wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 22:39   #661
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Miałam od nich tylko dwa balsamy. Poza pięknym zapachem nie widziałam różnicy między innymi kosmetykami tego typu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 19:37   #662
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Wro Pokaż wiadomość
Ja jestem wielką fanka limitowanych edycji żeli Balea. Taka szkoda, że nie mamy ich w Polsce, dlatego gdy jeżdżę do Niemiec zawsze przywożę cały zapas. Ostatnio skończyłam taki o zapachu Mango.
Wyczaiłam w Rossmanie też taką fajną nową serię Tahiti (wąchałam! piękny ) oraz Kuba (jeszcze nie wąchałam ;p), więc na niego się czaję.
Fajne też są żele AA dla wrażliwej i suchej skóry.
A kiedy mam ochotę na trochę więcej luksusu, za wcale nie aż tak że pieniądze to zawsze czeka na mnie na wannie któryś z żeli z drobinkami od Organique. Fajnie masuje i myje równocześnie. Mój ulubiony to ten ujędrniający. Jakichś spektakularnych efektów ujędrnienia nie zauważyłam, ale przyjemny w użyciu jest bardzo !
To polecam w takim razie też tę piankę mango z Organique, nie wiem, czy już próbowałaś, ale naprawdę jest taka mięciutka i delikatna. Co prawda nie masuje i nie robi peelingu, ale jest to coś innego niż tradycyjne żele i peelingi do tego bardzo odpręża, także warto wypróbować Moja siostra specjalnie z Austrii po nią przyjeżdża
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 20:41   #663
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Miałam od nich tylko dwa balsamy. Poza pięknym zapachem nie widziałam różnicy między innymi kosmetykami tego typu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Balsamy zapachowe jakoś mnie nie interesują. Mam swój ulubiony, chyba jeden z tańszych na rynku, więc jedna pokusa mniej.

Pojawiło się parę pozytywnych k0mentarzy na temat myjadeł z Organique. Przyjrzę się ofercie, może coś mnie zainteresuje i jak będę miała przypływ małego szaleństwa to może kupię.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 09:10   #664
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Używam teraz pianek Dove. Nie zapowiadają się zbyt wydajnie, ale są przyjemne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 19:25   #665
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Dziś kolejne zużycie - Isana o zapachu marakui i kokosa. Zapach na tyle fajny, że może ponownie bym kupiła, co jest naprawdę rzadkie jeśli chodzi o tę firmę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 21:14   #666
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Mam podobne wrażenia jak dziewczyny.Mnie nie wysuszają,sa baardzo wydajne choc pojemnosc ok.300 ml.Pachną w większości (dla mnie przynajmniej slodko)-jeszcze zalezy jaki dodatek mają np.jeżyny,klementynka czy cos innego to da się wyczuć aromat,nieco sztuczny,ale to jak w większości żeli.
Ja j ekupuje id koleżanki z pracy,której znajoma czasem przesyla z Hameryki😉 (25zl..za żel,przywozi tez balsamy,mleczka,mgielki Victoria secret...itp.
Ogólnie uważam ze cena do jakosci jest mocno zawyżona,albo po prostu my za mało zarabiamy😁
Dalej szukam czegos orzeźwiającego,lekkiego,n ie mega slodkiego-wszelkie pierniki,kawy,pomarańcze, wanilie,kremy cytrynowe...odpadaja...
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 19:45   #667
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Aktualnie mam 3 żele w użyciu:
- Balea, granat i brzoskwinia - okropny, śmierdzący, umyłam się nim dwa razy, a teraz zużywa go TŻ, bo jemu to wszystko jedno
- Yves Rocher, skoncentrowany żel waniliowy - kupiłam, bo ciekawiła mnie ta super wydajna formuła i... okazał się genialny Pachnie pięknie, ma cudowną konsystencję i oczywiście jest super wydajny
- Nivea, pianka rabarbar i malina - ktoś pytał czy nadaje się jako produkt wielofunkcyjny do mycia i golenia - potwierdzam Do tego zapachu już nie wrócę, bo na dłuższą metę robi się męczący, ale inne na pewno wypróbuję.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 18:14   #668
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja ostatnio przy zakupach wyprzedażowych wstąpiłam do Organique i kupiłam piankę myjącą o zapachu mleka i się zakochałaaaam! <3
Jest mega delikatna, jak na ręce jej trochę rozpuścimy to na prawdę wygląda jak mleko, pięknie pachnie na skórze taką świeżością i czystością. Aż jestem ciekawa jak inne zapachy
Poza tym zawsze moimi faworytami będą żele z Dove np. z jedwabiem, a ostatnio ich olejek pod prysznic - daje efekt głębokiego nawilżenia, miałam też kiedyś taki olejek z Nivea też się super sprawdzał
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 08:19   #669
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przy zakupach wyprzedażowych wstąpiłam do Organique i kupiłam piankę myjącą o zapachu mleka i się zakochałaaaam! <3
Jest mega delikatna, jak na ręce jej trochę rozpuścimy to na prawdę wygląda jak mleko, pięknie pachnie na skórze taką świeżością i czystością. Aż jestem ciekawa jak inne zapachy
Poza tym zawsze moimi faworytami będą żele z Dove np. z jedwabiem, a ostatnio ich olejek pod prysznic - daje efekt głębokiego nawilżenia, miałam też kiedyś taki olejek z Nivea też się super sprawdzał
Wczoraj kupiłam olejek z Dove, bo akurat był w promocji. Pierwsze testy za mną - jest super Pewnie nie każdemu podpasuje zapach, ale mi akurat się podoba. Bardzo przyjemnie się rozprowadza i jest dość wydajny jak na tego typu produkt.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 09:12   #670
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Masz rację, olejki Dove i Nivea to te typy produktów których zapach nie każdemu może przypasować, myślę, że nie jedna wizażanka nazwałaby je "babcinymi" dla mnie są kobiece, takie wieczorowe i później stapiają się z ciężkim perfumem no i nie tłuszczą ubrań, także bez obaw można stosować i pod pidżamę i strój wieczorowy Bezpiecznym typem jest to mleko Organique o którym pisałam wyżej, myślę, że jest na tyle neutralne, że każdemu przypadnie do gustu jeszcze tylko muszę do niego dopasować balsam
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 19:39   #671
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Aktualnie mam 3 żele w użyciu:
- Balea, granat i brzoskwinia - okropny, śmierdzący, umyłam się nim dwa razy, a teraz zużywa go TŻ, bo jemu to wszystko jedno
- Yves Rocher, skoncentrowany żel waniliowy - kupiłam, bo ciekawiła mnie ta super wydajna formuła i... okazał się genialny Pachnie pięknie, ma cudowną konsystencję i oczywiście jest super wydajny
- Nivea, pianka rabarbar i malina - ktoś pytał czy nadaje się jako produkt wielofunkcyjny do mycia i golenia - potwierdzam Do tego zapachu już nie wrócę, bo na dłuższą metę robi się męczący, ale inne na pewno wypróbuję.
Ja mam teraz skoncentrowany żel z YR mango+kolendra i zgadzam się gęsta konsystencja, wydajny, zapach nawet się utrzymuje chwilę po prysznicu
Wersja oliwkowa już czeka w szufladzie
Cytat:
Napisane przez sophisticated_90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przy zakupach wyprzedażowych wstąpiłam do Organique i kupiłam piankę myjącą o zapachu mleka i się zakochałaaaam! <3
Jest mega delikatna, jak na ręce jej trochę rozpuścimy to na prawdę wygląda jak mleko, pięknie pachnie na skórze taką świeżością i czystością. Aż jestem ciekawa jak inne zapachy
Poza tym zawsze moimi faworytami będą żele z Dove np. z jedwabiem, a ostatnio ich olejek pod prysznic - daje efekt głębokiego nawilżenia, miałam też kiedyś taki olejek z Nivea też się super sprawdzał
Uwielbiam pianki i żele Organique
Mleczna ma bardzo łagodny zapach ale Afryki nie lubię.. Następnym razem wybiorę grecką
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 19:41   #672
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
- Nivea, pianka rabarbar i malina - ktoś pytał czy nadaje się jako produkt wielofunkcyjny do mycia i golenia - potwierdzam Do tego zapachu już nie wrócę, bo na dłuższą metę robi się męczący, ale inne na pewno wypróbuję.
Przez piankę masz na myśli ten mus, który jakiś czas temu był bardzo reklamowany, prawda?

Ja się dałam skusić reklamie i kupiłam na wypróbowanie, ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Mam wrażenie, że nie ma ani żadnych właściwości myjących ani nawilżajacych. Na pewno nie kupię po raz kolejny. Miałam wariant jasnoniebieski z jedawbiem.

Nie ma to jak Dove<3
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:54   #673
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

[QUOTE=wiolkaa_91;75495821]Przez piankę masz na myśli ten mus, który jakiś czas temu był bardzo reklamowany, prawda?

Ja się dałam skusić reklamie i kupiłam na wypróbowanie, ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Mam wrażenie, że nie ma ani żadnych właściwości myjących ani nawilżajacych. Na pewno nie kupię po raz kolejny. Miałam wariant jasnoniebieski z jedawbiem.

Nie ma to jak Dove<3[QUOTE]

Miałam raz klasyczną wersję nawilżającą o pojemności 750 ml. Skubany był tak wydajny, że chyba rok go katowałam
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 16:29   #674
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez wiolkaa_91 Pokaż wiadomość
Przez piankę masz na myśli ten mus, który jakiś czas temu był bardzo reklamowany, prawda?

Ja się dałam skusić reklamie i kupiłam na wypróbowanie, ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Mam wrażenie, że nie ma ani żadnych właściwości myjących ani nawilżajacych. Na pewno nie kupię po raz kolejny. Miałam wariant jasnoniebieski z jedawbiem.

Nie ma to jak Dove<3
Tak, mam na myśli mus Rzeczywiście, nawilżenia na pewno ten produkt nie dostarcza. Od tego mam balsamy i masła do ciała. Jeśli chodzi o właściwości myjące, to stosuję go bardzo obficie i czuję się umyta. Ale z Dove nie wygra
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:40   #675
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Niedawno pisałam, że nie kupię produktu myjącego do ciała o zapachu typowo letnim, bo mam już ich wystarczająco dużo na ten sezon. Cóż, niekiedy moje postanowienia idą spać Dziś w Hebe kupiłam płyn pod prysznic Kneipp "Radość życia" o zapachu cytryny, która jest fajna. Mam nadzieję, że będzie przyjemnie ciepło przynajmniej do połowy października.
Kupiłam jeszcze żel Lirene o zapachu makadamia i monoi, ale pocieszam się, że to chłodniejsze dni
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 22:24   #676
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Na dobry początek miesiąca zużyłam żel Palmolive So Dynamic o poj. 500ml. Świetny zapach na obecne upały.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 00:41   #677
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

A ja w ciągu miesiąca zużyłam całe opakowanie pianki z xxx - mlecznej, a, że mam pełno mydeł takich wiecie, jak to się dostaje na prezent, ładnie zapakowanych, to stwierdziłam, że muszę je zużyć, więc na chwilę odkładam żele na bok mam też z jakiegoś beutyboxa kostkę myjącą Dove, użyłam już 2 razy - bardzo podoba mi się zapach takiej czystości, póki co fajne wrażenia, skóra jest gładka, ale nie wiem jak na dłuższą metę, macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
boję się trochę, że może wysuszyć...

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-07 o 10:30 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 12:09   #678
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Niedawno pisałam, że nie kupię produktu myjącego do ciała o zapachu typowo letnim, bo mam już ich wystarczająco dużo na ten sezon. Cóż, niekiedy moje postanowienia idą spać Dziś w Hebe kupiłam płyn pod prysznic Kneipp "Radość życia" o zapachu cytryny, która jest fajna. Mam nadzieję, że będzie przyjemnie ciepło przynajmniej do połowy października.
Kupiłam jeszcze żel Lirene o zapachu makadamia i monoi, ale pocieszam się, że to chłodniejsze dni
Też mam sporo żeli i innych produktów pod prysznic typowo letnich ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym jeszcze jednego nie kupiła Leci do mnie orzeźwiający żel Organic Shop "miętowy deszcz" Kupiłam też zupełnie z ciekawości nowość marki Yope żel pod prysznic rozmaryn i kadzidłowiec. Tu pojemność aż 400 ml. Rzadko takie kupuję.



Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja mam teraz pod prysznicem żel Tołpy, ale nie dość że mi zapach nie pasuje to jeszcze nic się nie pieni. Dobrze, że przynajmniej mało wydajny, to raz dwa się skończy
A który konkretnie używałaś?
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 13:48   #679
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
A który konkretnie używałaś?
Odżywczy, z miodem i czarną porzeczką.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 14:53   #680
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też mam sporo żeli i innych produktów pod prysznic typowo letnich ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym jeszcze jednego nie kupiła Leci do mnie orzeźwiający żel Organic Shop "miętowy deszcz" Kupiłam też zupełnie z ciekawości nowość marki Yope żel pod prysznic rozmaryn i kadzidłowiec. Tu pojemność aż 400 ml. Rzadko takie kupuję.[COLOR="Silver"]
Z Organic Shop mam 2 peelingi do ciała, które ładnie pachną i całkiem nieźle zdzierają. Żeli jeszcze nie spotkałam, więc podziel się opinią o zapachu. Połączenie rozmarynu i kadzidłowca brzmi interesująco.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 08:44   #681
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też mam sporo żeli i innych produktów pod prysznic typowo letnich ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym jeszcze jednego nie kupiła Leci do mnie orzeźwiający żel Organic Shop "miętowy deszcz" Kupiłam też zupełnie z ciekawości nowość marki Yope żel pod prysznic rozmaryn i kadzidłowiec. Tu pojemność aż 400 ml. Rzadko takie kupuję.





A który konkretnie używałaś?
Mam ten miętowy żel, ale jak dla mnie jest za mało miętowy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:26   #682
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam ten miętowy żel, ale jak dla mnie jest za mało miętowy.
Ja używałam ten z jagodami acai i kawą - zapach koszmarny
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 16:25   #683
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

U mnie w domu ostatnio na topie:
xxx
Używam na zmianę miodu lawendowego z mleczkiem waniliowym. Lubię je przede wszystkim za zapachy, bo jestem trochę zapachowym maniakiem. Wcześniej miałam tez z tej serii truskawkę (średnio mi podpasowała) i białą brzoskwinię (fajna).

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-08 o 18:36 Powód: link
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 20:35   #684
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam ten miętowy żel, ale jak dla mnie jest za mało miętowy.
Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Ja używałam ten z jagodami acai i kawą - zapach koszmarny
Nie używałam jeszcze tego miętowego. Właśnie pod prysznicem mam z Organic Shop olejek pod prysznic „Cytrusowa świeżość"(pomarańcza i grejpfrut) Olejek sam w sobie ok ale zapach trochę za mało wyrazisty.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 06:46   #685
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Jeśli chodzi o żele to skupiam się raczej na zapachu bo jak dla mnie one i tak maja tylko myć.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 06:37   #686
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

hej,
rozpoczęłam żel pod prysznic różany- Biedronka Oceania-edycja limitowana- zapach super- realistyczny
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 08:38   #687
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Wczoraj kupiłam w Hebe czarne mydło Agafii. Od jakiegoś czasu byłam go ciekawa.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:44   #688
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja zużyłam ostatnio palmolive orchidea duży,skonczylam tez wyjazdowy biedronkowy białe kwiaty i jagody acai.Teraz na wykończeniu żel z YR morela rozmaryn 😍😍 jestem zachwycona zapachem.nie spodziewałam sie tak ładnego,delikatnie słodkiego owocowego ..kąpiel to czysta przyjemność 🛀 dla zmysłów (zapasy zrobiłam.mam jeszcze 2.nie żałuję zakupu.😁
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 16:53   #689
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam w Hebe czarne mydło Agafii. Od jakiegoś czasu byłam go ciekawa.
Którą masz wersję? Ja mam ziołowe i jest świetne
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 21:25   #690
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Którą masz wersję? Ja mam ziołowe i jest świetne
Mam te z 37 ziołami. Jakie są? Bo nie patrzyłam w Hebe jakie mają, bo myślałam, że wszystkie takie same.
Z użyciem poczekam trochę, bo obecnie w użyciu mam 4 żele i chcę zużyć przynajmniej 2-3 aby wziąć coś z zapasów.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-24 00:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.