Jak szybko sprzedać mieszkanie.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-24, 08:16   #61
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Heh, współczuję. Obecnie mam to samo, bo mocno się w moim bloku pozmieniało, starsi sąsiedzi się powykruszali i mieszka dużo przypadkowych osób.
Ja trochę też to widzę. Kupiłam to mieszkanie 7 lat temu (nowe od dewelopera). Bardzo szybko stworzyła się fajna ekipa osób które wykańczały w tym samym czasie, wspólnie walczyły z deweloperem jak był jakiś problem itp. Teraz jest już masa nowych ludzi i widać, że to już nie to co na początku, kiedyś było prawie z każdym "cześć" a nowi to nie zawsze "dzień dobry" odpowiedzą
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 10:10   #62
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja trochę też to widzę. Kupiłam to mieszkanie 7 lat temu (nowe od dewelopera). Bardzo szybko stworzyła się fajna ekipa osób które wykańczały w tym samym czasie, wspólnie walczyły z deweloperem jak był jakiś problem itp. Teraz jest już masa nowych ludzi i widać, że to już nie to co na początku, kiedyś było prawie z każdym "cześć" a nowi to nie zawsze "dzień dobry" odpowiedzą
Myślałam, że tylko u mnie taka patola. Zaczęłam czuć się tu obco.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 11:51   #63
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Ale obecny właściciel chyba nie ma obowiązku mówić, że sąsiedzi hałasują i to nie jest podstawą do unieważnienia transakcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 12:03   #64
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ale obecny właściciel chyba nie ma obowiązku mówić, że sąsiedzi hałasują i to nie jest podstawą do unieważnienia transakcji?
Nie, nie mają, natomiast ludzi na ogół wystarczy odpowiednio wypytać, aby dowiedzieć się co w trawie piszczy. Z mieszkania, które bardzo nam się podobało zrezygnowaliśmy, bo wystarczyła chwila rozmowy, aby wyczuć że tam są jakieś nie do końca jasne i fajne układy z sąsiadami. Poza tym mając dobrego, działającego w naszym interesie pośrednika można wymagać, aby owszem - znalazł mi mieszkanie w nie menelskiej kamienicy, gdzie nie ma imprez i jakichś dzikich akcji. Dobrej klasy pośrednik wie, że oszukując klienta niczego nie zyska a sporo może stracić.

Sprzedając mieszkanie, jeżeli ktoś mnie zapyta o akustykę bloku, to szczerze odpowiem, że jest typowa dla wysokiego, wielorodzinnego bloku - słychać windę, ludzi idących klatką schodową, sąsiada u góry. To nie jest cichutkie miejsce, ale też nie takie, że słychać kichanie przez ścianę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 14:08   #65
Darhe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja trochę też to widzę. Kupiłam to mieszkanie 7 lat temu (nowe od dewelopera). Bardzo szybko stworzyła się fajna ekipa osób które wykańczały w tym samym czasie, wspólnie walczyły z deweloperem jak był jakiś problem itp. Teraz jest już masa nowych ludzi i widać, że to już nie to co na początku, kiedyś było prawie z każdym "cześć" a nowi to nie zawsze "dzień dobry" odpowiedzą
Wszędzie zaczyna tak być
__________________
Marzenia są piękne, ale nie najesz się nimi, nie ogrzejesz.
Darhe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 13:46   #66
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Girls, ile chciałyście zadatku/zaliczki jak sprzedawałyscie?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:29   #67
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Girls, ile chciałyście zadatku/zaliczki jak sprzedawałyscie?
W moim przypadku 5%, choć podobno w zwyczaju jest 10%.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 08:06   #68
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, nie mają, natomiast ludzi na ogół wystarczy odpowiednio wypytać, aby dowiedzieć się co w trawie piszczy. Z mieszkania, które bardzo nam się podobało zrezygnowaliśmy, bo wystarczyła chwila rozmowy, aby wyczuć że tam są jakieś nie do końca jasne i fajne układy z sąsiadami. Poza tym mając dobrego, działającego w naszym interesie pośrednika można wymagać, aby owszem - znalazł mi mieszkanie w nie menelskiej kamienicy, gdzie nie ma imprez i jakichś dzikich akcji. Dobrej klasy pośrednik wie, że oszukując klienta niczego nie zyska a sporo może stracić.

Sprzedając mieszkanie, jeżeli ktoś mnie zapyta o akustykę bloku, to szczerze odpowiem, że jest typowa dla wysokiego, wielorodzinnego bloku - słychać windę, ludzi idących klatką schodową, sąsiada u góry. To nie jest cichutkie miejsce, ale też nie takie, że słychać kichanie przez ścianę.
Pozazdrościć pośrednika, bo my się wpakowaliśmy w blok, gdzie dookoła mnie żyją albo osoby starsze albo pijaczki. Ogólnie samo mieszkanie bardzo fajnie, blisko jest do komunikacji miejskiej, spacerkiem jakieś 30 minut do cetrum miasta, ale.... no dziwlnica nie jest fajna. Na złość jak przyjechaliśmy oglądać mieszkanie było strasznie gorąco, więc cała żuleria się gdzieś indziej przeniosła i nie było ich w ogóle widać Ma się to szczęście.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 10:09   #69
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez kszykszykszy Pokaż wiadomość
Pozazdrościć pośrednika, bo my się wpakowaliśmy w blok, gdzie dookoła mnie żyją albo osoby starsze albo pijaczki. Ogólnie samo mieszkanie bardzo fajnie, blisko jest do komunikacji miejskiej, spacerkiem jakieś 30 minut do cetrum miasta, ale.... no dziwlnica nie jest fajna. Na złość jak przyjechaliśmy oglądać mieszkanie było strasznie gorąco, więc cała żuleria się gdzieś indziej przeniosła i nie było ich w ogóle widać Ma się to szczęście.
pośrednik chyba nie zabronił odwiedzić okolicy w innych porach, on chce sprzedać mieszkanie, nie rozumiem czemu pretensje są do niego a nie do siebie. zanim kupiłam pierwsze mieszkanie w okolicy w któej nigdy nie byłam, odwiedziłam ją kilka razy o różnych porach, w tym roku kupiłam dom i też byłam tam kilka razy a spacerując w okolicy po prostu zaczepiłam kilka osób i wypytałam jak się tam żyje.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 10:24   #70
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
pośrednik chyba nie zabronił odwiedzić okolicy w innych porach, on chce sprzedać mieszkanie, nie rozumiem czemu pretensje są do niego a nie do siebie. zanim kupiłam pierwsze mieszkanie w okolicy w któej nigdy nie byłam, odwiedziłam ją kilka razy o różnych porach, w tym roku kupiłam dom i też byłam tam kilka razy a spacerując w okolicy po prostu zaczepiłam kilka osób i wypytałam jak się tam żyje.
Jeśli pośrednik działa na zlecenie kupującego to moim zdaniem pretensje moga iść w jego kierunku, ze znalazł i wepchnął bubla.
Jeśli na zlecenie sprzedającego to inna bajka.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 11:00   #71
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Jeśli pośrednik działa na zlecenie kupującego to moim zdaniem pretensje moga iść w jego kierunku, ze znalazł i wepchnął bubla.
Jeśli na zlecenie sprzedającego to inna bajka.
nie wiem czy pośrednik który obsługuje kilku czy kilkunastu klinetów/mieszkań ma czas żeby odwiedzać wszystkie okolice żeby wiedzieć czy w bloku (lub w sąsiednich blokach) mieszkają starsi ludzie i menelstwo? pośrednicy z którymi miałam do czynienia wiedzieli kto jest bezpośrednim sąsiadem (starsi, z dziećmi itd.), ale nie o tym kto mieszka w całym bloku czy na osiedlu, w moim interesie było czy chcę wydać kilkaset tysięcy złotych na mieszkanie w danej okolicy, dlatego zanim podpisałam umowę spedziłam czas na długich spacerach po okolicy, poobserwowałam sąsiadów, posiedziałam na ławeczkach pod blokiem, odwiedziłam okolicę wieczorem. Nie wiem, może można u umowie zastrzec że pośrednik ma być zorientowany w strukturze społeczeństwa na osiedlu i ich zwyczajach?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 11:28   #72
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
nie wiem czy pośrednik który obsługuje kilku czy kilkunastu klinetów/mieszkań ma czas żeby odwiedzać wszystkie okolice żeby wiedzieć czy w bloku (lub w sąsiednich blokach) mieszkają starsi ludzie i menelstwo? pośrednicy z którymi miałam do czynienia wiedzieli kto jest bezpośrednim sąsiadem (starsi, z dziećmi itd.), ale nie o tym kto mieszka w całym bloku czy na osiedlu, w moim interesie było czy chcę wydać kilkaset tysięcy złotych na mieszkanie w danej okolicy, dlatego zanim podpisałam umowę spedziłam czas na długich spacerach po okolicy, poobserwowałam sąsiadów, posiedziałam na ławeczkach pod blokiem, odwiedziłam okolicę wieczorem. Nie wiem, może można u umowie zastrzec że pośrednik ma być zorientowany w strukturze społeczeństwa na osiedlu i ich zwyczajach?
Nigdy nie kupowałam mieszkania z pośrednikiem, ale zakładam, że jeśli ktoś chce z niego skorzystać to znaczy, że woli komuś zapłacić żeby odwalił robotę za niego zamiast poświęcać czas na spacery w okolicy (w żadnej sposób nie neguję, że to jest złe, bo zapewne takie samo podejście bym miała kupując z rynku wtórnego).
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 11:37   #73
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Nigdy nie kupowałam mieszkania z pośrednikiem, ale zakładam, że jeśli ktoś chce z niego skorzystać to znaczy, że woli komuś zapłacić żeby odwalił robotę za niego zamiast poświęcać czas na spacery w okolicy (w żadnej sposób nie neguję, że to jest złe, bo zapewne takie samo podejście bym miała kupując z rynku wtórnego).
o ile stan prawny czy dokumenty to jedno o tyle nie wyobrażam sobie, że pośrednik daje swoją bardzo subiektywną opinię o okolicy, mimo wszystko lepiej zawsze samemu sprawdzić czy nie ma tam czegoś co przekreśla daną nieruchomość (lub odwrotnie- mimo jakiejś niedogodności okolica wydaje się idealna dla danego kupującego). z drugiej strony fakt, może niektórym nie zależy na wielu rzeczach lub są im obojętne. Ja kupując brałam bardzo, bardzo dużo czynników pod uwagę, poza standardowymi wymaganiami odnośnie do samego mieszkania
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:24   #74
MrsRight
Raczkowanie
 
Avatar MrsRight
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 163
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Szukałam z męzem mieszkania na rynku wtornym 2 lata- w koncu sie poddalismy i kupilismy od dewelopera.

1. najgorsze-ceny. niektorzy sprzedajacy tak odlecieli na Marsa ze serio sie dziwie. Za podobna cene mozna kupic mieszkanie na nowym, zamknietym osiedlu, co w 40 letnim rozpadajacym sie bloku w sredniej dzielnicy

2. posrednicy- bardziej odstraszaja niz pomagaja, na palcach jednej reki moge policzyc tych kompetentnych. Standardem jest brak wiedzy o stanie, układzie mieszkania, przez co tracili czas nie tylko nasz ale tez wlascicieli. No i wymaganie podania peselu przed ogladaniem mieszkania... chyba oszaleli.

3. dla mnie mega istotne- plan mieszkania widoczny w ogoloszeniu. Oszczedzam w ten sposow 3/4 niepotrzebnych telefonow.

4. tak samo podanie dokladnie w jakiej czesci/ulicy mieszkanie sie znajduje. Przy duzych osiedlach to gra ogromna role.

5. nagminne jest niestety koloryzowanie stanu mieszkania - znow strata czasu na ogladanie mieszkania ktore "po remoncie", a np. wymieniono drzwi, a framugi juz nie. poza tym "remont" na najtanszych mozliwych materialach
MrsRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 17:47   #75
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Nowe mieszkania najszybciej tracą na wartości. Mieszkania w mojej dzielnicy, zbudowane w latach 50. XX w. Podrożały o ponad 50 % w ciągu 10 lat. Kwestia Infrastruktury. Sklepy, przedszkola, przychodnie, parki, szerokie chodniki i brak ryzyka zbudowania czegoś przed oknami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 11:24   #76
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nowe mieszkania najszybciej tracą na wartości. Mieszkania w mojej dzielnicy, zbudowane w latach 50. XX w. Podrożały o ponad 50 % w ciągu 10 lat. Kwestia Infrastruktury. Sklepy, przedszkola, przychodnie, parki, szerokie chodniki i brak ryzyka zbudowania czegoś przed oknami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieszkalam w takim starym bloku i mimo swietnej lokalizacji to infrastrukture mam jednak duzo lepszą w nowym mieszkaniu. Nie ma reguły.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 19:02   #77
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Nowe nie ma sensu jako inwestycja, wszystko się starzeje, podstawa to lokalizacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 07:16   #78
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nowe mieszkania najszybciej tracą na wartości. Mieszkania w mojej dzielnicy, zbudowane w latach 50. XX w. Podrożały o ponad 50 % w ciągu 10 lat. Kwestia Infrastruktury. Sklepy, przedszkola, przychodnie, parki, szerokie chodniki i brak ryzyka zbudowania czegoś przed oknami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko zależy od lokalizacji. W 2014 kupiłam mieszkanie od dewelopera na totalnym wygnajewie. Było tanio to fakt. Właśnie je sprzedałam, za 2 razy tyle za ile kupiłam. W międzyczasie osiedle mocno się rozwinęło, postały sklepy, restauracje, przedszkola, żłobki, szkoła w budowie, różnego rodzaju usługi, zaczęły jeździć autobusy.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 11:59   #79
karo505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Miałam rok temu ten sam dylemat, wystawiłam mieszkanie na sprzedaż i cisza. W końcu oddałam sprawę w ręce agencji nieruchomości, przyjechał fotograf, zrobił super zdjęcia, oni wrzucili to do swojej bazy, nawet zaproponowali wyższą cenę, niż ja dałam na początku. Sprzedałam mieszkanie po tygodniu. Okazało się, że kupił je ich klient, który już wcześniej kupował i wiedzieli, że jest zainteresowany moją lokalizacją. Także możesz spróbować samodzielnie zrobić zdjęcia, zamieścić ofertę na wszystkich popularnych portalach albo znaleźć agencję, która to zrobi za ciebie.
Co do współpracy z agencją, polecam szukać takiej, która działa w Twoim mieście od lat, ja korzystałam z agencji xxxx bo są najbardziej znani w Warszawie, ale każde miasto ma swojego lidera. Na pewno nie idź do pierwszej lepszej agencji, bo takie zazwyczaj nie mają jeszcze środków na marketing i promocję.
Listę biur nieruchomości znajdziesz - zobacz, które biuro ma najwięcej ofert i działa lokalnie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-06-27 o 12:12 Powód: reklama
karo505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-27, 12:55   #80
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Ostatecznie kupuję mieszkanie od małego dewelopera - kilku wspólników się skrzyknęło i zaczęło inwestycję w kamienicy. Wyremontowali stare mieszkanie (tak totalnie wybebeszyli) plus do tego będzie strych, czyli mieszkanie dwupoziomowe (takie mi się po cichu marzyło). Trafiliśmy na siebie przypadkiem, bo oglądałam inne mieszkanie, które wyremontowali i wystawili na sprzedaż (ogłoszenie znalazłam w sieci), ale tamto nam nie odpowiadało. Od słowa do słowa i poszliśmy oglądać następną, jeszcze mocno "w proszku" ich inwestycję i zapadła decyzja. Niebawem będziemy podpisywać umowę rezerwacyjną, potem przedwstępną (bo jeszcze mają do załatwienia nieco spraw formalnych związanych z tym mieszkaniem).

Natomiast mam to - tfu tfu, aby nie zapeszyć - szczęście, że moje mieszkanie się bardzo podobało już od dawna naszemu koledze i sprzedajemy mu bezpośrednio. Daliśmy mu fajną cenę, bo on z kolei pójdzie nam na rękę z terminami, dostosuje się do nas, a nawet poczeka, jeżeli będzie się coś przeciągało z remontem w naszym nowym mieszkaniu.

Pośrednikami w mojej okolicy jestem totalnie rozczarowana. Skończyło się na obiecankach, jak to oni nam coś na pewno znajdą i nie będą wciskać na siłę byle czego. Kończyło się najczęściej na pokazaniu nam 2 mieszkań i już byli "zmęczeni". Pokazywanie nam właściwie tylko tych mieszkań, które są już wielokrotnie wystawione w Internecie. Zero współpracy z innymi pośrednikami, aby może znaleźć klientowi coś, co by mu odpowiadało, ale czego nie mają w swojej ofercie. Pokazywanie mieszkań niezgodnych z jakimiś podstawowymi kryteriami, które jasno określiliśmy. I tak dalej.

Mieszkania szukaliśmy około 2 lata.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-27 o 12:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-27 13:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.