Testuję Therm Line Fast - warto czy nie warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 12:09   #1
Madame_Bijou
Przyczajenie
 
Avatar Madame_Bijou
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 4
Exclamation

Testuję Therm Line Fast - warto czy nie warto?


Wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Therm Line Fast.
Według ulotki należy przyjmować 2 razy dziennie, pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przed obiadem lub treningiem.
O skutkach ubocznych nic nie piszą. Nie wolno ich przyjmować z lekami moczopędnymi.
Ja zauważyłam u siebie ból brzucha po pierwszej tabletce i źle się czułam po drugiej, natomiast mam problemy z pęcherzem i jestem na diecie więc nie wiem czy tabletki były przyczyną moich dolegliwości. Dziś wzięłam trzecią tabletkę i dobrze się czuję.

Nie wiem czy to cudowne działanie tabletki, ale nie sięgnęłam po słodkości -chociaż były imieniny babci i dużo pyszności- nie podjadałam między posiłkami, nie miałam takiej potrzeby, nawet nie poczułam głodu.
Zjadłam na I śniadanie: jogurt nauturalny z owocami, II śniadanie: 3 łyżki słonecznika i pół pomarańczy, przekąska: muesli z mlekiem, obiad: ryba smażona z jednym ziemniakiem, kolacja: kawałek ciasta drożdżowego (byłam u mamy, zawsze zjadam z 4 kawałki, wczoraj nie mogłam w siebie wcisnąć nawet jednego).

Na razie motywuje mnie to do działania.
Zaczęłam dietę z wagą 58 kg, a dziś po dwóch dniach waga się zepsuła - pokazuje 56,4 kg


Tutaj ćwiczę z Chodakowską: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50612170 #post50612170

Odpowiadając na pytanie, na razie uważam, że warto!
Madame_Bijou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:17   #2
Ewa_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 75
Dot.: Testuję Therm Line Fast - warto czy nie warto?

też stosuję therm line i chyba warto, tylko nie należy przy tym zapominac o ćwiczenaich, bo wiadomo same tabletki nic nie dają one dopiero działają z połączeniem z ćwiczeniami.
Ewa_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 11:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.