Usunięcie przebarwień z rąk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 00:04   #1
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410

Usunięcie przebarwień z rąk


Witam
Mam zapalenie mieszków włosowych i wiem, że go nigdy nie wyleczę.
Jednak przynajmniej w wakacje, kiedy dobrze się opale i depiluję ręce, zmiany stają się łagodniejsze.
W ubiegłe lato intensywnie się opalałam, a we wrześniu powróciło zapalenie. Nie powstrzymałam się, żeby nie wyciskać chrostek. Mam teraz liczne przebarwienia na ramionach i przedramionach. Chciałabym je usunąć, żeby w czerwcu znów opalić skórę na jednolity kolor. Skóra jest nieco nierówna, są małe dziurki po wyciskaniu.
Jak najskuteczniej rozjaśnię skórę, czy wystarczą kremy wybielające (jakiej firmy), czy raczej zabiegi jakimiś kwasami w gabinecie, może mikrodermabrazja?
Do tej pory co tydzień stosuję peeling, a następnie smaruję kremem Keranorm (zawiera glikolu propylenowy i kwasu mlekowy), jednak większych rezultatów nie widzę. W załączniku znajduje się zdjęcie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02747.jpg (49,1 KB, 24 załadowań)
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:59   #2
dr Chomicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Usunięcie przebarwień z rąk

Z tym problemem powinna się Pani udać na konsultację do dermatologa.
dr Chomicka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.