnych włosów także blond dla Ciebie jak najbardziej, ale myślę, że bardziej ciepły kolorek

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Aaa i jeszcze pytałaś jak to zrobić Polecam fryzjera! Błędne jest myślenie, że dekoloryzacja niszczy włosy wysusza je to fakt ale można je odżywić. Zniszczysz sobie malując sama. ja w ciągu miesiąca zeszłam z czarnego na blond teraz znów jestem czarna miałam na głowie około 3-4 dekoloryzacji w przeciągu 6 lat i chyba sama wiem najlepiej jak moje włosy na to reagowały. Sama dekoloryzacja nie jest niszcząca jedynie rozjaśnianie włosów, żeby uzyskać blond. Z czarnego po dekoloryzacji miałam najczęściej średni brąz i trzeba było to rozjaśniać do blondu ale nie po całych włosach tylko pasemkami. To ważne powiedz swojemu fryzjerowi, żeby zrobił Ci jak najwiecej pasemek Dekoloryzacja kiedyś niszczyła włosy nie teraz!
Dziękuję Tobie bardzo za poradę... Wszyscy mnie tu straszą, ale pójdę dziś lub jutro do fryzjera i zobaczymy jak to będzie... Zrobię tak jak napisałaś ...

Dzięki wielkie
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:07   #22
Kicia911
Przyczajenie
 
Avatar Kicia911
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Ciesze się, że pomogłam czekam na zdjęcie z efektem zaraz Ci wyślę mojego maila )
Kicia911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:18   #23
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
po dekoloryzacji gliss kur bedziesz mogla sobie do szafki schowac schodzac z czarnego doblondutrzeba sie troche narobic i nie ma opcji zeby za jednym zamachem uzyskac piekny kolor blond i nie zniszczyc wlosow..cos kosztem czegos.
ja bymCie widziala w pieknej platynie jasnej...aleezeby to uzyskac to bedzie ciezkoooo nawetdla fryzjera i powiem szczerze..fryzjer ktory podejmie sie calkowitej dekoloryzacji do blondu jasnego bedzie odwazny

a nie myslalas nad jakims karmelowym kolorem ?
masz rację ja schodziłam z bardzo ciemnego brązu do blondu i mimo że dekoloryzacje robiłam w profesjonalnym salonie Berendowicz&Kublin wyszedł mi rudy trochę trwało zanim wróciłam do jasnego blondu. Według mnie najlepiej rozjaśnić pasemkami, najszybszy sposób i nie niszczy włosów tak jak dekoloryzacja.
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:58   #24
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

hej dziewczyny zamowilam dekoloryzator renee blanche na allegro i czekam :P mam takie pytanie mam nadzieje ze ktos odpowie otoz czytalam ze trzeba zaraz po wymieszaniu tych dwoch butelek nakladac szybko na wlosy a jesli zostanie mi jeszcze troche tego to czy moge nalozyc znowu za jakas godzine na wlosy jesli po pierwszej dekoloryzacji nie bede miala takiego koloru jak chce? chodzi o to czy to nie straci jakis wlasciwosci jak juz to wymieszam? bo tak czytalam ze trzeba od razu nakladac wiem dziwne pytanie ale moze ktos odp


i jeszcze jedno na pierwszym zdj jest kolor moich wlosow taki jest odcien w sloncu czy jedna dekoloryzacja wystarczy zebym uzyskala taki kolor jak na 2 lub 3 zdj? czytalam ze wlosy moga wyjsc rude wiec jestem na to przygotowana tylko jaki pozniej nalozyc kolor zeby wyszedl taki jak na zdj ?;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4476.jpg (66,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17a537d15448d3d6ac1be66125268db2.jpg (18,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cgn.jpg (35,5 KB, 75 załadowań)
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:00   #25
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Cytat:
Napisane przez Kicia911 Pokaż wiadomość
Ciesze się, że pomogłam czekam na zdjęcie z efektem zaraz Ci wyślę mojego maila )
Jutro idę do fryzjerki ;D Umówiłam sobie wizytę , więc zobaczymy jak to będzie.. Jak szaleć to szaleć,.. ;D Od razu sobie zetnę włosy (tak jak w załączonym zdjęciu)

Nie chcę być czarna już nigdy więcej i niech resztę dziewczyn, bądź kobiet nie powiela tego błędu
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 23:06   #26
Fisty
Przyczajenie
 
Avatar Fisty
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do Fisty
Dot.: Z czarnego na blond ;-)

Hej
Mi parę dni temu udało się fajnie zmienić fryzurę.
Mam zdjęcia w trzech fazach zmieniania koloru fryzury
Pokrótce: miałam czarne przez dwa miesiące, utleniałam dwa razy jednego dnia rozjaśniaczem SUBRIMA + 9% WODA UTLENIONA po czym położyłam różowy toner (zdjęcie dla ciekawskich )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 258725_238456589517041_100000581048378_938749_3787869_o.jpg (62,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 023.jpg (60,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (75,3 KB, 150 załadowań)
Fisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:59   #27
Angelikaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Unhappy zejscie z czarnego na blond! najgorszy bląd w moim życiu! pomózcie! :(

Witam!
Miałam czarne długiee grube włosy, ale ktoregos dnia odbiło mi kompletnie i zachciało mi się blondu...
osiągnęłam swój 'cel' ;/ i jestem teraz blondynka, jaśniutką bialutką blondynką... ale moje włosy są strasznie krótkie (do szyji... i wcale sama ich nie scinalam...;( ) i mam wrazenie ze nie chca mi rosnac...
Nie wiem juz co mam robic... mysle o pomalowaniu ich z powrotem na czarno bo tlumacze sobie to tak, że czarne włosy to zawsze zdrowsze włosy od włosów blond...:/ no ale przecież jak pomaluje na ten czarny to i tak pod spodem ten rozjasniacz dalej bedzie...;/
mam 16 lat a tak zniszczone włosy, PRZEZ WŁASNĄ G Ł U P O T E!!
to był NAJGORSZY BŁĄD W MOIM ŻYCIU!! ;( ;(
Proszę pomóżcie mi odratowac moje włosy...
Angelikaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:36   #28
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: zejscie z czarnego na blond! najgorszy bląd w moim życiu! pomózcie! :(

Cytat:
Napisane przez Angelikaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam!
Miałam czarne długiee grube włosy, ale ktoregos dnia odbiło mi kompletnie i zachciało mi się blondu...
osiągnęłam swój 'cel' ;/ i jestem teraz blondynka, jaśniutką bialutką blondynką... ale moje włosy są strasznie krótkie (do szyji... i wcale sama ich nie scinalam...;( ) i mam wrazenie ze nie chca mi rosnac...
Nie wiem juz co mam robic... mysle o pomalowaniu ich z powrotem na czarno bo tlumacze sobie to tak, że czarne włosy to zawsze zdrowsze włosy od włosów blond...:/ no ale przecież jak pomaluje na ten czarny to i tak pod spodem ten rozjasniacz dalej bedzie...;/
mam 16 lat a tak zniszczone włosy, PRZEZ WŁASNĄ G Ł U P O T E!!
to był NAJGORSZY BŁĄD W MOIM ŻYCIU!! ;( ;(
Proszę pomóżcie mi odratowac moje włosy...
Jeśli są tak zniszczone to raczej nic ich nie odratuje, tylko ścięcie i zapuszczanie nowych, zdrowych.

Dlaczego ludzie nigdy nie myślą przed tylko po?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:41   #29
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: zejscie z czarnego na blond! najgorszy bląd w moim życiu! pomózcie! :(

Właśnie dlatego nie cierpię gdy brunetka farbuje się na blond, a blondynka farbuje się na czarno, efekty są takie jak wyżej opisałaś.
Jest jedna podstawowa zasada w farbowaniu, jak farbować to tylko farbą zbliżoną do NATURALNEGO odcieniu, a więc jeśli masz ciemne włosy - to owszem farbuj, ale na odcienie brązu, jasnego brązu, ciemnego, a nawet na fiolet , a jeśli jesteś blondynką to farbuj się na odcienie blondu a nie przechodź na brunetkę. Później konsekwencje są opłakane.
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to udaj się do fryzjera niech wykona Ci dekoloryzację, przy okazji skróć włosy do minimalnej długości -AKCEPTOWANEJ dla Ciebie (nie mówię o cięciu na zapałkę), ale krótko do uszu i krócej. Potem postaraj się odżywić włosy, zacznij brać Silicę (dobry preparat odżywiający włosy), dobre odżywki typu Wax (zagraniczny), Radical, dobre szampony i po pół roku znów będziesz cieszyć się zdrowymi włosami.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:52   #30
Angelikaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: zejscie z czarnego na blond! najgorszy bląd w moim życiu! pomózcie! :(

a czy moge sama dokonac dekoloryzacji?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

boo nie chce scinac...i tak są strasznie krotkie...;( nad tym najbardziej ubolewam, ze są takie krotkie bo w dotyku nie sa takie zle.
Angelikaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-23 16:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.