Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 16:12   #721
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 16:21   #722
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Z tym Olehem to jest w ogóle tragedia, podobało mi sie jak jej znajomi w tym filmiku go podsumowali Pojechali mu nie źle
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 17:01   #723
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ubrała sie w cos innego i była wzywana do PZ i ją namawiali zeby sie przebrała jednak... Dali spray..Na pół godziny przed live...
A jej sie sukienka bardzo podobała tylko powiedziała ze ma nogi zmasakrowane i nie załozy, no mnie to nie dziwi. Spodnie bardzo sie jej podobały,ale za ciasne
Z chłopakami sie postarali, chociaz też za pierwszym razem tylko z Radkiem trafili Bartek tez miał tam cos za małe i mu wymieniali///
No, jak tak bylo, to ok, zupelnie inna sprawa i faktycznie dno organizacyjne TVN
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 18:56   #724
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Z tym Olehem to jest w ogóle tragedia, podobało mi sie jak jej znajomi w tym filmiku go podsumowali Pojechali mu nie źle


A mi sie nie podobało te maffaszynowe komentowanie pod publikę. To prawda, ze zachowywał sie jak buc (min z tym fakiem za plecami) ale temu chłopaczkowi chyba serio zależy na Madzi. Myśle, ze sie zakochał szczeniacko w niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:30   #725
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A mi sie nie podobało te maffaszynowe komentowanie pod publikę. To prawda, ze zachowywał sie jak buc (min z tym fakiem za plecami) ale temu chłopaczkowi chyba serio zależy na Madzi. Myśle, ze sie zakochał szczeniacko w niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Serio? Z tego co pamietam co opowiadał o wielkiej miłosci która wyjechała do Niemiec, nagle wielkie love do Madzia a tamto dawno skończone jak sie okazało, jakos akurat on nie był dla mnie
wiarygodny Oczywiscie czas pokaze zweryfikuje wszystko, ale on dla mnie sprawia wrażenie fałszywca takiego, za jej plecami nasmiewał sie z niej przy niej zmiana o 180 stopni, a jak sie dobrze bawiła to wielki foch i robienie jej wyrzutów o wszytko
Ale myśle ze to "wielkie love" było bardzo na ręke dla produkcji, duzo sie pisało dzieki temu o BB

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-06-17 o 19:32
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:50   #726
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Serio? Z tego co pamietam co opowiadał o wielkiej miłosci która wyjechała do Niemiec, nagle wielkie love do Madzia a tamto dawno skończone jak sie okazało, jakos akurat on nie był dla mnie
wiarygodny Oczywiscie czas pokaze zweryfikuje wszystko, ale on dla mnie sprawia wrażenie fałszywca takiego, za jej plecami nasmiewał sie z niej przy niej zmiana o 180 stopni, a jak sie dobrze bawiła to wielki foch i robienie jej wyrzutów o wszytko
Ale myśle ze to "wielkie love" było bardzo na ręke dla produkcji, duzo sie pisało dzieki temu o BB
Tez uważam ze było to na rękę BB coś się działo nie było nudne. ..jak początki. ..
Myślę że z tej miłości nic nie będzie 2 różne światy nawet widać było ze jak była fa impreza co weszli uczestnicy na chwile to pierwszy Łukasz poleciał się z Madzia witać nie Olech...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 22:02   #727
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Fajnie że wygrała Madzia, ale Bartkowi też kibicowałam i mógłby coś dostac za drugie miejsce- zasłużył.
Jego żona na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie, nie widzę w niej żadnej Karyny.
A co do Olka to tak jak Coma myślę że on serio się zakochał w Magdzie zapewne nic z tego nie będzie ale na moje oko on nie ściemnia
Znajomi Magdy ocenili go źle, bo tak sobie wymyśliła produkcja.. pokazali im akurat takie fragmenty i kazali komentować. To wiadomo że komentarze były nieprzychylne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 10:02   #728
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wyszli z domu BB i juz są celebrytami Madzia insta-story pokazuje że znajomymi i Olkiem coby nich . Igor ma ubaw na insta-story krzyczy drze się piszczy; /


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 10:12   #729
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Oleh to chyba nie opuszcza na krok Madzi przez 24 na dobe...
Rozumiem ze rodziców ma daleko, ale wychodzi na to chłopak nie miał swoich znajomych zadnych bo odkad wyszedł, to najpierw przyczepił sie do Kaśki i Łukasza, potem juz do tego przyjaciela Madzi i teraz to juz całkiem tylko Madzia i co najwazniejsze jej znani i ustawieni przyjaciele... Ponoć wczoraj nawet byli w TV jakiejś i wywiadu razem udzielali, no Madzia jako wygrana ok, ale on? Nawet finalista nie był, ale co tam , namiary na reklamy na Insta juz podał
Nie wiem czemu, ten chłopak wydaje mi sie bardzo nieszczery, a Madzia jest zwyczajnie naiwna
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 10:22   #730
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Oleh to chyba nie opuszcza na krok Madzi przez 24 na dobe...
Rozumiem ze rodziców ma daleko, ale wychodzi na to chłopak nie miał swoich znajomych zadnych bo odkad wyszedł, to najpierw przyczepił sie do Kaśki i Łukasza, potem juz do tego przyjaciela Madzi i teraz to juz całkiem tylko Madzia i co najwazniejsze jej znani i ustawieni przyjaciele... Ponoć wczoraj nawet byli w TV jakiejś i wywiadu razem udzielali, no Madzia jako wygrana ok, ale on? Nawet finalista nie był, ale co tam , namiary na reklamy na Insta juz podał
Nie wiem czemu, ten chłopak wydaje mi sie bardzo nieszczery, a Madzia jest zwyczajnie naiwna
W Superstacji byli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 21:37   #731
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Wyszli z domu BB i juz są celebrytami Madzia insta-story pokazuje że znajomymi i Olkiem coby nich . Igor ma ubaw na insta-story krzyczy drze się piszczy; /


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie by dziwiło gdyby tak nie robili mają teraz szanse 'zaistnieć'. No i tak sobie myślę, że Madzia i tak mało nagrywa, wiele innych osób na jej miejscu korzystałoby już ile wlezie (np taka Natalia która odpadła jako pierwsza, chciała być celebrytką i też już ma namiary do reklam i nieudolnie się tym zajmuje). Madzia by mogła dużo na tym zysakć i zarobić, ale nie wiem czy nie jest zbyt nieśmiała. No i niestety za mało bystra i pracowita zeby to umieć wykorzystać. Mimo całej sympatii do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 22:26   #732
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ponoć Madzia Oleh Igor i byc moze nie tylko oni, są juz pod skrzydłami jakiejś agencji PR, wiec spokojnie to sie dopiero zacznie, bedzie reklama za reklamą, chwilka moment
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 16:04   #733
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Boziu jak mnie wkurza co mnie Madzia wyrabia na insta....;/ lans lans..
Miło że Radek i Bartek się mało lansują chyba że jak nie widzę nic o nich w necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 20:39   #734
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ale odcinek specjalny dowalili... myslalam, ze to naprawde bedzie cos ekstra a tu powtorka z finalu :/
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:08   #735
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

No właśnie beznadziejnie, ze pokazywali te fragmenty które już były. Ale tak samo zawsze robili na każdej arenie jak pokazywali to co się działo w ciągu tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Boziu jak mnie wkurza co mnie Madzia wyrabia na insta....;/ lans lans..
Miło że Radek i Bartek się mało lansują chyba że jak nie widzę nic o nich w necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale nikt Ci nie każe jej oglądać a są osoby które czekają aż coś doda, zresztą nawet się tłumaczyla dlaczego tak mało dodaje więc ludzie tego od niej oczekują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:14   #736
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
No właśnie beznadziejnie, ze pokazywali te fragmenty które już były. Ale tak samo zawsze robili na każdej arenie jak pokazywali to co się działo w ciągu tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

No ale nikt Ci nie każe jej oglądać a są osoby które czekają aż coś doda, zresztą nawet się tłumaczyla dlaczego tak mało dodaje więc ludzie tego od niej oczekują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja wiem ze nic nie musze...tylko stwierdzam fakty.

Oglądam dziś BB i powiem wam że dali ciała ta sukienka dla Madzi nie jej styl kompletnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 23:40   #737
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ja juz od jakiegos czasu nie ogladalam, bo mnie ci ludzie zwyczajnie znudzili, ale dopiero po finale widac tak na serio jacy oni sa nudni tak naprawde. Widzialam kilka stories Madzi, Lukasza, Kasi czy Olka i nudy. nowa fryzura, tanczenie, impreza, wywiad jeden, drugi, trzeci, chyba juz jestem za stara na ogladanie takich rzeczy
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 12:52   #738
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
To ja wiem ze nic nie musze...tylko stwierdzam fakty.

Oglądam dziś BB i powiem wam że dali ciała ta sukienka dla Madzi nie jej styl kompletnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak myśle. Ale nawet nie o styl mi chodzi, tylko ona była naprawde nie na Magdy biust. Nie dziwie sie że nie chciala w niej wystąpić
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja juz od jakiegos czasu nie ogladalam, bo mnie ci ludzie zwyczajnie znudzili, ale dopiero po finale widac tak na serio jacy oni sa nudni tak naprawde. Widzialam kilka stories Madzi, Lukasza, Kasi czy Olka i nudy. nowa fryzura, tanczenie, impreza, wywiad jeden, drugi, trzeci, chyba juz jestem za stara na ogladanie takich rzeczy
Ja też z ciekawości posprawdzałam co dodawali na stories no i faktycznie szału nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 14:25   #739
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

nudni ludzie? w sumie to zgodzę się, ale moim zdaniem to jest właśnie obraz naszego społeczeństwa - ludzie aktywni z pasjami to raczej mały procent w stosunku do przeciętnego ogółu. a jak to sobie wyobrażasz, co mieliby robić żeby być ciekawymi?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 16:32   #740
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
nudni ludzie? w sumie to zgodzę się, ale moim zdaniem to jest właśnie obraz naszego społeczeństwa - ludzie aktywni z pasjami to raczej mały procent w stosunku do przeciętnego ogółu. a jak to sobie wyobrażasz, co mieliby robić żeby być ciekawymi?
Cokolwiek co nie jest zwiazane z 'zadawajcie mi pytania', imprezami, wywiadami, BB czy nowa fryzura
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 16:44   #741
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ja po prostu plakalam ze smiechu jak na wykopie zobaczylam filmik z mega dretwego liva Olega z insta - jak Maciek mu wbil na liva. Hahaha uwielbiam to idealnie podsumowuje naszego flegmatycznego Romeo :d
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 16:59   #742
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ja po prostu plakalam ze smiechu jak na wykopie zobaczylam filmik z mega dretwego liva Olega z insta - jak Maciek mu wbil na liva. Hahaha uwielbiam to idealnie podsumowuje naszego flegmatycznego Romeo :d
Tzn.mozesz napisac wiecej?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 08:54   #743
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Madzia od fanek odbiera prezenty; na lotnisku
A wczoraj była na MTV w Warsaw show i powiem wam że nic ciekawego tańczyła tańczyła. ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:08   #744
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A od wczoraj Madzia nie ma swojego konta na instagramie, nie wiecie, czy się gdzieś przeniosła? Bo miała 200 tysięcy followersów, a teraz ma 0.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:23   #745
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A od wczoraj Madzia nie ma swojego konta na instagramie, nie wiecie, czy się gdzieś przeniosła? Bo miała 200 tysięcy followersów, a teraz ma 0.
Ma zmieniła tylko nazwę na madzia.official
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 10:13   #746
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jak oceniacie tą edycje?Czy waszym zdaniem to już bardziej warsaw shore z scenami seksu czy jednak nie ma co porównywać w mediach i w komentarzach raczej jest krytyka jako sztuczność i parcie na sławę zresztą jak wszystkie takie programy.Jak podchodzicie do angeliki i Igora i ich intymnych sytuacji sytuacji w programie.Zapraszam do dyskusji.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 00:25   #747
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Cool Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak oceniacie tą edycje?Czy waszym zdaniem to już bardziej warsaw shore z scenami seksu czy jednak nie ma co porównywać w mediach i w komentarzach raczej jest krytyka jako sztuczność i parcie na sławę zresztą jak wszystkie takie programy.Jak podchodzicie do angeliki i Igora i ich intymnych sytuacji sytuacji w programie.Zapraszam do dyskusji.
Na poczatku srednio, potem ogladalam calkiem na biezaco, ale pod koniec juz nie dawalam rady. To byla pierwsza edycja jaka ogladalam i zdecydowanie ostatnia.

Bo tak naprawde teraz czy juz tydzien po finale to kogo Ci ludzie wlasciwie obchodza? Nawet ukochana Madzia czy ktokolwiek. W programie nie pokazywali nic ciekawego, tylko imprezy, obgadywanie, klotnie o chleb. Albo jakies debilne zadania, zeby faceci przebierali sie w damskie ciuszki, bo to takie smieszne i kontrowersyjne, haha. Albo zeby udawali, ze sa w szkole. Nie mowie, ze Ci ludzie sa nudni w rzeczywistosci, po prostu program slabo rozlozyl akcenty i byl malo pomyslowy

Angela, Igor - nic, ta dwojka nawet podczas trwania programu byla dla mnie kompletnie odrzucajaca
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 14:53   #748
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A dzis rusza nowa edycja BB z nową prowadzącą Gabi Drzewiecką
Ja zobaczę kogo znów tam dadzą, było ponad 28 tysięcy zgłoszeń czyli mieli z kogo wybierać, no zobaczymy jak im poszło , oby nie była takich statystów jak poprzednio takich cioć Iz czy Olehów etc.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 17:15   #749
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Co twoim zdaniem bylo za spokojnie?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 17:36   #750
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Na poczatku srednio, potem ogladalam calkiem na biezaco, ale pod koniec juz nie dawalam rady. To byla pierwsza edycja jaka ogladalam i zdecydowanie ostatnia.

Bo tak naprawde teraz czy juz tydzien po finale to kogo Ci ludzie wlasciwie obchodza? Nawet ukochana Madzia czy ktokolwiek. W programie nie pokazywali nic ciekawego, tylko imprezy, obgadywanie, klotnie o chleb. Albo jakies debilne zadania, zeby faceci przebierali sie w damskie ciuszki, bo to takie smieszne i kontrowersyjne, haha. Albo zeby udawali, ze sa w szkole. Nie mowie, ze Ci ludzie sa nudni w rzeczywistosci, po prostu program slabo rozlozyl akcenty i byl malo pomyslowy

Angela, Igor - nic, ta dwojka nawet podczas trwania programu byla dla mnie kompletnie odrzucajaca
Mam podobne odczucia, pod koniec już mało oglądałam, Madzie niby lubiłam ale kompletnie mnie nie interesuje co się z nią dzieje teraz, ma być podobno w Azja Express tylko nie wiadomo z kim, ale czarno to widzę, ona nie umiała nigdy się z niczym wyrobić na czas a tam przecież ciągle w biegu .
Zastanawiam się czy te bliźniaczki które mają być to nie te z yt blondynki, one tez w google box w jednym sezonie były, no zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.