Marc Jacobs - kolorówka - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-24, 19:41   #391
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

A ma ktoś może odcień Role Play z New Nudes?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 08:17   #392
monika2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 10
Marc Jacobs Remarcable jasne odcienie

Witam, pisałam już w wątku o jasnych odcieniach podkładów, ale nikt nie odpowiada na moje pytanie, więc dodaje je tutaj. Czy któraś z Was orientuje się w odcieniach podkładu Marc Jacobs Remarcable? Generalnie mam cerę na poziomie colorstay 150 buff, używam też el dw 1n1, ale jest już trochę za bardzo żółty/brzoskwiniowy. Z Remarcable zastanawiam się nad light ivory 10 (choć wydaje się zbyt jasny i lekko różowy) i medium ivory 14 (Ale nie za ciemny?), niestety w Polsce nie kupi się ivory 12. A może w ogóle inny odcień? Co myślicie? To dość drogi podkład, A w moim mieście nie ma sephory żebym mogła stacjonarnie się poradzić :/
monika2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 20:16   #393
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Marc Jacobs Remarcable jasne odcienie

Cytat:
Napisane przez monika2270 Pokaż wiadomość
Witam, pisałam już w wątku o jasnych odcieniach podkładów, ale nikt nie odpowiada na moje pytanie, więc dodaje je tutaj. Czy któraś z Was orientuje się w odcieniach podkładu Marc Jacobs Remarcable? Generalnie mam cerę na poziomie colorstay 150 buff, używam też el dw 1n1, ale jest już trochę za bardzo żółty/brzoskwiniowy. Z Remarcable zastanawiam się nad light ivory 10 (choć wydaje się zbyt jasny i lekko różowy) i medium ivory 14 (Ale nie za ciemny?), niestety w Polsce nie kupi się ivory 12. A może w ogóle inny odcień? Co myślicie? To dość drogi podkład, A w moim mieście nie ma sephory żebym mogła stacjonarnie się poradzić :/
moze to coś pomoże https://imgur.com/gallery/f7yZP
https://www.reddit.com/r/PaleMUA/com...tches_on_nc15/

jest porównanie do podkładów drogeryjnych, więc pewnie łatwiej będzie Ci sprawdzić kolory

wpisz w wyszukiwarkę nazwę podkładu i kolor + colour comparison - jest mnóstwo porównań
ja nie znam kolorów tego podkładu, więc nie pomogę bezpośrednio, ale to bardzo ciężki i widoczny podkład wg mnie (znam zarówno jego jak i Revlona na zdecydowaną korzyść tego drugiego, ja używałam revlon 180, ale nie pamiętam jaki kolor miałam z marca Jacobsa - chyba 26)

przesuwam do wątku zbiorczego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2019-05-17 o 20:22
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 21:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.