Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 12:59   #61
magski
Przyczajenie
 
Avatar magski
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Lublina.
Wiadomości: 28
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam po weekendzie

Co do piosenki na pierwszy taniec - ze względu, że oboje uwielbiamy LeAnn Rimes to nieodwołalnie "You light up my life"

Dziewczyny znacie jakieś hurtownie, gdzie kupię serwetki, materiały do dekoracji (organza), itd.?
__________________

"
Jak dwie polowy układanki...
Tylko razem mamy sens"
Janusz Onufrowicz


1.06.2013
magski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:02   #62
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Dzień doberek w ten piękny poniedziałek
Jakieś nowe pomysły weselne z okazji nowego tygodnia ?
Ja pytałam o podziękowania dla Rodziców, więc podzielę się tym jak to u nas będzie wyglądało. Rodzicom podziękujemy po Błogosławieństwie. Nie będzie żadnych szopek z cudownych Rodziców mam (po co udawać, skoro może tak nie jest?). Podziękujemy im swoimi słowami i wręczymy wazony z grawerem. Żadnych tandetnych ksiąg czy innych pierdółek. Szklany wazon z odpowiednim grawerem
http://allegro.pl/duzy-wazon-twoj-gr...803734820.html
PR1

Świetny pomysł z tym wazonem Mnie podobają się jeszcze takie pudełka na wino http://allegro.pl/skrzynka-na-wino-p...818600272.html
Wtedy mama dostałaby bukiet kwiatów, a tatuś skrzyneczkę z zawartością choc zamiast wina to raczej wódkę w środek albo inny mocniejszy trunek. U nas sytuacja rodzinna jest niczym niezakłócona, wiec jak najbardziej chcemy bardzo tradycyjne podziękowania po torcie i z "cudownymi rodzicami" w tle
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:22   #63
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez magski Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie

Co do piosenki na pierwszy taniec - ze względu, że oboje uwielbiamy LeAnn Rimes to nieodwołalnie "You light up my life"

Dziewczyny znacie jakieś hurtownie, gdzie kupię serwetki, materiały do dekoracji (organza), itd.?
ja organzę i inne duperele kupowałam tu http://decomariage.pl/
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:44   #64
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hejka wszystkim
mimo trudnego (jak zwykle) poniedziałku udało mi się do Was zajrzeć i troszkę nadrobić
do popisania wieczorem
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 14:51   #65
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez magski Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie

Co do piosenki na pierwszy taniec - ze względu, że oboje uwielbiamy LeAnn Rimes to nieodwołalnie "You light up my life"

Dziewczyny znacie jakieś hurtownie, gdzie kupię serwetki, materiały do dekoracji (organza), itd.?
jest na królewskiej koło zamku fajny sklep z takimi rzecxzami, są pojemniki na ciasta, serwetki, balony i nawet akcesoria na panieński tylko nie pamiętam nazwy sklepu
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:08   #66
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
jest na królewskiej koło zamku fajny sklep z takimi rzecxzami, są pojemniki na ciasta, serwetki, balony i nawet akcesoria na panieński tylko nie pamiętam nazwy sklepu
dawno po Lublinie nie spacerowałam ale z Królewskiej do Zamku jest jednak kawałek...
może chodzi Ci o Kowalską - pamiętam, że tam był kiedyś taki sklepik z dodatkami, elementami dekoracyjnymi tp - naprzeciw sklepu "wszystko po X zł"
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:21   #67
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

witam się w męczący poniedziałek!
Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z tym wazonem Mnie podobają się jeszcze takie pudełka na wino http://allegro.pl/skrzynka-na-wino-p...818600272.html
Wtedy mama dostałaby bukiet kwiatów, a tatuś skrzyneczkę z zawartością choc zamiast wina to raczej wódkę w środek albo inny mocniejszy trunek. U nas sytuacja rodzinna jest niczym niezakłócona, wiec jak najbardziej chcemy bardzo tradycyjne podziękowania po torcie i z "cudownymi rodzicami" w tle
wazon fajny pomysł, ale właśnie popatrzyłam na szafeczkę na której stoi mnóstwo szklanych pierdół które moja mamuśka chomikuje.. zdecydowanie wazon odpada.. póki co, dogadaliśmy się z Panią w Solidarności, że robią kosz na zamówienie, i wkładają tam co sobie zażyczymy i do jakiej kwoty..

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
dawno po Lublinie nie spacerowałam ale z Królewskiej do Zamku jest jednak kawałek...
może chodzi Ci o Kowalską - pamiętam, że tam był kiedyś taki sklepik z dodatkami, elementami dekoracyjnymi tp - naprzeciw sklepu "wszystko po X zł"
tak mi się wydaje, że chodziło o Kowalską.. ten sklep jest bardzo pomocny w moich inspiracjach i przygotowaniach, choć tam nic jeszcze nie kupiłam :P
zakupy papiernicze do zaproszeń robiłam na Bursakach w hurtowni ABC chociaż kumpela mówiła że jest jeszcze jedna tania hurtowania na Probostwie, ale gdzie to nie wiem dokładnie :P
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 15:43   #68
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
witam się w męczący poniedziałek!


wazon fajny pomysł, ale właśnie popatrzyłam na szafeczkę na której stoi mnóstwo szklanych pierdół które moja mamuśka chomikuje.. zdecydowanie wazon odpada.. póki co, dogadaliśmy się z Panią w Solidarności, że robią kosz na zamówienie, i wkładają tam co sobie zażyczymy i do jakiej kwoty..


tak mi się wydaje, że chodziło o Kowalską.. ten sklep jest bardzo pomocny w moich inspiracjach i przygotowaniach, choć tam nic jeszcze nie kupiłam :P
zakupy papiernicze do zaproszeń robiłam na Bursakach w hurtowni ABC chociaż kumpela mówiła że jest jeszcze jedna tania hurtowania na Probostwie, ale gdzie to nie wiem dokładnie :P
pod numerkiem 4
http://www.time.lublin.pl

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

...i tam też gdzieś jest jeszcze sklep ze sztucznymi kwiatami i podobnym asortymentem - lata tam nie byłam więc może coś się zmieniło...
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:46   #69
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
dawno po Lublinie nie spacerowałam ale z Królewskiej do Zamku jest jednak kawałek...
może chodzi Ci o Kowalską - pamiętam, że tam był kiedyś taki sklepik z dodatkami, elementami dekoracyjnymi tp - naprzeciw sklepu "wszystko po X zł"
przepraszam za pomyłkę, chodziło mi o kowalską myślałam o niej a napisałam królewska
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:12   #70
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
pod numerkiem 4
http://www.time.lublin.pl

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

...i tam też gdzieś jest jeszcze sklep ze sztucznymi kwiatami i podobnym asortymentem - lata tam nie byłam więc może coś się zmieniło...
ale jesteś kochana dziękuję!
no właśnie, tam też podobno jest tanio dość więc, i tam się wybieram któregoś dnia na zakupy
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:18   #71
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziewczęta byłam dzisiaj po sukienkę i zakupiłam ale trzeba będzie ją trochę zwężyć w biuście i talii jeszcze nie zdążyłam zrobić sobie w niej zdjęcia więc wrzucam foto na modelce co myślicie? ja jestem w niej zakochana
co do piosenki to my chcemy One and only - Adele lub Goo Goo Dolls - Iris.
śliczna suknia, niespotykana, na prawdę mnie urzekła !

a co do piosenki GGD - Iris - super wybór !
Cytat:
Dzień doberek w ten piękny poniedziałek
Jakieś nowe pomysły weselne z okazji nowego tygodnia ?
Ja pytałam o podziękowania dla Rodziców, więc podzielę się tym jak to u nas będzie wyglądało. Rodzicom podziękujemy po Błogosławieństwie. Nie będzie żadnych szopek z cudownych Rodziców mam (po co udawać, skoro może tak nie jest?). Podziękujemy im swoimi słowami i wręczymy wazony z grawerem. Żadnych tandetnych ksiąg czy innych pierdółek. Szklany wazon z odpowiednim grawerem
http://allegro.pl/duzy-wazon-twoj-gr...803734820.html
PR1
prezent z wazonem jest fajny, rzeczywiście tańczenie w kółeczku z rodzicami przy piosence cudownych rodziców... muszę to jeszcze przedyskutować z TŻ, choć rodzice pewnie by chcieli


Mam pytanie co do 1 tańca - jak go sobie planujecie ? Zamierzacie uczęszczać na kurs, czy może bedzie Wam zbędny ?
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 16:22   #72
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

cześć dziewczyny , jestem i ja
ale tu się dużo dzieje muszę nadrobić zaległości w czytaniu
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:35   #73
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A ja podzielę się z Wami moją alternatywą dla "cudownych rodziców mam". Istnieje mało znana piosenka G. Łobaszewskiej o tematyce domu... Jeszcze jej nie słyszałam na żadnym weselu, ale mi się podoba - "Wszystko co złe omija mnie". http://w577.wrzuta.pl/audio/3KAKhLyR...zle_omija_mnie
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:42   #74
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

eeeee zakochałam się w http://www.hotelluxor.pl/ a nie mają wolnych terminów Bardzo mi się spodobała ta sala.
Ale ogólnie z terminami to nie jest jeszcze tak źle.
Na 9 do, których udało nam się dodzwonić 3 miały cały lipiec zajęty.

Wiem, że się trochę wcięłam od środka, ale może pisałyście wcześniej o jakiś lokalach, które odradzacie?
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:48   #75
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ale jesteś kochana dziękuję!
no właśnie, tam też podobno jest tanio dość więc, i tam się wybieram któregoś dnia na zakupy
że też ja nie mam czasu i możliwości połazić po takich sklepach
jak jestem w weekend w Lbn to nie ma na to czasu a w Wawie nie wiem, gdzie są takie sklepiki

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
eeeee zakochałam się w http://www.hotelluxor.pl/ a nie mają wolnych terminów Bardzo mi się spodobała ta sala.
Ale ogólnie z terminami to nie jest jeszcze tak źle.
Na 9 do, których udało nam się dodzwonić 3 miały cały lipiec zajęty.

Wiem, że się trochę wcięłam od środka, ale może pisałyście wcześniej o jakiś lokalach, które odradzacie?
wiesz, generalnie ile osób tyle opinii... krzywdzące by było robienie listy "złych lokali" - pytaj o konkretne to Ci doradzimy, jeśli je znamy a jak nie to wyszukiwarka
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:49   #76
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
eeeee zakochałam się w http://www.hotelluxor.pl/ a nie mają wolnych terminów Bardzo mi się spodobała ta sala.
Ale ogólnie z terminami to nie jest jeszcze tak źle.
Na 9 do, których udało nam się dodzwonić 3 miały cały lipiec zajęty.

Wiem, że się trochę wcięłam od środka, ale może pisałyście wcześniej o jakiś lokalach, które odradzacie?
a gdzie dzwoniłaś jeśli można wiedzieć?
i przypomnij bo nie wiem czy pisałaś na ile osób wesele i jaki przedział cenowy Cię interesuje
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:48   #77
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dokladnie mozesz liczyc na pomoc alr podaj jakies szcegoly.. Czego mamy szukac i w czy pomoc: jaki terrn miasta ewentualnie w ktora strone.. Kazda sie gdzies rozgladala i jakies rozrznanie ma pomozemy!
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:56   #78
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
A ja podzielę się z Wami moją alternatywą dla "cudownych rodziców mam". Istnieje mało znana piosenka G. Łobaszewskiej o tematyce domu... Jeszcze jej nie słyszałam na żadnym weselu, ale mi się podoba - "Wszystko co złe omija mnie". http://w577.wrzuta.pl/audio/3KAKhLyR...zle_omija_mnie
Piosenka niby ładna, ale... jakoś nie mogę się w nią wczuć, to nie to. Dla mnei Cudowni rodzice są ok, choć gdybym znalazła coś nowego, fajnego to czemu nie. Ostatnio z mamą trafiłyśmy na listę weselnych przebojów na wedding tv i leciało jakieś takie disco polowe podziękowanie dla rodziców. Mama byłą zażenowana i śmiała się, żebyśmy tylko nei wybrali czegoś takiego xD więc bezpieczniej będzie chyba pójść w klasykę. W końcu to podziękowanie DLA RODZICÓW, nie dla nas, więc najważniejsze by oni poczuli się wyjątkowi

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
prezent z wazonem jest fajny, rzeczywiście tańczenie w kółeczku z rodzicami przy piosence cudownych rodziców... muszę to jeszcze przedyskutować z TŻ, choć rodzice pewnie by chcieli


Mam pytanie co do 1 tańca - jak go sobie planujecie ? Zamierzacie uczęszczać na kurs, czy może bedzie Wam zbędny ?
U nas Tż coś mi przebąkiwał o kursie, ale ja jakoś nie jestem za tym i uważam, że się obejdzie i tak mam mnóstwo zajęć codziennie, nie mam na to nawet zbytnio czasu :/

A co do tańczenia w kółeczku. Dziewczyny, to są tylko 3 minuty! CHoćby najbardziej kiczowate i tandetne to wydaje mi się, że dla rodziców naprawdę wyjątkowe, wiec wydaje mi się, że w tej kwestii nie ma co udziwniać ani kombinować, ale to oczywiście tylko moje 3 grosze do tematu
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:01   #79
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was bo bardzo ciekawe rzeczy tu piszecie, mój ślub jest 8 czerwca 2013 i w sumie nad większością rzeczy o których tu piszecie jeszcze się nie zastanawiałam a czas najwyższy
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 20:04   #80
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dokladnie.. Ja wiem ze moi rodzice mimo swojego wdzieku i aprobaty dla wielu naszych "udziwnien" chcieliby tradycyjne "cudownych rodzicow mam" ja osobiscie zawsze placze przy tej piosence.. Bo uwazam ze jest dokladnie o moich rodzicach i wyraza wszystko co chcialabym im powiedziec..ale tż nie bardzo iść w tradycje.. Wiec zobaczymy jak to bedzie

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Basienka0172 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was bo bardzo ciekawe rzeczy tu piszecie, mój ślub jest 8 czerwca 2013 i w sumie nad większością rzeczy o których tu piszecie jeszcze się nie zastanawiałam a czas najwyższy
Witamy nowa PMke z Łęcznej.. Jak milo.. co macie zalatwione? Opowiedz cos o sobie!
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:14   #81
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez magski Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie

Co do piosenki na pierwszy taniec - ze względu, że oboje uwielbiamy LeAnn Rimes to nieodwołalnie "You light up my life"

Dziewczyny znacie jakieś hurtownie, gdzie kupię serwetki, materiały do dekoracji (organza), itd.?
Z hurtowni mogę polecić hurtownię na ul. Miłej (obok Rusałki). Są tam dwie: jedna tylko ze sztucznymi kwiatami, a druga z kwiatami, dodatkami, organzą, wstążkami, ozdobami itp. Mają teraz troszkę weselnych gadżetów, ale więcej będzie bliżej weselnego okresu
Ja zamawiać zapewne będę z http://www.decoimpresja.pl/. Mają też konto na allegro Będę to pewnie robić wkrótce, póki taniej

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z tym wazonem Mnie podobają się jeszcze takie pudełka na wino http://allegro.pl/skrzynka-na-wino-p...818600272.html
Wtedy mama dostałaby bukiet kwiatów, a tatuś skrzyneczkę z zawartością choc zamiast wina to raczej wódkę w środek albo inny mocniejszy trunek. U nas sytuacja rodzinna jest niczym niezakłócona, wiec jak najbardziej chcemy bardzo tradycyjne podziękowania po torcie i z "cudownymi rodzicami" w tle
Czasem na prawdę możecie nie doceniać tego, co macie Nasi tatusiowie raczej nie dostaną alkoholu Zdecydowanie zdobiące wspólne domy wazony

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
witam się w męczący poniedziałek!


wazon fajny pomysł, ale właśnie popatrzyłam na szafeczkę na której stoi mnóstwo szklanych pierdół które moja mamuśka chomikuje.. zdecydowanie wazon odpada.. póki co, dogadaliśmy się z Panią w Solidarności, że robią kosz na zamówienie, i wkładają tam co sobie zażyczymy i do jakiej kwoty..


tak mi się wydaje, że chodziło o Kowalską.. ten sklep jest bardzo pomocny w moich inspiracjach i przygotowaniach, choć tam nic jeszcze nie kupiłam :P
zakupy papiernicze do zaproszeń robiłam na Bursakach w hurtowni ABC chociaż kumpela mówiła że jest jeszcze jedna tania hurtowania na Probostwie, ale gdzie to nie wiem dokładnie :P
Hurtownia na Kowalskiej nazywa sie Hamlet Jest też na Świętoduskiej przy Wodopojnej. Mają wszystko, ale sklep, który poleciłam też. Za jednym zamachem będę miała z głowy dekoracje i nawet pudełka na ciasta

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
śliczna suknia, niespotykana, na prawdę mnie urzekła !

a co do piosenki GGD - Iris - super wybór !


prezent z wazonem jest fajny, rzeczywiście tańczenie w kółeczku z rodzicami przy piosence cudownych rodziców... muszę to jeszcze przedyskutować z TŻ, choć rodzice pewnie by chcieli


Mam pytanie co do 1 tańca - jak go sobie planujecie ? Zamierzacie uczęszczać na kurs, czy może bedzie Wam zbędny ?
Moja mama powiedziała "Absolutnie żadne tańczenie na siłę w kółeczku!". Teściowie są tego samego zdania. Wg nas to takie silenie się na siłę. W momencie wzruszenia Błogosławieństwem dołożymy im jeszcze podziękowaniami

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
że też ja nie mam czasu i możliwości połazić po takich sklepach
jak jestem w weekend w Lbn to nie ma na to czasu a w Wawie nie wiem, gdzie są takie sklepiki

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------


wiesz, generalnie ile osób tyle opinii... krzywdzące by było robienie listy "złych lokali" - pytaj o konkretne to Ci doradzimy, jeśli je znamy a jak nie to wyszukiwarka
Czasem robienie listy "złych lokali" jest lepsze niż tych super lokali Co dobrego można się dowiedzieć od właścicieli/menadżerów, ale co złego to od nich sza

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Dokladnie.. Ja wiem ze moi rodzice mimo swojego wdzieku i aprobaty dla wielu naszych "udziwnien" chcieliby tradycyjne "cudownych rodzicow mam" ja osobiscie zawsze placze przy tej piosence.. Bo uwazam ze jest dokladnie o moich rodzicach i wyraza wszystko co chcialabym im powiedziec..ale tż nie bardzo iść w tradycje.. Wiec zobaczymy jak to bedzie

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------



Witamy nowa PMke z Łęcznej.. Jak milo.. co macie zalatwione? Opowiedz cos o sobie!
Jeśli wyraża wszystko (choć zapewne jeszcze dużo brakuje) to powinniście nie rezygnować z tego. A możecie też wymyślić coś co połączy tradycję z czymś nowym
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:21   #82
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witamy nowa PMke z Łęcznej.. Jak milo.. co macie zalatwione? Opowiedz cos o sobie![/QUOTE]

Witam! Witam!
Mamy załatwioną salę, ślub, fotografa, kamerzystę, dekorację sali, bukiety, orkiestrę, zostały nam nauki przedmałżeńskie, to jakaś masakra szczerze mówiąc więc jeśli ktoś by miał jakieś wyjście z tej sytuacji to pomocy samochód do ślubu no i ta nieszczęsna suknia, nie wiedziałam że sprawi mi to aż taką trudność szczerze mówiąc :/
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:26   #83
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Z hurtowni mogę polecić hurtownię na ul. Miłej (obok Rusałki). Są tam dwie: jedna tylko ze sztucznymi kwiatami, a druga z kwiatami, dodatkami, organzą, wstążkami, ozdobami itp. Mają teraz troszkę weselnych gadżetów, ale więcej będzie bliżej weselnego okresu
Ja zamawiać zapewne będę z http://www.decoimpresja.pl/. Mają też konto na allegro Będę to pewnie robić wkrótce, póki taniej
Czasem na prawdę możecie nie doceniać tego, co macie Nasi tatusiowie raczej nie dostaną alkoholu Zdecydowanie zdobiące wspólne domy wazony

Hurtownia na Kowalskiej nazywa sie Hamlet Jest też na Świętoduskiej przy Wodopojnej. Mają wszystko, ale sklep, który poleciłam też. Za jednym zamachem będę miała z głowy dekoracje i nawet pudełka na ciasta
Moja mama powiedziała "Absolutnie żadne tańczenie na siłę w kółeczku!". Teściowie są tego samego zdania. Wg nas to takie silenie się na siłę. W momencie wzruszenia Błogosławieństwem dołożymy im jeszcze podziękowaniami
Czasem robienie listy "złych lokali" jest lepsze niż tych super lokali Co dobrego można się dowiedzieć od właścicieli/menadżerów, ale co złego to od nich sza
Jeśli wyraża wszystko (choć zapewne jeszcze dużo brakuje) to powinniście nie rezygnować z tego. A możecie też wymyślić coś co połączy tradycję z czymś nowym
tzn. chodzi Ci o ten sklep w internecie? tak?

no właśnie szukamy czegoś całkiem logicznego tzn. połączenia tradycji i nowoczesności.. jest trochę czasu i dużo inspiracji na wizażu

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Basienka0172 Pokaż wiadomość
Witam! Witam!
Mamy załatwioną salę, ślub, fotografa, kamerzystę, dekorację sali, bukiety, orkiestrę, zostały nam nauki przedmałżeńskie, to jakaś masakra szczerze mówiąc więc jeśli ktoś by miał jakieś wyjście z tej sytuacji to pomocy samochód do ślubu no i ta nieszczęsna suknia, nie wiedziałam że sprawi mi to aż taką trudność szczerze mówiąc :/
w czym możemy pomóc?
nauki przedmałżeńskie, w każdej parafii są, jeśli wam zależy na czasie, to może na Staszica weekendowe?
suknia.. też myślałam, że będę miała problemy, a o dziwo poszło raz dwa
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:27   #84
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
tzn. chodzi Ci o ten sklep w internecie? tak?

no właśnie szukamy czegoś całkiem logicznego tzn. połączenia tradycji i nowoczesności.. jest trochę czasu i dużo inspiracji na wizażu

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------


w czym możemy pomóc?
nauki przedmałżeńskie, w każdej parafii są, jeśli wam zależy na czasie, to może na Staszica weekendowe?
suknia.. też myślałam, że będę miała problemy, a o dziwo poszło raz dwa
Tak, o ten sklep Tutaj http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=22732893 są na allegro. Zamawiam stąd i odbieram osobiście
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:33   #85
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

No właśnie chodzi o to, żeby te nauki nie były weekendowe i dało się je zrobić w miarę szybko bo u nas są one właśnie w soboty a my wtedy jesteśmy na uczelni :/ zresztą 10 tygodni one trwają :/ Sukni jeszcze nie zaprojektowano takiej, która by miała dla mnie "to coś" chyba
__________________
08.02.2010 Znowu razem B&K
22.11.2011 Zaręczyny
08.06.2013 Nasz wielki dzień
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:48   #86
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Basienka0172 Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to, żeby te nauki nie były weekendowe i dało się je zrobić w miarę szybko bo u nas są one właśnie w soboty a my wtedy jesteśmy na uczelni :/ zresztą 10 tygodni one trwają :/ Sukni jeszcze nie zaprojektowano takiej, która by miała dla mnie "to coś" chyba
hmm.. no to trzeba dzwonić po parafiach.. bo te na staszica trwają dwa weekendy, a gdzie indziej, http://archikatedra.kuria.lublin.pl/malzenstwo.html może tu wam coś podpasuje z rozpiski na dole!

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Tak, o ten sklep Tutaj http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=22732893 są na allegro. Zamawiam stąd i odbieram osobiście
fajne rzeczy na panieński mają.. dobrze wiedzieć
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:01   #87
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
hmm.. no to trzeba dzwonić po parafiach.. bo te na staszica trwają dwa weekendy, a gdzie indziej, http://archikatedra.kuria.lublin.pl/malzenstwo.html może tu wam coś podpasuje z rozpiski na dole!


fajne rzeczy na panieński mają.. dobrze wiedzieć
Dziękuję za rozpiskę Dobrze się domyślałam, że u nas zaczynają się 24 stycznia. Trwają do 27 marca. Czytam M, a ten się pyta:"o ku..a! Codziennie?!" Zabił mnie tym
Którą pytała o naukę tańca... A skąd! Trochę kiedyś się tańczyło, to może uda mi się mojego sztywniaka pouczyć Ale raczej bez wyuczenia kroków delikatnie się pobujamy
Sklep ma dużo fajnych rzeczy
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:32   #88
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Dziękuję za rozpiskę Dobrze się domyślałam, że u nas zaczynają się 24 stycznia. Trwają do 27 marca. Czytam M, a ten się pyta:"o ku..a! Codziennie?!" Zabił mnie tym
Ale się uśmiałam
My dzisiaj byliśmy na drugiej poradni, więc jeszcze zrobię kalendarzyk i wtedy idziemy na trzecie.
A tak z anegdotek to mi się przypomniało jedno porównanie które padło na dialogach. Pani powiedziała, że jak się ze sobą mieszka przed ślubem, to w sumie można nie odróżnić ślubu od -uwaga!- wyjścia do kina. Bo po powrocie przecież nic się nie zmienia. Mina mojego K - bezcenna

My jeszcze nie ustaliliśmy co z podziękowania dla rodziców, ale tańczenia w kółeczku robić nie będziemy - raczej indywidualny taniec, odbijany w między czasie i chyba tym sprawimy rodzicom największą radość.
A co do jakiegoś prezentu to chcemy ich gdzieś wysłać - w sumie się lubią, kiedyś już ich razem wysłaliśmy do teatru w Warszawie i byli zachwyceni.
tak więc pewnie powtórzymy coś w tym stylu.

Jeśli chodzi o inspiracje ślubne polecam stylowi.p i pinterest.com Ja już tam wyczaiłam piękny bukiet Lecę jeszcze do książek i do Chodakowskiej Poczytam jutro co tam u Was więcej

Edytowane przez jjulkaaa
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:35
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:41   #89
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Ja bede miala problem z niebieskim, bo nie bardzo chce miec podwiazke.. No chybaze mozna zaliczyc jako cos niebieskiego moj pierscionek zareczynowy z szafirowymm oczkiem myslicie ze mozna?
ja myślę ,że śmiało można zaliczyć

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziewczęta byłam dzisiaj po sukienkę i zakupiłam ale trzeba będzie ją trochę zwężyć w biuście i talii jeszcze nie zdążyłam zrobić sobie w niej zdjęcia więc wrzucam foto na modelce co myślicie? ja jestem w niej zakochana
przepiękna ta suknia! strasznie chciałabym zobaczyć ja na Tobie, ciekawa jestem jak wygląda! ale jestem pewna ,że zjawiskowo
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:49   #90
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do 1 tańca - jak go sobie planujecie ? Zamierzacie uczęszczać na kurs, czy może bedzie Wam zbędny ?
u nas wyuczony układ odpada - TZ mówi, ze nie da rady zapamiętać a poza tym nie chcemy się dodatkowo stresować... ale postanowilismy że zapiszemy się na jakiś niedługi kurs tańca dla narzeczonych, taki np 3-miesięczny, żeby sobie przypomnieć kroki podstawowych tańców i wiecie co..... dzis wracam z pracy a TZcik przedstawia mi kilka ofert różnych szkół kochany, posprawdzał ceny, terminy, porównał i wybrał ze 2-3 jego zdaniem najlepsze
Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Dziękuję za rozpiskę Dobrze się domyślałam, że u nas zaczynają się 24 stycznia. Trwają do 27 marca. Czytam M, a ten się pyta:"o ku..a! Codziennie?!" Zabił mnie tym
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.