Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-09, 23:45   #421
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Uczestniczka, która odeszła, to była Marlena i nie tylko o dzieci chodziło,, ale również o jej rozbiera fotki z ckm czy czegoś w ten deseń, które zaczęły krążyć w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 00:17   #422
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Justyna z Pawlem zrezygnowali wlasnie.

Nie czaje, jak ktos wczesniej chcial odejsc to nie mogl, bo byl nominowany.

Co do Marleny to o co dokladnie chodzi z tymi fotkami? Czemu to bylo powodem jej odejscia?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 06:18   #423
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Gdyby to od stacji zależało to by ich nie wypuścili ale wiedzieli że nie odpuszczą i wyjda choćby przez ogrodzenie to wyboru do nie mieli, mam tylko nadzieję że nie dostaną kary finansowej, życzę im jak najlepiej, nie dali sobą manipulować a reszta niech się gryzie o te kasę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 07:09   #424
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Uczestniczka, która odeszła, to była Marlena i nie tylko o dzieci chodziło,, ale również o jej rozbiera fotki z ckm czy czegoś w ten deseń, które zaczęły krążyć w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwny powód. Jak robisz foty dla takiej gazety to chyba jasne, że nie są one tylko dla redakcji ale całego świata
Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Gdyby to od stacji zależało to by ich nie wypuścili ale wiedzieli że nie odpuszczą i wyjda choćby przez ogrodzenie to wyboru do nie mieli, mam tylko nadzieję że nie dostaną kary finansowej, życzę im jak najlepiej, nie dali sobą manipulować a reszta niech się gryzie o te kasę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pokazali się sie w BB nocą.. dzwine.. wszyscy którzy odchodzili pojawiali się właśnie wtedy na żywo poza tym Ohme i banda psycholożek, w programie nocnym nie zostawiła na Pawle suchej nitki, chyba było grubo za kulisami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 08:29   #425
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Uczestniczka, która odeszła, to była Marlena i nie tylko o dzieci chodziło,, ale również o jej rozbiera fotki z ckm czy czegoś w ten deseń, które zaczęły krążyć w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Skoro byla odcieta od swiata to skad wiedziala, ze jej fotki kraza po sieci ?

Ciesze sie, ze odeszli. Ciekawe kogo teraz grupa sobie upatrzy do hejtowania.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 08:52   #426
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Skoro byla odcieta od swiata to skad wiedziala, ze jej fotki kraza po sieci ?

Ciesze sie, ze odeszli. Ciekawe kogo teraz grupa sobie upatrzy do hejtowania.
Nie wiem czy nie było podawanych jakiś komentarzy z zewnątrz (?) Ewentualnie jakieś zadanie, w którym na podstawie danych mieli zgadywać o kim mowa i chyba tam coś było o tej gazecie? Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 09:10   #427
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie było podawanych jakiś komentarzy z zewnątrz (?) Ewentualnie jakieś zadanie, w którym na podstawie danych mieli zgadywać o kim mowa i chyba tam coś było o tej gazecie? Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Welli brat zaprosił ja do pokoju multimedialnego i jej pokazał komentarze internautów do tej pseudo sesji, która nie była w żadnej gazecie. O takie umówienie sie z Januszem fotografii na seksi foty ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 09:13   #428
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Welli brat zaprosił ja do pokoju multimedialnego i jej pokazał komentarze internautów do tej pseudo sesji, która nie była w żadnej gazecie. O takie umówienie sie z Januszem fotografii na seksi foty ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aaaa to tak się sprawy mają. No cóż, ktoś ma prawa autorskie do tych zdjęć, a ktoś inny ma prawo do ochrony wizerunku. Tyle tylko że wchodząc do BB Marlena stała się osoba publiczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 09:29   #429
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Szkoda mi Justyny po wczorajszym odcinku. Zeby musiala tak przepraszac za zwykly zart? I to obiecywanie, ze juz nigdy wiecej zartowania. Jak niewolnik. Nie spodziewalam sie, ze Pawelowi az tak brakuje dystansu. Juz wczesniej zawiodlam sie bo myslalam, ze wejdzie czlowiek z charyzma a jednak nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 09:46   #430
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Welli brat zaprosił ja do pokoju multimedialnego i jej pokazał komentarze internautów do tej pseudo sesji, która nie była w żadnej gazecie. O takie umówienie sie z Januszem fotografii na seksi foty ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale te sesje były dostępne w necie, to nie to ze nagle wyciągnał ktoś jej z jej prywatnej szuflady i wrzucił do netu, zresztą ona sie zastanawiała po przeczytaniu kometarza o które moze chodzic-czyli takiach sesji musiała miec sporo. I tak jak ktos zauważył czy idziesz do Rolnika czy do BB zawsze wszystko zostanie wyciagniete z przeszłosci jesli nadal jest w sieci.... A w sieci nic nie ginie...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:07   #431
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dziwny powód. Jak robisz foty dla takiej gazety to chyba jasne, że nie są one tylko dla redakcji ale całego świata
No, wlasnie dlatego nie czaje czemu ja to sklonilo do wyjscia. Tym bardziej, ze mogla byc pewna, ze jak pojdzie do BB to wszystkie takie rzeczy sie rozniosa i wszedzie to bedzie.

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Szkoda mi Justyny po wczorajszym odcinku. Zeby musiala tak przepraszac za zwykly zart? I to obiecywanie, ze juz nigdy wiecej zartowania. Jak niewolnik. Nie spodziewalam sie, ze Pawelowi az tak brakuje dystansu. Juz wczesniej zawiodlam sie bo myslalam, ze wejdzie czlowiek z charyzma a jednak nic z tego.
Ja tez cieszylam sie na jego wejscie. Mimo ze nie przepadalam za nim znajac go z yt, to wydawal sie byc inteligentnym facetem, kims wlasnie przeciwnym do tego co wyszlo.

Wczorajsza akcja z zartem... Bez komentarza. Zeby laska musiala za nim chodzic i go przepraszac, bo on pol dnia na nia obrazony jak male dziecko. Jeszcze jakies chore teksty do niej walil 'mam za Toba caly czas chodzic?', 'przy mnie sie pilnujesz?' XD Bo facet pod 40 nie zrozumial zartu i nie sluchal jej tlumaczen. Sama Justyna wydawala sie zdziwiona, moze po prostu po wejsciu tutaj mu odwalilo.

Ale akcja z Kaska to samo. Laska sie poplakala, a ten dalej na nia najezdzal, robiac afere na caly dom o kawalek chleba, wciagajac w to Radka jako jakiegos kurde mediatora, krzyczac na nia jak ona placze. Potem Madzia i Iza probuja ja uspokoic, a znowu Justyna wbija i jeszcze naciska, mimo ze dziewczyny mowia, aby wyszla i ostentacyjnie sie na nia obraza Dobrze, ze wyszli, bo nie chce takich ludzi ogladac
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 10:13   #432
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość

Wczorajsza akcja z zartem... Bez komentarza. Zeby laska musiala za nim chodzic i go przepraszac, bo on pol dnia na nia obrazony jak male dziecko. Jeszcze jakies chore teksty do niej walil 'mam za Toba caly czas chodzic?', 'przy mnie sie pilnujesz?' XD Bo facet pod 40 nie zrozumial zartu i nie sluchal jej tlumaczen. Sama Justyna wydawala sie zdziwiona, moze po prostu po wejsciu tutaj mu odwalilo.

Ale akcja z Kaska to samo. Laska sie poplakala, a ten dalej na nia najezdzal, robiac afere na caly dom o kawalek chleba, wciagajac w to Radka jako jakiegos kurde mediatora, krzyczac na nia jak ona placze. Potem Madzia i Iza probuja ja uspokoic, a znowu Justyna wbija i jeszcze naciska, mimo ze dziewczyny mowia, aby wyszla i ostentacyjnie sie na nia obraza Dobrze, ze wyszli, bo nie chce takich ludzi ogladac

Mnie oboje działają na nerwy. Zmanierowani i sztuczni, związek wyglądający na mocno toksyczny... aż szkoda patrzeć. Mam nadzieję, że montażyści pokażą co potrafią i puszczą im dobre momenty z Domu Wielkiej Siostry
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:22   #433
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

No gdy nie było ich razem to ten zwiazek wykreowany był na mega idealny. Aż w odcinku gdzie Paweł był gościem ta cała ohme sie nim zachwycała jak o Justynie on sie wypowiadał i ze każdy facet powinien brać z niego przykład. To juz drugi raz jak tv obnażyła to jak wyglada bez tego lukru zwiazek (choc kumam, ze montaż robi swoje). Tak samo było w przypadku fitlovers.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:29   #434
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale te sesje były dostępne w necie, to nie to ze nagle wyciągnał ktoś jej z jej prywatnej szuflady i wrzucił do netu, zresztą ona sie zastanawiała po przeczytaniu kometarza o które moze chodzic-czyli takiach sesji musiała miec sporo. I tak jak ktos zauważył czy idziesz do Rolnika czy do BB zawsze wszystko zostanie wyciagniete z przeszłosci jesli nadal jest w sieci.... A w sieci nic nie ginie...
No, ona tych zdjec miala calkiem sporo, wszystkie w podobnym klimacie. Nie wiem po co rznela glupa w tym pokoju jak jej pokazali ten komentarz, przeciez wiedziala, o ktore chodzi
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2019-05-10 o 10:31
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:29   #435
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
NAż w odcinku gdzie Paweł był gościem ta cała ohme sie nim zachwycała jak o Justynie on sie wypowiadał

Ta Ohme to dla mnie taka sama pseudopsycholożka od siedmiu boleści jak ta banda ze "Ślubów od pierwszego wejrzenia", niestety Pamiętam, jak się w jednym wywiadzie oburzyła, gdy jej zarzucono, że takich sztucznych, nudnych ludzi wzięto do Big Brothera i zaczęła gwałtownie bronić.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:42   #436
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Glosowanie zamnkniete, w niedziele nikt nie wychodzi i dobrze. Justyna miała 63% takze dziewczyny były i tak bezpieczne
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:46   #437
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ta Ohme to dla mnie taka sama pseudopsycholożka od siedmiu boleści jak ta banda ze "Ślubów od pierwszego wejrzenia", niestety Pamiętam, jak się w jednym wywiadzie oburzyła, gdy jej zarzucono, że takich sztucznych, nudnych ludzi wzięto do Big Brothera i zaczęła gwałtownie bronić.
To ona wybierala tych ludzi?

Jak tak to slabo, 4 sama zrezygnowala, a 2 wywalili za jakies patologiczne zachowania. Slabo

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Glosowanie zamnkniete, w niedziele nikt nie wychodzi i dobrze. Justyna miała 63% takze dziewczyny były i tak bezpieczne
Jak ogladalam to BB Noca to mowili, ze dalej mozna glosowac. Jezu, Ci ludzie tam co chwile zmieniaja zasady gry, zenada.

W ogole te psycholozki w tym BB Noca tak jechaly po wege parce. Widac, ze produkcja ma bol dupy, ze wyszli. Pewnie im walna jakas kare finansowa, ze zlamali regulamin wychodzac
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 14:51   #438
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Szkoda mi Justyny po wczorajszym odcinku. Zeby musiala tak przepraszac za zwykly zart? I to obiecywanie, ze juz nigdy wiecej zartowania. Jak niewolnik. Nie spodziewalam sie, ze Pawelowi az tak brakuje dystansu. Juz wczesniej zawiodlam sie bo myslalam, ze wejdzie czlowiek z charyzma a jednak nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki żart?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 15:44   #439
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jaki żart?
Siedzieli na dworze, Justyna, Igor i kilka innych osob. Igor byl bez koszulki (jak zwykle), wiec Justyna zaproponowala, ze okryje go bluza. Po chwili zbliza sie Pawel, Justyna to widzi i mowi takim udawanym tonem 'oho, Pawel idzie, koniec tego' czy cos takiego. Oczywiscie Pawel przychodzi i od razu jest zly, potem gadaja, ona mu mowi, ze to byl zart, on, ze jemu przeszkadza to, ze na glos powiedziala, ze on idzie. I ze czy ona ma za nia chodzic caly czas, czy ona przy nim sie pilnuje itd. I pol dnia chodzil wkurzony, ona za nim latala i tlumaczyla, ze to zart, ze gdzie Igor do niego, ze juz nigdy nie zazartuje z tego i taka pokorna i wtf w ogole.

To juz 3 taka krzywa akcja Pawla w tym tygodniu
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 16:14   #440
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Oglądałam na streamie re sytuację z chlebem i ona się spytała, tylko on był bardzo zajęty rozmowa, po drugiej stronie stołu od tej kromki i nagle dopadł ten chleb jak jakiś, szakal czy coś Widziałam też sporo scenek z nim i Justyną, masakrycznyjest. Podczas tej ich randki w Secret roomie co i rusz focha strzelał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 16:20   #441
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Niestety ona jest strasznie w niego zapatrzona, to jej wieczne powtarzanie ze jest najmądrzejrzy najinteligentniejszy najprzystojniejszy, gdzie wszyscy inni do niego... A on foch za fochem, a ta mu słodzi tylko... Ja pier... niech sie obudzi dziewucha nie jest ani głupia ani brzydka znajdzie sobie kogos normalnego jeszcze
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:30   #442
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Oglądałam na streamie re sytuację z chlebem i ona się spytała, tylko on był bardzo zajęty rozmowa, po drugiej stronie stołu od tej kromki i nagle dopadł ten chleb jak jakiś, szakal czy coś Widziałam też sporo scenek z nim i Justyną, masakrycznyjest. Podczas tej ich randki w Secret roomie co i rusz focha strzelał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie szkoda, że w dzień szczerości nie wplątali tej chlebowej afery, bo dość dobrze pokazuje ona u wielu uczestników brak obiektywizmu w ocenie sytuacji.
Akurat trafiłam na streamie na wieczorowe spięcie Kasi i Pawła, nie widziałam akcji z kromką i trudno mi było dojść do tego kto ma rację. Bartek próbował ją nakreślić innym, potwierdzając poniekąd wersję Kasi, ale szybko Radek się wtrącił, przerwał mu i potwierdził wersję Pawła. Wchodzę później w link z sytuacją i co? Jednak Bartek miał rację .
I śmieszne jest to w kontekście odejścia Justyny i Pawła, że zaledwie dzień wcześniej oboje pojechali po Kasi, najbardziej im przychylnej osobie. W towarzystwie Radka i Igora zrobili z Kaśki "drama queen", przytakując sobie nawzajem. Justyna bardzo śmiele krytykowała Kasię, widać było, że tego wieczoru dobrze czuje się w towarzystwie Radka i Igora. A następnego dnia dostali od nich obuchem w głowę, nie mając już przy sobie przychylnej Kasi. Dlaczego nie przeciwstawili się mocniej Radkowi i Igorowi, tak jak Kasi dzień wcześniej?

Odnosząc się jeszcze do zapatrzenia Justyny w Pawła. Byłam w niezłym szoku z jaką powagą ona mówi o tym, że Kaśka powinna przeprosić Pawła, z jaką energią wparowała do płaczącej Kasi. Ona naprawdę nie widzi jak bardzo nietaktowny potrafi być jej chłopak? Nie widzi, że te wspaniałe anegdotki z życia Pawła to często miejskie legendy? Te opowieści ilu to ludzi on zainspirował. Czy my mówimy o tym samym człowieku? Mam nadzieję, że Justyna pójdzie na tą psychoterapię, o której mówiła.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:35   #443
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, wlasnie dlatego nie czaje czemu ja to sklonilo do wyjscia. Tym bardziej, ze mogla byc pewna, ze jak pojdzie do BB to wszystkie takie rzeczy sie rozniosa i wszedzie to bedzie.



Ja tez cieszylam sie na jego wejscie. Mimo ze nie przepadalam za nim znajac go z yt, to wydawal sie byc inteligentnym facetem, kims wlasnie przeciwnym do tego co wyszlo.

Wczorajsza akcja z zartem... Bez komentarza. Zeby laska musiala za nim chodzic i go przepraszac, bo on pol dnia na nia obrazony jak male dziecko. Jeszcze jakies chore teksty do niej walil 'mam za Toba caly czas chodzic?', 'przy mnie sie pilnujesz?' XD Bo facet pod 40 nie zrozumial zartu i nie sluchal jej tlumaczen. Sama Justyna wydawala sie zdziwiona, moze po prostu po wejsciu tutaj mu odwalilo.

Ale akcja z Kaska to samo. Laska sie poplakala, a ten dalej na nia najezdzal, robiac afere na caly dom o kawalek chleba, wciagajac w to Radka jako jakiegos kurde mediatora, krzyczac na nia jak ona placze. Potem Madzia i Iza probuja ja uspokoic, a znowu Justyna wbija i jeszcze naciska, mimo ze dziewczyny mowia, aby wyszla i ostentacyjnie sie na nia obraza Dobrze, ze wyszli, bo nie chce takich ludzi ogladac

On ma 34 lata , to chyba jeszcze nie pod 40 , raptem 2 czy 3 lata starszy od Angeli i Madzi. Po prostu ma taki sposób bycia ''tatusiowaty''. A Justyna przy nim zachowuje się jak nastolatka- zupełnie inaczej wyobrażałam sobie ją w tej relacji. Co do afery z Kasią- nie osądzam, bo wiem,że nie raz inni uczestnicy skarżyli się,że im podjada jedzenie , które sobie przygotowali lub wymusza częstowanie. Myślę,że po tylu incydentach na tym tle mogłaby zacząć panować nad tą kwestią, zwłaszcza,że jedzenie mają wyliczone.
Ja żałuję odejścia Justyny. Wolałam ją niż ten ''pato gang''.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:50   #444
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Siedzieli na dworze, Justyna, Igor i kilka innych osob. Igor byl bez koszulki (jak zwykle), wiec Justyna zaproponowala, ze okryje go bluza. Po chwili zbliza sie Pawel, Justyna to widzi i mowi takim udawanym tonem 'oho, Pawel idzie, koniec tego' czy cos takiego. Oczywiscie Pawel przychodzi i od razu jest zly, potem gadaja, ona mu mowi, ze to byl zart, on, ze jemu przeszkadza to, ze na glos powiedziala, ze on idzie. I ze czy ona ma za nia chodzic caly czas, czy ona przy nim sie pilnuje itd. I pol dnia chodzil wkurzony, ona za nim latala i tlumaczyla, ze to zart, ze gdzie Igor do niego, ze juz nigdy nie zazartuje z tego i taka pokorna i wtf w ogole.

To juz 3 taka krzywa akcja Pawla w tym tygodniu
Przyznam, że tego nie śledze tylko czasem coś zerknę, przeczytam ale z tego co przeczytałam (tak mniej więcej) to Paweł mi się nie podoba
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:54   #445
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Radek gadał z Pawłem i nie słyszał dobrze, że Kasia się spytała, csy można ten kromke, coś w ten deseń. Nie wzięła bez pytania. A Paweł naprawdę stał daleko i na miejscu Kasi bym się nie domyslila, że to on sobie ukroil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:59   #446
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Radek gadał z Pawłem i nie słyszał dobrze, że Kasia się spytała, csy można ten kromke, coś w ten deseń. Nie wzięła bez pytania. A Paweł naprawdę stał daleko i na miejscu Kasi bym się nie domyslila, że to on sobie ukroil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A rzeczywiście zapytała?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:01   #447
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Tak, słyszałam. Tylko Paweł wtedy głośno gadał o prędkości światła, więc mógł nie usłyszeć, zważywszy jeszxze na jego megalomanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:11   #448
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Czytałam, że Justyna psychicznie źle zniosła jego wejście do programu, że się załamała
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:20   #449
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A rzeczywiście zapytała?
Tutaj jest ta sytuacja: https://streamable.com/lvm33
A drama w sumie wynikła z tego, że Paweł wrócił do tej sytuacji po dwóch dniach, podczas rozmowy, w której w dość nietaktowny sposób, w swoim filozoficzno-coacherskim stylu zwracał uwagę Kasi co i kiedy je, w odniesieniu do jej wagi. Walił jakimiś tekstami, że on też był kiedyś gruby, "jesteś tym co jesz" itp. Mówił, że jego w sumie nie obchodzi co ona je i nie zwraca na to uwagi, po czym zwrócił jej uwagę, że słodzi herbatę, a mogłaby nie słodzić . Kaśka oczywiście o żadne rady się nie prosiła. No po prostu gość bez taktu.

Oczywiście zdaniem Pawła, to Kasia zaczęła temat kromki .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:34   #450
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jezu jak Justyna mówi o tej misji pomagania to mam przed oczami tego Daniela , który był na poczatku 😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.