Czym nakładać DERMACOL pod oczy ????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:43   #1
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176

Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????


Witam
Nabyłam w końcu Dermacol Chcę go stosować na cienie pod oczami, ale jakoś niebardzo mi wychodzi jego nakladanie Staram się nakladać malutko, ale wtedy nie kryje cienii Jak i czym go nakladać aby wyglądał naturalnie i nie tworzył jasnych podkówek pod oczami ??? Mam odcień 217
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:10   #2
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Słoneczniczku- piszesz o jasnych podkówkach- może kupiłas za jasny? Ja tez mam 217 ale ze mnie to zimowy bledzioch i solaria szerokim łukiem omijam...
Ja nakładam pędzelkiem okrągłym, średnim, z naturalnego włosia-a potem lekko wklepuję i nie widzę żeby się coś złego działo. No i puderek na to-czekam na fix do Dermacolu, zamówiłam u kolezanki z Czech.A Dermacol ma też fajny rozświetlający korektor pod oczy w pędzelku- szkoda że u nas go nie ma.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:49   #3
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Dzieki karo-la Ja też jestem blada jak córka młynarza i uciekam przed solarium Hm, być może nakladam zadużą warstwę Dermacolu... jutro poeksperymentuję z pędzelkiem
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 05:35   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

hej
mogłaś podpiąć się z pytaniem pod ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106150
(zwłaszcza że jest kilka tematów niżej, na tej samej stronie) zamiast tworzyć nowy
Ja nakładam palcami, zarówno pod oczy jak i w miejsca do ukrycia. Aplikacja jest łatwiejsza gdy wcześniej nałożyłaś jakiś krem, niezbyt lekki-wszelkie żele odpadają.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:32   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Też polecam nakładanie palcami - cierpliwie, miejsce po miejscu poprzez wklepywanie. Nie wolno przesadzić z ilością kosmetyku.
Przy nakładaniu palcami kosmetyku najlepiej wtapia się w skórę Do makijażu klientek używam gąbeczek bo jest bardziej sterylnie ale na właśne potrzeby nawet cienie lubie nakładać palcami;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:52   #6
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Cześć
Po przeczytaniu opini zainspirował mnie ten kosmetyk. Chce go kupić. Tylko gdzie? W aptece czy w zwykłej drogerii? Wiec tak: on pokryłby moje cienie pod oczami?? Inaczej mozna powiedziec ze jest on korektorem?? I czy puder lub fluid go przykryje?? I dlaczego są takie problemy z jego rozporwadzaniem...ma on zbyt gesto konsystencje czy złe rozprowadzenie tego Dermacolu jakieś negatywne skutki da??

prosze odpiszcie na moje pytania...wiem ze ich dużo ale juz taka jestem
pozdrawiam
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:35   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Ja także nakładam Dermacol paluchami, ale wcześniej na skórę aplikuję jakiś krem, coby Dermacol miał trochę poślizgu i dobrze się rozprowadzał. Krem się wchłonie się i wtedy nakładam Dermacol.

Wklepuje deilkatnie opuszkami palców. Jeśli coś się zbierze w zmarszczkach to albo rozsmarowywuję, bądź ściągam chusteczką... Nie mam jakiś kłopotów z pokrywaniem cieni albo nadmierną warstwą.
Nic mi się nie tworzy i nie spływa. Jedynm słowem jest dobrze.

Cytat:
Po przeczytaniu opini zainspirował mnie ten kosmetyk. Chce go kupić. Tylko gdzie? W aptece czy w zwykłej drogerii? Wiec tak: on pokryłby moje cienie pod oczami?? Inaczej mozna powiedziec ze jest on korektorem?? I czy puder lub fluid go przykryje?? I dlaczego są takie problemy z jego rozporwadzaniem...ma on zbyt gesto konsystencje czy złe rozprowadzenie tego Dermacolu jakieś negatywne skutki da??
Myslę, że na te pytania odpowiadano juz wielkokrotnie wyszukiwarka wskazana.
Gęste recenzję w KWC do poczytania.

Nie wiem czy Dermacol pokryłby Twoje cienie pod oczami. Sama musisz się przekonać.
Dermacol można kupić w sklepie: internetowym, zwykłym... KOszt w granicach 12,oo zł.
Dremacol to bardzo gęsty podkład, zachowuję się jak pasta, kamuflaż. Dlatego ciężko się rozprowadza. I nie ma tutaj żadnej ukrytej hostorii, że źle przez to działa.
Nie wiem co ma przykryć? Ale jeśli dasz małą ilość, to na pewno druga warstwa innego podkładu/pudru tutaj nie zawadzi. Natomiast jeśli zrobisz sobie maskę Dermacolem i na to położysz jeszcze inny podkład, to ja nie wiem... ale bałabym się.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 17:31   #8
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja także nakładam Dermacol paluchami, ale wcześniej na skórę aplikuję jakiś krem, coby Dermacol miał trochę poślizgu i dobrze się rozprowadzał. Krem się wchłonie się i wtedy nakładam Dermacol.

Wklepuje deilkatnie opuszkami palców. Jeśli coś się zbierze w zmarszczkach to albo rozsmarowywuję, bądź ściągam chusteczką... Nie mam jakiś kłopotów z pokrywaniem cieni albo nadmierną warstwą.
Nic mi się nie tworzy i nie spływa. Jedynm słowem jest dobrze.

Myslę, że na te pytania odpowiadano juz wielkokrotnie wyszukiwarka wskazana.
Gęste recenzję w KWC do poczytania.

Nie wiem czy Dermacol pokryłby Twoje cienie pod oczami. Sama musisz się przekonać.
Dermacol można kupić w sklepie: internetowym, zwykłym... KOszt w granicach 12,oo zł.
Dremacol to bardzo gęsty podkład, zachowuję się jak pasta, kamuflaż. Dlatego ciężko się rozprowadza. I nie ma tutaj żadnej ukrytej hostorii, że źle przez to działa.
Nie wiem co ma przykryć? Ale jeśli dasz małą ilość, to na pewno druga warstwa innego podkładu/pudru tutaj nie zawadzi. Natomiast jeśli zrobisz sobie maskę Dermacolem i na to położysz jeszcze inny podkład, to ja nie wiem... ale bałabym się.
ja chce go urzyc jako kolektora tylko. Mam lekkie przebarwienia na czole po krostach i pod oczami cienie.


A macie moze jakiś specyfik żeby zakryć naczyńka krionośne na powiekach? Poprostu nie że cieniem zakryć ale już na zawsze.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:07   #9
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

dziekuje Wam bardzo Dziewczynki za odpowiedz i pomoc Nalożylam dzisiaj krem pod oczy, wklepalam Dermacol palucham, a pozniej troszke przypudrowalam.... i nawet ladnie wyglada tralalalal
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:41   #10
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
dziekuje Wam bardzo Dziewczynki za odpowiedz i pomoc Nalożylam dzisiaj krem pod oczy, wklepalam Dermacol palucham, a pozniej troszke przypudrowalam.... i nawet ladnie wyglada tralalalal
nawet ciemu nawet ??
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:39   #11
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czym nakładać DERMACOL pod oczy ?????

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
nawet ciemu nawet ??
A tak jakoś mi się napsalo hehehe
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.