Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 18:47   #1
Elizaaa45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Smile

Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :)


Dziewczyny ! niedawno dostrzegłam, że moja cera jest skłonna do pękających "pajączków " .. nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że ten problem mnie dotknie. zaczęłam walkę ! i właśnie tu na tym forum chciałam zapytać o jeden krem i rady co do takiej cery, walki z tym "dziadostwem"

Pani w Aptece poleciła mi krem "Niverosin"
zaniepokoił mnie "alkohol denat. " w składzie
nie wiem czy użyć go na buźkę bo bardzo boję się, że pogorszę cerę, przez ten "Alkochol" .. jednak nie chcę też tego kremu wyrzucać..

czy któraś z WAS go używała? proszę o recenzję.. szukałam na internecie, niestety nic takiego nie znalazłam.. i proszę o rady co do naczynek ja podam pare swoich sposobów !

1 ! do kremu nawilżającego rozgniatamy tabletkę np. cerutinu, rutinoscorbinu po czym smarujemy buźkę na noc.
2 ! maseczkę na naczynka np. Floslek - bardzo dobra zostawiamy na noc! nie zmywamy - lepszy efekt
3 ! jemy dużo dużo cytrusków i warzyw zawierających wit. C np. papryka
4. codziennie krem z filtrem ! (ile poleciacie, jaki faktor? )
5. jeżeli peeling, to tylko enzymatyczny np. Perfecta.
6. myjemy buźkę delikatnym produktem
7. unikamy gorących kąpieli, ostrych i gorących potraw, napoi.
8. unikamy alkoholu, kawy, papierosów..
9. REWELACYJNA podobno jest czerwona glinka, maseczka z czerwonej glinki, polecacie jakąś?
10. nie denerwujemy się! wpływa na cere.
11. nie wyciskamy pryszczów.
12. rewelacyjna jest podobno maseczka z "siemię lniane"
13. obkłady z cytryny

MACIE JESZCZE JAKIEŚ DOBRE PRODUKTY, lub sposoby? proszę się dzielić najbardziej interesuje mnie opinia tego kremu NIVEROSIN.. ten alkohol mnie niepokoi proszę o rady i łączmy się dziewczyny !
Elizaaa45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:18   #2
Elizaaa45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :

HALO? jesteście tu?
Elizaaa45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:51   #3
Elizaaa45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :

PROSZE O RADY ! ;D i recenzje tego kremu
Elizaaa45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:23   #4
emma56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :

Cytat:
Napisane przez Elizaaa45 Pokaż wiadomość
PROSZE O RADY ! ;D i recenzje tego kremu
Czego to ja nie stosowałam.Krótko mówiąc wszystkiego,a efekt zawsze ten sam - problem nie znikał.Dopiero jak odważyłam się na wizytę u dobrej Pani dermatolog,problem powoli ginie.Piszę powoli,bo sama decyduję o terminie zabiegu,a że z czasem krucho to troszkę odwlekam,ale efekt piorunujący.Oczywiście tylko laser sprawił,ze moja cera normalnieje i nie muszę nakładać kilogramów fluidu,aby okropne zaczerwienienia zatuszować.Koszt jednego zabiegu wynosi 350 zł.Jak ma się rozległe obszary popękanych naczynek to wiadomo,że tych zabiegów jest parę.Ból do zniesienia i zawsze w tym momencie cieszę się,że znowu kilka czerwonych stróg właśnie w tej chwili znika.Poza tym dzięki Pani dermatolog usunęłam trzymane latami naczyniaki,które niestety z wiekiem powiększają się.Jestem zadowolona i już w marcu będę kontynuować zabiegi.A ta przedobra Pani doktor pracuje w Bielsku - Białej na ul Krasickiego 12.
A po laserze jaka cera jędrna.Polecam.Jedna kiecka mniej,za to samopoczucie w dechę.
emma56 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.