Zakończony Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-18, 21:47   #31
37f03b23f1f369a38efd1db1f3f579ad077b9a10_5f765fbea0a95
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Bez podkreślenia oczu nie czuję się dobrze w makijażu.
Dlatego też zawsze najbardziej skupiam się właśnie na nich.
Niestety przez swoje opadające powieki nie jestem w stanie zrobić idealnej kreski eyelinerem, choć ten efekt bardzo podoba mi się u innych dziewczyn.
Jednak nigdy nie opuszczam makijażu cieniami. Mam od tego swoją ulubioną paletkę z ogromnymi lusterkiem, które od razu pozwala dostrzec błędy i szybko je poprawić .
Najbardziej lubię sięgać po cienie połyskujące lub brokatowe, tak trochę sroczka ze mnie .
Oprócz tego tusz do rzęs, który zawsze dobieram starannie, bo nie ma nic gorszego niż posklejane rzęsy .
Lubię mój tusz za to, że bardzo ładnie rozdziela, wydłuża i nadaje głębi spojrzeniu. Oczy od razu stają się piękniejsze i można posyłać zalotne spojrzenia .
37f03b23f1f369a38efd1db1f3f579ad077b9a10_5f765fbea0a95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-18, 21:56   #32
Ewixx21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak niewiele osób posiadam cheterochromie czyli mam rożnego koloru oczy także one same wyglądają genialnie. Ale codziennie podkręcam rzęsy na zalotce alby były one jeszcze bardziej wyraziste i tuszuje je. To jest mój sekret różnokolorowe oczy
Ewixx21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-18, 22:38   #33
Kosmetycznemusthave
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetycznemusthave
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Podczas intensywnego leczenia moje rzęsy i brwi całkowicie wypadły, a cała twarz straciła wyraz. Czułam się dosłownie "goła na twarzy " kiedy odrosły odrazu odczułam jak dużo się zmieniło. Na codzień podkreślam rzęsy cieniem , natomiast dla podkreślenia spojrzenia używam obowiązkowo czarnej masakry i linera. Uwielbiam efekt "kociego spojrzenia ".W moim przypadku podkreślenie oka sprawia, że spojrzenie jest bardziej wyraźnie.
Kosmetycznemusthave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-18, 23:23   #34
Malgos07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak dbam ? To proste ! Po prostu się wysypiam ! Do tego odżywka na rzęsy, maskara, niewiele cienia i gotowe.

Pozdrawiam
Malgos07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-18, 23:37   #35
joanna2086
Przyczajenie
 
Avatar joanna2086
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Kołaczyce
Wiadomości: 3
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak wiadomo oczy są zwierciadłem duszy, a pięknie podkreślone oczy to atut każdej kobiety. W makijażu oczu zaczynam od nałożenia kremu pod oczy i na powieki krem oczywiście mój ulubieniec- pietruszkowy marki Ziaja aby nawilżyć skórę, a gdy krem się wchłonie aplikuję korektor Catrice Liquid Camouflage w odcieniu 010 aby zatuszować cienie pod oczami i ewentualne przebarwienia a także wyrównać koloryt, u mnie sprawuje on także rolę bazy pod cienie. Następnie oczywiście musowo na całą powiekę ruchomą nakładam beżowy/neutralny cień aby reszta cieni ładnie się rozcierała. Przeważnie mój codzienny makijaż składa się z połączenia brązowych i złotych cieni o satynowym wykończeniu, na większe wyjścia lub wieczorowo typowe smokey eye z dodatkiem ładnego brokatowego cienia lub pięknej złotej folii marki Makeup Revolution. Od czasu do czasu na cienie aplikuje eyeliner w kolorze czarnym albo po prostu podkreślam górną powiekę czarna kredka/ konturówką. Jako wykończenie makijażu oczywiście baza pod mascarę firmy Delia, aby wydłużyć i zagęścić rzęsy i na koniec oczywiście czarny tusz by spojrzenie stało się wyraziste i by twarz nabrała uroku
joanna2086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 02:04   #36
Alex_chandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Kiedyś oczy w moim makijażu były mocno podkreślone, (smoky eyes), wytuszowane rzęsy, kreska eyelinerem, ciemne brwi. Wszystko po to żeby choć odrobinę wyglądać doroślej. Jestem posiadaczką tzw. "baby face"

Obecnie jestem ogromną fanką delikatnego makijażu który ma podkreślać atuty. Oczy jak i brwi są dla mnie najważniejszym elementem makijażu. Nadają nam wyrazu, odpowiednio podkreślone eksponują bądź łagodzą nasze rysy twarzy. Ja stawiam na subtelny makijaż, czyli kompletne przeciwieństwo moich młodzieńczych lat. Oczy podkreślam delikatnymi cieniami w kolorach ziemi, które podkreślają moją zieloną tęczówkę. Dodatkowo delikatnie podkreślone brwi oraz tusz na rzęsy. Naturalność jest piękna. Nie potrzeba dużej ilości makijażu żeby czuć się atrakcyjną i pewną siebie. Jeśli my w siebie wierzymy, inni poczują to samo. Na codzień korzystam z produktów long 4 lashes zarówno do brwi jak i do rzęs. Niestety moje rzęsy są krótkie a brwi nie zbyt gęste ale dzięki serum mój makijaż może być dokładnie taki jaki lubię, gdyż mogę być posiadaczką pięknych brwi i rzęs.
Alex_chandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 08:05   #37
_mpaulam_
Przyczajenie
 
Avatar _mpaulam_
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Mam jasną oprawę oczu, dlatego jeśli ich nie podkreślę to po prostu są mało widoczne. Dlatego też u mnie must have jeśli chodzi o podkreślenie oka jest tusz do rzęs, czarna kredka i eyeliner. I od razu spojrzenie staje się głębsze.
_mpaulam_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 09:07   #38
madziusia_91
Przyczajenie
 
Avatar madziusia_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Pytacie w jaki sposób podkreślam swoje oczy?
Robię to w sposób bardzo uroczy.
Jasne mam naturalne brwi.
i nie raz ktoś z nich drwi.
Dlatego do kosmetyczki trzeba czasem skoczyć
by brwi henną przeistoczyć.
Jak na blondynkę przystało,
rzęs mam trochę mało.
Ciągle tusz stosuje
i codziennie się maluję.
Eyelinera lub kredki nie brakuje,
którymi nowy look uzyskuje,
By wyglądać jak księżniczka
i przypominać słodkiego króliczka.
madziusia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:15   #39
iwoneczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Iwona rzęsy i brwi piękne mieć chciała
więc różne odżywki używała
teraz lifting rzęs zrobiła,
i piękno swych długich rzęs podkreśliła.
iwoneczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:17   #40
Patbe2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Makijaż wykonuje codziennie i makijaż oczu jest najwygodniejszy, ponieważ wiadomo jak jest z ustami. Do racy stawiam na delikatny makijaż, żeby nie wyglądać na zmęczoną bo jakoś tak utarło mi się, że gdy nie pomaluje oczu to wyglądam jakbym była chora czy zmęczona. Bardzo lubię podkreślać oczy przy pomocy cieni, ponieważ moje rzęsy nie są zbyt długie, wtedy robię też delikatną kreskę wzdłuż linii rzęs i je tuszuje, żeby optycznie zwiększyć ich gęstość. Brwi podkreślam pomadą, kredką i gotowe. Na wieczorne wyjścia stawiam już bardziej na ciemne kolory, uwielbiam brązy, przyciemniam zewnętrzny kącik i doklejam rzęsy, ponieważ moje są jakie są
Patbe2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:51   #41
Aafashion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak dbam o ładne oczy ? Przedewszystkim staram sie wyspać bo i krem nie pomoże . A jak podkreślam na codzień? Stosuje makijaż wiec używam kosmetyków które mam dobrej jakości a moje oko czuje sie dopieszczone. Moje oczy momentalnie wyczuwają złe skladniki więc muszę uważać aby moje oczy nie płakały . Podkreślone oko przedewszystkim tusz do rzęs , zawsze mi zależało mi na maksymalnym wydłużeniu plus do tuszu wlewam kropelkę olejku nawilżającego raz na jakis czas przed nałożeniem tuszu na rzesy, zalotka i co oczywiste przeczesanie szczoteczką do rzęs , jak włosy lubią być dopieszczone nasze rzęsy. Oczywiście drugim w zestawie jest eyeliner nie wyobrażam sobie makijaży bez kreski na powiece moja miłość ❤ . No i jak wiadomo do oka należy łuk brwiowy wyregulowany, równy z natury nic nie używam z kolorów na brwi bo są ciemne ale na wyjścia wieczorowe zawsze są przeczesane i pięknie wykończone .
Aafashion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 10:18   #42
Patrycja_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak wiadomo oczy trzeba podkreślać. Ja używam tuszu do rzęs ale przede wszystkim na noc smaruje je wazelina oraz dbam o nie zmywając je płynem micelarnym z olejkiem z Garniera.
Patrycja_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:40   #43
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Noszę okulary i z tym podkreślaniem jest różnie. Z jednej strony- muszę, a z drugiej nie mogę z tym przesadzać. Dlatego właśnie delikatny cień czy kreska w lekkim złocie- tak, ale mocno wydłużający tusz do rzęs to nie bardzo, żeby nie było czarnych śladów na szkłach. Podkreślanie, podkreślaniem, ale muszę z nim uważać. Wszystko ma swoje granice.
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:44   #44
agnieszka830401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Nie mam w zwyczaju wykonywania pełnego makijażu twarzy, od zawsze najważniejsze dla mnie były oczy. Początkowe próby dodania sobie urody były dosyć nieudolne i mało satysfakcjonujące, ale uwielbiałam sam akt malowania oczu - nie mogłam zrezygnować. W miarę nabywania wprawy zyskiwałam więcej odwagi, ta znów zachęcała do dalszych eksperymentów. Idealnym według mnie elementem podkreślenia oka pogrubione rzęsy i kreska, której wykonanie kosztowało mnie najwięcej prób. Początkowo wykonywałam ją kredką, później linerem aż odkryłam jaką kreskę lubię najbardziej, w jakiej się najlepiej czuję. Idealna dla mnie jest kreska delikatnie zwiększająca swoją grubość od połowy powieki, unosząca się lekko do góry, cieniutko zakończona idealnie komponująca się z pokreślonymi maskarą rzęsami. Taka kreska sprawia wrażenie jednaj z rzęs ale tworzy efekt kociego oka podnosząc jego kącik ku górze. Kolejnym krokiem podkreślenia oka jest cieniowanie. Zazwyczaj mieszam kilka cieni, ciemniejsze nakładem wzdłuż linii eyelinera, następnie stopniowo rozświetlam je jaśniejszymi. Dolną powiekę podkreślam stonowanym kolorem cienia, troszkę ciemniejszym niż naturalny kolor skóry. Przy moim jasnym odcieniu brwi nie obędzie się również bez ich podkreślenia. Zazwyczaj pociągam je lekko brązową maskarą do brwi lub kredką. Oto mój ulubiony sposób na podkreślenie oka, ale nie jedyny, czasem maluję oko lekko, standardowo, na szybko, czasem wykonuję staranny pełny makijaż okolic oczu, czasem eksperymentuję, a okazjonalnie mój makijaż można nazwać imprezowym. Zmienne są sytuacje, okazje... przede wszystkim zmienna jestem ja. Ach te kobiety!
agnieszka830401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:56   #45
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jeżeli chodzi o makijaż, to w ciągu dnia preferuję naturalny look - tylko tusz, ale na wieczór dodaję już kocią zalotną kreskę. Ale, żeby jedynie tusz na rzęsach wyglądał pięknie, trzeba pamiętać o pielęgnacji. Okolice oczu potrzebują ochrony i nawilżenia, więc nie zapominajmy o codziennym używaniu kremów. A rzęsy codziennie szczotkowane olejkiem rycynowym będą piękne i zdrowe. Polecam!
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:11   #46
michasia933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Ponieważ jestem blondynką o jasnej ramie oka przede wszystkim stawiam na podkreślenie jej eyelinerem oraz delikatnym wyciągnieciu kącika oka ( z racji opadajacej powieki (( ) krok numer dwa, to maksymalne pogrubienie i wydłużenie rzęs, tak aby oko zrobiło się delikatnie 'kocie' . I juz ! W takim makijazu czuje się najpewniej. CZASEM MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ!
michasia933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 12:00   #47
CraftyBeast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Najbardziej lubię podkreślać swoje oczy... okularami. To, co było kiedyś moim moim wielkim kompleksem, przekułam w swoją zaletę i znak rozpoznawczy. Skoro już muszę je nosić, to od lat nie wybieram oprawek pt. "przepraszam, że żyję", tylko szukam zawsze czegoś szałowego, ale jednocześnie dobranego do mojego kształtu twarzy i podkreślającego kolor oczu. Okulary pomimo swoich wad (okularnice wiedzą doskonale co znaczą zaparowane szkła ), mają też jedną dużą zaletę - grubsze oprawki fajnie zakrywają sińce pod oczami
CraftyBeast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 13:44   #48
slowikowa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak podkreślam oczy...?
Od kiedy odkryłam kosmetyki Long 4 Lashes, w zasadzie niczego nie muszę podkreślać
Na co dzień uwielbiam naturalny look. Krem bb, bezbarwny błyszczyk albo balsam do ust i... No i zawsze był to tusz do rzęs. Teraz, kiedy stosuje L4L, moje rzęsiska (bo na rzęsy zdecydowanie za długie) są tak ciemne, długie i podkręcone, że wystarcza mi tylko bezbarwny żel, który ładnie je rozdziela i podkreśla ich naturalny kolor.
Jestem absolutną fanką tej marki. Dzięki nim, jeśli tylko wysilę się na odrobinę systematyczności, dostaję piękne, długie rzęsy - najbardziej kobiecy przymiot na ziemi
slowikowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:29   #49
sunny85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Tusz do rzęs to podstawa makijażu Moi Drodzy!
Jak go nie nałożę to moje rzęsy wołają : RATUNKU! POMOCY!
Sylwio ! Czemu Nas dziś nie wystroiłaś- krzyczą i biadolą!
Przecież Nas w ogóle nie widać!
I bez tuszu do rzęs na żadne spotkanie ze mną Nie wychodzą.
A dlaczego?
Poniżej Wam przedstawiam odpowiedź:
Dlatego:
MOJE SPOJRZENIE PRZED NAŁOŻENIEM MAKIJAŻU!

Oko zielone, rzęsy krótkie,
moje spojrzenie jest zatem mizerniutkie!
Nikt na pewno nie zwróci na mnie uwagi!
No i mnie bez podkreślonych rzęs również brakuje odwagi!
MOJE SPOJRZENIE PO NAŁOŻENIU MAKIJAŻU!
Oko podkreślone,
Rzęsy w pełni zadowolone!
Dłuższe się dzięki tuszowi stały,
I jakoś tak bardzo pogrubiały!
Widać je- i to na pierwszy rzut oka!
Mówią do mnie: Ale pięknie z Nami wyglądasz Nasza Sylwio Droga!
One są szczęśliwe to i ja jestem zadowolona!
Ale chwila! Moment!
Jestem właśnie bardzo zdziwiona!
Bo na ABC kosmetyczne można serum do rzęs wygrać!
I jeszcze piękniejsze rzęsy uzyskać!

Bo przecież rzęsy są wizytówką każdej kobiety,
a mówiłam Wam już, że mnie Matka Natura obdarowała krótkimi- niestety.
Dwoję się i próbuję,
lecz efektu WOW wciąż nie uzyskuję.
Dlatego z wielką chęcią bym serum Long 4 Lashes wypróbowała,
może w końcu bym pięknym spojrzeniem męża oczarowała.
Trochę o nim poczytałam
i sporo ciekawostek się dowiedziałam.
Ta odżywka jest najlepszą na rynku- powiem to wprost
bo zawiera jeden z najaktywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs czyli bimatoprost.
Drugim składnikiem jest kwas hialuronowy,
który nawilża i wygładza powierzchnię rzęs prowadząc do ich odbudowy.
No i nie sposób zapomnieć o prowitaminie B5, która również ma właściwości regenerujące,
poprawia ona bowiem strukturę rzęs, sprawiając, że są mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.
Ważnym składnikiem jest również alantoina, która zapobiega podrażnieniom
i co ważne- częstym zaczerwienieniom.
Serum wystarczy raz dziennie na noc stosować,
by w efekcie rzęsy wzmocnić i zregenerować.
Rzęsy staną się piękne i wydłużone,
a spojrzenie w końcu stanie się zalotne- czyli wymarzone.
Bardzo bym chciała to serum przetestować
i chciałam Was o tym tutaj poinformować!
I na koniec powiem szczerze, że o długich rzęsach zamarzyłam,
lecz pytanie czy takim wierszykiem na to serum od Was w prezencie właśnie ja zasłużyłam?
sunny85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 14:46   #50
nastka117
Przyczajenie
 
Avatar nastka117
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Oczy to moja wizytówka i cecha szczególna która pozwali mi się odróżnić od innych kobiet.



Mam zielone kocie oczy więc w makijazu na co dzień:

1 )podkreślam długość rzęs za pomocą wydłużającego tuszu czanego

2)maluje eyelinerem czarnym powiekę by pokreślić ich wielkość
3)maluje kredka miękką linię wodną kolorem szarym z szczególnym podkreśleniem kącika zewnętrznego by pokreślić ich koci charakter

4) maluję górne rzeszy od wewnętrznej strony by wydobyć glebie spojrzenia.


Na koniec podkreślam brązowym ciemnym tuszem brwi, by twarz i oczy były wyraźniej zarysowane.
nastka117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 15:15   #51
rumskacz
Przyczajenie
 
Avatar rumskacz
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Mój sposób na podkreślone oko to nienaganny makijaż. Perfekcyjna kreska i idealnie rozdzielone rzęsy to, to co lubię najbardziej. Aby uzyskać magnetyczne spojrzenie, rozcieram eyeliner wraz z brązowym cieniem, który podbija kolor mojej tęczówki. Prosty i efektowny make-up, który stworzysz w kilka chwil i być może skradniesz czyjeś serce, bo kto mógłby się oprzeć kobiecie o kocim spojrzeniu .
rumskacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 15:20   #52
mrsdarknessx3
Przyczajenie
 
Avatar mrsdarknessx3
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Dla mnie w makijażu najważniejsze są oczy, jednak nie lubię przesadzać. Przede wszystkim staram się, aby naturalnie były zdrowe i długie, dlatego używam L4L co 2 dzień, a na brwi olejek arganowy. Dzięki temu moje rzęsy są naturalnie długie i nie potrzebują wydłużenia. Dla podkreślenia oka używam tuszu pogrubiającego, korektor pod oczy Dream Lumi Touch, czasem eyeliner i cień w odcieniu złota lub delikatnego różu.
mrsdarknessx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:24   #53
paulinoowo
Przyczajenie
 
Avatar paulinoowo
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 16
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jak podkreślam oczy? Raz mocno, a raz bardzo delikatnie. Wszystko zależy od mojego humoru, a makijaż moich oczu jest zmienny jak kobieta. Najczęściej jednak maluję powieki brązowym cieniem i dodaję odrobinę pomarańczu tak, aby kolor mojej tęczówki był bardziej podkreślony. Do tego mocno tuszuję moje liche rzęsy, dodaję trochę ciemniejszego koloru moim brwiom i tyle. Jest to idealna i szybka wersja na co dzień. Wiadomo, że na jakieś większe wyjścia makijaż trochę się zmienia- przeważnie używam ciemniejszych cieni, a latem stawiam głównie na tusz i tyle. Nie mniej jednak w moim makijażu stawiam na oczy, a nie na usta.
paulinoowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 17:11   #54
Ezrianne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Osobiście uważam, że oczy są najważniejsze w całym makijażu. Przecież to na nich skupia się rozmówca. Nie przez przypadek nazywane są "zwierciadłami duszy", dlatego staram się by zawsze moje oczy były zauważane. Nie często maluje się mocno - stawiam na naturalność. Dużo snu, maseczki i odpowiednie nawilżenie sprawia, że moje oczy wyglądają świeżo. Przed nałożeniem maskary czystą szczoteczką do tuszu nakładam na rzęsy odrobinkę wazeliny by były rozdzielone i nie sklejały się podczas malowania. Rzęsy i brwi mam dość jasne i mało widoczne bez makijażu, więc po wyschnięciu oczu nakładam dwie warstwy tuszu. Dodatkowo cieniutka kreska eyelinerem, trochę koloru dla brwi i gotowe. Na większe wyjścia cienie do powiek.
Ezrianne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 17:45   #55
paulinka120703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Jestem szczęśliwą posiadaczką dużych, brązowych oczu oraz ciemnych, gęstych brwi i długich rzęs. Dzięki temu nie muszę specjalnie długo podkreślać oczu. Mimo wszytko robię to, bo wyraziste spojrzenie i podkreślone oko dodaje mi od razu pewności siebie. Jak to robię? Przede wszystkim dbam o brwi: reguluję je, robię hennę. Maluję je delikatnie cieniem lub kredką i utrwalam to później bezbarwnym żelem. Nie lubię używać pomady, bo moim zdaniem daje zbyt mocny efekt (chyba, że na wyjścia). Na codzień cień jest najlepszą opcją. Nie muszę używać go dużo, bo henna również już podkreśla brwi. To znacznie przyspiesza codzienny makijaż, bo brwi są już lekko przyciemnione henną. Jeśli chodzi o rzęsy, to są one dość długie, ale moim zdaniem trochę zbyt rzadkie. Dlatego stosuję co jakiś czas jakiś odżywki, aby jeszcze je wzmocnić. Nie muszę ich podkręcać zalotką, ponieważ naturalnie są podkręcone. Używam oczywiście tuszu. Zazwyczaj takiego, który je pogrubia i dodaje objętości, ale nie skleja. Jeśli jednak są posklejane można wyczesać nadmiar szczoteczką lub spiralą. Robię to gdy np. testuję nowy tusz i niestety skleił rzęsy. Często tusze zaraz po otwarciu takie są, ale po jakimś czasie trochę wysychną i najczęściej się już tak nie dzieje. Przejdźmy dalej... Oprócz tuszu oczywiście zawsze na linię wodną wędruje u mnie biała lub cielista kredka. Mam duże oczy, ale lubię je jeszcze bardziej powiększyć i otworzyć. Przyznam, że nie bardzo potrafię malować się cieniami, ale czasem używam po prostu jednego na ruchomą powiekę. Na codzień matowy beżowy cień, na imprezy jakiś błyszczący. Sprawdzają się do tego zastygające płynne cienie. Utrzymują się na mojej tłustej powiece długo i "robią" cały efekt. Oczywiście wcześniej używam bazy pod cienie, aby trzymały się jeszcze dłużej. Często wykonuję kreski eyelinerem. Gdy się spieszę to zamiast tego robię kreskę kredką i rozcieram ją. Nie wymaga to aż takiej dokładności, a daje ciekawy efekt na codzień. Na koniec makijażu oka zwykle rozświetlam wewnętrzny kącik oraz miejsce pod łukiem brwiowym.
paulinka120703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:56   #56
dorissen
Przyczajenie
 
Avatar dorissen
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Codziennie rano szczoteczką rzęsy modeluję i granatową maskarą je maluję.
Cieniem do powiek wyrazu oczom dodaję i białą kredką powiększam rozmiarem.
Brwi delikatnie szarą kredką wyrównuję i tym samym je eksponuję.
Wieczorem starannie zmywam oczy i brwi pomalowane, by sobie odetchnęły świetnie do odżywki przygotowane.
Mój sekret być może nie jest genialny ale zapewniam, że dla moich rzęs i brwi odczuwalny.
dorissen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:08   #57
dreamyomg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Oczy potrafią zdradzić uczucia ich właściciela, nawet gdy bardzo stara się je ukryć. Nie ma czegoś takiego jak najpiękniejszy lub najbardziej urzekający kolor oczu. Dlaczego??? Każdy z nich jest niezwykły, niezależnie od tego czy jest błękitny niczym letnie niebo, zielony niczym szmaragd lub brązowy niczym Nutella, czy jest mieszanką poszczególnych barw i ich odcieni. Sama mogę poszczycić się szaroniebieskimi cudeńkami, przez co pokochałam ciepłe makijaże oka. W żadnych kolorach nie czuję się tak dobrze jak w pomarańczach, różach, burgundach i złocie. Uwielbiam jak kontrastują z zimnym odcieniem moich oczu, podbijając dodatkowo chłód tęczówek. Oczywiście nierzadko eksperymentuję z makijażem używając na powieki wszystkich kolorów tęczy: fioletu, zieleni, błękitu, szarości czy nawet czerni ( ale czarne oczy to tylko od wielkiego dzwonu). Czarny eyeliner idealnie dopełnia każdy makijaż, tworząc smukłe, kocie oko a w parze ze sztucznymi rzęsami tworzą istną bombę. Nic tak nie przyciąga uwagi do naszych oczu jak długie, gęste czarne rzęsy. Biedna ja niestety nie mogę poszczycić się prezentem od matki natury jakim jest wachlarz
długich, gęstych czarnych rzęs niczym u łani więc muszę sięgać po małe oszukaństwo ( dobry tusz i sztuczne rzęski, ale ciii....). Zalotka to przyjaciółka goszcząca u mnie w toaletce już od dłuższego czasu. Jest to nierozerwalna przyjaźń, a ona mnie nigdy nie zawiodła, podkręcając moje jasne włoski tak jak same podkręcić się nie chcą. A i zapomniałabym, cielista kredka na linię wodną ,nic tak nie otwiera oka przy okazji odświeżając spojrzenie po niewyspanej nocy, gdy rankiem wyglądamy jakby przejechał nas walec albo i gorzej. Odrobina rozświetlenia w wewnętrznym kąciku dodatkowo potęguje nasze wyspanie choć tak naprawdę marzymy tylko o tym żeby iść spać.
Według mnie makijaż powinien być nie obowiązkiem a zabawą, a nawet wyzwaniem. Powinnyśmy ćwiczyć wykonywanie go by poprawić swoje zdolności, by po spojrzeniu w lustro stwierdzić, że wyglądamy świetnie a każdy przechodząc obok nas na ulicy pomyśli WOW.
dreamyomg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 20:53   #58
xcalla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

W makijażu przede wszystkim skupiam się na brwiach i oczach.
Brwi podkreślam delikatnie woskową kredką nadając im kształt, potem wypełniam cieniami do brwi ubytki, które niestety posiadam. Na koniec przeczesuje i utrwalam wszystko bezbarwnym żelem do brwi. Natomiast na co dzień oczy podkreślam bardzo delikatnie. Zawsze podkręcam lekko zalotką do rzęs potem nakładam odżywkę i na to tusz. W weekendy kiedy chce zaszaleć dodaje do tego makijażu brązowo złote smokey eye oraz opcjonalnie robię kreskę eyelinerem.
xcalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 21:54   #59
natala026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Oczywiście stosuje tusz do rzęs i podkreślam spojrzenie czarna kreską to mój sposób na piękne oko a sekretem na pięknie wytuszowane rzęsy które utrzymują się pięknie przez cały dzień jest podkręcenie ich zalotka przed nałożeniem tuszu po tym zabiegu delikatnie je pudruje i dopiero nakładam tusz na tak przypudrowanych rzęsach tusz trzyma się rewelacyjne rzęsy wydają się dluzesz i grubsze a spojrzenie przyciąga uwagę nie jednego faceta. A kobiety pytają co robię że mam tak pięknie wytuszowane rzęsy a to mój tajemny sposób niezależnie od tuszu jaki używam efekt jest zawsze piorunujący
natala026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 22:19   #60
KamilaBereza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Rzęsy i brwi to jeden z najważniejszych elementów w makijażu i jednocześnie najprostszy sposób, by dodać twarzy wyrazu. Warto poświęcać im kilka minut więcej, aby twarz nie wyglądała na zmęczoną.
Marzymy o długich rzęsach i idealnych brwiach. Stosujemy różne kosmetyki i sztuczki makijażowe, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Zdradź nam jak Ty podkreślasz swoje oczy i zgarnij zestaw kultowych produktów do rzęs i brwi od Long 4 Lashes.

Pytanie:
W JAKI SPOSÓB PODKREŚLASZ SWOJE OCZY?

Strona konkursowa: wizaz.pl/urodziny/#konkurs
konkurs trwa: 18.09-2.10
Oczy są zwierciadłem duszy, podkreślone kosmetykami mogą zahipnotyzować. Brwi są bardzo ważnym elementem. Odpowiednia długość linii brwi potrafi wiele zmienić. Koniec brwi wyznaczamy, przykładając patyczek tak, aby łączył krawędź skrzydełka nosa zewnętrznym kącikiem oka. Jeśli Wasze brwi są za długie, to musicie je wyregulować, a jeżeli za krótkie, warto wypełnić je cieniem. Podkręcone rzęsy zdecydowanie otworzą oko. Dobrym pomysłem będzie użycie zalotki, która kosztuje niewiele. Możecie lekko podgrzać ją suszarką, aby dała lepszy efekt. Zaciskamy zalotkę na około 10 sekund, a następnie dokładnie tuszujemy rzęsy ulubioną maskarą. Jasne barwy optycznie powiększają oczy. Pamiętajcie o rozświetleniu wewnętrznego kącika oka. Jasna kredka na linii wodnej oka ładnie je otworzy. Warto też rozświetlić okolicę pod łukiem brwiowym. Kontrast doda oczom głębi. Rozświetliliśmy już wewnętrzny kącik oka. Teraz należy użyć ciemniejszego cienia w zewnętrznym kąciku oka. Ciemny cień nakładamy także powyżej załamania nad ruchomą częścią powieki. Nigdy nie rysujcie ciemnej kreski na dolnej powiece, a już na pewno nie obrysowujcie całych oczu ciemną kredką!
KamilaBereza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 21:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.