Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-01, 18:06   #4501
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

A może zwyczajnie sobie ten klucz doróbcie? Wyrobienie dodatkowego klucza to ok. 10 zł, więc każda para by miała swój, jak podzielicie się kasa na pół to wyjdzie żaden koszt.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 18:09   #4502
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
A może zwyczajnie sobie ten klucz doróbcie? Wyrobienie dodatkowego klucza to ok. 10 zł, więc każda para by miała swój, jak podzielicie się kasa na pół to wyjdzie żaden koszt.
dorobić sobie klucz do domku wypoczynkowego? to propozycja na poważnie czy nie załapałam żartu?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 18:43   #4503
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Może odinstaluj i od nowa zainstaluj aplikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam tak, ale nie pomogło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 18:52   #4504
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
A może zwyczajnie sobie ten klucz doróbcie? Wyrobienie dodatkowego klucza to ok. 10 zł, więc każda para by miała swój, jak podzielicie się kasa na pół to wyjdzie żaden koszt.
Nie wolno dorabiać klucza do takich miejsc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:20   #4505
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Szukam koszyka na bidon do roweru. Polecacie coś do 50 zł (cena za sam koszyk bez bidonu)?
Oglądałam w Decathlonie, ale nawet te ich bidony ciężko tam wchodziły i wychodziły, a nie chce się szarpać.


Fajnie by było jakby do koszyka pasowała butelka 0,5-0,7l i jakiś bidon.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:21   #4506
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
A może zwyczajnie sobie ten klucz doróbcie? Wyrobienie dodatkowego klucza to ok. 10 zł, więc każda para by miała swój, jak podzielicie się kasa na pół to wyjdzie żaden koszt.
Daj klucz do swojej chaty randomowym ludziom, niech sobie dorobią🤦

Naprawdę nie widzisz w tym nic złego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:28   #4507
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Przecież jak wyjadą to już nigdy z niego nie skorzystają. Nie będą przecież potem tam wracać i się włamywać. Przy wyjeździe mogą równie dobrze go oddać właścicielce by miała zapasowe albo go zutylizować, bo już nie będzie potrzebny.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 19:32   #4508
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Przecież jak wyjadą to już nigdy z niego nie skorzystają. Nie będą przecież potem tam wracać i się włamywać. Przy wyjeździe mogą równie dobrze go oddać właścicielce by miała zapasowe albo go zutylizować, bo już nie będzie potrzebny.
dziękuję za pomysł, ale z tego na pewno nie skorzystam. jest to wg mnie nieuczciwe. jakby właściciel chciał mieć kilka kompletów kluczy to by je miał. prawdę mówiąc mam nadzieję, że ludzie jednak tak nie robią i nie dorabiają sobie kluczy do takich miejsc.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:40   #4509
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Szukam koszyka na bidon do roweru. Polecacie coś do 50 zł (cena za sam koszyk bez bidonu)?
Oglądałam w Decathlonie, ale nawet te ich bidony ciężko tam wchodziły i wychodziły, a nie chce się szarpać.


Fajnie by było jakby do koszyka pasowała butelka 0,5-0,7l i jakiś bidon.
Które konkretnie oglądałaś?
Ogólnie ten plastik "rozpracuje się" z czasem i będzie dużo łatwiej korzystać Ja w szosie mam elite cannibal i na lajcie, w czasie jazdy, wyjmuję z niego bidon, a potem wkładam. W starym góralu miałam elite custom- taka sama historia. W obecnym góralu mam specialized z ładowaniem bocznym (bo rozmiar ramy i umiejscowienie śrub na koszyk sprawiają, że klasycznego koszyka tam nie załaduję) - no i on faktycznie "ciężko" chodzi.

Edit.
Koszyk też nie może być zbyt luźny, żeby bidon nie wypadł na wybojach

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2021-08-01 o 19:42
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:43   #4510
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Pani_Mada, a ewentualne dogadanie się z właścicielem nie wchodzi w grę? Trochę nie chcę mi się wierzyć że mają jeden jedyny klucz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:48   #4511
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Które konkretnie oglądałaś?
Ogólnie ten plastik "rozpracuje się" z czasem i będzie dużo łatwiej korzystać Ja w szosie mam elite cannibal i na lajcie, w czasie jazdy, wyjmuję z niego bidon, a potem wkładam. W starym góralu miałam elite custom- taka sama historia. W obecnym góralu mam specialized z ładowaniem bocznym (bo rozmiar ramy i umiejscowienie śrub na koszyk sprawiają, że klasycznego koszyka tam nie załaduję) - no i on faktycznie "ciężko" chodzi.

Edit.
Koszyk też nie może być zbyt luźny, żeby bidon nie wypadł na wybojach
Oglądałam Triban, bo potem były jakieś drogie. Chyba nie było tych Elite. teraz widzę na stronie, ze jest elite custom. Chyba pojade jeszcze raz do decathlonu, bo niby na tsornie pokazuje, ze u mnie jest.
Jaki bidon do niego masz, też z decathlona?
Ja jak włożyłam ich bidon, to nie potrafiłam go wyjąć, boże dlatego, ze nie przypięty... Wiem, ze koszyk powinien trzymać, ale ja na lajtowe jazdy chce, że nawet myślę, zeby am butelkę tylko wkładac, która nie musi być silnie trzymana.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 19:49   #4512
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88836894]Ostródy nie polecę. Małe jezioro, w środku miasta, nie wykapiesz się jeśli o to chodzi. To raczej takie jezioro do popatrzenia i pochodzenia w kółko. Obok jakieś stoiska z lodami, budki, knajpy.
Prędzej Olsztyn. Dużo jezior, plaża miejska fajna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ok popatrzę za Olsztynem. Najlepiej by nam było jechać Flixbusem. Sprawdzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:52   #4513
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Pani_Mada, a ewentualne dogadanie się z właścicielem nie wchodzi w grę? Trochę nie chcę mi się wierzyć że mają jeden jedyny klucz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to już nic na to nie poradzę, że nie chce Ci się w to wierzyć

pytałam czy przychodzi wam do głowy jakaś aplikacja. naprawdę szukam tego o co zapytałam
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:55   #4514
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to już nic na to nie poradzę, że nie chce Ci się w to wierzyć

pytałam czy przychodzi wam do głowy jakaś aplikacja. naprawdę szukam tego o co zapytałam
Spokojnie, po co te uszczypliwości... Teraz o tym pomyślałam, nie wracałam do pierwotnego posta, więc umknęło mi że to ma być aplikacja. A wierzyć mi się trochę nie chcę choćby dlatego, że ot, turysta gubi jeden jedyny klucz i co wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:55   #4515
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Spotkałam się z sytuacją, że w hotelu udostępniali 1 klucz do pokoju i nie było szans żeby dali drugi - nie bo nie. A w hotelu z pewnością mają więcej niż jeden klucz do pokoju.

Więc jeśli w tym ośrodku mają zasadę, że udostępniają 1 klucz, to się jej trzymają.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 19:57   #4516
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oglądałam Triban, bo potem były jakieś drogie. Chyba nie było tych Elite. teraz widzę na stronie, ze jest elite custom. Chyba pojade jeszcze raz do decathlonu, bo niby na tsornie pokazuje, ze u mnie jest.
Jaki bidon do niego masz, też z decathlona?
Ja jak włożyłam ich bidon, to nie potrafiłam go wyjąć, boże dlatego, ze nie przypięty... Wiem, ze koszyk powinien trzymać, ale ja na lajtowe jazdy chce, że nawet myślę, zeby am butelkę tylko wkładac, która nie musi być silnie trzymana.
Decathlon ma właśnie jakiś model z bocznym ładowaniem, nie wiem, czy tribana czy inny. Ja generalnie takich nie lubię Wolę klasyczne.
Osobiście mam bidony elite (ale śmierdzą plastikiem) i specialized (nie śmierdzą, są drogie, ale najstarszy mój ma chyba ze 4 lata; wygląda strasznie, ale swoją rolę spełnia). Koleżanka miała te optonia / aptonia (?) z decathlonu i mówiła, że nie śmierdzą plastikiem Ooo, i ona używała chyba też koszyków triban, tych takich, co w kształcie podobne są do elite.
Więc sama rozważam ich zakup i Twoje pytanie przypomniało mi o tym zamiarze Generalnie bidony, jeśli chodzi o średnicę, są uniwersalne (pomijam te triathlonowe czy do jazdy na czas, które są np. trójkątne), mają też na tej samej wysokości "talię" (koszyczek ma taki jakby ząbek czy występ, który w tę "talię" wchodzi i dzięki temu lepiej trzyma).
Te elite, o których wspomniałam, mają takie jkaby gumowane spoiny, dzięki czemu przy wkładaniu czy wyjmowaniu bidonu koszyczek się odrobinę powiększa, a jak już bidon siedzi na swoim miejscu, to guma się kurczy.


Aha, no i testy "na sucho" są bez sensu Jak przykręcisz koszyk do ramy i będzie się na niej elegancko trzymał, to zupełnie inne odczucia Wiesz, siła razy ramię czy jakoś tak to szło na fizyce.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:00   #4517
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Spokojnie, po co te uszczypliwości... Teraz o tym pomyślałam, nie wracałam do pierwotnego posta, więc umknęło mi że to ma być aplikacja. A wierzyć mi się trochę nie chcę choćby dlatego, że ot, turysta gubi jeden jedyny klucz i co wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok to może uściślę... gdyby właściciel chciał mieć więcej kluczy, które udostępnia gościom, to by miał to że mają klucze zapasowe (np dla sprzątaczek) to jest oczywiste.

to nie są uszczypliwości. poprosiłam o polecenie aplikacji, nie o to czy dorobić klucze, czy porozmawiać z właścicielem, albo czy ktoś w to wierzy, że właściciel udostępnia jeden zestaw kluczy.
skoro wiem, że dostanę jeden komplet kluczy to chyba logiczne, że zdążyłam się już skontaktować z właścicielem i porozmawiać z nim na ten temat.

jeśli już coś było uszczypliwością, to Twój tekst o tym, że coś Ci się nie chce wierzyć. w czym to mi pomaga, że w coś nie wierzysz?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-08-01 o 20:01
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:03   #4518
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Beatiska patrz na zdjęcie. To, co zaznaczyłam kółeczkiem, to taki plastikowy cosik, który właśnie do reszty przymocowany jest za pomocą tego gumowanego spoiwa.

I aż zajrzałam na stronę deca, koleżanka miała tribana 500, a biorąc pod uwagę, że rocznie robiła po kilka tys. km na rowerze, to musiał działać
https://www.decathlon.pl/p/uchwyt-ro...0/_/R-p-152977
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszyk.jpg (44,8 KB, 100 załadowań)
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:04   #4519
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Decathlon ma właśnie jakiś model z bocznym ładowaniem, nie wiem, czy tribana czy inny. Ja generalnie takich nie lubię Wolę klasyczne.

Osobiście mam bidony elite (ale śmierdzą plastikiem) i specialized (nie śmierdzą, są drogie, ale najstarszy mój ma chyba ze 4 lata; wygląda strasznie, ale swoją rolę spełnia). Koleżanka miała te optonia / aptonia (?) z decathlonu i mówiła, że nie śmierdzą plastikiem Ooo, i ona używała chyba też koszyków triban, tych takich, co w kształcie podobne są do elite.

Więc sama rozważam ich zakup i Twoje pytanie przypomniało mi o tym zamiarze Generalnie bidony, jeśli chodzi o średnicę, są uniwersalne (pomijam te triathlonowe czy do jazdy na czas, które są np. trójkątne), mają też na tej samej wysokości "talię" (koszyczek ma taki jakby ząbek czy występ, który w tę "talię" wchodzi i dzięki temu lepiej trzyma).

Te elite, o których wspomniałam, mają takie jkaby gumowane spoiny, dzięki czemu przy wkładaniu czy wyjmowaniu bidonu koszyczek się odrobinę powiększa, a jak już bidon siedzi na swoim miejscu, to guma się kurczy.





Aha, no i testy "na sucho" są bez sensu Jak przykręcisz koszyk do ramy i będzie się na niej elegancko trzymał, to zupełnie inne odczucia Wiesz, siła razy ramię czy jakoś tak to szło na fizyce.
Super, bardzo Ci dziękuję, bo właśnie o bidonach nie wiem nic, a nie chce mi się wgłębiać w temat, bo nie potrzebuje na nie wiadomo jakie wyprawy. Jeśli mialabym kupić bidon, to chciałabym BPA free, a te Decathlonu chyba takie nie są. Te tańsze, z aptonia znowu mają zle opinie, że przeciekają. Podobno kiedyś Decathlon miał lepsze (tak wynika z opinii).
Dobrze mi to wytłumaczyłaś, nie wiedziałem, że te bidony są w miarę uniwersalne. Chyba się zdecyduje na Decathlon, może jak przyczepie, to jednak będzie to dużo łatwiejsze. Nje liczę na wyrobienie się szybko, bo tam dużo tego nie będę używać.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 20:05   #4520
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ok to może uściślę... gdyby właściciel chciał mieć więcej kluczy, które udostępnia gościom, to by miał to że mają klucze zapasowe (np dla sprzątaczek) to jest oczywiste.

to nie są uszczypliwości. poprosiłam o polecenie aplikacji, nie o to czy dorobić klucze, czy porozmawiać z właścicielem, albo czy ktoś w to wierzy, że właściciel udostępnia jeden zestaw kluczy.
skoro wiem, że dostanę jeden komplet kluczy to chyba logiczne, że zdążyłam się już skontaktować z właścicielem i porozmawiać z nim na ten temat.

jeśli już coś było uszczypliwością, to Twój tekst o tym, że coś Ci się nie chce wierzyć. w czym to mi pomaga, że w coś nie wierzysz?
Dobra. Po prostu byłam w takiej sytuacji i udało mi się dogadać, dlatego przyszło mi to do głowy. Pominęłam słowo "aplikacja". Tyle, koniec. Zwyczajnie pomiń mój post.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:06   #4521
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Beatiska patrz na zdjęcie. To, co zaznaczyłam kółeczkiem, to taki plastikowy cosik, który właśnie do reszty przymocowany jest za pomocą tego gumowanego spoiwa.



I aż zajrzałam na stronę deca, koleżanka miała tribana 500, a biorąc pod uwagę, że rocznie robiła po kilka tys. km na rowerze, to musiał działać

https://www.decathlon.pl/p/uchwyt-ro...0/_/R-p-152977
Jeszcze raz dziękuję, jadę jutro znowu do Decathlonu. Przekonałaś mnie

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:06   #4522
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oglądałam Triban, bo potem były jakieś drogie. Chyba nie było tych Elite. teraz widzę na stronie, ze jest elite custom. Chyba pojade jeszcze raz do decathlonu, bo niby na tsornie pokazuje, ze u mnie jest.
Jaki bidon do niego masz, też z decathlona?
Ja jak włożyłam ich bidon, to nie potrafiłam go wyjąć, boże dlatego, ze nie przypięty... Wiem, ze koszyk powinien trzymać, ale ja na lajtowe jazdy chce, że nawet myślę, zeby am butelkę tylko wkładac, która nie musi być silnie trzymana.
https://www.kellysbike.com/pl/koszyk...-orange-p42724

Ja mam taki. Ogólnie co rower, to inwestuje w taki sam, bo można łatwo docisnąć albo rozszerzyć do wymiaru butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:09   #4523
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
https://www.kellysbike.com/pl/koszyk...-orange-p42724

Ja mam taki. Ogólnie co rower, to inwestuje w taki sam, bo można łatwo docisnąć albo rozszerzyć do wymiaru butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie, komplikujesz mi sprawę bo już postanowiłam o Decathlon. A teraz znowu zagadka
Dzięki, przyjrzę się też jemu. Może będą jeszcze dodatkowe opinie.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:09   #4524
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Super, bardzo Ci dziękuję, bo właśnie o bidonach nie wiem nic, a nie chce mi się wgłębiać w temat, bo nie potrzebuje na nie wiadomo jakie wyprawy. Jeśli mialabym kupić bidon, to chciałabym BPA free, a te Decathlonu chyba takie nie są. Te tańsze, z aptonia znowu mają zle opinie, że przeciekają. Podobno kiedyś Decathlon miał lepsze (tak wynika z opinii).
Dobrze mi to wytłumaczyłaś, nie wiedziałem, że te bidony są w miarę uniwersalne. Chyba się zdecyduje na Decathlon, może jak przyczepie, to jednak będzie to dużo łatwiejsze. Nje liczę na wyrobienie się szybko, bo tam dużo tego nie będę używać.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Co mogę podpowiedzieć co do bidonu- najlepiej zmacać, ja kupuję tylko z miękkiego materiału,żeby można było ścisnąć, bo te z mega twardego plastiku ciężko ścisnąć i nie mogłam się napić.

No i nie myć w zmywarce, mimo, że producent to deklaruje, każdy bidon tak załatwiłam, śmierdział tabletkami do zmywarki i byl do wyrzucenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:10   #4525
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Co mogę podpowiedzieć co do bidonu- najlepiej zmacać, ja kupuję tylko z miękkiego materiału,żeby można było ścisnąć, bo te z mega twardego plastiku ciężko ścisnąć i nie mogłam się napić.

No i nie myć w zmywarce, mimo, że producent to deklaruje, każdy bidon tak załatwiłam, śmierdział tabletkami do zmywarki i byl do wyrzucenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cenna rada, nie zwróciłabym w ogóle na to uwagi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:11   #4526
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No nie, komplikujesz mi sprawę bo już postanowiłam o Decathlon. A teraz znowu zagadka
Dzięki, przyjrzę się też jemu. Może będą jeszcze dodatkowe opinie.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Mi pan w sklepie polecił właśnie rzucając taki argument i faktycznie się sprawdziło. No i cenowo korzystnie wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:18   #4527
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Co mogę podpowiedzieć co do bidonu- najlepiej zmacać, ja kupuję tylko z miękkiego materiału,żeby można było ścisnąć, bo te z mega twardego plastiku ciężko ścisnąć i nie mogłam się napić.

No i nie myć w zmywarce, mimo, że producent to deklaruje, każdy bidon tak załatwiłam, śmierdział tabletkami do zmywarki i byl do wyrzucenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja od siebie dodam, żeby w upały nie wozić w nich słodkich napojów raz zrobiłam sobie wodę z domowym sokiem (taki syrop w zasadzie) i po 2 godzinach był sfermentowany

No i do przezroczystych nie lać izotoników (jeśli ktoś to pije), bo się odbarwiają. Lepiej woda, szczypta soli, sok z wyciśniętej cytryny i odrobina miodu- domowy izotonik, który świetnie nawadnia
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:18   #4528
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziękuję za pomysł, ale z tego na pewno nie skorzystam. jest to wg mnie nieuczciwe. jakby właściciel chciał mieć kilka kompletów kluczy to by je miał. prawdę mówiąc mam nadzieję, że ludzie jednak tak nie robią i nie dorabiają sobie kluczy do takich miejsc.
Tak naprawdę można w tej kwestii liczyć tylko na uczciwość wynajmujących, czyli że albo nie dorabiają - a sporo osób pewnie dorabia niestety, bo jak domek jest np. na 8 osób to jeden klucz jest problemem - albo jak już dorobią to chociaż zabierają je potem do domu i wyrzucają do śmieci daleko od wynajmowanego lokalu.
Co do dostępności klucza to chyba najłatwiej stworzyć grupę np. na WhatsApp i od razu jak ktoś dostanie klucz to będzie o tym informował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:25   #4529
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szukam pomysłu

wybieramy się ze znajomymi na krótki urlop w pewne miejsce. wynajmujemy wspólnie domek. polityka właścicieli jest taka, że udostępniają tylko jeden klucz do domku, co jest dość uciążliwe, bo w planach mamy różne aktywności na terenie tego kompleksu i nie chcemy całych dni spędzać wspólnie.

co potrzebuję? czy przychodzi wam do głowy jakaś aplikacja od odklikiwania kto ma obecnie klucz? tak, żeby się łatwo i szybko dało zaznaczać, że dana osoba ma klucz.
do tej pory ostatnia osoba pisała wszystkim smsa że ma klucz i jest tu i tu, ale to strasznie uciążliwe.

przychodzi wam coś do głowy? ja nie mam pomysłu na sensowne rozwiązanie, a na pewno istnieje coś co by się nadało



edit: messanger odpada
Najproscie znalesc jakąś skrytke koło domku,nie wiem dzewo,krzaki i td i tp. Ostatni zamyka dom i lokuje klucz tam. Innego wyjscia nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 20:27   #4530
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mi pan w sklepie polecił właśnie rzucając taki argument i faktycznie się sprawdziło. No i cenowo korzystnie wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A ja od siebie dodam, żeby w upały nie wozić w nich słodkich napojów raz zrobiłam sobie wodę z domowym sokiem (taki syrop w zasadzie) i po 2 godzinach był sfermentowany

No i do przezroczystych nie lać izotoników (jeśli ktoś to pije), bo się odbarwiają. Lepiej woda, szczypta soli, sok z wyciśniętej cytryny i odrobina miodu- domowy izotonik, który świetnie nawadnia
A właśnie miałam zamiar do bidonu lać również izotonik. To kupię jakiś czarny/ciemny, aby nie było widać.
Mam w sumie jakis biały bidon do biegania i też był w nim izo i zrobił się żółty, nie da się domyć. Myślałam, że to tak ten bidon, a się okazuje, że większość plastików tak może mieć

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.