watermarble - co robię źle? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 10:31   #1
pszczolka1212
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka1212
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65

watermarble - co robię źle?


hej
proszę o radę dziewczyny, które miały styczność z watermarble i wychodzi im to

opiszę Wam poniżej kilka problemów, z którymi się zmagam robiąc wzorki tą techniką, wyszły mi tylko RAZ

1. PROBLEM NR 1 przygotowuję wszystko zgodnie z instrukcjami: woda letnia, (próbowałam zimną, ciepłą i letnią, letnia się chyba najlepiej sprawdza), używałam różnych lakierów (gęste, rzadkie). Używając np. trzech kolorów, wpuściłam jedną kroplę lakieru granatowego, drugą kroplę lakieru niebieskiego i trzecią kroplę lakieru szarego. wszystko ładnie się rozpuściło, ale przy wprowadzaniu kolejnych kropli w tej właśnie kolejności one nie chcą się rozpuszczać w wodzie, tylko zachowują się tak jakby nagle gęstniały

2. PROBLEM NR 2: jesli juz wszystko wyjdzie (a tak jak mówiłam, wyszło raz i to lakierami matowymi, które są w miarę rzadkie) wkładam paznokiec do wody. usuwam patyczkiem nadmiar lakieru, wyciągam paznokiec z wody i na paznokciu zostaje mi jedna wielka breja nie układa się taki piękny wzorek jak niektórym dziewczynom, które prezentują swe super piękne paznokcie po watermarble na youtube. po pierwsze nigdy jeszcze lakiery nie ułozyły mi się tak równomiernie w wodzie by utworzyć piękny wzór, po drugie, nawet jeśli już coś mi z tego wyjdzie to na paznokciu wygląda jak kleks

prosze o pomoc doswiadczone wizażanki
pszczolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 11:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.