Wesele - Trójmiasto i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 14:46   #1
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15

Wesele - Trójmiasto i okolice


Hej,
poszukuję sali na wesele w trójmieście, dla ok. 60-70 gości. Możecie coś polecić?
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 20:23   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

taka sala to żaden problem. problem zaczyna się powyżej 80
restauracja tabun
pomarańczowa plaża
hotel puro
hotel almond,
zatoka sztuki
kalinowka
w zasadzie wszystkie hotelowce
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 08:44   #3
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

hej, dzięki za odpowiedź, ale tutaj akurat nie zgadzam się.... ciężko jest znaleźć salę na te np. 60 osób, która nie będzie za duża. Gdybym miała powyżej 80 gości zdecydowałabym się na Zieloną Bramę.... Hotele są dla mnie dobrym rozwiązaniem, ponieważ zależy nam również na noclegach dla naszych gości. Tu niestety pojawia się problem, ponieważ większość hoteli organizuje wesela w salach konferencyjnych.... które nie oszukujmy się, na wesele raczej się nie nadają... Restauracja Tabun i Kalinówka niestety odpadają. Szukam czegoś nieco bardziej eleganckiego
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 09:49   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

zielona brama super, ale terminy na 2 a nawet 3 lata naprzód.
fakt, że to chyba jedyna ładna sala na 100+ osób (no może jeszcze cedrowy)
co do hotelowców to się zgadzam, sale konferencyjne mają w większości okropne (rezydent? restauracja opera?).

jeśli chcesz elegancko - willa uphagena.
hotel spichrz w borczu, restauracja filharmonia (60 osób udźwigną bez problemu), knajpa nad muzeum morskim, pałac w leźnie, sopocki godding, petit paris (lub cokolwiek jest w tamtym miejscu), Dwór Artusa, Dwór Oliwski, Pałac Cystersów

wejdź na portale wizytówkowe i przeglądaj po prostu
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-03-08 o 10:03
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 10:22   #5
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Cedrowy Dworek, Dwór Oliwski, Dwór Artusa - piękne miejsca, ale bardzo drogie, tak samo Pałac w Leźnie. Sopocki Godding, ładne miejsce, ale nie do końca moje klimaty - byłam tam Hotel Rezydent ? mają super stronę: www.weselewsopocie.pl i sądząc po zdjęciach to może być to, czego szukam. Umówiłam się już na spotkanie, żeby obejrzeć restaurację (na szczęście nie robią wesel w sali konferencyjnej ! )
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 10:26   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

mam nadzieję, że osoby, z którymi się spotkasz zrobią na tobie lepsze wrażenie niż na mnie. w naszym przypadku wygrali ranking na najbardziej zniechęcającego menagera, a sporo tego zjeździliśmy...
ale nie ma co zapeszać. powodzenia!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 10:41   #7
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

tak? o kurcze.... ja też mam taką nadzieję. No nic, pójdę na spotkanie i sama zobaczę co i jak - dam znać jak będę po dzięki. A Wy wybraliście już jakieś miejsce, czy nadal szukacie ?
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 11:03   #8
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Tak, wszystko jest już ustalone.
Moje wesele będzie nieco większe. Docelowo 120 osób i w zasadzie jesteśmy na etapie planowania oprawy estetycznej uroczystości, czyli zaproszenia, kwiatki, obrączki... Zdecydowanie fajniejszy etap niż szukanie lokalu i podwykonawców
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:04   #9
AsicaBr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Hej
Ja też poszukuję sali na wstępne 80 osób. Byłam na rozmowie w Hotelu Otomin-bardzo pozytywne spotkanie, właścicielka zna się na rzeczy. Ceny pokoi naprawdę fajne, ale zniechęciły mnie dodatkowe opłaty-za stół dla urzędnika- bo ślub tylko cywilny, brak pojemników do zabrania jedzenia, najtańsza wersja menu serwowana tylko i wyłącznie gotowe na talerzach "pod nos", brak półmisków, ciasta dodatkowo płatne, wystrój sali dodatkowo płatny, nie można tego zrobić we własnym zakresie. Ale nie mówię nie, bo podobało mi się pomimo tego.
Sala w Dworku Barwik. Suuuper cały dworek i zagospodarowanie zewnątrz. Sala też ładna, ale...za duża Ceny bardzo dobre, menu nawet to najtańsze dosyć spore, wszystko na półmiskach, w cenie ciasta, opinie na necie pozytywne. Pani też fajna. Ale przeraża mnie ta za duża sala i może nie udać się sztucznie pomniejszyć ją. I u góry mniejsza sala, która też będzie wynajęta w dniu ślubu dla innych ludzi.
Zaścianek/Pan Tadeusz. Cenowo fajnie, chociaż troszkę ubogie menu jak dla mnie w obu wersjach. Ale brak dodatkowych opłat, ciasta w cenie. Tylko sala nie nasz gust. Chociaż bardzo klimatyczna.
Może polecicie coś?
Szukamy sali na około 80 os. Sala musi mieć pokoje, na zewnątrz zagospodarowana zieleń, ew.plac dla dzieci z racji tego, że będzie spora ich ilość. Bez korkowego, i przede wszystkim, aby nie było za ścianą drugiego wesela.
AsicaBr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:12   #10
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

w tamtych rejonach jest jeszcze mulk, wyczechowo (gościniec...), oleńka..., rzeczony spichrz
zerknijcie na wątek trójmiejskich panien młodych - sporo stron dziewczyny nastukały o rozmaitych miejscach.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:47   #11
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

hej,

też byłam na spotkaniu w Otominie, ale niestety rozmawiałam z właścicielem i nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia.... sala jaką oglądaliśmy miała piękny widok na jezioro i na tym koniec jej zalet. Była mała, sufit tak niski, że wystarczy mocniej podskoczyć, żeby go dotknąć. Mega słabo....
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 13:34   #12
AsicaBr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

a to była ta sala, którą powiększa się otwierając te białe drzwi?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Mulk zobaczę, w Wyczechowie za 2 lata ma moja przyszła szwagierka, więc odpuszczam. Spichrz nie pasuje, a Oleńka gdzie to dokładnie? Możesz podesłać linka z tym forum, gdzie dziewczyny wymieniały sale?


Edit: Mulk też nie nasze klimaty. Nie podoba mi się wnętrze.

Edytowane przez AsicaBr
Czas edycji: 2018-03-08 o 13:41
AsicaBr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:50   #13
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

w Tuchomiu, niedaleko Pana Tadeusza. myślę, że oferta będzie porównywalna cenowo, ale sala chyba mniej swojska plus jest "świeże powietrze"

pomorski wątek jest tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=818125
sporo stron do przejrzenia, ale trochę lokali zostało tu obgadanych (zresztą innych podwykonawców również)
a propos lokali, to polecam wam też odkopać na fb jakieś wydarzenia typu targi ślubne (były w maneżu, były w ergo arenie, były w gdyni) - tam są zawsze podani wystawcy. oferta salowo-lokalowa najszersza nie jest, ale może akurat
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:53   #14
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Cytat:
Napisane przez AsicaBr Pokaż wiadomość
a to była ta sala, którą powiększa się otwierając te białe drzwi?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Mulk zobaczę, w Wyczechowie za 2 lata ma moja przyszła szwagierka, więc odpuszczam. Spichrz nie pasuje, a Oleńka gdzie to dokładnie? Możesz podesłać linka z tym forum, gdzie dziewczyny wymieniały sale?


Edit: Mulk też nie nasze klimaty. Nie podoba mi się wnętrze.
nie, to chyba nie ta sala.... jej nie dało się powiększyć w żaden sposób. To był po prostu osobny budynek - wielki prostokąt.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandicorn28 Pokaż wiadomość
nie, to chyba nie ta sala.... jej nie dało się powiększyć w żaden sposób. To był po prostu osobny budynek - wielki prostokąt.
a Folwark Dajak ? tam jest całkiem fajnie, ale na przyszły rok nie mają już wolnych terminów (wszystkie soboty w sezonie zajęte, zostało kilka wolnych piątków...), a 2020 też szybko robi się "gęsto".....
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:06   #15
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

z takich bardziej w centrum to jeszcze restauracja nad potokiem - tam wesela są w namiocie, ale jest ładny park i plaża tuż obok. koleżanka była bardzo zadowolona. i secretariat przy hipodromie, choć tam nie byłam
w wydaniu na bardzo bogato - biały królik w gdyni z najpiękniejszą salą balową, jaką mogłabym sobie wymarzyć.

znajoma kiedyś mi mówiła o czymś, co się nazywa galeria Sulmin. nie byłam, ale to nie było za duże. natomiast jeśli rozważasz w ogólę "linię za obwodnicą", to jest jeszcze roda przy polu golfowym (budowali jakieś sale chyba). w popularnym kozim grodzie jest mniejsza sala na ok 80 osób i też masz zaplecze ogrodowe. w rumii faltom ma jakąś mniejszą kameralną opcję - ponoć cieszy się sporą popularnością, kawałek dalej w wejherowie jest rajska góra, moja przyjaciółka mówiła, że bardzo przyzwoicie.

na kiedy wy w ogóle szukacie?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-03-08 o 14:09
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:51   #16
AsicaBr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Na lipiec/sierpień 2019. I powiem Tobie, że ja już chciałam w zeszłym roku rozpocząć szaleństwo z szukaniem sal, natomiast mój narzeczony ma na wszystko czas. I teraz wściekam się na niego, że odpuściłam..

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Jeszcze dodam, że chciałabym gdzieś na Kaszubach. Jakoś tak mam milsze skojarzenia. Chociaż koleżanka poleca Lukulus-nie wiem, czy dobrze napisałam nazwę. Byłam kiedyś tam na imprezie firmowej...ale nie pamiętam wnętrza
Ogólnie to nie będzie taki typowy ślub, z witaniem chlebem i solą, białą kiecką i welonem-chociaż biała kiecka będzie itp., dlatego, że jest to nasz 2gi ślub. Będzie to ceremonia z urzędnikiem. Ale reszta ma być jak na ślubie. Żarcie, tańce, zabawa. Brak oczepin. Mają być atrakcje dla gości i mnóstwo dobrego humoru
AsicaBr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 21:04   #17
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Jest jeszcze Mulk w Chwaszczynie, Kania w Przodkowie, Gosia w Kielnie.

Nie jest daleko, sale nie są zbyt duże.

Kozi Gród to na wypasie, opcja trochę tańsza (i sala akurat na max 60 osób) to Wodny Świat w Ostrzycach (ślub na pomoście nad jeziorem, spacer minuta-dwie i mostkiem na wyspę gdzie jest sala weselna
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 09:56   #18
AsicaBr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Coś te wiadomości dziwnie się załączają. Pisałam, że w Mulk nie nasz klimat, a pytanie było o ten lokal w Otominie-to do koleżanki, która też tam była. Dzisiaj jadę tam do Tokar, zobaczyć tą salę
AsicaBr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 08:46   #19
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

hej, ja pisałam właśnie o sali w Otominie Faktycznie coś się dziwnie załączyło....
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 10:05   #20
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

i jak tam wrażenia po spotkaniach?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 10:25   #21
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

hej,
muszę przyznać, że naprawdę pozytywnie i nie będę ukrywać, że od razu zdecydowaliśmy się na Rezydent w Sopocie! Restauracja jest naprawdę śliczna... nie wymaga dodatkowych dekoracji (wystarczą delikatne wiązanki na stołach). Dodatkowy plus za drewniany parkiet w miejscu, gdzie będą odbywać się tańce - dla nas to było naprawdę ważne, a prawie wszędzie są te okropne kafle na parkiecie do tańczenia. Menu ok (obiad serwowany + bufet z zimnymi przekąskami). Można wnieść własny alkohol (pobierają opłatę korkową) i w sumie oprócz kosztu menu + Open Bar / opłata korkowa - nie ma dodatkowych kosztów np. za serwis, pokrowce, lód i inne dziwne rzeczy, z którymi spotkałam się w innych miejscach.... Pani Konsultantka okazała się naprawdę sympatyczna i niczego nie narzucała, tylko bardziej proponowała różne rozwiązania i w sumie to tyle. Jejku, ale się cieszę !!
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 10:56   #22
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
YDot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Super! Bardzo się cieszę i gratuluje - teraz się dopiero zacznie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 13:07   #23
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: YDot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

a dziękuję !! innym też życzę powodzenia w poszukiwaniach !
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 14:10   #24
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Cytat:
Napisane przez Pandicorn28 Pokaż wiadomość
hej,
muszę przyznać, że naprawdę pozytywnie i nie będę ukrywać, że od razu zdecydowaliśmy się na Rezydent w Sopocie! Restauracja jest naprawdę śliczna... nie wymaga dodatkowych dekoracji (wystarczą delikatne wiązanki na stołach). Dodatkowy plus za drewniany parkiet w miejscu, gdzie będą odbywać się tańce - dla nas to było naprawdę ważne, a prawie wszędzie są te okropne kafle na parkiecie do tańczenia. Menu ok (obiad serwowany + bufet z zimnymi przekąskami). Można wnieść własny alkohol (pobierają opłatę korkową) i w sumie oprócz kosztu menu + Open Bar / opłata korkowa - nie ma dodatkowych kosztów np. za serwis, pokrowce, lód i inne dziwne rzeczy, z którymi spotkałam się w innych miejscach.... Pani Konsultantka okazała się naprawdę sympatyczna i niczego nie narzucała, tylko bardziej proponowała różne rozwiązania i w sumie to tyle. Jejku, ale się cieszę !!
Nas też odstraszały śliskie kafle w miejscu do tańczenia I dlatego uparłam się trochę przy naszej sali, choć wiąże się z dość długim dojazdem.

Super że Ci się podoba- jedna z najważniejszych (terminowo) rzeczy za Tobą
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 16:11   #25
AsicaBr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

A ja byłam w Tokarach i meeega pozytywnie. Wystrój taki "po mojemu", jasno, styl industrialny. Podobało mi się bardzo. W koło zieleń. Minusem jest brak pokoi do spania. Ale to chyba do przejścia. I może zdecydujemy się na to, ale wiecie co, to chyba nie jest to moje wow. Pomimo tego, że ceny przystępne, brak korkowego, dodatków za napoje, za ciasta, to mi coś chyba brakuje. Może to jest "chyba", bo za dużo sal oglądałam. Muszę jeszcze spojrzeć na podłogę, bo nie wiem, jaka jest w tamtym lokalu Ogólnie chyba mam doła w związku z tą salą...
AsicaBr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 15:34   #26
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Dziewczyny, słuchajcie chciałabym Was podpytać, jak szukacie sal weselnych, Dj'a, fotografia itd. ?? Korzystacie z takich stron jak wedding.pl, weselezklasa.pl itd., czy raczej bazujecie na tym, co wyskoczy Wam w googlach i kolejno przeglądacie każdą wyszukaną stronę ? a może głównie opieracie się na sprawdzonych / poleconych kontaktach ??
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 15:52   #27
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

w pierwszej kolejności polecenie, potem kolejno sprawdzałam co mi internet podpowiedział. na portale typu wedding tez zaglądałam - ale traktowałam to jako alternatywa do googla a nue źródło rzetelnej i wymiernej informacji
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 20:13   #28
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

My wiedzieliśmy że nasza ulubiona restauracja ma ofertę weselną i w zasadzie szukaliśmy konkurencyjnej sali do naszej ulubionej.

Szukaliśmy w internecie patrząc na lokalizację, ceny (jeśli podawali), parkiet i odległość.
Wyznacznikiem dla nas było też dostosowanie lokalu do osób jeżdżących na wózkach inwalidzkich.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:10   #29
muffina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

Nie byłam jeszcze zobaczyć, ale przeglądając oferty te mi wpadły w ręce
Villa Antonina Sopot
Różany Gaj Gdynia
muffina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 09:45   #30
Pandicorn28
Przyczajenie
 
Avatar Pandicorn28
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele - Trójmiasto i okolice

słuchajcie, a macie już wybranego Dj'a ? możecie kogoś polecić.... ? jeżeli to nie problem, to byłabym również wdzięczna za podanie (tak + / -) jaki jest to koszt, bo nie wiem jakich kwot mogłabym się spodziewać ? 1.500 ? 3.000 ?
Pandicorn28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-21 12:03:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.