REGENERIS- czy warto?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 12:22   #1
Alexowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1

REGENERIS- czy warto??


Witam,
Regeneris - czyli osocze bogatopłytkowe jako preparat z wlasnej krwi pacjenta w celu biostymulacji komorek skory.

Chcialabym spytac o skutecznosc , czy po jednym zabiegu widac bedzie jakikolwiek efekt i czy konieczne jest powtarzanie zabiegu.
Skoro osocze bogatoplytkowe samo stymuluje nasza skore do regeneracji , to dlaczego robic wiecej niz jeden zabieg ?

Pozdrawiam
Alexowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:18   #2
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: REGENERIS- czy warto??

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego ma na celu pobudzenie komórek skóry do regeneracji poprzez zawarte w osoczu substancje aktywne, głównie czynniki wzrostu. Stymulacja działa, ale przez ograniczony czas. Jeśli zastosuje się taką stymulację kilkakrotnie efekt będzie lepszy. Ilość i cena zabiegu zależy od efektu, który chce Pani osiągnąć. Możliwa jest rewitalizacja skóry w formie mezoterapii lub wypełnianie głębszych zmarszczek. Osobiście uważam, że w drugim przypadku stosunek efektu do ceny jest mało korzystny wobec innych zabiegów.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 16:01   #3
CaramellaQuelle
Raczkowanie
 
Avatar CaramellaQuelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: REGENERIS- czy warto??

Słyszałam,że mezoterapia i powiększanie ust przy użyciu regeneris daje cudowne efekty.Czy te zabiegi są tak samo trwał jak przy użyciu kwasu hialuronowego?
__________________
CaramellaQuelle
Zapraszam http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 12:08   #4
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: REGENERIS- czy warto??

Zabieg regeneris pobudza tkanki do regeneracji natomiast nie modeluje objętościowo. Tą metodą jest możliwe tylko tzw. odświeżenie ust. Jeśli myśli Pani o powiększeniu czy modelowaniu ust zdecydowanie bardziej skuteczny będzie kwas hialuronowy.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:56   #5
oska_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: REGENERIS- czy warto??

Witam,
mam blizny potrądzikowe na twarzy i jestem zainteresowana wykonaniem zabiegu, jednak zanim podejmę decyzje chciałabym wiedzieć jaki dokładnie zabieg powinnam wykonać- regeneris- wypełnianie? chodzi o sama twarz, ile należny wykonać zabiegów? 3 w odstępach co 2 tygodnie?? najważniejsze jaka jest cena jednego zabiegu, obecnie nie pracuje i chciałabym wiedzieć czy będzie mnie stać by coś takiego sobie zafundować,i wreszcie wyzbyć się kompleksów i czy bezpośrednio po zabiegu nie będę straszyć ludzi-u mnie w mieście nie ma żadnego gabinetu zajmującego się tego typu zabiegami do najbliższego miasta mam 50 km i jako środek transportu pozostaje mi autobus czy zabieg regeneris trzeba powtarzać? jak często? ile serii? pozdrawiam
oska_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:37   #6
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: REGENERIS- czy warto??

W przypadku blizn potrądzikowych zabieg regeneris należy wykonać około pięciokrotnie. Koszt jednego zabiegu to 700-900 zł. Dobre efekty można też uzyskać przy pomocy kwasu hialuronowego - tu wykonuje się 1-2 zabiegi - koszt 700-800 zł za zabieg. Efekty zależą też od głębokości blizn. O spodziewanych rezultatach lekarz powiadamia podczas konsultacji.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:24   #7
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: REGENERIS- czy warto??

czy taka metoda jest stosowana do pobudzenia wzrostu włosów, czy coś absolutnie pokręciłam ?
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 21:32   #8
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: REGENERIS- czy warto??

To prawda, regeneris stosuje się też w celu hamowania nadmiernego wypadania włosów
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 20:33   #9
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: REGENERIS- czy warto??

Witam,
a ja znalazłam jeszcze info, że osocze bogatopłytkowe można wykorzystywać w ortopedii -> http://naszstyl.pl/zdrowie/cialo/137...bogatoplytkowe
wychodzi na to, że obecnie osocze jest lekiem na całe zło
my dee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.