Dbamy o stopy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 16:34   #61
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dbamy o stopy

Też mam problem ze zgrubieniami na stopach.Póki co ratuje się kremem Scholla,ale niedługo zapiszę się na pedicure u kosmetyczki.Plus słyszałam o złuszczających skarpetkach na stopy,które działają cuda.Jak tylko uda mi się złapać na nie jakiś rabat - kupuję
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:42   #62
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Dbamy o stopy

Pomysł z wymoczeniem stóp w wodzie z solą jest genialny! Dzisiaj tak zrobiłam, a później w ruch poszedł pillnik z FussWohl, o którym pisałyście Wysmarowałam stópki kremem i zachwycam się ich gładkością . Mam nadzieję, że regularna pielęgnacja sprawi, że wygląd moich stóp poprawi się na stałe
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 10:00   #63
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie mam starych i mocnych odcisków .

Po prostu po wczorajszym dniu w niewygodnych wysokich litach trochę boli mnie śródstopie, tak się zaczynają chyba nagniotki, wolę od razu zareagować a na pedicure u kosmetyczki czasu nie mam..
Zatem wystarczy szybsze wykonanie pedicure i starcie tych części, gdy przestaną boleć (często po obcasach są obtarte i ogniecione).

Cytat:
Pomysł z wymoczeniem stóp w wodzie z solą jest genialny! Dzisiaj tak zrobiłam, a później w ruch poszedł pillnik z FussWohl, o którym pisałyście Wysmarowałam stópki kremem i zachwycam się ich gładkością . Mam nadzieję, że regularna pielęgnacja sprawi, że wygląd moich stóp poprawi się na stałe
Świetnie, że ci odpowiada Na pewno pomoże, widzę po swoich stopach, że nie zadzierają się tak mocno, a pedicure mogę wykonywać rzadziej
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 10:12   #64
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dbamy o stopy

Mi marzy się masażer do stóp, wtedy mogłabym pedi robić sobie codziennie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:25   #65
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Też nie za dobrze, skóra szybciej by wysychała i narastała
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:59   #66
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

Hej dziewczyny

Pozwolę sobie dołączyć do walczących o piękne stópki na lato

Jeszcze niespełna rok temu z dumą chodziłam w sandałkach i pokazywałam swoje zadbane stopy, a to wszystko dzięki regularnym zabiegom pedicure w salonie. Ostatni pedi robiłam w okolicach września, czyli przed ślubem. Później nastała jesień, stopy były pokazywane zdecydowanie rzadziej, w związku z czym zaniechałam kolejnych zabiegów, a i sama wstyd się przyznać- nie pielęgnowałam stóp tak, jak trzeba.

W tym roku chciałabym sama doprowadzić je do "ładu", dlatego też jutro nawiedzam Rossa w celu zakupienia niezbędnych przyrządów

Dzisiaj za to wymoczyłam stopy w wodzie z solą i zjechałam zrogowaciały naskórek pilnikiem zakupionym w Biedronce później polakierowałam paznokcie Essie "Cute as a button" i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się wypowiedzieć właśnie w ten sposób w moich stopach

Największym moim problemem jest zrogowaciała skóra w ilościach zdecydowanie większych niż u normalnego śmiertelnika Mam nadzieję, że będę systematyczna i uda mi się pozbyć tego paskudztwa
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:35   #67
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Dbamy o stopy

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41111064]Zatem wystarczy szybsze wykonanie pedicure i starcie tych części, gdy przestaną boleć (często po obcasach są obtarte i ogniecione).



Świetnie, że ci odpowiada Na pewno pomoże, widzę po swoich stopach, że nie zadzierają się tak mocno, a pedicure mogę wykonywać rzadziej [/QUOTE]

Wczoraj cały dzień na 18cm kopytkach i.. dałam radę! Wiadomo chwilę śródstopie bolało ale chyba jest poprawa już jakaś.

Może i ja się pokuszę w wolnej chwili na taką kąpiel solną..

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

A ten peeling z Evree to straaaaasznie niewydajny jest. Po tygodniu mi poszło już 1/4, no może 1/5. Co prawda prawie codziennie robię ale upoluję coś innego teraz raczej.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 15:49   #68
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

Byłam dziś na planowanych zakupach- zaopatrzyłam się w pilnik do stóp, peeling evree i krem Lirene 30% urea teraz tylko systematyczność, systematyczność i jeszcze raz SYSTEMATYCZNOŚĆ...

sylvia_doll- a nie boisz się, że przy codziennym ścieraniu naskórka będzie on się jeszcze szybciej odbudowywał? Na opakowaniu evree jest napisane, że zaleca się 1-2 razy w tyg
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:05   #69
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na planowanych zakupach- zaopatrzyłam się w pilnik do stóp, peeling evree i krem Lirene 30% urea teraz tylko systematyczność, systematyczność i jeszcze raz SYSTEMATYCZNOŚĆ...

sylvia_doll- a nie boisz się, że przy codziennym ścieraniu naskórka będzie on się jeszcze szybciej odbudowywał? Na opakowaniu evree jest napisane, że zaleca się 1-2 razy w tyg
Chciałam dla was znaleźć odcinek TVN-owskiego "S.O.S Uroda", gdzie poruszany był problem stóp i ich pielęgnacji. Bohaterka programu peelingi wykonywała codziennie, jeśli nie dwa razy dziennie i została za to strasznie zjechana Codziennie to zdecydowanie za często! Wiem, że pisze wam to co chwilę, ale im częściej ścieramy, tym nasza skóra bardziej się broni. Trzeba o stopy dbać tak, by dzięki prostej pielęgnacji, nawilżającej, doprowadzać do tego, by pedicure wykonywać jak najrzadziej. To, że będziesz ścierała skórę codziennie nic ci nie da. Nie da się osiągnąć wszystkiego od razu, a możesz tym tylko zrobić sobie krzywdę! W pewnym momencie, gdy zaprzestaniesz codziennego ścierania, stopy będą zgrubiałe w ekspresowym tempie. Nawet przy mocno zgrubiałej skórze nie zaleca się peelingów częściej, niż dwa razy w tygodniu i ścierania raz w tygodniu!

Ja za niemały sukces uznaję, że moje stopy wyglądają wciąż ładnie po tygodniu od pedicure, a kolejny wykonuję dopiero wtedy, gdy skóra przestaje być gładka. Obecnie są to dwa tygodnie Dzięki waszym poradom i systematyczności w kremowaniu (krem z Ross jest świetny przy mniejszych zgrubieniach, wciąż mam jeszcze dużo do zrobienia, ale widzę efekty ) widać, że niebawem doprowadzę je do fajnego stanu i już nie mogę doczekać się mojej wizyty w salonie

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Największym moim problemem jest zrogowaciała skóra w ilościach zdecydowanie większych niż u normalnego śmiertelnika Mam nadzieję, że będę systematyczna i uda mi się pozbyć tego paskudztwa
Założę się, że nie masz tyle tego cholerstwa, ile ja... A byłam z tym nawet u lekarza, wyniki badań mam dobre a dermatolog powiedziała, że widać już taka natura stóp
Dlatego tak nie lubię pokazywać stóp, zastanawia mnie, jak to zrobię, będąc przy zupełnie obcej osobie, jaką będzie pedicurzystka Chociaż kiedyś usłyszałam na ich temat komplement od TŻ, więc chyba aż tak tragicznie z nimi nie jest Plusem jest ich bardzo ładny, smukły kształt, to lubię w nich najbardziej, i zadbane paznokcie.

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:07
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:14   #70
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41132370]Chciałam dla was znaleźć odcinek TVN-owskiego "S.O.S Uroda", gdzie poruszany był problem stóp i ich pielęgnacji. Bohaterka programu peelingi wykonywała codziennie, jeśli nie dwa razy dziennie i została za to strasznie zjechana Codziennie to zdecydowanie za często! Wiem, że pisze wam to co chwilę, ale im częściej ścieramy, tym nasza skóra bardziej się broni. Trzeba o stopy dbać tak, by dzięki prostej pielęgnacji, nawilżającej, doprowadzać do tego, by pedicure wykonywać jak najrzadziej. To, że będziesz ścierała skórę codziennie nic ci nie da. Nie da się osiągnąć wszystkiego od razu, a możesz tym tylko zrobić sobie krzywdę! W pewnym momencie, gdy zaprzestaniesz codziennego ścierania, stopy będą zgrubiałe w ekspresowym tempie. Nawet przy mocno zgrubiałej skórze nie zaleca się peelingów częściej, niż dwa razy w tygodniu i ścierania raz w tygodniu!

Ja za niemały sukces uznaję, że moje stopy wyglądają wciąż ładnie po tygodniu od pedicure, a kolejny wykonuję dopiero wtedy, gdy skóra przestaje być gładka. Obecnie są to dwa tygodnie Dzięki waszym poradom i systematyczności w kremowaniu (krem z Ross jest świetny przy mniejszych zgrubieniach, wciąż mam jeszcze dużo do zrobienia, ale widzę efekty ) widać, że niebawem doprowadzę je do fajnego stanu i już nie mogę doczekać się mojej wizyty w salonie


Założę się, że nie masz tyle tego cholerstwa, ile ja... A byłam z tym nawet u lekarza, wyniki badań mam dobre a dermatolog powiedziała, że widać już taka natura stóp
Dlatego tak nie lubię pokazywać stóp, zastanawia mnie, jak to zrobię, będąc przy zupełnie obcej osobie, jaką będzie pedicurzystka Chociaż kiedyś usłyszałam na ich temat komplement od TŻ, więc chyba aż tak tragicznie z nimi nie jest Plusem jest ich bardzo ładny, smukły kształt, to lubię w nich najbardziej, i zadbane paznokcie.[/QUOTE]

Dlatego też nie zamierzam stosować peelingów i używać pilnika codziennie Też się o tym sporo naczytałam, więc wolę nie przesadzać... Wczoraj starłam naskórek pilnikiem, więc z peelingiem poczekam przynajmniej do jutra czy nawet środy.

Co do drugiego- uwierz, że też mam sporo Zdjęć nie będę wstawiać, żeby nikogo nie straszyć, ale niestety moje stopy nie nadają się do tego, żeby się nimi chwalić W dodatku są bardzo szerokie i z tego powodu także mi się nie podobają Co do paznokci to ja akurat powinnam świecić przykładem ze względu na "fach w ręku" (zajmuję się paznokciami od kilku dobrych lat), aczkolwiek często nawet nie chce mi się na moje stopy patrzeć, a co dopiero malować paznokcie

Ale postanowienie jest i mam zamiar się tego trzymać!
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:27   #71
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
Chciałam dla was znaleźć odcinek TVN-owskiego "S.O.S Uroda", gdzie poruszany był problem stóp i ich pielęgnacji. Bohaterka programu peelingi wykonywała codziennie, jeśli nie dwa razy dziennie i została za to strasznie zjechana Codziennie to zdecydowanie za często! Wiem, że pisze wam to co chwilę, ale im częściej ścieramy, tym nasza skóra bardziej się broni. Trzeba o stopy dbać tak, by dzięki prostej pielęgnacji, nawilżającej, doprowadzać do tego, by pedicure wykonywać jak najrzadziej. To, że będziesz ścierała skórę codziennie nic ci nie da. Nie da się osiągnąć wszystkiego od razu, a możesz tym tylko zrobić sobie krzywdę! W pewnym momencie, gdy zaprzestaniesz codziennego ścierania, stopy będą zgrubiałe w ekspresowym tempie. Nawet przy mocno zgrubiałej skórze nie zaleca się peelingów częściej, niż dwa razy w tygodniu i ścierania raz w tygodniu!

Ja za niemały sukces uznaję, że moje stopy wyglądają wciąż ładnie po tygodniu od pedicure, a kolejny wykonuję dopiero wtedy, gdy skóra przestaje być gładka. Obecnie są to dwa tygodnie Dzięki waszym poradom i systematyczności w kremowaniu (krem z Ross jest świetny przy mniejszych zgrubieniach, wciąż mam jeszcze dużo do zrobienia, ale widzę efekty ) widać, że niebawem doprowadzę je do fajnego stanu i już nie mogę doczekać się mojej wizyty w salonie
Coś mi tak świtało właśnie, że z częstotliwością przesadzam.
Byłam tak zadowolona po pierwszym złuszczaniu, że..

Planowałam oczywiście rzadziej robić z czasem, wyszłam z założenia, że na początku stosowania peelingu można zwiększyć zalecaną intensywność...

Kamila, wyboldowałam to co najcenniejsze w Twojej wypowiedzi, niech się też innym przyda.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

chodzi o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iv-creme.html?

Nie wiem jak określić moje zgrubienia jeśli chodzi o ich wielkość...Najbardziej mnie martwi ta tendencję do hiperkeratozy - po calym dniu w niewygodnych butach daje to o sobie znac, wzglednie dobry stan nastepuje na nastepny juz dzien, czy modzele sie generalnie nasilaja? (bo to odciski jeszcze typowe nie sa chyba jednak)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:32
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 17:34   #72
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Nie powinno się zwiększać częstotliwości. To przynosi tylko krótkotrwały efekt.
Niestety, o modzelach i odciskach wiem tylko tyle, ile dopytałam się lekarza, a na źródłach internetowych opierać się nie chcę, bo to jak dla mnie zbyt poważna sprawa. Moim zdaniem będzie się nasilało, jeśli będziesz nosiła mało wygodne buty. Może pomogą ci żelowe wkładki do butów, takie poduszeczki?
Ja mimo wszystko zalecałabym ograniczenie obcasów do minimum Wiem, że to trudne, sama w nich śmigam, ale już nie tak często, jak kiedyś. Zainwestowałam też w miękkie wkładki i owe poduszeczki, są w CCC, przynajmniej kiedyś były trochę pomagają.

I tak, to ten krem Tylko teraz na opakowaniu jest zdjęcie większej ilości stóp

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:39
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:04   #73
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Dbamy o stopy

czytałam o takich fajnych zabiegach, że wkładasz stopy do akwarium ze specjalnymi rybkami i one Ci podgryzają te zrogowaciałe miejsca ciekawe czy fajny zabieg..
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:25   #74
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
czytałam o takich fajnych zabiegach, że wkładasz stopy do akwarium ze specjalnymi rybkami i one Ci podgryzają te zrogowaciałe miejsca ciekawe czy fajny zabieg..
Także o tym słyszałam, ale chyba zabiłoby mnie łaskotanie
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:09   #75
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dbamy o stopy

Dziewczyny a czy Wam po pedicurze u kosmetyczki znikły całkiem zgrubienia na piętach?Bo z tym mam największy problem i nie wiem czy wydawać 90zł na te skarpetki czy już lepiej iść do kosmetyczki.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:27   #76
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy Wam po pedicurze u kosmetyczki znikły całkiem zgrubienia na piętach?Bo z tym mam największy problem i nie wiem czy wydawać 90zł na te skarpetki czy już lepiej iść do kosmetyczki.
Jeżeli masz faktycznie duże zgrubienia to pojedynczy zabieg może Ci nie wystarczyć... najlepiej chodzić tak co ok. 3 tyg i po jakimś czasie z pewnością zobaczysz ogromną różnicę Ze swojej strony polecam pedicure frezarkowy, wg mnie jest skuteczniejszy niż manualny.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:15   #77
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Dbamy o stopy

Mogę się dołączyć?
Od pewnego czasu mam taki problem, że kremując stopy na noc czuję chwilowe nawilżenie, a budzę się z uczuciem ściągnięcia, nieprzyjemnego wysuszenia stóp.
I używałam już Eveline, Clarenę, Propodię i Bingo SPA - po każdym to samo.
Miałyście może coś podobnego?
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 12:30   #78
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Mogę się dołączyć?
Od pewnego czasu mam taki problem, że kremując stopy na noc czuję chwilowe nawilżenie, a budzę się z uczuciem ściągnięcia, nieprzyjemnego wysuszenia stóp.
I używałam już Eveline, Clarenę, Propodię i Bingo SPA - po każdym to samo.
Miałyście może coś podobnego?
Witamy Jest nas coraz więcej

A jak wygląda u Ciebie sprawa suchości skóry? Może to brak suplementacji i odpowiedniego nawilżenia od wewnątrz? Zbilansowana dieta, dużo wody?


Dziś nadszedł czas pedicure, wykonywanego po raz pierwszy od dwóch tygodni. Skóra po kremie z mocznikiem ściera się świetnie, schodzi jej całkiem sporo bez męczenia się. Przyrosło jej także zdecydowanie mniej, niż zwykle, ponad to na połowie pięty skóra jest już bardzo mięciutka, cienka i jasna. Mogę uznać to za mały sukces

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2013-06-05 o 12:33
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 15:05   #79
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Dbamy o stopy

ciekawe kiedy bedzie nam dane pokazać stopy jak tu cały czas pada, i pada i pada
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 17:24   #80
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Dbamy o stopy

Kamillah, gratuluję i zazdroszczę Mam nadzieję, że będę tak samo wytrwała. Choć ostatnio naprawdę się zastanawiam nad pedicure u kosmetyczki... Ale postaram się na razie sama zadziałać.

Mam do Was trochę dziwne pytanie. Otóż, gdy robię moim stopom pedicure, to później te miejsca, w którym bardziej trę, bardziej się brudzą, gdy chodzę po mieszkaniu bez skarpetek Wiem, że to brzmi trochę dziwacznie... Coś robię nie tak?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 20:16   #81
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dbamy o stopy

Nie, też tak mam :P
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 20:53   #82
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dbamy o stopy

dołączam się do klubu dbających, ale zdjęć nie będzie bo się wstydzę
mieszkam w ciepłym klimacie, prawie codziennie muszę nosić obcasy do pracy, dużo jeżdżę autem (nacisk na piętę prawej stopy), moje stopy są w tragicznym stanie. walczę nie tylko ze skórą, ale ze straszliwym halluksem (już się pogodziłam z tym że operacja będzie nieunikniona).
od kilku dni codziennie stosuję krem z mocznikiem, zastanawiałam się też nad maścią z kwasem salicylowym 50%, ale czy to nie za mocne?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:25   #83
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Dbamy o stopy

spróbuj też wymoczyć woda z solą i wyszoruj pilnikiem
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:57   #84
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
dołączam się do klubu dbających, ale zdjęć nie będzie bo się wstydzę
mieszkam w ciepłym klimacie, prawie codziennie muszę nosić obcasy do pracy, dużo jeżdżę autem (nacisk na piętę prawej stopy), moje stopy są w tragicznym stanie. walczę nie tylko ze skórą, ale ze straszliwym halluksem (już się pogodziłam z tym że operacja będzie nieunikniona).
od kilku dni codziennie stosuję krem z mocznikiem, zastanawiałam się też nad maścią z kwasem salicylowym 50%, ale czy to nie za mocne?
czy mieszkasz na fuerte?
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:33   #85
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
czy mieszkasz na fuerte?
no mieszkam, mieszkam ale stopy i włosy cierpią
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:36   #86
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
no mieszkam, mieszkam ale stopy i włosy cierpią
Nie wiem czy zazdrościć czy nie Byliśmy tam z mężem w podróży poślubnej w lutym- krajobrazy marzenie, ale... łeb urywa mimo, że to stosunkowo niewielka wyspa i jest jeszcze wiele miejsc, które chciałabym zwiedzić to myślę, że chętnie bym tam wróciła jeszcze

a co do tematu- ja również polecam wymoczenie stóp w wodzie z solą, a później potraktowanie ich pilnikiem mnie to bardzo pomogło
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:12   #87
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
czytałam o takich fajnych zabiegach, że wkładasz stopy do akwarium ze specjalnymi rybkami i one Ci podgryzają te zrogowaciałe miejsca ciekawe czy fajny zabieg..
Niby to fajne i takie nowoczesne, ale pewnie nie dokońca higieniczne. Pewnie nnie sprawdzaja po umyciu stóp czy masz grzybice czy niewiadomo co innego.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:29   #88
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Dbamy o stopy

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41165316]Witamy Jest nas coraz więcej

A jak wygląda u Ciebie sprawa suchości skóry? Może to brak suplementacji i odpowiedniego nawilżenia od wewnątrz? Zbilansowana dieta, dużo wody?


Dziś nadszedł czas pedicure, wykonywanego po raz pierwszy od dwóch tygodni. Skóra po kremie z mocznikiem ściera się świetnie, schodzi jej całkiem sporo bez męczenia się. Przyrosło jej także zdecydowanie mniej, niż zwykle, ponad to na połowie pięty skóra jest już bardzo mięciutka, cienka i jasna. Mogę uznać to za mały sukces [/QUOTE]

Ostatnio staram się dużo pic. Do nóg muszę używać balsamu co dziennie lub dwa razy dziennie, ale do reszty ciała raz na jakiś czas.
Kiedy smaruje maścią z witaminą A to rano nie mam takiego problemu. Tylko nie wiem czy codzienne smarowanie maścią z witaminą A będzie dobre. Obawiam się, że w końcu nie będę ona tak dobrze działać, bo skóra się przyzwyczai.

A tym, które się zastanawiają nad pedicurem u kosmetyczki to zdecydowanie polecam. Uważam, że w domu nie zrobimy sobie tego tak dobrze.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:38   #89
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dbamy o stopy

Ja tez polecam pedicure u kosmetyczki, najlepiej frezarka . Moje stopy w ciąży przypominały dwie twarde skrupułów, tragedia. Płakać mi sie chciało. Aż piekła mnie tam skóra, rogowscial w tempie błyskawicznym. Nic nie pomagało . Teraz jest lepiej ale stopy co miesiąc do kosmetyczki, codziena pielęgnacja i teraz wyglądają ładnie . Czy któraś z Was tez miała takie problemy w ciąży ze stopami?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:02   #90
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Dbamy o stopy

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Niby to fajne i takie nowoczesne, ale pewnie nie dokońca higieniczne. Pewnie nnie sprawdzaja po umyciu stóp czy masz grzybice czy niewiadomo co innego.

normalna osoba która się szanuje nie pójdzie i nie włoży syrów z grzybicą.

Z resztą przed zabiegiem skóra stóp lub dłoni jest całkowicie i dokładnie oczyszczana. I przychodzą tam ludzie i chorzy i zdrowi. Rybki pomagają w chorobie łuszczycy a w pojemnikach woda jest filtrowana i dezynfekowana przez lampy bakteriobójcze.
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-11 12:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.