co sie stało z pędzlem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-28, 19:05   #1
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452

co sie stało z pędzlem?


nie wiem czy w dobrym miejscu zakładm ten wątek... najwyżej prosze o przeniesienie.

Niedawno umyłam gruby pędzel, którym nakładam puder w kuleczkach. Wymył sie wysmienicie, ale od tamtej pory "boję " się go uzywać Zrobił sie twardy, taki bardziej zbity niż na początku. Puderek też sie gorzej nakłada - tak w jedno miejsce i cięzko go rozprowadzić . Dodatkowo przy nakąłdaniu nie przyjemnie drapie twarz i jeszcze kilka sekund po uzyciu czuję że mam podrażnioną, piekącą skóre... Może błędem było wymycie go mydłem?? czym w takim razie polecacie myć pędzel?? I może polecicie jakis dobry pędzel )gruby, mięciutki), bo ja mam taki byle jaki za 4 zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:23   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: co sie stało z pędzlem?

Hmmm no faktycznie mydło mogło mu zaszkodzić. Pewnie jest ze sztucznego włosia? Mi też taki byle jaki pędzel za parę złotych zniszczył się przy myciu...
Może spróbuj mleczkiem do twarzy - działa trochę jak odżywka
Tylko ja używam mleczka do pędzla z naturalnego włosia, więc nie wiem jak będzie to wyglądało ze sztucznym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:03   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: co sie stało z pędzlem?

Cytat:
Napisane przez lexie
Hmmm no faktycznie mydło mogło mu zaszkodzić. Pewnie jest ze sztucznego włosia? Mi też taki byle jaki pędzel za parę złotych zniszczył się przy myciu...
Może spróbuj mleczkiem do twarzy - działa trochę jak odżywka
Tylko ja używam mleczka do pędzla z naturalnego włosia, więc nie wiem jak będzie to wyglądało ze sztucznym.
A co jak taki efekt jet przy pedzlu z naturalnego wlosia? Mam pedzel od Art Deco. najpierw mylam go mydlem w plynie i letniej wodzie, zeby sie nie wysuszylo wlosie, ale zrobil sie znacznie twardszy. Niby po umyciu i wyschnieciu jest ok, ae jak zaczne sie pudrowac to wlosie twardnieje. Poradzilam sie jednej wizazanki i polecila mi produkty dla dzieci Babylove z drogerii dm. Efekt byl taki sam, puki nie zaczelam sie pudrowac, to wlosie bylo miekkie jak za nowosci zanim je umylam. Potem gdzies natknelam sie na watek, gdzie wizazanki polecaly jak powinno sie pielegnowac pedzle We-My. Pisaly o szamponach z odzywka, szamponach do wlosow suchych, ze nakladaja odzywki itp. Ja balam sie tych odzywek, wiec umylam tylko w szamponie do wlosow suchych Dukray(chyba tak sie pisze nazwe). Niestety byl ten sam efekt. Ta wizazanka , ktora polecila mi produkty dla dzieci z dm-u powiedziala mi, ze pedzel powinno myc sie delikatnymi detergentami, zeby nie wysuszyc wlosia, a te produkty takie sa. Do tego nie powinno sie uzywac zadnych odzywek, bo wlosie jest wtedy lepkie i bardziej brud i puder moze na nim osiadac. I co ja mam zrobic? Wedlug niej mleczko bedzie zlym pomyslem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.