Miranda Kerr i inne tematy część IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-04, 09:41   #91
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
To szminka Mac Russian Red
A słynna Mac - fajny kolor

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A mogę zapytać Pink kim jesteś "z zawodu"?
Malinowa nie chce mówić w konkretach.

Ze strony joefresh.com:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 15:55
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:13   #92
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do wish-listy to szukam kozaków, ale w tym roku jest tragedia z kozakami przynajmniej w moim mieście. Dlatego na razie kupiłam kolejne botki - tak maks do -2C dadzą radę. Jestem zadowolona, bo nie kosztowały dużo, a są ze skóry, na wygodnym, stabilnym, małym obcasie, ładnie wyprofilowane. Są z jakieś małej polskiej firmy, znalezione w małym butiku, a są na prawdę fajne
Gorzej jak temperatura spadnie
Mam jeszcze trochę życzeń ubraniowych, ale poczekam już na przeceny.
Ja kozaki kupiłam niedawno w CCC, skusiłam się na markę Lasocki Lubię buty tej marki głównie ze względu na dostępność mojego niewielkiego rozmiaru, a także z uwagi na ich wytrzymałość. Teraz kupiłam długie kozaki na obcasie, a wcześniej miałam od nich skórzane botki również na obcasie i do dnia dzisiejszego wyglądają bardzo dobrze. Wiem, że obcasy nie są dobrym pomysłem na zimę, ale jakoś nie mogę się przemóc, by nosić płaskie buty.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Myślałam o tym bo jeszcze sporo mi zostało i szkoda, żeby się zmarnował, bo ma bardzo krótka datę ważności. Gdzie kupowałaś żel hialuronowy - na stronach z półproduktami czy gdzieś indziej? Możesz mi jakiś polecić?
Ja chyba miałam ten z firmy FitComfort i kupiłam go w pobliskim sklepiku zielarskim, kosztował ok. 20 zł.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry. Cały wieczór wczoraj pichciłam w kuchni, bo dziś mamy śledzika ze znajomymi. Wprawdzie dwie z trzech par już z dziećmi, ale na szczęście one wcześnie idą spać..
Udała się imprezka?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mnie tam Sylwester jest obojętny. Nie odczuwam upływu lat, choć teraz wszyscy po 25 roku mają tendencje do podkreślania, jacy są już "starzy" i jak to wszystko się pozmieniało w życiu (a to najczęściej ludzie bez dzieci ). Bawi mnie to Ja będę stara najwcześniej po 70-tce.
Mój kot na szczęście nie boi się petard. Ignoruje je
Podoba mi się takie podejście

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
To szminka Mac Russian Red
O tej szmince ciągle jest głośno i chyba nawet jest to czerwony ulubieniec Cat, o ile nic nie przekręciłam.

A wracając o tematu Pat&Rub...
Dotarła do mnie przesyłka i już na starcie trochę się zawiodłam, bo przy składaniu zamówienia dodałam info w "uwagach", że chciałabym otrzymać próbkę konkretnego kosmetyku, żeby potem ewentualnie móc zamówić pełnowymiarowy produkt i... nic. Mimo, iż na dołączonej fakturze widoczne jest pole z moją prośbą, to w paczce nie było nic oprócz mojego zamówienia. No generalnie nie powinnam aż tak narzekać i robić z siebie nie wiadomo jakiego sępa próbkowego, bo zdaję sobie sprawę, że wysyłanie próbek nie musi być regułą, ale przy moich wcześniejszych zamówieniach z Pat&Rub próbki były dokładane do każdego zamówienia czy Klient ich chciał czy też nie - traktowałam to jako bardzo miły gest w stosunku do Klienta. A co do samego peelingu, to póki co mogę doczepić się do tego, że po jego użyciu moja skóra nie jest tak natłuszczona jak kiedyś, co może oznaczać, że faktycznie w tej nowej recepturze brakuje jakiegoś składnika albo jego zawartość jest znacznie mniejsza niż kiedyś. Dużym plusem tych peelingów było dla mnie to, że po ich użyciu nie musiałam smarować ciała żadnym balsamem czy masłem, a tu okazuje się, że jednak balsam musi pójść w ruch Cóż, jeszcze będę go testować, ale już teraz wydaje mi się, że może faktycznie to firma Naturativ dysponuje tą "właściwą" recepturą kosmetyków, a ja dałam się zwieść znanej twarzy promującej markę, eh.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:47   #93
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry.
Zaczynam myśleć nad świątecznym menu. Jakie jest wasze ulubione danie wigilijne?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja kozaki kupiłam niedawno w CCC, skusiłam się na markę Lasocki Lubię buty tej marki głównie ze względu na dostępność mojego niewielkiego rozmiaru, a także z uwagi na ich wytrzymałość. Teraz kupiłam długie kozaki na obcasie, a wcześniej miałam od nich skórzane botki również na obcasie i do dnia dzisiejszego wyglądają bardzo dobrze. Wiem, że obcasy nie są dobrym pomysłem na zimę, ale jakoś nie mogę się przemóc, by nosić płaskie buty.
Wg mnie obcasy są stabilniejsze niż płaska podeszwa. Wbije się taki obcas w lód, a na płaskiej podeszwie można ładnie się poślizgać.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Udała się imprezka?
A dziękuję, udała się, choć była krótsza, niż zakładałam. Córka już o 21.3o stwierdziła, że idziemy spać, więc się spakowaliśmy i zabraliśmy do domu.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Teo, też mi wszystko w polskim systemie edukacji nie pasuje niestety. I to nie odwaga a raczej przymus. Bez odbycia stażu i specjalizacji 6 lat mojej nauki pójdzie na marne niestety.
Rozumiem. No niestety są takie zawody i nic się nie zrobi.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
O widzisz a ja po studiach znowu nauka i to przez 3 lata tylko, że zawodu konkretnie potem egzamin dopuszczający do zawodu, a teraz mamy stałe szkolenia w ciągu roku, głównie wykłady, nikt nie odpytuje, ale odbębnić trzeba. I marzą mi się studia podyplomowe, ale na razie oszczędzam na nie kasę.
Jak tak teraz się zastanowiłam to sporo u mnie w życiu tej nauki, chyba za dużo
Z drugiej strony nieustannie kształcenie jest dobre, bo podobno jak nic podtrzymuje umysł w dobrej kondycji. Człowiek nie wypada z obiegu, uczy się nowych rzeczy, najgorzej chyba jest przestać się rozwijać. W tych czasach to już nie do pomyślenia. Będziemy pracować do 75-tki pewnie, a wszystko się zmieni. Technologie, stan wiedzy...
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 11:00   #94
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

PinkVanille Ja to rozumiem tak, że Naturativ to dawne Pat&Rub, a P&R to nie wiadomo skąd ma pozwolenie na produkcję kosmetyków...
W każdym razie mogę śmiało polecić Ci otulające masło do ciała. Skóra po nim jest nieziemska i w dotyku i zapachu.
Postaram się bardziej udzielać, zapracowany nieśmiałek ze mnie

Na mikołajki odstałam książkę Hygge-klucz do szczęścia i powiem wam, że pierwsze odczucia są pozytywne. Taki wydrukowany blog
i poradnik w jednym. Czytałyście może?

maytha fajnie, że się dzielisz opiniami Jak się wymienimy wszytskie opiniami to dojdziemy do jednego i właściwego producenta.
W grupie siła!
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:15   #95
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Co do Pat&Rub to szkoda maytha, że tak wyszło z twoim zamówieniem. I nie jesteś do końca zadowolona z peelingu. A próbki dla klienta to fajna rzecz i ja też lubię jak coś mi dołożą do zamówienia, zwłaszcza jeśli jest możliwość wybrania próbek.
adelajda dzięki za polecenie, jak skończę masło z Organique to się może skusze. Zimą wolę takie treściwsze masła, które zostawiają delikatna powłoczkę na skórze.
Dawne Pat&Rub było dostępne w Sephorze, a jak to teraz wygląda, skoro Naturativ ma te właściwe receptury - nadal można kupoać w S. czy niekoniecznie?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja kozaki kupiłam niedawno w CCC, skusiłam się na markę Lasocki Lubię buty tej marki głównie ze względu na dostępność mojego niewielkiego rozmiaru, a także z uwagi na ich wytrzymałość. Teraz kupiłam długie kozaki na obcasie, a wcześniej miałam od nich skórzane botki również na obcasie i do dnia dzisiejszego wyglądają bardzo dobrze. Wiem, że obcasy nie są dobrym pomysłem na zimę, ale jakoś nie mogę się przemóc, by nosić płaskie buty.
to chyba i ja zajrzę do CCC, nie miałam nigdy od nich butów, z tego co kojarzę tam są chyba całkiem przystępne ceny. Jestem w totalnej kropce w tym roku, na razie chodzę w botkach, które sobie niedawno kupiłam, ale to nie to samo co kozaki. Również wolałabym na obcasie.
U mnie zima w pełni - dziś przez cały ranek sypał gruby śnieg więc w tym roku to mnie zaskoczyła zima nie tylko drogowców

A co sądzicie o bardzo modnych w tym roku butach za kolano? Mi się podobają i rozważam jak będę obniżki, żeby sobie takie dodatkowo sprawić.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja chyba miałam ten z firmy FitComfort i kupiłam go w pobliskim sklepiku zielarskim, kosztował ok. 20 zł.
Dzięki za odp. W takim razie muszę się wybrać do zielarskiego sklepu i zobaczyć co u nie maja.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry.
Zaczynam myśleć nad świątecznym menu. Jakie jest wasze ulubione danie wigilijne?
Moje chyba barszcz z uszkami.
Za to nie znoszę karpia - nigdy nie jem.
A twoje ulubione Teo?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Z drugiej strony nieustannie kształcenie jest dobre, bo podobno jak nic podtrzymuje umysł w dobrej kondycji. Człowiek nie wypada z obiegu, uczy się nowych rzeczy, najgorzej chyba jest przestać się rozwijać. W tych czasach to już nie do pomyślenia. Będziemy pracować do 75-tki pewnie, a wszystko się zmieni. Technologie, stan wiedzy...
Coś w tym jest. Osoby aktywne zawodowo w starszym wieku faktycznie są jakby to określić sprawniejsze.

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Postaram się bardziej udzielać, zapracowany nieśmiałek ze mnie
adelajda super widzieć tu nowe twarze więc zapraszamy. Może napisz nam parę slow o sobie, jeśli chcesz

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Na mikołajki odstałam książkę Hygge-klucz do szczęścia i powiem wam, że pierwsze odczucia są pozytywne. Taki wydrukowany blog
i poradnik w jednym. Czytałyście może?
Słyszałam o tej książce, ładnie wydana. Nie czytałam. Daj znać jakie wrażenia
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2016-12-06 o 12:16
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:39   #96
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry.
Zaczynam myśleć nad świątecznym menu. Jakie jest wasze ulubione danie wigilijne?
U mnie to zdecydowanie barszczyk z uszkami, ale lubię też karpia i zupę śledziową w duecie z ziemniaczkami w mundurkach

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
PinkVanille Ja to rozumiem tak, że Naturativ to dawne Pat&Rub, a P&R to nie wiadomo skąd ma pozwolenie na produkcję kosmetyków...
W każdym razie mogę śmiało polecić Ci otulające masło do ciała. Skóra po nim jest nieziemska i w dotyku i zapachu.
Postaram się bardziej udzielać, zapracowany nieśmiałek ze mnie

Na mikołajki odstałam książkę Hygge-klucz do szczęścia i powiem wam, że pierwsze odczucia są pozytywne. Taki wydrukowany blog
i poradnik w jednym. Czytałyście może?


maytha fajnie, że się dzielisz opiniami Jak się wymienimy wszytskie opiniami to dojdziemy do jednego i właściwego producenta.
W grupie siła!
Nie czytałam, ale podglądałam tę książkę w księgarni i według mnie to całkiem fajna opcja na prezent właśnie z uwagi na jej eleganckie wydanie

Swoją drogą, nie znałam wcześniej tego hasła, a w sumie koncepcja hygge zdaje się mocno wpisywać w moje podejście do osiągania szczęścia, bo już od dawna uważam, że szczęście ukryte jest w drobiazgach i nie trzeba być bogaczem z grubym portfelem, by być zadowolonym człowiekiem Bardzo doceniam chwile, kiedy mogę okryć się ciepłym kocem, wypić aromatyczną kawkę i przeczytać ciekawą książkę czy też zrobić wiele innych rzeczy, które pozornie wydają się mało istotne, a chyba o to właśnie chodzi w tym całym hygge, czyż nie? Z tego co widzę, to ta książka już stała się hitem w księgarniach.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
to chyba i ja zajrzę do CCC, nie miałam nigdy od nich butów, z tego co kojarzę tam są chyba całkiem przystępne ceny. Jestem w totalnej kropce w tym roku, na razie chodzę w botkach, które sobie niedawno kupiłam, ale to nie to samo co kozaki. Również wolałabym na obcasie.
U mnie zima w pełni - dziś przez cały ranek sypał gruby śnieg więc w tym roku to mnie zaskoczyła zima nie tylko drogowców
To zajrzyj jak najszybciej, bo aktualnie w CCC obowiązuje rabat 30% na wszystko dla posiadaczy kart klubowiczów, a taką kartę chyba od ręki można sobie w sklepie wyrobić Ceny mają w granicach 250-350zł.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A co sądzicie o bardzo modnych w tym roku butach za kolano? Mi się podobają i rozważam jak będę obniżki, żeby sobie takie dodatkowo sprawić.
Tego typu buty fajnie wyglądają do krótkich sukienek czy spódniczek Widziałam już sporo kobiet w takich kozakach i akurat na nich prezentowały się całkiem nieźle.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 21:18   #97
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dobry wieczór. Jak się spisał dziś u was Mikołaj? Mi przyniósł Tajemną historię i zestaw masełek do rąk o świątecznych zapachach.

I dodatkowy prezent od pogody, bo od rana sypał śnieg. [tylko szkoda, że już niewiele go zostało...]
Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Na mikołajki odstałam książkę Hygge-klucz do szczęścia i powiem wam, że pierwsze odczucia są pozytywne. Taki wydrukowany blog
i poradnik w jednym. Czytałyście może?
Książka to zawsze najlepsze prezent. Przejrzałam tę książkę na szybko w Empiku, uwielbiam takie klimaty.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A co sądzicie o bardzo modnych w tym roku butach za kolano? Mi się podobają i rozważam jak będę obniżki, żeby sobie takie dodatkowo sprawić.
Bardzo mi się podobają, o ile są płaskie. Obcas i wysokie cholewki to dla mnie zbyt wyzywające połączenie. Ja jednak żadnych butów nie kupuję w tym sezonie, nawet po przecenach.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Moje chyba barszcz z uszkami.
Za to nie znoszę karpia - nigdy nie jem.
A twoje ulubione Teo?
Ja uwielbiam pierogi i makowca. Karpia również nie jadam, lubię za to barszczyk z uszkami. I sałatkę jarzynową (z porem, ale bez ziemniaków) wcinam zawsze do oporu.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
U mnie to zdecydowanie barszczyk z uszkami, ale lubię też karpia i zupę śledziową w duecie z ziemniaczkami w mundurkach
Zupa śledziowa? Skąd jesteś, jeśli to nie tajemnica? To dla mnie zupełna nowość, nigdy nie słyszałam ani tym bardziej nie próbowałam.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie znałam wcześniej tego hasła, a w sumie koncepcja hygge zdaje się mocno wpisywać w moje podejście do osiągania szczęścia, bo już od dawna uważam, że szczęście ukryte jest w drobiazgach i nie trzeba być bogaczem z grubym portfelem, by być zadowolonym człowiekiem Bardzo doceniam chwile, kiedy mogę okryć się ciepłym kocem, wypić aromatyczną kawkę i przeczytać ciekawą książkę czy też zrobić wiele innych rzeczy, które pozornie wydają się mało istotne, a chyba o to właśnie chodzi w tym całym hygge, czyż nie?
Podpisuję się w 100% pod tym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mik.jpg (117,6 KB, 15 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 08:36   #98
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dobry wieczór. Jak się spisał dziś u was Mikołaj? Mi przyniósł Tajemną historię i zestaw masełek do rąk o świątecznych zapachach.
bardzo fajny prezent, brawo Mikołaj ������
książkę już mam, ale te masełka chętnie bym przygarnęła

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
I dodatkowy prezent od pogody, bo od rana sypał śnieg. [tylko szkoda, że już niewiele go zostało...]
A u mnie leży gruba warstwa śniegu❄️ , możesz chcesz trochę?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Tego typu buty fajnie wyglądają do krótkich sukienek czy spódniczek Widziałam już sporo kobiet w takich kozakach i akurat na nich prezentowały się całkiem nieźle.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają, o ile są płaskie. Obcas i wysokie cholewki to dla mnie zbyt wyzywające połączenie. Ja jednak żadnych butów nie kupuję w tym sezonie, nawet po przecenach.
To prawda, że w zestawieniu z sukienkami i spódniczkami takie buty wyglądają super. Jest coś w tym, że trzeba uważać aby nie przesadzić z takimi butami - cienka szpilka i długość za kolano to już za dużo. Mi podobają się takie na niewielkim obcasie,

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie znałam wcześniej tego hasła, a w sumie koncepcja hygge zdaje się mocno wpisywać w moje podejście do osiągania szczęścia, bo już od dawna uważam, że szczęście ukryte jest w drobiazgach i nie trzeba być bogaczem z grubym portfelem, by być zadowolonym człowiekiem Bardzo doceniam chwile, kiedy mogę okryć się ciepłym kocem, wypić aromatyczną kawkę i przeczytać ciekawą książkę czy też zrobić wiele innych rzeczy, które pozornie wydają się mało istotne, a chyba o to właśnie chodzi w tym całym hygge, czyż nie? Z tego co widzę, to ta książka już stała się hitem w księgarniach.
zgadzam się całkowicie i ja mam takie podejście do szczęścia.
rzeczywiście tak książka jest hitem.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 15:56
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 09:13   #99
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

PinkVanille, niestety straszne zamieszanie się zrobiło z tymi kosmetykami i niestety sporo osób się nabiera na nowe kosmetyki pat&rub, które można kupić w sephorze. Te z oryginalnymi recepturami można dostać na stronie naturativ, którą ogólnie polecam, nie miałam żadnych problemów z wysyłką etc
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:49   #100
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

mspaulina witaj zamieszanie się faktycznie zrobiło. Szkoda, że Natrurativ nie ma nigdzie stacjonarnie.

okładka L'officiel grudzień/styczeń 2017 źródło: lofficielmode.com
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 15:19   #101
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

No trochę szkoda, ale ja nawet lubię zakupy przez internet. Szczególnie w tym przypadku, kiedy wiem co kupuję. Czekam sobie po prostu na okazję, których jest serio sporo i kilka dni później paczka jest u mnie .
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 17:44   #102
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć Dziewczyny! TGIF! Ostatnio trochę mam mało czasu poza pracą. Teo

Ulubione danie wigilijne? Generalnie bardzo lubię dania rybne. W moich stronach takie typowe to smażony karp, śledzie w śmietanie, ryba po grecku. Co prawda ostatnio karp zaczął mi zajeżdżać za bardzo mułem i wybieram raczej inne ryby. Poza tym zawsze lubiłam pierogi z farszem z kiszonej kapusty i grzybów (ale nie pieczarek, tylko prawdziwków). Od iluś tam lat idę z tym daniem trochę na łatwiznę, bo do farszu dodaję po prostu łazanki – smak jest bardzo podobny, a o ileż mniej roboty!

Ja od Mikołaja nic nie dostałam, zresztą jak co roku. Widać za mało w niego wierzę i do mnie nie przychodzi

Też tak mam, że bardzo wysokie kozaki za kolano to tylko na płaskim obcasie, ewentualnie na jakimś małym. Długie kozaki na szpilce wyglądają dla mnie trochę zbyt wyzywająco, żeby nie powiedzieć – wulgarnie.

A z zupełnie innej beczki: znacie może tę piosenkę?:

https://www.youtube.com/watch?v=eghTPPifNsM

To jest piosenka dla dzieci, ale ja też ją uwielbiam
Melodia jest piękna, a ten gwizdek na peronie genialny; nastraja mnie zawsze bardzo pozytywnie.

Miłego weekendu!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 15:40   #103
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny!
Jak Wam mija weekend? Ja jestem po świątecznej imprezie firmowej. Rewelacyjnie się bawiłam Pozostałą część weekendu zamierzam spędzić już na spokojnie, może uda mi się obejrzeć jakieś ciekawe filmy albo trochę nadrobić zaległości w oglądaniu seriali.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dobry wieczór. Jak się spisał dziś u was Mikołaj? Mi przyniósł Tajemną historię i zestaw masełek do rąk o świątecznych zapachach.
Fajnie, fajnie!

My w ramach prezentu na Mikołajki zafundowaliśmy sobie wyjazd do Berlina, żeby pozwiedzać miasto i przy okazji pooglądać jarmarki świąteczne. Bardzo mi się podobało! Dodatkowo, jak co roku wpadł mi w ręce Mikołaj z czekolady i świąteczne skarpety - uwielbiam je i uważam, że skarpet ze świątecznym motywem nigdy za wiele

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zupa śledziowa? Skąd jesteś, jeśli to nie tajemnica? To dla mnie zupełna nowość, nigdy nie słyszałam ani tym bardziej nie próbowałam.
Pochodzę z niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce, a aktualnie mieszkam w Poznaniu. Będzie prościej, jak doprecyzuję co miałam na myśli pisząc zupa śledziowa To taka zupa śmietanowa na zimno, w skład której wchodzi woda, śmietana, trochę octu, pokrojona w kostkę cebula, małe kawałki śledzia i przyprawy dodane wg smaku. Niby nic specjalnego, ale u mnie w domu zawsze nazywane to było zupą śledziową i idealnie komponowało się z ziemniakami ugotowanymi w mundurku. Pycha!

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ja od Mikołaja nic nie dostałam, zresztą jak co roku. Widać za mało w niego wierzę i do mnie nie przychodzi
Pewnie w Twojej okolicy grasuje Mikołaj przy kości i po prostu nie zmieścił się do komina, ot co! Nie no, a tak serio - w moim otoczeniu akurat obdarowywanie drobnymi prezentami w Mikołajki stało się już regułą, ale tak naprawdę, to nie jest dla mnie aż tak istotne święto, zdecydowanie dużo większą wagę przywiązuję do Świąt Bożego Narodzenia

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
A z zupełnie innej beczki: znacie może tę piosenkę?:

https://www.youtube.com/watch?v=eghTPPifNsM

To jest piosenka dla dzieci, ale ja też ją uwielbiam
Melodia jest piękna, a ten gwizdek na peronie genialny; nastraja mnie zawsze bardzo pozytywnie.
Oj, ja nie znam. Szczerze mówiąc, kompletnie nie orientuję się czego teraz słuchają dzieci i co jest "modne"

Edytowane przez maytha
Czas edycji: 2016-12-13 o 22:33
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 20:17   #104
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry.
Znowu zimno! Dobrze, że nie posłucham twojejpogody.pl, która jeszcze na dziś zapowiadała 7-8 st. C.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
������
książkę już mam, ale te masełka chętnie bym przygarnęła
Zaczęłam czytać, zapowiada się naprawdę nieźle.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
To prawda, że w zestawieniu z sukienkami i spódniczkami takie buty wyglądają super. Jest coś w tym, że trzeba uważać aby nie przesadzić z takimi butami - cienka szpilka i długość za kolano to już za dużo. Mi podobają się takie na niewielkim obcasie, np.:
https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...wej-26565.html
https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...wej-26566.html
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...7p3644912.html
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...7p3745009.html
Zarowe całkiem fajne.
Ja z kolei w czasie przecen będę szukać kożuszka. To będzie dopiero wydatek, ale marzę o takim od kilku lat. Może w ciągu 5 lat się dorobię.

http://www.polishmodelsblog.com/wp-c...7/ochnik-9.jpg

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A ja wypatrzyłam taką książkę - podobno dużo ciekawych informacji + piękne zdjęcia - tylko cena

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksi...1316&abpcid=33
Miałam na studiach Historię mody w XIX wieku. To był jeden z najciekawszych kursów, na jakie uczęszczałam.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! TGIF! Ostatnio trochę mam mało czasu poza pracą. Teo
Ha. Tylko nie daj się wykończyć. Praca z tekstem jest baaardzo męcząca, szczególnie na dużych i szybkich projektach.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ulubione danie wigilijne? Generalnie bardzo lubię dania rybne. W moich stronach takie typowe to smażony karp, śledzie w śmietanie, ryba po grecku. Co prawda ostatnio karp zaczął mi zajeżdżać za bardzo mułem i wybieram raczej inne ryby.
U mnie w tym roku zamiast karpia będzie sandacz, ryba, którą się jadło, zanim nastała moda na karpia właśnie.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
A z zupełnie innej beczki: znacie może tę piosenkę?:

https://www.youtube.com/watch?v=eghTPPifNsM

To jest piosenka dla dzieci, ale ja też ją uwielbiam
Melodia jest piękna, a ten gwizdek na peronie genialny; nastraja mnie zawsze bardzo pozytywnie.
Nie znam, muszę córce odpalić.
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jak Wam mija weekend? Ja jestem po świątecznej imprezie firmowej. Rewelacyjnie się bawiłam Pozostałą część weekendu zamierzam spędzić już na spokojnie, może uda mi się obejrzeć jakieś ciekawe filmy albo trochę nadrobić zaległości w oglądaniu seriali.
Ja mam imprezkę w ten piątek.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
My w ramach prezentu na Mikołajki zafundowaliśmy sobie wyjazd do Berlina, żeby pozwiedzać miasto i przy okazji pooglądać jarmarki świąteczne. Bardzo mi się podobało! Dodatkowo, jak co roku wpadł mi w ręce Mikołaj z czekolady i świąteczne skarpety - uwielbiam je i uważam, że skarpet ze świątecznym motywem nigdy za wiele
Jarmarki w krajach niemieckojęzycznych są najlepsze! Te we Wiedniu rządzą.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pochodzę z niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce, a aktualnie mieszkam w Poznaniu. Będzie prościej, jak doprecyzuję co miałam na myśli pisząc zupa śledziowa To taka zupa śmietanowa na zimno, w skład której wchodzi woda, śmietana, trochę octu, pokrojona w kostkę cebula, małe kawałki śledzia i przyprawy dodane wg smaku. Niby nic specjalnego, ale u mnie w domu zawsze nazywane to było zupą śledziową i idealnie komponowało się z ziemniakami ugotowanymi w mundurku. Pycha!
Muszę zgłębić temat, bo brzmi dobrze, lubię takie smaki. Staram się czasem na wigilii podać coś nowego, np. ciasto czy jedno inne danie niż zwykle.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-12-12 o 20:19
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:26   #105
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hejka Książkę już prawie skończyłam czytać- naprawdę polecam można powiedzieć, że otwiera oczy na to co ważne i pokazuje jak docenić życie i czerpac z niego szczęscie Na przykład kubek zimowej herbaty wypity przed kominkiem, użycie nowego kosmetyku i cieszenie się jego zapachem.

Nie wiem jak wy ale ja się strasznie ciesze na nadchodzące swięta Już sinatra gra w samochodzie a dom wypełniają zapachy pierniczków. No i zaczynają sie rabaty w sklepach większosć prezentów już kupiłam, nie chcę póżniej stać w kolejkach i denerować sie że wszytsko wykupione.
Dla siebie też upolowałam na promocji stymulujący scrub z Naturativ Tak myślę, że mami chyba kupię Multicooker- dużo mi mówiła o tym sprzęcie i chyba to będzie trafiony prezent.

A wy już macie prezenty dla najbliższych?
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:10   #106
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dziewczyny znowu trochę mnie nie było, jak zwykle natłok obowiązków. Za chwilę dokładnie wszystko nadrobie.
Też znam zupę śledziowa(jestem z Wielkopolski), ale o jedzeniu jej w Wigilię nie słyszałam

I muszę się pochwalić dzisiaj kupiłam suknię ślubną
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:38   #107
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny
U mnie koniec roku to bardzo zapracowany okres i też nie ma za wiele czasu i siły żeby zaglądać na forum,
Za to co raz bardziej czuje atmosferę zbliżających się Świąt - już nie mogę się doczekać.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić dzisiaj kupiłam suknię ślubną
no to najważniejszy zakup masz załatwiony a możesz trochę opisać suknię - jaki fason?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
My w ramach prezentu na Mikołajki zafundowaliśmy sobie wyjazd do Berlina, żeby pozwiedzać miasto i przy okazji pooglądać jarmarki świąteczne. Bardzo mi się podobało! Dodatkowo, jak co roku wpadł mi w ręce Mikołaj z czekolady i świąteczne skarpety - uwielbiam je i uważam, że skarpet ze świątecznym motywem nigdy za wiele
Super pomysł

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja z kolei w czasie przecen będę szukać kożuszka. To będzie dopiero wydatek, ale marzę o takim od kilku lat. Może w ciągu 5 lat się dorobię.
Kożuszek fajna rzecz - kiedyś miałam i bardzo go lubiłam.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Miałam na studiach Historię mody w XIX wieku. To był jeden z najciekawszych kursów, na jakie uczęszczałam.
Fajny przedmiot - na takie wykłady chętnie bym pochodziła

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy ale ja się strasznie ciesze na nadchodzące swięta Już sinatra gra w samochodzie a dom wypełniają zapachy pierniczków. No i zaczynają sie rabaty w sklepach większosć prezentów już kupiłam, nie chcę póżniej stać w kolejkach i denerować sie że wszytsko wykupione.
Dla siebie też upolowałam na promocji stymulujący scrub z Naturativ Tak myślę, że mami chyba kupię Multicooker- dużo mi mówiła o tym sprzęcie i chyba to będzie trafiony prezent.

A wy już macie prezenty dla najbliższych?
Ja tez się cieszę na nadchodzące święta. Co do prezentów to moim rodzinnym domu w tym roku chyba sobie darujemy - wszyscy dorośli, dzieci jeszcze nie ma więc chyba odpuścimy sobie prezenty.
Co do Mulicookera to moja mama posiada ten sprzęt i użyła może ze 2 x - ona lubi zamieszać w garnku, sprawdzić jak tam potrawa a w Muliticookerze to niemożliwe - jak już zamkniesz pokrywę i włączysz wybrany program to nie można otwierać więc to dobra opcja dla początkujących, kto lubi gotować chyba nie będzie do końca zadowolony. Ale jak twoja mama marzy o tym sprzęcie to pewnie będzie trafiony prezent. Ja przyznaje, że tez bawiłam się tym sprzętem i tez nie pasuje mi do końca właśnie z tego powodu, że nie można kontrolować jak tam potrawa czy czegoś dodać, doprawić itd.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2016-12-13 o 18:39
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 19:14   #108
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hejka. O jak ziiiimno z rana!

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Hejka Książkę już prawie skończyłam czytać- naprawdę polecam można powiedzieć, że otwiera oczy na to co ważne i pokazuje jak docenić życie i czerpac z niego szczęscie Na przykład kubek zimowej herbaty wypity przed kominkiem, użycie nowego kosmetyku i cieszenie się jego zapachem.
Ja od zawsze tak czułam Małe rzeczy mnie bardzo cieszą...

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy ale ja się strasznie ciesze na nadchodzące swięta Już sinatra gra w samochodzie a dom wypełniają zapachy pierniczków. No i zaczynają sie rabaty w sklepach większosć prezentów już kupiłam, nie chcę póżniej stać w kolejkach i denerować sie że wszytsko wykupione.
U mnie nastrój już bardzo świąteczny. Kawa i herbata obowiązkowo w mikołajkowym kubku, świece pierniczkowe i imbirowe w całym domu, Sinatra, przeboje bożonarodzeniowe
Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
A wy już macie prezenty dla najbliższych?
Tak, ja od dawna mam już wszystko, kupuję ze sporym wyprzedzeniem. Wszystko popakowane, ozdobione, czeka na wigilię.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić dzisiaj kupiłam suknię ślubną
Super, masz może zdjęcie lub linka?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 20:45   #109
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Zamówiłam model Sandy od Anny Kary(2017). Zastanowimy się jeszcze czy nie zdecydować się na drobną modyfikacje rękawów
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 15:05   #110
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry. U mnie dziś home office. Więc praca przy świeczce, ze świątecznym jazzem w tle.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Zamówiłam model Sandy od Anny Kary(2017). Zastanowimy się jeszcze czy nie zdecydować się na drobną modyfikacje rękawów
Bardzo ciekawy model, rzadko spotykany. Pewnie lekki jak mgiełka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender_1.jpg (122,6 KB, 11 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 16:08   #111
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo ależ pyszności na fotce - nie wiem co pierwsze bym ci podebrała tą smakowicie wyglądającą kawkę czy rogalika

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hejka. O jak ziiiimno z rana!
Weź nawet nic nie mów - u mnie dziś przez całe przedpołudnie padał śnieg ❄️ ❄️ ❄️ - znowu się biało zrobiło, a już się cieszyłam, że stopniał śnieg - w tym roku zima nie odpuszcza .

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry. U mnie dziś home office. Więc praca przy świeczce, ze świątecznym jazzem w tle.
ja też już w domu, ale nadal siedzę nad papierami i tak do Sylwestra ale trzeba wszystko pozamykać do końca roku.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Zamówiłam model Sandy od Anny Kary(2017). Zastanowimy się jeszcze czy nie zdecydować się na drobną modyfikacje rękawów
ładna suknia, delikatna.
A co byś chciała zmodyfikować z rękawami?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 16:19   #112
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema
Miałam na studiach Historię mody w XIX wieku. To był jeden z najciekawszych kursów, na jakie uczęszczałam.
Brzmi baaardzo ciekawie! Żałuję, że nie miałam czegoś podobnego...

Cytat:
Napisane przez teorema
U mnie w tym roku zamiast karpia będzie sandacz, ryba, którą się jadło, zanim nastała moda na karpia właśnie.
Sandacz --€“ dobry wybór.

Cytat:
Napisane przez teorema
U mnie nastrój już bardzo świąteczny. Kawa i herbata obowiązkowo w mikołajkowym kubku, świece pierniczkowe i imbirowe w całym domu, Sinatra, przeboje bożonarodzeniowe
U mnie nie W tym roku mam straszny ogon; może w weekend uda mi się trochę nadrobić.


Cytat:
Napisane przez teorema
Tak, ja od dawna mam już wszystko, kupuję ze sporym wyprzedzeniem. Wszystko popakowane, ozdobione, czeka na wigilię.
Hmm, ja pierwsze prezenty kupiłam w... lipcu, a mimo to i tak się nie wyrobiłam i nie mam jeszcze wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz
Zamówiłam model Sandy od Anny Kary(2017). Zastanowimy się jeszcze czy nie zdecydować się na drobną modyfikacje rękawów
Podoba mi się Bardzo dziewczęcy, delikatny model, wspaniale podkreśli Twój wiek. Od dawna mam już przesyt gorsetów i ta góra z rękawkami bardzo mi się podoba. Wygląda też na wygodną (mimo długości).

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2016-12-14 o 16:24
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 18:14   #113
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo tak mi narobiłaś ochoty na rogalika, że właśnie wróciłam z cukierni

Co do sukienki, zdjęcia w internecie nie oddaja jej uroku do końca, a własnych niestety nie mam Słyszałam że kupując suknię ślubną, czuje się że to ta jak tylko ubierzemy tą właściwą suknię. I tak było w tym przypadku. Mam już dość ciężkich, bezowatych sukienek i gorsetow. To jest właśnie lekka, zwiewna, dziewczęca o dziwo bardzo wygodna i dobrze się w niej czułam. Może nie dla każdego, ale dla mnie ma w sobie to coś, ten "czar". I właśnie nie dodaje 10lat. Chciałam, żeby sukienka pasowala też do scenerii wesela które będzie nad jeziorem i sala też bedzie w dużej części na to jezioro otwarta. Dlatego miało być w miarę lekko.

Pink, co do rękawów to zastanowimy się czy w jakiś sposób przejście między nimi a ciałem zrobić "delikatniejsze"
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 18:22   #114
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co do sukienki, zdjęcia w internecie nie oddaja jej uroku do końca, a własnych niestety nie mam Słyszałam że kupując suknię ślubną, czuje się że to ta jak tylko ubierzemy tą właściwą suknię. I tak było w tym przypadku. Mam już dość ciężkich, bezowatych sukienek i gorsetow. To jest właśnie lekka, zwiewna, dziewczęca o dziwo bardzo wygodna i dobrze się w niej czułam. Może nie dla każdego, ale dla mnie ma w sobie to coś, ten "czar". I właśnie nie dodaje 10lat. Chciałam, żeby sukienka pasowala też do scenerii wesela które będzie nad jeziorem i sala też bedzie w dużej części na to jezioro otwarta. Dlatego miało być w miarę lekko.

Pink, co do rękawów to zastanowimy się czy w jakiś sposób przejście między nimi a ciałem zrobić "delikatniejsze"
Malinowa wesele nad jeziorem brzmi romantycznie i klimatycznie
I właśnie najważniejsze żebyś ty czuła się dobrze w sukni - super, że udało ci się znaleźć taką suknię. Jest na prawdę ładna, podoba mi się, że jest właśnie taka delikatna. A z rękawami zawsze możesz coś zakombinować.
Mi również nie podobają się te wszystkie ciężkie, bezowate suknie.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 18:40   #115
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry. U mnie dziś home office. Więc praca przy świeczce, ze świątecznym jazzem w tle.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo ależ pyszności na fotce - nie wiem co pierwsze bym ci podebrała tą smakowicie wyglądającą kawkę czy rogalika
Ja bym się rzuciła od razu na kawę, tak pysznie wygląda! Cóż to za kawka?

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
A wy już macie prezenty dla najbliższych?
Ja już część prezentów mam kupionych, ale mimo wszystko muszę jeszcze wybrać się na zakupy, żeby dokupić parę rzeczy. W ten weekend zamierzam dopiąć wszystko na ostatni guzik i mieć już wszystko ładnie popakowane.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jarmarki w krajach niemieckojęzycznych są najlepsze! Te we Wiedniu rządzą.
Słyszałam, że jarmark we Wrocławiu wygląda równie spektakularnie jak te w Berlinie czy we Wiedniu Strasznie bym chciała wybrać się do Wrocławia jeszcze przed Świętami chociażby na jeden dzień, ale u mnie w pracy teraz też jest niezły chaos i nie wiem czy znajdę na to czas.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co do sukienki, zdjęcia w internecie nie oddaja jej uroku do końca, a własnych niestety nie mam Słyszałam że kupując suknię ślubną, czuje się że to ta jak tylko ubierzemy tą właściwą suknię. I tak było w tym przypadku. Mam już dość ciężkich, bezowatych sukienek i gorsetow. To jest właśnie lekka, zwiewna, dziewczęca o dziwo bardzo wygodna i dobrze się w niej czułam. Może nie dla każdego, ale dla mnie ma w sobie to coś, ten "czar". I właśnie nie dodaje 10lat. Chciałam, żeby sukienka pasowala też do scenerii wesela które będzie nad jeziorem i sala też bedzie w dużej części na to jezioro otwarta. Dlatego miało być w miarę lekko.
Wesele nad jeziorem, cudownie!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 19:43   #116
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo ależ pyszności na fotce - nie wiem co pierwsze bym ci podebrała tą smakowicie wyglądającą kawkę czy rogalika

Właśnie przypadkiem odkryłam dobre rogaliki - Rogale Bydgoskie z cukierni Sowa. Znacie? Bardzo dobre, mimo że nie przepadam wcale za słodkościami kupnymi -- wolę swoje.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Brzmi baaardzo ciekawie! Żałuję, że nie miałam czegoś podobnego...
U mnie można było wybrać kursy, nie każdy miał to samo. Ten o modzie i kurs o Ulissesie to były dwa najmocniejsze punkty moich studiów.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Teo tak mi narobiłaś ochoty na rogalika, że właśnie wróciłam z cukierni
Ha.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co do sukienki, zdjęcia w internecie nie oddaja jej uroku do końca, a własnych niestety nie mam Słyszałam że kupując suknię ślubną, czuje się że to ta jak tylko ubierzemy tą właściwą suknię. I tak było w tym przypadku.
Ja też tak miałam
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Chciałam, żeby sukienka pasowala też do scenerii wesela które będzie nad jeziorem i sala też bedzie w dużej części na to jezioro otwarta. Dlatego miało być w miarę lekko.
Zapowiada się świetnie!

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja bym się rzuciła od razu na kawę, tak pysznie wygląda! Cóż to za kawka?
A to zwykła domowa latte z ekspresu Krupsa Dolce Gusto.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Słyszałam, że jarmark we Wrocławiu wygląda równie spektakularnie jak te w Berlinie czy we Wiedniu Strasznie bym chciała wybrać się do Wrocławia jeszcze przed Świętami chociażby na jeden dzień, ale u mnie w pracy teraz też jest niezły chaos i nie wiem czy znajdę na to czas.
Oj, też bym chciała do Wrocławia w okresie świątecznym.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 20:04   #117
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema
U mnie można było wybrać kursy, nie każdy miał to samo. Ten o modzie i kurs o Ulissesie to były dwa najmocniejsze punkty moich studiów.
U mnie można było wybrać ćwiczenia na 4 i 5 roku, ale to już pod kątem pisania pracy magisterskiej. Większość studentów wybierała kursy z językoznawstwa i kulturoznawstwa, a tylko nieliczni (w tym ja ) wybrali literaturoznawstwo. Też z ogromnym sentymentem wspominam ten kurs, chodziła nas tylko czwórka, było super kameralnie.

Cytat:
Napisane przez teorema
Właśnie przypadkiem odkryłam dobre rogaliki - Rogale Bydgoskie z cukierni Sowa. Znacie? Bardzo dobre, mimo że nie przepadam wcale za słodkościami kupnymi -- wolę swoje.
Bydgoskie rogaliki znam, ale nie wiem czy z Sowy. Czy one nie są przypadkiem z makiem?

Cytat:
Napisane przez maytha
Ja już część prezentów mam kupionych, ale mimo wszystko muszę jeszcze wybrać się na zakupy, żeby dokupić parę rzeczy. W ten weekend zamierzam dopiąć wszystko na ostatni guzik i mieć już wszystko ładnie popakowane.
Też mam takie plany na ten weekend

Malinowa, świetna sceneria na wesele – jezioro! Oby tylko nie siekały komary... ;p
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 13:18   #118
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Ależ zmienna pogoda - wczoraj śnieg, a dziś nie ma po nim śladu

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Słyszałam, że jarmark we Wrocławiu wygląda równie spektakularnie jak te w Berlinie czy we Wiedniu Strasznie bym chciała wybrać się do Wrocławia jeszcze przed Świętami chociażby na jeden dzień, ale u mnie w pracy teraz też jest niezły chaos i nie wiem czy znajdę na to czas.
Też słyszałam, że jarmark świąteczny we Wrocławiu robi wrażenie. I ja bym się chętnie wybrała

Teo za to w Warszawie macie pięknie przystrojone miasto - widziałam co prawda tylko w tv, na żywo musi wyglądać jeszcze lepiej.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Właśnie przypadkiem odkryłam dobre rogaliki - Rogale Bydgoskie z cukierni Sowa. Znacie? Bardzo dobre, mimo że nie przepadam wcale za słodkościami kupnymi -- wolę swoje.
Ja tez wolę własne wypieki, ale od czasu do czasu jakieś dobre słodkości z cukierni też miło zjeść. O cukierni Sowa nie słyszałam.

W temacie ciasta to muszę kupić do pracy i nie wiem na jakie się zdecydować

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
U mnie można było wybrać kursy, nie każdy miał to samo. Ten o modzie i kurs o Ulissesie to były dwa najmocniejsze punkty moich studiów.
U mnie na studiach trzeba było co roku zebrać określona liczbę punktów w europejskim systemie ects więc oprócz obowiązkowych przedmiotów takich dla wszystkich trzeba było zapisywać się też na dodatkowe (wybrane indywidualnie) przedmioty, ale do wyboru były jedynie tematy ściśle związane z kierunkiem i moda niestety nie wchodziła w zakres.

Zdecydowałam się ostatecznie zrobić małe prezenty dla bliskich więc zakupy świąteczne również przede mną.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 18:22   #119
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
U mnie można było wybrać ćwiczenia na 4 i 5 roku, ale to już pod kątem pisania pracy magisterskiej. Większość studentów wybierała kursy z językoznawstwa i kulturoznawstwa, a tylko nieliczni (w tym ja ) wybrali literaturoznawstwo. Też z ogromnym sentymentem wspominam ten kurs, chodziła nas tylko czwórka, było super kameralnie.
No widzisz, co uczelnia, to inne zasady. U nas od początku były dodatkowe kursy, więc dwie osoby będące na tych samych studiach mogły mieć kompletnie inny zestaw kursów. Co ma swoje plusy

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Bydgoskie rogaliki znam, ale nie wiem czy z Sowy. Czy one nie są przypadkiem z makiem?
Tak, z białym makiem.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo za to w Warszawie macie pięknie przystrojone miasto - widziałam co prawda tylko w tv, na żywo musi wyglądać jeszcze lepiej.
Tak, jest pięknie. I to nie tylko centrum jest ozdobione, każda chyba dzielnica ma co najmniej główną ulice pięknie przystrojoną.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ja tez wolę własne wypieki, ale od czasu do czasu jakieś dobre słodkości z cukierni też miło zjeść. O cukierni Sowa nie słyszałam.
W Lublinie są 2.
http://www.cukierniasowa.pl/pl/cukie...arch=lubelskie
http://www.cukierniasowa.pl/pl/produkty/items/24
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
W temacie ciasta to muszę kupić do pracy i nie wiem na jakie się zdecydować
No to może właśnie tu coś znajdziesz..
http://www.cukierniasowa.pl/pl/produkty
Próbowałam jeszcze świątecznych kostek z marcepanem, dobre, nie za słodkie, w sam raz do kawy na 3 kęsy.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
U mnie na studiach trzeba było co roku zebrać określona liczbę punktów w europejskim systemie ects więc oprócz obowiązkowych przedmiotów takich dla wszystkich trzeba było zapisywać się też na dodatkowe (wybrane indywidualnie) przedmioty, ale do wyboru były jedynie tematy ściśle związane z kierunkiem i moda niestety nie wchodziła w zakres.
Twoje studia na pewno miały większe obwarowania niż filologiczne. Ja byłam na literaturoznawstwie, więc miałam przyjemność zagłębić się w różne ciekawe warstwy społeczeństwa angielskiego na przestrzeni wieków. Można była zapisać się na kursy językoznawcze, tłumaczeniowe, kulturowe, wszystko. Teraz żałuję, że nie skorzystałam na tym więcej, no ale wtedy miałam inne sprawy na głowie.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:32   #120
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
Ja tez wolę własne wypieki, ale od czasu do czasu jakieś dobre słodkości z cukierni też miło zjeść. O cukierni Sowa nie słyszałam.
Z kolei w moich stronach cukiernie Sowy są bardzo popularne.
Czasem po buszowaniu w Tikeju zachodzę do jednej z nich na lody o smaku słony karmel.

Teo, przypomniało mi się, że na mojej uczelni jakieś seminaria miał jeden dr z Warszawy. Pamiętam, że kiedyś wspomniał, że mieszka na ulicy Zaczarowanej Dorożki. Aż nie mogłam uwierzyć, że macie takie ulice w stolicy
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.