z macicy wyszło coś dziwnego-pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 14:24   #31
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: z macicy wyszło coś dziwnego-pomocy!

W tym cyklu miałam bardzo podobnie. W pierwsze dwa dni było obfite krwawienie ze skrzepami nawet nie tak bardzo bolesne, jednak trzeciego dnia wystąpił okropny ból - tak jakby zebrany z tych dwóch dni. I kiedy poszłam do toalety coś porządnie "plusnęło". Nawet nie patrzyłam jak to wygląda bo wiedziałam że to pewnie większa ilość tkanki się złuszczyła. I chyba miałam rację bo po tym miałam prawie jeden dzień suchy a później jak już okres trwał nadal to był dużo mniej obfity, no a samego 5ego -6ego dnia były już brązowe resztki.
Co do kąpieli podczas okresu to dwa lata temu miałam tak, że skończyło się to dla mnie upadkiem na zimną posadzkę w łazience kiedy nie było nikogo w domu a kiedy odzyskałam przytomność to nie wiedziałam nawet kim jestem, później przyjechało pogotowie. Po tej sytuacji każdego przestrzegam przed kąpielami podczas okresu
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 19:31   #32
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: z macicy wyszło coś dziwnego-pomocy!

Cytat:
Napisane przez severalflames Pokaż wiadomość
W tym cyklu miałam bardzo podobnie. W pierwsze dwa dni było obfite krwawienie ze skrzepami nawet nie tak bardzo bolesne, jednak trzeciego dnia wystąpił okropny ból - tak jakby zebrany z tych dwóch dni. I kiedy poszłam do toalety coś porządnie "plusnęło". Nawet nie patrzyłam jak to wygląda bo wiedziałam że to pewnie większa ilość tkanki się złuszczyła. I chyba miałam rację bo po tym miałam prawie jeden dzień suchy a później jak już okres trwał nadal to był dużo mniej obfity, no a samego 5ego -6ego dnia były już brązowe resztki.
Co do kąpieli podczas okresu to dwa lata temu miałam tak, że skończyło się to dla mnie upadkiem na zimną posadzkę w łazience kiedy nie było nikogo w domu a kiedy odzyskałam przytomność to nie wiedziałam nawet kim jestem, później przyjechało pogotowie. Po tej sytuacji każdego przestrzegam przed kąpielami podczas okresu
nie mam prysznica wiec kompie sie w wannie. Najważniejsze to aby nie pluskać sie w gorącej wodzie
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 19:37   #33
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: z macicy wyszło coś dziwnego-pomocy!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
nie mam prysznica wiec kompie sie w wannie. Najważniejsze to aby nie pluskać sie w gorącej wodzie
W wannie też można nie kompać się tylko polewać wodą podczas mycia.
Baterię można zmienić na taką z końcówką prysznicową jeśli nie masz.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 19:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.