Braun Silk-epil 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 10:31   #1
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762

Braun Silk-epil 7


Dziewczyny, jak tam Wasze depilatory? Ja na razie przetestowałam tylko szczoteczkę do twarzy a dziś wieczorem zabieram się za depilację tak więc zdam później relację Póki co mogę napisać że depilator ma wymienne główki z których nie zawaham się skorzystać i chusteczki dołączone do zestawu których się używa przed goleniem. Brakuje mi tylko etui do którego mogłabym schować swojego skarba bardzo jestem ciekawa efektów, zabieram się za testowanie!
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:09   #2
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Braun Silk-epil 7

Już jestem po depilacji więc napiszę coś więcej o zaletach depilatora Braun. Po pierwsze wygląd-ładny, elegancki gadżet, poręczny, nieduży, wygodnie trzyma się go w dłoni i ciężko żeby wyślizgnął się z nich. Duży plus. Najpierw użyłam chusteczek dołączonych do zestawu a następnie zaczęłam depilację. Trochę to trwało ale jestem zadowolona. Depilator posiada nakładki i lampkę tak więc nie ma szans by nie zauważyć wszystkich włosków. To znacznie ułatwia golenie i sprawia że jest ono dokładniejsze. Ból nie był duży-da się wytrzymać pewnie dzięki nakładce masującej. Po ogoleniu nóg zabrałam się za pachy i okolice bikini oczywiście wcześniej zmieniając nakładkę efekt jest super! wcześniej nie wierzyłam że za pomocą depilatora mogę skutecznie i bez dużego bólu wydepilować tak delikatne części ciała. Udało się Zobaczę ile bedzie trwało uczucie gładkości skóry-tydzień, dwa a może cztery? zobaczymy nogi co prawda są trochę podraznione ale po użyciu balsamu nawilżającego czują się o wiele lepiej. Depilator ma dwie predkosci, a wybrałałam tą szybszą bo już kiedyś przwyzwyczaiłam nogi do depilatora jeśli efekt gładkich nóg utrzyma się powyżej tygodnia nie wróce już do maszynki i kremów do depilacji. BaRDZO DZIĘKUJE ZA MOZLIWOŚC PRZETESTOWANIA TEGO PRODUKTU. To była dla mnie wielka niespodzianka i radość. Polecam.Aha-wcześniej pisałam że w zestawie nie ma etui ale zapakowałam mojego skarba do woreczka dołączonego do zestawu tak więc jest wygodnie spakowany
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 11:54   #3
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Braun Silk-epil 7

A teraz coś o szczoteczce do oczyszczania twarzy. Jest niewielka ale poręczna. W zestawie były dwie baterie paluszki co uważam za duży plus także od razu po założeniu baterii mogłam przystąpić do oczyszczania twarzy. Szczoteczka ma dwie prędkości-ja wybrałam tą mniejszą bo dla mnie była odpowiedniejsza. Szczoteczka bardzo fajnie masuje skóre, dobrze ją oczyszcza, skóra po użyciu jest gładka, promienna i oczyszczona ale nie podrażniona. Miałam wrażenie dobrze oczyszczonej buźki, zaraz potem nałożyłam krem i by skóra mogła w pełni czerpać składniki odżywcze. Masaż za pomocą szczoteczki jest naprawdę przyjemny. Szczoteczka jest cicha i łatwa w użyciu, po zakończeniuu oczyszczania nalezy ją tylko wypłukać pod bieżącą wodą a końcówkę szczoteczki wymieniać co trzy miesiące. Myślę że efekt oczyszczania jest dużo lepszy niż za pomocą rąk. Polecam Wam dziewczyny zarówno depilator jak i szczoteczkę oczyszczającą. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jak i z możliwości przetestowania tego cudeńka
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 12:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.