Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 18:17   #31
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez Surmina Pokaż wiadomość
No cóż, między innymi jest tam i moja opinia, jak również i moje zdjęcia "przed" i "po". Hm...wiem, wiem dla Ciebie mało przekonywujące, ale może dla innych tak
A mój "nowy" nos jest prześliczny I określenie: "nie mogę narzekać" było ogromnym przekłamaniem w tym wypadku
Ogromnie zaś cieszę się, iż po konsultacji u prof. Zielińskiego zrezygnowałam z niego. Moja koleżanka, niestety "dzięki" niemu ma nos skrzywiony w jedną stronę. Oczywiście ów lekarz ma swoim koncie również udane operacje, ale jak dla mnie zbyt wiele "wpadek".

Jednakże, wybór to indywidualna sprawa!

Pozdrawiam serdecznie
Rozumiem, że jesteś fanką doktora, który robił Ci nos- Twoje prawo, ale nie sądzę by i on nie miał nieudanych operacji w tym i nie zbyt dobrych opinii. Nawet lekarze są omylni.
Życzę Ci żebys po 10-latach była wciąż zadowolona ze swojego nosa, jak ja jestem ze swojego i żeby "Twój" lekarz został prof. i konsultantem w dziedzinie chirurgii, bo z pewnością będzie to docenienie jego wkładu w rozwój pozytywny tej dziedziny.
Nie jestem fanką prof. u którego robiłam nos, bo nie mam tak naprawdę porównania, więc odpowiedź jest mocno subiektywna. Natomiast nie wiem, czy dziś zrobiłabym sobie u niego operację, bo 10 lat temu to był już starszy pan...

Pozdrawiam.
EOT
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:26   #32
Surmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 86
GG do Surmina
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

Fanką to za dużo powiedziane Ot, jestem mu wdzięczna, iż teraz mam taki nosek
A jego tytułów nie będę wymieniać, gdyż na tym forum mogłoby to zabrzmieć dziwnie
Ale pass - Cieszmy się obie, iż nasze marzenia sie spełniły, bez względu na to, kto nam sprawił takie "cudo" na buzi

Pozdrawiam serdecznie
Surmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:51   #33
salena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

piersi,doktor Monika Jachna-Grzesiak
salena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 15:04   #34
antosia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez MlecznaTruskawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadowolone z zabiegu piszcie nazwisko lekarza, miasto w którym robiłyście operację i co poprawiałyście w swoim wyglądzie. Niezadowolone też się wpisujcie, może to pomoże w wybierze dobrego chirurga plastycznego.
no szkoda że tak mało odpowiedzi. Trudno dogodzić...

Ja polecam: Nos - Poznań: dr Chiciak - moim zdaniem tanio, solidnie i po przyjacielsku, a przede wszystkim - z oczekiwanym wynikiem (choć z tym ładnym noskiem to jestem ładniejsza niż oczekiwałam )

Edytowane przez antosia3
Czas edycji: 2008-11-30 o 15:09
antosia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 23:26   #35
viola1808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

ja polecam dr Chiciaka- Poznań, plastyka brzucha - jestem zadowolona, dobra opieka, zaangażowanie lekarza i stosunkowo tanio, efekt super.
Violetta Poznań 694-418-849
viola1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:33   #36
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Polecam Dr. Kociszewską z kliniki w warszawie. Po operacji przec 3 miesiace zapraszala mnie na kontrole i bardzo dbała a nie jak inni lekaze tylko zabieg i dowidzenia. Przy tym stosunkowo tanio - pełna korekcja nosa 4600zł. Poza prywatną praktyka doktor pracuje w szpitalu MSWiA. No i jest DOKTOREM a nie tylko lekarzem specjalistą.
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:14   #37
asiaczek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
GG do asiaczek1979
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam!

polecam dr. Piotra Skupina!!! miałam niedawno operacje uszu.Uszy wyglądaja ślicznie.Moge wreszcie nosic kitki i czapki.Uszka szybko sie zagoiły i naprawde nie ma sie czego bać.Miałam bardzo krótką rekonwalescencje.teraz tylko śpie w nocy w opasce,ale nic mnie nie bolało. Klinika Ars Medica oraz Klinika Grunwaldzka - Poznań.Lekarz to poprostu profesjonalista pod każdym względem .A sam zabieg niedrogi! Nie ma co się meczyc z odstającymi uszami !!!!!!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Uszatków.
Joanna z Wielkopolski
__________________
asiaczek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 14:21   #38
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Czy ktoś robił nosek u Stępniewskiego w Kobylnikach?
Byłam ostatnio u niego na konsultacji i zapisałam się na termin operacji w grudniu...myslałam, że może da się wczesniej, ale ma tyle pacjentów, ze zero szans. Cóż, mam nadzieję, że naprawi mi to,co żle zrobili w Łodzi i niestety, choć to moje miasto nie mogę polecic fachowców od nosków. O Stępniewskim czytałam dużo pochlebnych opinii, ale też zdarzały się i mniej pochlebne, jak wszędzie, bo przegladajac różne fora natknełam się na przynajmniej jedną negatywną opinię nawet o najlepszych chirurgach.Bo w sumie nos to szczególna operacja i jedna z najtrudniejszych. Dr Stępniewski na konsultacji wiele nie mówił, za to konkretnie powiedział mi od razu na wstępie czego potrzebuje mój nos, a czego mi nie zrobiono. Pani rejestratorka powiedziała mi, że dr robi takie małe zadarte noski, a ja taki własnie chcę mieć i wiem, że do mojej małej twarzy będzie pasował. Prosze podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami Pozdrawiam i czekam na opinie.
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:25   #39
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

polecam klinikę linea corporis w Warszawie - nareszcie mam piękny nos !!!
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:04   #40
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Witam
Palnuje zabieg u Dr Noszczyka, jednak jest o nim tak mało opini że trochę się wacham,
Proszę osoby które miały kontakt z tym lekarzem o wyrażenie swojej opinii.
Po samej konsultacji wydał się byc miły i wszystko mi fachowo przedstawił, miałam spora wiedzę na ten temat iz nie było to dla mnie nowością-to o czym mówił, jednak to dobrze że tyle mi o tym opowiedział.

W samej klinice też miło i sympatyczne, podoba mi się że to nie Dr wycenia, i nie rozmawia się z nim o pieniadzach, on tylko pisze w karcie co bedzie robione a wycene robi Pani w recepcji wg. bieżącego cennika.

Jednak jak jest z samąoperacją, czy to jest dobrylekarz, czy operuje tak samo dobrze jak mówi o operacji......proszę o opinie osób które miały operację w klinice melilot.
Mam coraz mniej czasu, a muszę podjąć szybką decyzję.


Pozdrawiam
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:22   #41
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

wejdź na forum http://xn--twojeciao-xub.pl/
albo beautywpolsce -adres dokładny jest w temacie "powiększanie piersi w Lublinie" -sprawdź; musisz się najpierw na nich zalogować -troszkę trwa,ale warto; tam na pewno znajdziesz o nim info od dziewczyn, które u niego piersi robiły (wydaje mi się,że czytałam o nim i to dobre opinie,ale lepiej sama sprawdź-decyzja o wyborze chirurga szalenie ważna -mam nadzieję,że Twój dr ma specjalizację z chirurgii plastycznej -tylko takich bierz pod uwagę); a poza-na tych forach są też "czarne listy lekarzy"-też warto poczytać; pozdrawiam
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 17:51   #42
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Witaj, Tak Dr Noszczyk ma, jest to bardzo znany lekarz od wielu lat......tylko troche mnie smuci że jest mało opini o nim. Wolałabym poczytac coś zanim się ostatecznie zdecyduje.

Forum twoje ciało czytałam, jednak tamte opinie o klinice melilot są ciut kontrowersyjne, osoba która tam pisze opisuje swoją jedynie konsultację, bo na operację się nie zdecydowała, a to co pisze wydaje mi się niemożliwe, ponieważ mam zupełnie odmienne zdanie jeśli chodzi o przebieg samej wizyty, moja opinia jest bardzo pozytywna....jednak nadal szukam osób po zabiegach u tego doktora.

Pozatym wątkiem, to na forum Twoje ciało nie ma nic więcej o tym lekarzu.

Podobnie na beauty w polsce, tam jest kilka osób z zaledwie paroma postami, są i zadowoleni i nie zadowoleni......

Trochę mnie to dziwi że tak mało jest o tym lekarzu, czyzby nie operował? Czy może operujeosoby które nie czytają for???




Pozdrawiam ciepło
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:00   #43
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

no cóż -ja też szukałam opinii o dr T.Witwickim-plastyku z wawy i nieomal nie ma opinii-lakoniczne i to nie od pacjentek -czy to znaczy,że ci chirurdzy nie są ok?? ja b.pozytywne wrażene odniosłam po konsultacji i też się zastanawiałam dlaczego nie ma jego pacjentek na forach?? sama się waham czy robić u niego czy u tych "bardziej popularnych", o których wiele wyłacznie pozytywnych opinii (choć te opinie też czasami przesadzone, brak im obiektywizmu....); musisz sama podjąć decyzję; ale jeszcze porozmawiaj z lekarzem o ew. powikłaniach -czy na pewno zrobi poprawkę, korektę jeśli wynik operacji będzie niezadowalający?-to szalenie ważne, nie każdy chirurg po poczwa się do odpowiedzialności! znam takiego jednego..... musisz przed się upewnić koniecznie-najlepiej w formie umowy (albo jak to otatnio politycy mają w zwyczaju -nagraj na dyktafon i już),bo różnie bywa.....powodzenia
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 00:24   #44
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Dzieki za rady

Własnie dlatego moją uwagę przyciagnęło zaledwie kilku lekarzy miedzy innymi Szczyt, Noszczyk,Kasprzyk i Chęciński....wiem że mają uprawnienia do wykonywania tego typu op. I mają odpowiednio wyposażone sale operacyjne, napewno przestrzegają zasad aseptyki.

Wiem że są lekarze tacy jak np dr Simka, który podejmuje się zabiegów z zakresu chirurgii plastyczne, dokłądniej liposukcji i przeszczepów tłuszczu, nie mając żadnych uprawnień i specjalizacji z chirurgii plastycznej a jest jedynie chirurgiem naczyniowym.


Po głębszych przemyśleniach padło na dr Noszczyka, ciagle się jednak zastanawiam.....

Czy naprawdę nie ma tu osób które się u niego operowały?
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 02:29   #45
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

ja też wiem, że np. Wojciech Chromiński-chirurg ogólny z Lublina-nie posiada specjalizacji plastycznej (i nawet jej nie robi), a oferuje usługi plastyczne w szerokim zakresie -m.in. cycki -efekt hm... widziałam kilka na żywo-oj.... no i zapomnieć o korekcie -jak najdalej uciekać!!
dr M.Szczyt -same superlatywy-ale szalenie długa lista oczekujących -ok.1,5-2 lata na zabieg!!-to sama sprawdziłam-kontaktowałam się z nim (na konsultacje poczekasz kilka miesięcy!);
dr I.Łątkowski -super opinie-terminy chyba nie aż tak napięte (widziałam co prawda tylko jedne "jego" cycki na żywo-ale cudne, równiutkie, symetryczne)!;
dr T.Kasprzyk -też fantastyczne opinie i zdecydowanie krótsze terminy;
a co do Twojego wyboru-jeśli naprawdę odniosłaś super wrażenie, jest plastykiem z dużym doświadczeniem, widziałaś fotki z jego operacji, i nie znalazłaś negatywnej opinii o nim, nie figuruj na żadnej "czarnej liście" (czasami trzeba głębiej poszukać w jakiś "pogaduszkach",no i jak porozmawiasz o tych ew. powikłaniach i uzysksz zapewnienie, że jakby co-bezwględnie podejmie się korekty (na jego koszt oczywiście) -to już sama musisz sobie odpowiedzieć.... ja myślę,że nie ma co skreślać lekarzy tylko dlatego, że nie można skontaktować się z pacjentkami.... sama borykam się z podonym problemem - coś mi podpowiada,że ten mój "nieznany" jest ok, a jednak troszkę brak tych opinii....
ps. w międzyczasie szukałam czegoś o dr Bartłomieju Noszczyku -ale pewnie Ty już w necie wszelkie info znasz-rzeczywiście brak pinii... ale pocieszające to ,że jest dr hab. -ale doktorat z fizjologii, no i młody jak na plastyka (42lata)sama jestem ciekawa, bo też wolałabym kogoś z Warszawy

Edytowane przez annaxxxxx
Czas edycji: 2007-11-19 o 02:49
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:18   #46
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Tzn nie same superlatywy, znalazłam tez kilka opinni niezbyt pochlebnych, jednak osoby które piszą na forach nie wymagających rejstracji, osoby które po kilku postach znikają, nie są dla mnie wiarygodne, każdy może wejść napisać coś i zniknąć.

Udało mi się znalesć jedną jedyna jak narazie pacjentkę dr Noszczyka, która jest zadowolona, za co serdecznie jej dziękuje, że poświęciła mi trochę czasu na rozmowę


U dr Szczyta byłam na konsultacji, wiem o terminach, teraz to rok czasu.Pozatym jest tam trochę jak w maglu i to oraz inne rzeczy zdecydowały o rezygnacji. Wiem że jest dobrym lekarzem, ale ja uważam że nie ma Dr boga, każdy może popełnic błąd, na to nie ma reguły....

Nad Planicą wtym dr łatkowskim myślałam, jednak to trochę za daleko, najpierw konsultacje, potem operacja, powrót, wizyty kontrolne....zdecydowanie wolę miec kogoś na miejscu.

Zyczę Tobie i tym którzy mają podobny problem z wyborem chirurga, aby trafili dobrze a ich wybór był spełnieniem ich marzeń....
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:03   #47
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Abigail -nie napisałaś czy chodzi Ci o operację piersi? o powiększenie? są plastycy jak wiesz, którym jedne rzeczy wychodzą lepiej od innych; ten "mój" Witwicki pooć nosy robi ok, ale mnie zależy na piersiach-a też tylko 1 opinia i to nie od pacjntki tylko jej koleżanki,że jest zadowolona; i kiedy masz zabieg? może przez przypadek mogłabyś Ty mi pomóc, bo ja chcę robić jeszcze w tym roku jak się uda; i teraz sobie uświadomiłam,że też dr Noszczyka brałam pierwotnie pod uwagę-ale to było jakiś czas temu i z braku danych odpuściłam -może niesłusznie?? poczytałam też jakieś jego wypowiedzi w prasie-jakoś nie wzbuzał zainteresowania, ale może warto??
jeśli się krępujesz, napisz do mnie prywatną wiadomość (ja też nie chcę się tu rozpisywać, a ja dość szczególny przypadek -raz już się "niefortunnie" operowałam-tym bardziej b.zależy mi na wiarygodnych opiniach); pozdrawiam
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:35   #48
madziar_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 52
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Jestem po opercaji u dr Noszcyka i jeżeli mogę pomóc to piszcie na priva
madziar_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:21   #49
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

Dziewczyny dziękuję Wam pięknie za odpowiedzi

tak madziar-ka napiszę priva

Chociaż już zdecydowałam, po rozmowie z Dr i po przeanalizowaniu jej, wiem że to odpowiedzialny człowiek i że wie co robi.
Rozumiem że nawet najlepszemu możesię nie udać itp, ale myslę że w jego rękach będę czuła się bezpiecznie, że jest tam czysto, mają nowy sprzęt itp wszystko pod kontrolą......


Pozdrawiam
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 00:40   #50
agniwszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 38
Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat dr.Kasprzyka z Krakowa?? Zastanawiam sie nad powiekszeniem piersi u niego ale niestety nie moge znależć żadnych wypowiedzi na temat jego osoby. Wiem tylko że jego klinika nazywa sie art-med:c onfused:
__________________
Agnieszka
agniwszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 02:10   #51
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

byłam u dr Kasprzyka na kosultacjach -fantastyczny!! widziałam (na żywo) piersi przez niego robine-fantasyczne!!
jak chcesz więcej info-wejdź na forum "twoje cialo" i "bauty w polsce"-znajdesz wiele opinii o nim-b.pozytywne (musisz się tam zalogować, ale warto!)
http://xn--twojeciao-xub.pl/
http://www.beautywpolsce.com/forum/
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:29   #52
agniwszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 38
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

dziekuje slicznie zaraz sobie poczytam. Miałam już konsultacjie u Potockiego i termin operacji na grudzien ale rozmysliłam sie dlatego ze pewne żeczy mnie niepokoiły. Miałam tez termin operacji na 18 grudnia w londynskiej klinice jednak tez nie byłam przekonana do konca i zmieniłam termin na luty cztery dni przed operacjią ale ostatnio usłyszałam o dr. Kasprzyku ze jest bardzo dobry a ja szukam naprawde dobrego fachowca bo niechciałabym czegos załowac.
__________________
Agnieszka
agniwszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:42   #53
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

nie dziwię się,że zrezygnowałaś z Potockiego hehehe, ja też..... zupełnie nie spełnił moich oczekiwać -niby w klinice dr Szczyta, ale .... za mało profesjonalny, albo nie potrafi tego okazać, a poza-widziałaś jego album z fotkami??-dla mnie dramat!!
Kasprzyk zupełnie inne podejście -zobaczysz jak się Tobą zajmie od razu profesjonalnie pomierzy, widać duże zaangażowanie i b.indywidualne podejście -to nie machina, taśmówka..... a poza-ceny nie z Księżyca -Potocki za same konsult. bierze 200PLN, a połowę tego czasu mi pświęcił co Kasprzyk -no i z Potockim sama rozmowa-głównie ja mówiłam... jedzie na sławie dr Szczyta, ale daleko mu do "Mistrza"!
ps.wczoraj w nocy pisałam odp. Tobie i jakoś dziwnie mi wskoczyła jako nowy wątek-przepraszam, chciałam jedynie tu udzielić odp.
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:03   #54
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

jednak nie potrafię usunąć drugiego -takiego samego wątku hm... narozrabiałam heh, przepraszam, ale sądzę,że w podanych przeze mnie forach znajdziesz odpowedzi; udanego zabiegu -Kasprzyk naprawdę robi świetne biusty, no i sam przesympatyczny, delikatny -ja zwracam uwagę na to-bo to "koronkowa" robota -piersi muszą wyjść doskonałe
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:04   #55
agniwszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 38
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

Porownując zdjecia Kasprzyka i Potockiego to rzeczywiście jest o czym mowić. Ja jeszcze płacilam 150zł za konsultacjię ale tu nie chodzi o pieniądze tylko o dobrego fachowca. Czytałam troszkę o Kasprzyku na tych stronkach co mi podałaś jednak zmartwiła mnie wypowiedz jednej osoby ktora napisała ze doktor nie jest dobry jezeli chodzi o ciecie pod piersią i implanty okrągłe wychodzą mu bardzo sztuczne. A ja własnie chce tylko okragłe, nie chce anatomów bo czytałam o ich przekrecaniu. I teraz nie wiem co o tym sądzić. Czy mogłabym zapytac czy Ty jesteś już po operacji czy też szukasz jeszcze dobrego specjalisty?
__________________
Agnieszka
agniwszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 00:37   #56
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

pierwsze słyszę żeby dr Kasprzykowi źle wychodziły okrągłe.... jak chcesz okrągłe, to je rób i już! a przy okazji-okrągłe implanty łatwiejsze do wsadzenia-wymagają mniejszej precyzji, bo rzeczywiście -anatomy mogą się przekręcić, ale przy wsadzaniu-od umiejętności chirurga zależy jak je umiejscowi; jeśli wsadzi prawidłowo i dobrze kieszenie powycina-nic nie powinno się przekręcać! są sporadyczne przypadki ponoć -ja nie widziałam takiego.... a sama mam anatomiczne; jednak moje piersi chirurg tak "skopał", że wymagają korekty-a sprawca umył rączki, dlatego szukałam nowego chirurga, ale nie z powodu przekręcenia... no i nie Kasprzyk mnie operował-spokojnie, zresztą wiem,że nawet jak a nóż Kasprzykowi coś nie wyjdzie-koryguje bez problemu w cenie! nie przerażąj się -każdemu zdarzyć się może, ale szalenie ważne,że nie zostawi pcjentki samej sobie jak mnie mój chir... (oczywiście nie zamierzam tak sprawy zostawić ..... już nie te czasy,że lekarze czują się bezkarni -znajoma też miała smutną "przygodę" z plastykiem-niedawno wygrała sprawę -zwrot kosztów i odszkodowanie); ale wiadomo-że nie o to chodzi..
co do implantów-okrągłe zazwyczaj wyglądają sztuczniej -zreszą to zależy jaką masz bazę, ale ja nie wybierałabym okrągłych jedynie z powodu obawy o przekręcenie anatomów.... jak chcesz więcej info -już poza forum może...
napisz do mnie prywatną wiadomość-podam Ci maila
ps. a co do cięcia Kasprzyka pod piersią-on chyba głównie takie robi, ale ja już przewrażliwiona i patrzę na wszystkie aspekty i tu mogłabym się zgodzić -czasem Kasprzykowi cięcie za nisko wychodzi...hm...ale poza-piersi śliczne; ja po tamtym "specjaliście" za to mam cięcie za wysoko w jedym cycku, więc już sama nie wiem co gorsze.... ale naprawdę-obskoczyłam wielu plastyków-Kasprzyk uplasował się w czołówce w moim "rankingu".... na pewno nie W.Chromiński-hm...to on...-on zresztą nawet nie plastyk! nie K.Potocki, nie M.Kubasik-dopiero robi specjalizację plastyczną (ponoć od lat i jakoś nie posuwa się dalej) i jeszcze ..... a co do mojego wyboru-napisz prywatną wiadomość....
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 01:06   #57
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

jeszcze raz powtórzę,żeby było jasne:
nie polecam -Wojciecha Chromińskiego -chirurg bez spec. plast.
nie polecam - Krzysztofa Potockiego
nie polecam -Mikołaja Kubasika -w trakcie spec. plast.
nie polecam -Gumkowskiego -chirurg bez spec. plast.
nie polecam -............
za to polecam poczytać wszelkie tzw. "czarne listy" i "najgorszych w mieście" - i w "podtematach" np. pogauszki... na obu forach -tam znajdziesz jeszcze sporo nazwisk chirurgów -opinie negatywne ich pacjentek -nie zasłyszane, ale doświadczone na własnej skórze.....

ps.co do ceny-ja też oczywiście jestem zdania,że w tej materii nie należy oszczędzać!! jedynie napisałam tak ad. konult. K.Potockiego-ceni się podwójnie, a jakość konsultacyjki kiepściutka....-nie wnikam dalej, bo podobnie....
i oddałabym wszystkie pieniądze,żeby cofnąć czas i dokonać trafnego wyboru plastyka (ba,ja nawet u nie-plastyka się operowałam-dramat!), ale się nie da.... pozostaje mieć jedynie żal do samej siebie... no i nie znałam żadnego forum przed pierwszym zabiegiem.... zachowałam się tak niedojrzale, nierozsądnie, nieodpowiedzialnie.... teraz nadrabiam, trochę późno...

Edytowane przez annaxxxxx
Czas edycji: 2007-12-26 o 01:29
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 01:56   #58
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

Bardzo polecam Kasprzyka, mialam u niego inny zabieg- ale atmosfera- SUPER- jest bardzo pomocny, dba o dobre samopoczucie PRZED, W TRAKCIE I W PO ZABIEGU..NAWET W 2 TYGODNIE PO ZABIEGU....mnie dokarmial a cena mojego zabiegu byla najkorzystniejsza w Polsce
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:22   #59
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

[quote=agniwszka;6117402]P(...)A ja własnie chce tylko okragłe, nie chce anatomów bo czytałam o ich przekrecaniu. I teraz nie wiem co o tym sądzi...


Witaj, jeśli chodzi o te obracanie się anatomów.
Nie sądzę aby możliwe to było w ogóle po zabiegu.
Anatomiczne są najczęściej wkładane pod mięsień i są jak pod pancerzem. Poza tym większość anatomów jest o powłoce nie gładkiej a teksturowanej co dodatkowo uniemożliwia przemieszczanie a jednocześnie minimalizuje budowanie torebki wokół implantu (minimalizuje powikłania)

Kształt jak sama nazwa wskazuje jest za to bardzo naturalna.
Jeśli kobieta ma wąską klatkę piersiową i małą odległość od mostka go górnego bieguna to zdecydowanie polecam konturowe, inaczej wyglądają jak baloniki))
Przy konturowych spokojnie można do 2 rozmiarów się wymodelować bodajże do 3xx g))

Kobiety o szerokiej klatce piersiowej z powodzeniem mogą mieć okrągłe- widziałam kilkanaście takich i też były piękne

Pozdrawiam i powodzenia
P.S ja mam konturowe, anatomy 295 i jestem baaaaaaaardzo zadowolona (7 doba po)
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:19   #60
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

to ewentualne obrócenie anatomów raczej nie zależy od wsadzenia pod mięsień, bo teraz nieomal wyłącznie plastycy wsadzają wszelkie implanty pod mięsień -zmiejsza ryzyko obkurczu torebki wokół implanta; chyba,że pacjentka ma jakieś wyjątkowe predyspzycje albo wskazania do wsadzenia pod gruczoł;
poza-powłoka teksturowana (nie gładka) implanta też przeciwdziała głównie tej torebce (tzn. jej obkurczaniu powodującemu zniekształcenie piersi) - i oczywiście -implant taki lepiej "trzyma" się wnętrza, ale podobnie jak powyżej -plastycy też chyba już nie stosują tych gładkich, nawet okrągłe implanty mają "chropowatą" powłokę;
ja też jestem zwolenniczką anatomów -nie ma co dyskutować -wyglądają naturalniej.... dlatego je wybrałam-choć muszę przyznać,że wcześniej jednego nie wzięłam pod uwagę -anatomy są bardziej twarde! pierś w dotyku dla mnie jest za sztywna..... -to ich cecha-one muszą być twardsze (mieć bardziej spoisty żel) od okrągłych, żeby zachować właśnie ten anatomiczny kształt -żel w środku się nie przelewa, cały czas zachowują ten sam kształt -na stojąco jest ok, ale w pozycji leżącej one są takie same!
-i jedynie tu widzę przewagę okrągłych -zwłaszcza tych z rzadkim żelem, które przybierają różny kztałt w zależności od pozycji, anatomy nie!
dlatego jeśli już okrągłe-wyłącznie te z najbardziej miękkim żelem tzw. soft touch, chyba,że własne piersi wyjątkowo "luźne", a zależy nam na piłkowatym efekcie
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.