Garnier Olia - nowa farba do włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 19:28   #61
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale pigmentacje sie robi po to aby kolor sie nie wyplukal szybko a nie zeby farba zlapala. kazda farba ktora stosowalam na jasne wlosy badz pasemka je pokrywala a ta nie. rozumiem ze sie wyplucze kolor ale ta farba wogole ich nie zlapala....
Miałam to samo.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 19:28   #62
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie jak to jest z wydajnością tej farbki ? Mam włosy do zapięcia stanika i niestety z wybranego przeze mnie odcieniu zostało tylko jedno opakowanie. Kupiłam je, ale teraz zastanawiam się czy jedno opakowanie to nie będzie za mało ;/
Mam takie samo, starczyło mi akurat
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:29   #63
afek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Pofarbowałam kolorem 9.0
Na końcach mam siwe włosy! nie wiem czy czymś farbować czy tak zostawić
Moj kolor nie ma nic wspólnego z kolorem na palecie, tam był śliczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_DSCF0748_zmniejszacz-pl_823996.jpg (97,0 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_DSCF0761_zmniejszacz-pl_443862.jpg (87,5 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_DSCF0762_zmniejszacz-pl_632133.jpg (92,1 KB, 291 załadowań)
afek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 14:35   #64
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez justka5 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjęć włosów od razu po koloryzacji.

Na tym zdjęciu włosy są już po zabiegach, które mają na celu pozbycie się tej rudości.
Przez kiepskie oświetlenie włosy na zdjęciu wyglądają o wiele ciemniej niż w rzeczywistości są
Kurcze wyglada bardzo cirmno )

Dziewczyny postaram sie wklepac fote swoich ombre klakow a jak sie nie uda to pozniej na kompue to zrobie.
Zastanawiam sie czy 8.13 cos zdziala na moich wlosach. Naturalnie mam ciemny braz :P ale od polowy mam rudy jasny. Ombre mi sie podoba ale chcialabym miec na koncach blond i zeby czubek sie rozjasnil troszeczke. Ciekawe czy 8.13 choc deko ruszy moj naturalny braz.
Moze ktoras z was kladla ta farbe na braz????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (112,1 KB, 152 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 12:48   #65
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Jestem strasznie zawiedziona tą farbą, jeszcze po żadnej nie miałam takich prześwitów, nie wiem co teraz zrobić szkoda mi włosów żeby katować je kolejnym malowaniem ale chodzenie z takimi prześwitami też mi się nie uśmiecha, na początku jak zauważyłam pierwsze pasemko z prześwitem to opierniczyłam mamę ale jak obserwuję schnące mi włosy to widzę, że całe są w prześwitach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0119.jpg (32,6 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0121.jpg (23,9 KB, 332 załadowań)
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 19:08   #66
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Mnie sie akurat Twoja koloryzacja bardzo podoba fajnie ze wyszly takie pasemka, przynajmniej nie wyglada to jakbys miala helm na glowie.

Ja jestem po koloryzacji 8.13 na tych ombre. Chcialam zeby mi zeszlo troche do blondu, ale zrobil sie czerwony rudy a tak unikalam czerwieni ehh i w rezultacie polozylam jednak farbe nawet na ciemny braz odrosty i rozjasnilo mi troche. Z koloru jestem niezadowolona, ale jak farbowalam brazem to bylo fajnie, nie mniej nigdy wiecej nie kupie tej farby. Na pudelku z tylu nawet byl pokazany jasny brąz ze lapie te farbe i blondzik wychodzi, wiec nie wiem czemu na moich jasnych rudych wyszlo czerwonawo, po prostu brzydko.

Wlosy mam tak suche sztywne i sianowate, ze nawet po najgorszej Palette tak nie mialam jestem masakra i nie wiem czym rqtowac wlosy, olejowaniem? babuszka agafia? o ile w Londynie mozna kupic..

Zapach - no wlasnie jak zgnila szmata do podlogi. Drugi raz tak samo.. aczkolwiek na plus jest to ze nic mnie nie dusilo itd, takze zero oparow typowo z farby.

Wydajnosc dosc ok, mnie ta jedna farba nie wystarczyla na wlosy, cale, ale i tak kupilam ja z mysla tylko o tym ombre moim. Wiec na ombre styklo super. Generalnie zawsze spotykam farby ktore maja 40-50ml kremu koloryzujacego a ta ma az 60ml.

Rekawiczki ok, instrukacja super, choc brakuje mi instrukcji w jezyku angielskim.

Ja jestem na NIE NIE NIE NIE NIE. Teraz czas na ratowanie wlosow a siano mam niebywale..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:56   #67
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mnie sie akurat Twoja koloryzacja bardzo podoba fajnie ze wyszly takie pasemka, przynajmniej nie wyglada to jakbys miala helm na glowie.

Ja jestem po koloryzacji 8.13 na tych ombre. Chcialam zeby mi zeszlo troche do blondu, ale zrobil sie czerwony rudy a tak unikalam czerwieni ehh i w rezultacie polozylam jednak farbe nawet na ciemny braz odrosty i rozjasnilo mi troche. Z koloru jestem niezadowolona, ale jak farbowalam brazem to bylo fajnie, nie mniej nigdy wiecej nie kupie tej farby. Na pudelku z tylu nawet byl pokazany jasny brąz ze lapie te farbe i blondzik wychodzi, wiec nie wiem czemu na moich jasnych rudych wyszlo czerwonawo, po prostu brzydko.

Wlosy mam tak suche sztywne i sianowate, ze nawet po najgorszej Palette tak nie mialam jestem masakra i nie wiem czym rqtowac wlosy, olejowaniem? babuszka agafia? o ile w Londynie mozna kupic..

Zapach - no wlasnie jak zgnila szmata do podlogi. Drugi raz tak samo.. aczkolwiek na plus jest to ze nic mnie nie dusilo itd, takze zero oparow typowo z farby.

Wydajnosc dosc ok, mnie ta jedna farba nie wystarczyla na wlosy, cale, ale i tak kupilam ja z mysla tylko o tym ombre moim. Wiec na ombre styklo super. Generalnie zawsze spotykam farby ktore maja 40-50ml kremu koloryzujacego a ta ma az 60ml.

Rekawiczki ok, instrukacja super, choc brakuje mi instrukcji w jezyku angielskim.

Ja jestem na NIE NIE NIE NIE NIE. Teraz czas na ratowanie wlosow a siano mam niebywale..
Na całości włosów wygląda to znacznie gorzej Takie placki i generalnie włos, który wygląda jak czarny to pod słończe prześwituje jakiś ciemny blond. Strasznie to wygląda, jutro wybieram się na dekoloryzację albo nie wiem co I włosy też mam przesuszone.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 10:54   #68
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Na całości włosów wygląda to znacznie gorzej Takie placki i generalnie włos, który wygląda jak czarny to pod słończe prześwituje jakiś ciemny blond. Strasznie to wygląda, jutro wybieram się na dekoloryzację albo nie wiem co I włosy też mam przesuszone.
Ja miałam taki brąz z prześwitami złotego blondu. Tylko, że ja po garnierze kładłam joannę. Rozjaśniłam sobie włosy Blond Reflex (jedno opakowanie) z joanny do takiego koloru pomiędzy ciemnym blondem a średnim blondem. Pojawił się rudy ton, który dzisiaj zneutralizuję Castingiem 910.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 22:03   #69
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Ja miałam taki brąz z prześwitami złotego blondu. Tylko, że ja po garnierze kładłam joannę. Rozjaśniłam sobie włosy Blond Reflex (jedno opakowanie) z joanny do takiego koloru pomiędzy ciemnym blondem a średnim blondem. Pojawił się rudy ton, który dzisiaj zneutralizuję Castingiem 910.
Ja wybieram się z tym do fryzjera, prawdopodobnie na dekoloryzację a co dalej to się okaże
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:01   #70
KillerQueen94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Od dwóch dni nie wychodzę z domu i jestem naprawdę załamana moim wyglądem po farbowaniu włosków tą farbą ( odcień 4.0 ) jednak nie winie za to farby, a własną głupotę Stan włosów się nie pogorszył, wydają się milsze w dotyku i błyszczą przynajmniej tyle dobrego... Jak już ktoś wspominał są po niej prześwity, lecz rzadko farbuję włosy, więc to może moje nieumiejętne nakładanie. Co do koloru nie mam pojęcia co mi strzeliło aby mój średni blond zamienić w ciemny brąz;/ Cera jest okropnie blada, widać każdą niedoskonałość, spodziewałam się że kolor wyjdzie ciemniejszy niż na pudełku ale ten pod słońce jest dosłownie czarny... Może któraś ma doświadczenie w zmywaniu tej farby??
Na jakimś blogu wyczytałam że zmywa się po ok. 3 tyg. za to na kwc wśród plusów często wymieniane jest to że utrzymuje się dość długo;/
I jeszcze jedno pytanie, jak myślicie po jakim czasie mogę rozjaśnić włosy u fryzjera? Ich stan wydaje się nie pogorszony ale nie wiem czy rozsądnie byłoby rozjaśniać kilka dni po farbowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyy.jpg (57,1 KB, 276 załadowań)
KillerQueen94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:40   #71
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Zle nie wyglada Twoj kolor, nawet nie wyglada na bardzo ciemny braz a juz w ogole na czarny. 4.0 mogloby wyjsc na czarno.
Moze szamponem przeciwlupiezowym myj wlosy? Kiedys taka metode wyczytalam w walce z niechciana farba
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 17:02   #72
KillerQueen94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

dzięki za radę na pewno spróbuję Kolor sam w sobie jest ładny tylko w połączeniu z moją karnacją wygląda tragicznie...;/
KillerQueen94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 09:32   #73
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Trochę sody do szamponu, soda otwiera łuski włosa i łatwiej się wypłukuje. Tylko później zrób płukankę z wody z sokiem z cytryny albo czegoś innego zakwaszającego i zamykającego te łuski spowrotem
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:45   #74
martyna0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Kupiłam dziś odcień 8.13 Piaskowy blond. Włosy mam w kolorze ciemnego blondu z rudym połyskiem - efekt wypłukiwania się farby. chciałabym je trochę rozjaśnić, po poprzednim farbowaniu. Farba L`oreal Excelle preference na poziomie 7 wyszła czarna...
martyna0409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:55   #75
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez martyna0409 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś odcień 8.13 Piaskowy blond. Włosy mam w kolorze ciemnego blondu z rudym połyskiem - efekt wypłukiwania się farby. chciałabym je trochę rozjaśnić, po poprzednim farbowaniu. Farba L`oreal Excelle preference na poziomie 7 wyszła czarna...
Czekam na efekty, też mnie interesuje 8.13, sama mam włosy na poziomie 6 mniej więcej, farbuję ósemką ale wychodzą ciemniejsze, jestem ciekawa jak ta wyjdzie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:07   #76
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Odp: Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez martyna0409 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś odcień 8.13 Piaskowy blond. Włosy mam w kolorze ciemnego blondu z rudym połyskiem - efekt wypłukiwania się farby. chciałabym je trochę rozjaśnić, po poprzednim farbowaniu. Farba L`oreal Excelle preference na poziomie 7 wyszła czarna...
Na rozjasnienie nie licz, farba farby nie rozjasni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:31   #77
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Tydzień temu malowałam włoski rudościa garnierka i wyszedł mi taki kolorek.Teraz zakupiłam ciemny blond i zobaczymy co z tego wyjdzie.027.jpg
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 09:47   #78
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

ja też jestem już tydzień po farbowaniu nr 10.0. bardzo jasny blond (efekt tutaj). Efekt jest taki jak na ostatnim zdjeciu. Nie wiem dlaczego aparat wychwycił rudosci, których w rzeczywistości nie widać. Co prawda liczyłam,ze odcien będzie ciut jasniejszy, ale ogólnie jestem zadowolona. Farba poradziła sobie z duzym i ciemnym odrostem.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:02   #79
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Odp: Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez rain88 Pokaż wiadomość
ja też jestem już tydzień po farbowaniu nr 10.0. bardzo jasny blond (efekt tutaj). Efekt jest taki jak na ostatnim zdjeciu. Nie wiem dlaczego aparat wychwycił rudosci, których w rzeczywistości nie widać. Co prawda liczyłam,ze odcien będzie ciut jasniejszy, ale ogólnie jestem zadowolona. Farba poradziła sobie z duzym i ciemnym odrostem.
Faktycznie troche cieplo na zdjęciach to wyszlo. Ciekawe jak sie bedzie spłukiwac.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 10:41   #80
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Po przeczytaniu negatywnych opinii trochę sie boje, ze za tydzień bedę ruda Mam nadzieję, ze jednak nie będzie tak źle
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:55   #81
martyna0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Farba 8.13 na próbniku ma fajny odcień... na próbniku. Moje włosy wyszły nieco niespodziewanie. Włosy przy skórze - 2 cm są bardzo bardzo jasne, następnie do uszu - brązowe, a na końcach rude...zupełnie tak jakby farba ominęła mi połowę długości włosów. Nie powinno se to stać, bo włosy farbowałam 2 tyg temu - więc nie miałam naturalnych odrostów, ani też nierówno wypłukanego koloru. Liczyłam się z tym, że bedę ruda...ale nie w taki sposób. Mimo to, jestem niezłomna. Dam włosom dwa dni odpocząc i zrobię znów to samo...
martyna0409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 19:25   #82
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Odp: Garnier Olia - nowa farba do włosów

a ja chyba zaczynam rudziec "od spodu":/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:26   #83
madziek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Jestem strasznie zawiedziona farbą , zastanawiam się gdzie są te skoncentrowane olejki ( że niby w kremie koloryzującym ?!) bo na pewno nie było ich w tej farbie . Kupiłam wczoraj za 15 zł odcień 4.15 czyli mrożoną czekoladę i kolor który po farbowaniu wyszedł na moich włosach jest po prostu czarny. Nie miała bym z tym takiego problemy gdyby nie fakt że nie mogłam rozczesać włosów. Tak jak producent każe , po spłukaniu farby i nałożeniu na włosy maski "Jedwabista miękkość i blask" na 3 minuty , aby (cytuję) włosy pozostały miękkie i lsniące stwierdzam że nigdy wiecej nie kupię tej farby , jeszcze przez długi czas bedę doprowadzać włosy do porządku przez maksymalne wysuszenie włosów.
Zdecydowanie wrócę do Perfect mousse Shwarzkopf'a. Po tej farbie moje włosy są mięciutkie i lsniące. Więc drogie Wizażystki jesli macie jakąś sprawdzoną farbę której ufacie to lepiej nie eksperymentujcie.
madziek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:52   #84
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

mam ten sam problem co wizażanka przede mną :/ kolor jest prawie czarny... mam nadzieje, że po paru myciach zjaśnieje jednak już nie skorzystam z tej farby. wracam do syoss.
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:33   #85
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez madziek13 Pokaż wiadomość
Jestem strasznie zawiedziona farbą , zastanawiam się gdzie są te skoncentrowane olejki ( że niby w kremie koloryzującym ?!) bo na pewno nie było ich w tej farbie . Kupiłam wczoraj za 15 zł odcień 4.15 czyli mrożoną czekoladę i kolor który po farbowaniu wyszedł na moich włosach jest po prostu czarny. Nie miała bym z tym takiego problemy gdyby nie fakt że nie mogłam rozczesać włosów. Tak jak producent każe , po spłukaniu farby i nałożeniu na włosy maski "Jedwabista miękkość i blask" na 3 minuty , aby (cytuję) włosy pozostały miękkie i lsniące stwierdzam że nigdy wiecej nie kupię tej farby , jeszcze przez długi czas bedę doprowadzać włosy do porządku przez maksymalne wysuszenie włosów.
Zdecydowanie wrócę do Perfect mousse Shwarzkopf'a. Po tej farbie moje włosy są mięciutkie i lsniące. Więc drogie Wizażystki jesli macie jakąś sprawdzoną farbę której ufacie to lepiej nie eksperymentujcie.
Miałam to samo po czwórce, dopiero umycie szamponem dove umożliwiło mi rozczesanie włosów, inaczej wyrywałam sobie włosy
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:37   #86
KillerQueen94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Ja wybieram się z tym do fryzjera, prawdopodobnie na dekoloryzację a co dalej to się okaże
Mogę się dowiedzieć jak poszła dekoloryzacja, jeśli ją miałaś ?
Mam zamiar zrobić dekoloryzację sama w domowych warunkach i chciałam zapytać czy ta farba łatwo zeszła z włosów...
KillerQueen94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 19:15   #87
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez KillerQueen94 Pokaż wiadomość
Mogę się dowiedzieć jak poszła dekoloryzacja, jeśli ją miałaś ?
Mam zamiar zrobić dekoloryzację sama w domowych warunkach i chciałam zapytać czy ta farba łatwo zeszła z włosów...
Ja robiłam dekoloryzację w salonie fryzjerskim, fryzjerka użyła dekoloryzatora chantal, pro salon, color peel, wypłukał mi farbę do ciemnego blondu który miałam przed farbowaniem na ciemny brąz. Wszystko wyglądało dobrze do momentu mycia, włosy trzeba było umyć 8 razy żeby dobrze wypłukać dekoloryzator i żeby włosy nie zapigmentowały się ponownie. Na włosach do talii powstały kołtuny wielkości pięści i nie dało się ich rozczesać, fryzjerka próbowała różnych odżywek, olejków do rozczesania moich włosów jednak nic nie dawało skutków. Dopiero nafta kosmetyczna cokolwiek ruszyła i po 2 godzinach udało się rozczesać te włosy. Jednak włosy po takiej ilości odżywek wróciły niemalże do tego samego koloru co przed dekoloryzacją Tzn nie były już czarne, był to ciemny brąz... Ale nie były blondem, który jeszcze przed zmyciem dekoloryzatora widziałam na moich włosach. Owa dekoloryzacja niewiele zmieniła Dzisiaj, tydzień po dekoloryzacji byłam u fryzjerki i rozjaśniła mi włosy farbą (nie rozjaśniaczem) na poziomie 10 a następnie położyła mi jakąś 8. Dopiero teraz odetchnęłam i postanowiłam odstawić na dobre drogeryjne farby.
Ja nie ryzykowałabym z dekoloryzacją w domu. Ale w sumie to mało kto ma tak plączące włosy jak ja
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:55   #88
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Szkoda, że nie mają chłodnych blondów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 09:44   #89
almaelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 114
Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Dziewczyny, nie wiem który odcień wybrać. Moje naturalne włosy to ciemny blond, kiedyś rozjaśniane. Ostatnio chciałam pozbyć się tego jasnego koloru i zafarbowałam u fryzjera na ciemny blond. Kolor wyszedł ciemniejszy, prawie brąz i do tego jeszcze rudawe refleksy. Ale ogólnie było ok. Niestety farba szybko mi się wypłukała i teraz mam coś pomiędzy ciemnym blondem a bardzo jasnym brązem i do tego prześwituje trochę ten jasny blond (znowu). Chciałabym uzyskać teraz chłodny ciemny blond. Jak myślicie, który odcień będzie odpowiedni?
almaelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 09:56   #90
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Odp: Dot.: Garnier Olia - nowa farba do włosów

Cytat:
Napisane przez almaelena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem który odcień wybrać. Moje naturalne włosy to ciemny blond, kiedyś rozjaśniane. Ostatnio chciałam pozbyć się tego jasnego koloru i zafarbowałam u fryzjera na ciemny blond. Kolor wyszedł ciemniejszy, prawie brąz i do tego jeszcze rudawe refleksy. Ale ogólnie było ok. Niestety farba szybko mi się wypłukała i teraz mam coś pomiędzy ciemnym blondem a bardzo jasnym brązem i do tego prześwituje trochę ten jasny blond (znowu). Chciałabym uzyskać teraz chłodny ciemny blond. Jak myślicie, który odcień będzie odpowiedni?
Moze 7.13 spróbuj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 22:44:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.