1szy lot samolotem, pomóżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 19:58   #31
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Dziewczęta, pomóżcie!
Aż mi głupio prosić o pomoc w takiej błahej sprawie... Zawsze twierdziłam, że inteligentna ze mnie osoba, ale okazuje się, że chyba nie do końca, skoro przerasta mnie kupno biletu przez internet
Wyszukałam sobie interesujący mnie lot, wpisałam dane pasażerów, przeszłam do płatności i zaczął się problem Próbowałam najpierw przez stronę BA, bo tymi liniami chcę lecieć, ale honorują tylko płatności kartami lub przez PayPal. Próbowałam zarejestrować się na portalu PayPal, ale po prostu tego nie ogarniam Nie ogarniam też płatności kartą - próbowałam też dokonać płatności w ten sposób, wpisałam numer karty, datę ważności, trzycyfrowy kod... Zaakceptowałam i przeładowało mi całą stronę, wszystkie pola się wyczyściły... W końcu udało mi się znaleźć jakąś stronę, gdzie mogę dokonać płatności zwykłym przelewem, ale za to pojawia się tam informacja "Do oferty nie wliczono: rejestracja do lotu (check-in)." Czy ktoś wie, co to znaczy?
I czy ktoś może mnie krok po kroku przeprowadzić przez proces rezerwacji biletu i płatności za niego?
Strasznie mi wstyd, mam wrażenie, że jako osoba 20+ powinnam takie rzeczy wiedzieć i umieć
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 20:32   #32
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Hmm... Okaay. Paypal jest z zalożenia bardzo prosty, gdzie masz problem z rejestracją?
Opłata za check-in to opłata za odprawę, jeżeli wybierasz odprawę online zazwyczaj jest ona za darmo.
Ja bym wolała płacić bezposrednio przez BA, w walucie w której mam konto, niż przez jakichś dziwnych pośredników. Może po prostu źle wpisałaś numer karty czy coś?
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 12:13   #33
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Hmm... Okaay. Paypal jest z zalożenia bardzo prosty, gdzie masz problem z rejestracją?
Opłata za check-in to opłata za odprawę, jeżeli wybierasz odprawę online zazwyczaj jest ona za darmo.
Ja bym wolała płacić bezposrednio przez BA, w walucie w której mam konto, niż przez jakichś dziwnych pośredników. Może po prostu źle wpisałaś numer karty czy coś?
Hej, dzięki za odpowiedź Już udało mi się kupić bilety przez PayPal Zarejestrowałam się bez problemu, ale na początku nie bardzo wiedziałam, na jakiej zasadzie to działa, czy powinnam "przelać" pieniądze z rachunku bankowego, żeby "doładować" konto PayPal, ale w końcu wróciłam do płatności na stronie BA i stamtąd mnie pokierowało. Niepotrzebnie panikowałam
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:29   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
Też mam pytanko Jeszcze nigdy nie latałam samolotem ale myślę o wykupieniu jakiegoś lotu w promocji w Ryanair. Przykładowo mamy lot za 19 zł. Oprócz tych 19 zł za bilet, z jakimi kosztami należałoby się liczyć? Czy ktoś już może latał w promocyjnych cenach?
ja latam ryanairem. Placisz za dodatkowy bagaz, ale darmowy podreczny dozwolony jest dosc duzy i zazwyczaj wystarczy. Odprawiasz sie w domu on line za darmo, bo jak zapomnisz, to na lotnisku jest to droga impreza. Poza tym wez na podroz kanapki, to nie bedziesz musiala placic za poczestunek, a wode mozesz ze soba miec az do bramek, potem trzeba wyrzucic butelke.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 10:11   #35
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Czy da się jakoś przygotować do długiego lotu? Ja to mam zawsze w głowie jakieś czarne wizje, na wakacje lecę z mamą na krótki wypad i w samolocie czeka nas kilka godzin, ona nigdy nie latała i już sama nie wiem na co się nastawić, do tego jest palaczka i izolacja od fajek na kilka godzin to już chyba ją o zawał nabawi.
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 21:26   #36
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Ja leciałam do Kanady 11 godzin (z przesiadką) w jedną strone i chyba 7 z powrotem (bez przesiadki). Nie jestem palaczką ale może dla mamy plastry nikotynowe czy coś takiego?
Polecam wzięcie laptopa/tabletu z pobranymi filmami/serialami, duuużo szybciej czas leci. Lekkie przekąski też ułatwiają sprawę. Ja specjalnie kupiłam taki wielki szal żeby można było używać jako kocyka/poduszki, też fajnie pomógł.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 14:26   #37
Mals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Pierwszy lot bywa stresujący ale nie ma co popadać w panikę. Przede wszystkim trzeba sprawdzić dokładnie dopuszczalne wymiary walizek, gdyż każda linia lotnicza ma inne i jak okaże się np. że mamy za duży bagaż podręczny to trzeba dopłacać. Wiele przydatnych wskazówek można także znaleźć tutaj http://www.gotoweinformacje.pl/przyg...ozy-samolotem/
Mals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 17:24   #38
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: 1szy lot samolotem, pomóżcie

Lecę 31 maja pierwsszy raz ogromnie sie stresuję ... eh Ryainer .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-16 18:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.