"Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 19:49   #871
Agulka453
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 56
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Cześć Dziewczyny (:

Może któraś z Was byłaby zainteresowana tripem po Bałkanach we wrześniu? (:

http://student.travel.pl/wyjazd-balkan-trip-lato-2015
Agulka453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 10:32   #872
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Ktoś chętny na obóz studencki w Paralii? Rocznik *96 http://obozy-online.pl/oferta/oboz-s...ni/PARORELS/BU
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:18   #873
szczesliwa13x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Hej Wam Czy któraś nie chciałaby się wybrać do Grecji/Bułgarii z jakimś obozem studenckim ? Najlepiej dziewczyny z Krakowa, coby się jakoś zintegrować
szczesliwa13x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 00:21   #874
alexanderka17
Raczkowanie
 
Avatar alexanderka17
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Któraś chętna na jakiś obóz studencki albo może jakaś Poznanianka (fajnie by bylo wcześniej sie poznać) chętna na jakiś niezorganizowany wyjazd? Ja jestem z rocznika 96
__________________
if you still care, don't ever let me know.
alexanderka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 16:51   #875
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Ja chętna Też 96' tyle, że jestem z Kozienic Na studencki na przykład taka Grecja byłaby spoko

Edytowane przez bordowka
Czas edycji: 2016-04-30 o 16:53
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 12:02   #876
PatrisyaStyle
Raczkowanie
 
Avatar PatrisyaStyle
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 221
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Jedzie może ktoś z Was na obóz artystyczny Vocal Holiday Program 8-14 sierpnia w Szczawnicy? A tak przy okazji to polecam, jadę już kolejny rok !
__________________
Mój blog -> KLIK
- zdrowe odzywianie, fit przepisy i stylizacje

PatrisyaStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 14:44   #877
joyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Hej dziewczyny ! Też jestem rocznik `96 i szukam jakiegoś obozu studenckiego Wyjazd najlepiej pod koniec sierpnia. Znalazłyście coś ciekawego?
joyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 19:46   #878
inndom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez joyy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Też jestem rocznik `96 i szukam jakiegoś obozu studenckiego Wyjazd najlepiej pod koniec sierpnia. Znalazłyście coś ciekawego?
Witaj! Specjalnie się zarejestrowałem żeby Ci odpisać. Ja właśnie szukam chętnych i nikt nie chce jechać w takim terminie. Jestem student pracujący i tylko II połowa sierpnia u mnie wchodzi w grę, bo akurat wówczas mam urlop Odezwij się proszę w wiadomości prywatnej.

Przetrzepałem chyba wszystkie oferty obozów studenckich i najkorzystniejsza wydaje mi się taka, jeśli chodzi o dostępny dla mnie termin:

Lloret de Mar (byłem w tamtym roku i nigdzie indziej już nie chcę <3 )
Termin: 17.08-28.08
Cena: 2020 zł

W cenie jest wyżywienie 3x dziennie- to jest bardzo istotne, bo obozy studenckie to często oferty bez wyżywienia.

Jeśli się weźmie cenę i długość pobytu (w tej ofercie jest to aż 10 dni pobytu w Hiszpanii), to ta oferta wychodzi najkorzystniej. No i hotel ma dość dobre opinie na tripadvisor (taka strona gdzie użytkownicy wystawiają opinię hotelom).

Jeśli komuś pasuje ten termin i miejsce- chętnie nawiążę kontakt pisać proszę priv

Generalnie z obozami studenckimi trzeba baaardzo uważać- często są to oferty bez wyżywienia i w najtańszych syfiastych hotelach. Dlatego u mnie odpadają takie oferty. Codzienne jedzenie na mieście strasznie drogo wyjdzie.

Można by też się zebrać w jakąś grupkę i wykupić zwykłe wczasy (bo to praktycznie to samo co "obóz studencki") w zwyczajnym biurze podróży (typu Rainbow Tours, TUI itp.), tylko że wówczas wychodzi znacznie drożej, m.in. dlatego że transport jest samolotem (no i wówczas jeszcze trzeba się martwić żeby walizka za dużo nie ważyła...).
inndom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 11:44   #879
mike920
Przyczajenie
 
Avatar mike920
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Również jestem zainteresowany obozem studenckim - tylko w Lloret de Mar

Student , 23 lata , Warszawa, jak by ktoś był zainteresowany i szukał towarzystwa było by super !

Preferowany termin lipiec !
mike920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 14:38   #880
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

http://obozy-online.pl/oferta/oboz-s...ni/PARORELS/BU co Ty na to? podobno fajne, imprezowe miejsce, w Hiszpanii i Błg już byłam i jeśli chodzi o obóz to jakoś nie chcę więcej.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez joyy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Też jestem rocznik `96 i szukam jakiegoś obozu studenckiego Wyjazd najlepiej pod koniec sierpnia. Znalazłyście coś ciekawego?
http://obozy-online.pl/oferta/oboz-s...ni/PARORELS/BU co ty na to? Ja też 96' miejsce wydaje się spoko, w Hiszpanii i Błg już byłam i jakoś nie chcę więcej (chyba, że na kurs do Hiszpanii, ale to gdzieś na początku sierpnia). Mi pasuje wyjechać gdzieś pod koniec tego miesiąca
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 20:13   #881
joyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

http://obozy-online.pl/oferta/oboz-s...ni/PARORELS/BU co ty na to? Ja też 96' miejsce wydaje się spoko, w Hiszpanii i Błg już byłam i jakoś nie chcę więcej (chyba, że na kurs do Hiszpanii, ale to gdzieś na początku sierpnia). Mi pasuje wyjechać gdzieś pod koniec tego miesiąca [/QUOTE]


Ooo, myślimy podobnie co do miejsca i terminu, więc spoko Ja jeszcze jak szukałam to zainteresowała mnie Albania albo Czarnogóra, trochę mniej popularne miejsca, ale dlaczego nie

przykładowo :
http://skt.travel/wyjazdy/studenckie...je-czarnogora/
http://skt.travel/wyjazdy/wycieczki-...kacje-albania/

Edytowane przez joyy
Czas edycji: 2016-06-04 o 20:29
joyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 16:41   #882
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez joyy Pokaż wiadomość
http://obozy-online.pl/oferta/oboz-s...ni/PARORELS/BU co ty na to? Ja też 96' miejsce wydaje się spoko, w Hiszpanii i Błg już byłam i jakoś nie chcę więcej (chyba, że na kurs do Hiszpanii, ale to gdzieś na początku sierpnia). Mi pasuje wyjechać gdzieś pod koniec tego miesiąca

Ooo, myślimy podobnie co do miejsca i terminu, więc spoko Ja jeszcze jak szukałam to zainteresowała mnie Albania albo Czarnogóra, trochę mniej popularne miejsca, ale dlaczego nie

przykładowo :
http://skt.travel/wyjazdy/studenckie...je-czarnogora/
http://skt.travel/wyjazdy/wycieczki-...kacje-albania/
[/QUOTE]

Spoko Ja też nie mogę się zdecydować A co sądzisz o Włoszech? Co prawda byłam tam już kiedyś, ale byłam w Cesenatico i byłam wtedy za młoda na imprezy, ale takie Rimini czemu nie
http://www.ok-tours.pl/wlochy/wlochy...18-24_lat.html

Edytowane przez bordowka
Czas edycji: 2016-06-11 o 14:06
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:56   #883
Barbie26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Z racji tego,że koleżanka mnie wystawiła szukam osób chętnych na Krete, termin 20-27.07 Ktoś chętny?
http://student.travel.pl/wyjazd-kret...e-samolot-2016
Barbie26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 14:38   #884
Doma_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Hej, mam 15 lat najprawdopodobniej jade z koleżanką do Kołobrzegu z biura Szarpie travel ( Wodna zabawa) od 25 lipca do 4 sierpnia. Szukam kogoś kto może też chce się tam wybrać
Doma_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 18:35   #885
karolaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

A my w kilka osób jedziemy na dance camp z Sobkiem z kochamwakacje.pl do Bułgarii w sierpniu. Balangi do białego rana, mega fun i totalny luzik. Ktoś coś? Wbijać na priva
karolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 20:31   #886
Deinanthe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Cool Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Hej, znalazłby się ktoś zainteresowany wyjazdem do Włoch na obóz studencki we wrześniu? Przydałoby mi się jakieś fajne towarzystwo
Deinanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 22:30   #887
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Ja jestem zainteresowana ale teraz jescze w lipcu Tez jest tanio jest fajna promocja napisałam do Ciebie na priv jak cos ;p chyba jade sama własnie
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:47   #888
She like the win
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Hej a może ktoś jest chętny na naukę Kitesurfingu i chciałaby wybrać się na obóz nad polskie morze?
She like the win jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 22:14   #889
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Szukam koleżanek, które pojadą ze mna do Londynu jakoś w pazdzierniku lub listpadzie na parę dni w okolicach weekendu, ale niekoniecznie Cel: Clubbing+zwiedzanie, wiec jesli nie jestes zainteresowana tym samym, to nie pisz..:P)
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 22:34   #890
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: "Kto jedzie ze mną na obóz?" Poszukujemy towarzyszki/towarzysza - WĄTEK ZBIORCZ

Szukam kolezanki badz ekipy na Sylwestra, najlepiej Party camp (polecam ) lub za granica, na wlasna reke :P
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-24 22:34:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.