Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 22:23   #1
MissIndependent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 19
Question

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1)


moze to sie wydac nieco dziwne ale mam w domu takie cudo i juz mi sie konczy a nie wiem skad wziac nastepne historia tej kredeczki jest taka ze znalazlam ja w bloku na korytarzu calkiem nowiutenka... (to sie nazywa fart ) no i sobie przywlaszczylam bo co mialam zrobic, zostawic taka sponiewierana? teraz powoli mi sie konczy wiec chcialam kupic nowa ale bylam w kilku sklepach i jej nie mieli ;( jest strasznie fajna, z jednej strony ma normalna kredke a z drugiej gabeczke na ktora nabiera sie cien z tej jak to nazwac, zatyczki (probuje zalaczyc zdjecie, mam nadzieje ze sie uda) swietnie sie nadaje do przydymionych oczek. teraz prawie identyczna jest w ofercie avonu ale jakos nie mam zaufania co do jakosci.... jedyne napisy ktore sie na tej MF zachowaly to:
eye designer
shadow liner.crayon a pa...(cos tam)
mystic grey 605

ufff ale sie rozpisalam
widzial ja ktos gdzies? pomozcie
MissIndependent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 22:54   #2
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2

wiele firm ma w ofercie taką kredkę z 'gumką'
np:
Estee Lauder, Automatic Eye Pencil Duo
IsaDora, Perfect Shade Liner (kredka do powiek)
Clinique, Quickliner for Eyes - wysuwana kredka do oczu
Christian Dior, Crayon Eyeliner Aquadior [ waterproof eyeliner pencil ]
Biotherm, Define Eyes Eye Pencil

KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:05   #3
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2

albo Lumene, jest naprawdę niezła
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:10   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1)

Ale to chyba nie gumka a cień w aplikatorze... Albo ja coś źle zrozumiałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:19   #5
MissIndependent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 19
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1)

no wlasnie bo to nie jest po prostu gumeczka jest cien w zatyczce ktory sie ta gumeczka naklada
MissIndependent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:21   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2

Cytat:
Napisane przez MissIndependent
no wlasnie bo to nie jest po prostu gumeczka jest cien w zatyczce ktory sie ta gumeczka naklada
To skoro dobrze myślałam to powiedz mi jak to jest technicznie rozwiązane, bom ciekawa Ten cień nie wysypuje się z zatyczki??
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:24   #7
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1)

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ale to chyba nie gumka a cień w aplikatorze... Albo ja coś źle zrozumiałam
chyba jednak ja
a to ciekawa bestia, nie widziałam szczerze mówiąc takiego gadżetu u MaxFactora nigdy może wycofana..? albo ktoś ją sobie przywiózł z odległego świata
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 23:43   #8
MissIndependent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 19
Dot.: Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... :) poszukiwana - Max Factor kredka+cień(2w1)

wiec tak, cien sie nie wysypuje nic a nic, nie wiem jakim cudem ten cien jest tam jakis taki "ubity", wydobywa sie go na gabce bardzo malo. cala ta konstrukcja jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje nie wiem czy umiem wytlumaczyc... w srodku zatyczki musi byc jakas sprezynka albo cos takiego, co sprawia ze jak wkladam do niej gabeczke to ten caly cien sie chowa bardziej w glab rozwiazanie jest generalnie dosc wygodne bo jak chce uzyc to po prostu zdejmuje zatyczke i cien juz jest na gabce

co do niewyjasnionego pochodzenia... mam go mniej wiecej od roku wiec chyba nie jest zadna nowoscia... i faktycznie bardzo mozliwe jest ze zostal np wycofany albo po prostu w naszym ciemnym kraju takie cos byc moze nigdy nie bedzie dostepne no chyba ze ktos gdzies widzial...
MissIndependent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.