Jak uzasadnić wniosek o urlop dziekański? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-23, 10:40   #1
smut_as
Przyczajenie
 
Avatar smut_as
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 11
GG do smut_as
Exclamation

Jak uzasadnić wniosek o urlop dziekański?


Cześć dziewczyny (i chłopaki?)

W zeszłym roku "zaliczyłam" tzw. urlop dla poratowania zdrowia z powodu F60.6 i wynikających z tego syfu stanów depresyjnych. Nie czuję się na siłach, by wracać na uczelnię, tym bardziej, że zaczęłam poważnie wątpić w kierunek, który wybrałam. W planach mam napisanie dodatkowych egzaminów maturalnych.

Na barach zalega mi kredyt studencki, który już raz został zamrożony i zostanie ponownie zamrożony, więc potrzebuję iść do pracy, żeby mieć z czego żyć i spłacić ten nieszczęsny kredyt, gdy nadejdzie dzień sądu.

Wobec powyższego, co radzicie? Czy powinnam napisać w uzasadnieniu, że potrzebuję czasu, by dojść do siebie po jeszcze niewyeliminowanej chorobie psychicznej?

ASP to małe środowisko i już mi głupio chodzić do dziekanatu, ale nie potrafię znaleźć innego racjonalnego wyjścia z tej sytuacji.

Edit: Zwykła dziekanka (nie zdrowotna) mnie w zupełności satysfakcjonuje, zważywszy, że nowy semestr się jeszcze nie zaczął. Dlatego chciałabym sobie oszczędzić już latania po lekarzach (w przypadku mojej uczelni zaświadczenie->dziekanat->dokumentacja->lekarz medycyny pracy->dziekanat) i złożyć wniosek o długoterminowy urlop dziekański. Czy w oparciu o moją sytuację da się sklecić jakieś sensowne uzasadnienie takiego wniosku?

Edytowane przez smut_as
Czas edycji: 2019-09-23 o 15:51
smut_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 13:11   #2
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: Jak uzasadnić wniosek o urlop dziekański?

Weź jakieś zaświadczenie od psychiatry, raczej na luzie ci wypisze.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-23 13:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.