Moje sposoby na piękne oczy i rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 14:00   #1
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762

Moje sposoby na piękne oczy i rzęsy


Moim najlepszym sposobem na piękne oczy i rzęsy jest sen. W dzisiejszych czasach, gdzie jesteśmy wiecznie zapracowane, zabiegane -sen jest luksusem. Staram się jednak spać minimum 7-8 godzin. Rano, gdy widzę czasem cienie i opuchnięcia pod oczami używam kremu lub żelu chłodzącego pod oczy. Mam też swoje tanie, domowe sposoby. Pamiętam jak jeszcze mama doradzała mi że można na oczy nałożyć plastry ogórka, zimną łyżeczkę lub woreczek z herbatą. To naprawdę działa Od mojego chłopaka dostałam w prezencie żelowa maseczkę pod oczy. To naprawdę fajny i przydatny gadżet. Staram się dokładnie zmywać makijaż, nie chodzę spać w pełnym makijażu, nawet gdy jestem bardzo zmęczona. To poważne wykroczenie Największy błysk w moich oczach wywołuje jednak dobry humor-wtedy moje oczy śmieją się, są radosne i piękne. Staram się nie przejmować małymi problemami, szczególnie takimi na które nie mam wpływu. Dbam o zdrową dietę, piję dużo wody-wtedy moja twarz ale i spojrzenie nabiera blasku. A gdy chcę wyjątkowo dobrze wygląda wspomagam się makijażem. Jestem szczęśliwą posiadaczką dużych, pięknych oczu w kolorze piwnym które nade wszystko uwielbiam podkreślać i malować na wszelkie sposoby. W makijażu smoky eyes zamieniam się z subtelnej dziewczyny w seksowną, kuszącą kobietę o uwodzicielskim spojrzeniu. Myślę, że z cieniami do powiek pasujących do mojej tęczówki, mogę codziennie kreować i zmieniać swój wygląd. Nałożę je na sucho, jeśli zapragnę czarować subtelnym, delikatnym spojrzeniem. Wieczorem, gdy zależy mi na intensywnym, metalicznym blasku rozprowadzę cień zwilżonym aplikatorem, zmieniając się w okamgnieniu w seksowną uwodzicielkę. Cienie, którymi możemy się bawić w zależności od nastroju - to moje marzenie Jak widać trochę tych sposobów mam ale z pewnością serum i tusz bardzo by mi się przydały
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 21:46   #2
lucjalucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: Moje sposoby na piękne oczy i rzęsy

dobry wpis !
lucjalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:09   #3
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Moje sposoby na piękne oczy i rzęsy

fajnie że się podoba
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.