Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 12:43   #31
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Dziewczyny ! przez trądzik a kakretnie antybiotyki mam klopoty z jelitami .Co jeść by bylo jak dawniej?
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:49   #32
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Czy dieta ma wpływ na powstawanie niedoskonałości? Czy poprzez wykluczenie niektórych składników spożywczych można zmniejszyć ryzyko powstawania zaskórników i grudek? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy są jakieś składniki, których na pewno musicie unikać?

Kilka porad pod tym adresem:

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...ieta-a-tradzik
Ja na pewno musze unikać nabiału, ponieważ powoduje u mnie duży wysyp pryszczy i krostek, tak samo jest ze słodyczami. Niektóre ostre potrawy też powodują zły wygląd skóry. Wydaje mi się też , ze duża ilość tłustego pokarmu wpływa na wyskakiwanie niespodzianek na buzi

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! przez trądzik a kakretnie antybiotyki mam klopoty z jelitami .Co jeść by bylo jak dawniej?
[eucerin][/eucerin]
Ja bym z takim problemem udała się do lekarza, albo lepiej do dietetyka...
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:54   #33
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Mój żoładek nie zdzierży kawy

jyyli, mam do Ciebie pytanie. Co sądzisz o tych tabletkach z propolisem? KLIK!

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-10-09 o 14:03
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:00   #34
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! przez trądzik a kakretnie antybiotyki mam klopoty z jelitami .Co jeść by bylo jak dawniej?
[eucerin][/eucerin]
Już na którymś forum było podobne pytanie. Ja proponuję udać się do lekarza z tym problemem ale wiem, że jogurty są dobre najlepiej te naturalne.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:04   #35
dariagro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

nie wyobrażam sobie zrezygnowania z nabiału!
__________________
[eucerin][/eucerin]
dariagro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:11   #36
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez dariagro Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie zrezygnowania z nabiału!
To tak jak ja uwielbiam mleko, twaróg i inne serki
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:12   #37
papuzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 90
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

U mnie cera wygląda gorzej kiedy jem słodycze. Kiedy przez długi czas nie jadłam żadnych czekolad, batonów itp, moja cera nie była wtedy idealna, ale miałam mniej przykrych niespodzianek
papuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 13:16   #38
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

ja nie zauważam różnicy, staram się jeść dużo warzyw i owoców. Nie jadał tłusto ani słono, no poza słodyczami niestety, ale walczę!
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:30   #39
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
ja nie zauważam różnicy, staram się jeść dużo warzyw i owoców. Nie jadał tłusto ani słono, no poza słodyczami niestety, ale walczę!
Ja widziałam właśnie różnicę kiedy jadłam bardzo ostre potrawy, które uwielbiam, i mniej owoców oraz warzyw. Teraz dietę troszkę zmieniłam, zaczęłam inaczej gotować i służy to nie tylko mnie ale również mojej rodzinie
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:32   #40
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Z doświadczenia wiem że spożywanie niektórych produktów czy przypraw może przyczynić się do powstawania zmian duża dawka kofeiny alkohol czekolada spożywana w dużych ilościach ostre przyprawy dodawane do posiłków. Po spożyciu któregokolwiek z wymienionych zauważałam u siebie nasilenie występowania zmian. W pewnym sensie zdrowa dieta i wysiłek fizyczny może przyczynić się do polepszenia stanu skóry zdrowe i lekkie jedzenie odbija się pozytywnie na całym organizmie a jak wiadomo zmiany na skórze mogą być przyczyną źle funkcjonujących narządów wewnętrznych. Wysiłek fizyczny pomaga natomiast pozbyć się toksyn które wydalamy wraz z potem
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:33   #41
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
ja nie zauważam różnicy, staram się jeść dużo warzyw i owoców. Nie jadał tłusto ani słono, no poza słodyczami niestety, ale walczę!
Może po prostu u Ciebie nie ma trądzik powiązania z dietą?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 13:40   #42
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Po zjedzeniu dużej ilości czekolady następnego dnia mam armagedon. MOże nie tyle to jest wina samej czekolady, ale cukru i innych składników w niej zawartych.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:49   #43
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Po zjedzeniu dużej ilości czekolady następnego dnia mam armagedon. MOże nie tyle to jest wina samej czekolady, ale cukru i innych składników w niej zawartych.
Na szczęście ja mam spokój po zjedzeniu czekolady
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:51   #44
m_nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Czy dieta ma wpływ na powstawanie niedoskonałości? Czy poprzez wykluczenie niektórych składników spożywczych można zmniejszyć ryzyko powstawania zaskórników i grudek? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy są jakieś składniki, których na pewno musicie unikać?

Kilka porad pod tym adresem:

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...ieta-a-tradzik
Mimo, że nie mam problemu z uporczywym trądzikiem, zauważyłam, że po zjedzeniu czekolady (nawet w małych ilościach) na skórze pojawiają się drobne niedoskonałości. Podobnie jest w przypadku wszelkich orzechów. Oczywiście swoje robi też alkohol i papierosy/dym papierosowy...Po całonocnej imprezie w klubie często zdarza się, że twarz jest "wysypana".

[eucerin][/eucerin]
m_nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:57   #45
ewson91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Dieta to może za dużo powiedziane, lepiej brzmi "zdrowy tryb odżywiania". Na mój organizm ma olbrzymi wpływ to co jem. Z mojego doświadczenia wiem, że muszę unikać przede wszystkim Słodyczy i chipsów, bo powoduje to katastrofę! Staram się też unikać alkoholu, białego pieczywa, soli. Produkty takie jak ryż czy makaron kupuję z tej lepszej mąki - brązowy
__________________
[eucerin][/eucerin]
ewson91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:00   #46
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Pisałam już, że w moim przypadku mleko i jego przetwory wpływają na pogorszenie cery. Jeśli chodzi o inne rzeczy, to na pewno fast food i mocno przyprawiane dania - zdarzają mi się po czymś takim wysypy.

Nie widzę natomiast u siebie zależności pomiędzy cerą, a słodyczami - czy jem ich dużo, czy wcale to i tak nie widać różnicy. Podobnie z alkoholem, który często obwinia się o powodowanie wyprysków - był okres, gdy spożywałam regularnie (ah studenckie życie) i wcale nie miałam gorszej cery z tego powodu.

Jak widać wszystko zależy od danej jednostki
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:11   #47
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

A fasfody jak wplywaja na waszą cerę?
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:26   #48
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez dariagro Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie zrezygnowania z nabiału!
Ten wpis dodałam juz do wątku "Jakimi metodami..." ale myslę, że lepiej tutaj pasuje

Wracając do mleka i przetworów... Ostatnio natknęłam się na publikację, gdzie napisano, że mleko jak i jego przetwory mogą powodować zmiany tradzikowe ponieważ mleko zawiera hormony androgenowe, a one jak wiadomo są przyczyną często tradziku. Producenci mleka podobno dają też krowom hormony stymulujące produkcję mleka, dlatego mleko jest wysokie w IGF 1 (jest to hormon wzrostowy).
Testosteron przez jakąś reakcję łancuchową tworzy di hydrotestosteron (DHT). DHT pobudza gruczoły łojowe (jest zawarte tez w mleku). Ludzie którzy mają predyspozycje do tradziku genetyczne mogą być wrażliwsi na hormony w mleku...

Dodam tylko, że podobno nadal nie ma 100% co do związku mleko- tradzik wiec nie chcę siać paniki


Dariagro, myślę, że nie u wszystkich nabiał jest szkodliwy Jeśli ktoś nie ma nasilonych problemów z cerą po zjedzeniu nabiału, myślę, że nie ma co panikować i przestawać jeść nabial

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja niestety bez kawy nie daję rady Cały dzień mam bóle brzucha. Próbowałam pić bez cukru i/lub bez mleka, ale to nie to samo Mam wrażenie, że bez porannej kawy mój układ pokarmowy w ogóle nie pracuje, a to nie dość, że też źle wpływa na skórę, to tragicznie działa na samopoczucie. A szkoda, wolałabym rzucić kawę. Dobrze, że piję fusiankę, wydaje mi się, że jest zdrowsza, niż rozpuszczalna.

Jeśli chodzi o indyka czy kurczaka, to najlepiej byłoby kupować od kogoś prywatnie, gdzie kurki latają po podwórku
Ale jeśli nie ma takiej możliwości, to trudno. Stosowanie antybiotyków w hodowli drobiu jest zakazane, wbrew tego, co się słyszy (że każde mięso jest tym naszprycowane), a brojlery, czyli kury przeznaczone na mięso, nie potrzebują sztucznych wspomagaczy, bo i bez nich rosną wielkie i umięśnione.
Więc lepiej kupić surowe mięso i coś z niego zrobić, a unikać wszelkich wędlin.
Może to efekt placebo i uzależnienie z tą kawą?

Tylko, że zwierzęta z ferm drobiu są juz karmione paszą która jest "ulepszana"... Masz rację, że do wędlin na pewno dodawane są jeszcze dodatkowo konserwanty, wypełniacze itd., ale mięso surowe też nie jest bez skazy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:27   #49
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Też czytałam podobny artykuł
Mleko szkodzi
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 14:41   #50
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Chrom ma ponoć ogromny wpływ, sprawia,że czujemy niechęć do słodyczy. I teraz wszystko jasne, czemu po drożdżowej 3-miesięcznej kuracji nie mogłam patrzeć na słodycze, bo robiło mi się niedobrze. I racja, że się przyzwyczajamy, nie mogłabym już wrócić do dawnych nawyków żywieniowych...
Chrom łagodzi objawy spadku cukru we krwi, więc łatwiej jest przejść ten "odwyk" od słodyczy. Drożdże zawierają chrom?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A fasfody jak wplywaja na waszą cerę?
[eucerin][/eucerin]
Nie ma dowodów na to, że przyczynią się do namnażania np. sebum (a więc do inwazji trądziku), ale myślę, że jako to wysoce przetworzone produkty (często z miesem niewiadomego pochodzenia i skladu) to może negatywnie wpłynąć na cały organizm, a więc i na skórę

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Też czytałam podobny artykuł
Mleko szkodzi
[eucerin][/eucerin]
Ale nie kazdemu

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Słyszałam kiedyś też, że czekolada podobno nasila tradzik, ale to też nie jest udowodnione naukowo... Gorzka za to zawiera przeciwutleniacze, więc i z procesem starzenia może coś zdziałać

Ja nie zauważyłam żadnego wpływu żywności na nasilenie zmian Może to dlatego, ze przyczyną u mnie zmian nie są problemy hormonalne. Każdy musi obserwować swoją skórę indywidualnie, bo ja np. nie widzę żadnych wskazówek do ograniczenia nabiału dla pozbycia się problemów skórnych.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:43   #51
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Czy dieta ma wpływ na powstawanie niedoskonałości? Czy poprzez wykluczenie niektórych składników spożywczych można zmniejszyć ryzyko powstawania zaskórników i grudek? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy są jakieś składniki, których na pewno musicie unikać?

Kilka porad pod tym adresem:

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...ieta-a-tradzik
Tak, zauważyłam, że to, co jem, ma ogromny wpływ na moją cerę. Np. Orzechy - niby zdrowe, a u mnie powodują wysyp krost. Podobnie jest z czekoladą i wszelkimi słodyczami oraz z nabiałem. Problemem jest też ponoć kawa z mlekiem, której piję bardzo wiele.

Niestety są to pewne rzeczy, z których nie potrafię zrezygnować na stałe.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:46   #52
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! przez trądzik a kakretnie antybiotyki mam klopoty z jelitami .Co jeść by bylo jak dawniej?
[eucerin][/eucerin]
Zgadzam się z m.skrzypulec, zadajesz to pytanie już któryś raz, a nie na ten temat stworzone jest to forum

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Tak, zauważyłam, że to, co jem, ma ogromny wpływ na moją cerę. Np. Orzechy - niby zdrowe, a u mnie powodują wysyp krost. Podobnie jest z czekoladą i wszelkimi słodyczami oraz z nabiałem. Problemem jest też ponoć kawa z mlekiem, której piję bardzo wiele.

Niestety są to pewne rzeczy, z których nie potrafię zrezygnować na stałe.
Najczęściej orzechy ziemne wywołują wysypkę, która się potrafi bardzo długo goić.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:10   #53
Heneul
Przyczajenie
 
Avatar Heneul
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Moja siostra zawsze mówiła, że jedzenie w ogóle nie ma wpływu na skórę. Nie mogłam jej w żaden sposób przekonać, że ma i to bardzo dużo. Według mnie, nasza dieta wpływa znacząco na nasz organizm, zdrowie, samopoczucie. Muszę się przyznać, że nie jadam szczególnie zdrowo. Na pewno jem za mało zielonych warzyw, a dokładniej rzecz ujmując: nie potrafię się zmusić do jedzenia sałaty, pietruszki i szpinaku. Kapusta i brokuły to pół biedy, nawet je lubię

Od pewnego czasu, moja mama wzięła się za pieczenie chleba na zakwasie z pełnoziarnistej mąki, z soją i nasionami. Jest PYSZNY. I na pewno mnóstwo razy zdrowszy, niż ten sklepowy. W dodatku, biały chleb jest smaczny tylko pierwszego dnia po upieczeniu, a ten jeszcze dwa dni później jest świeży. Polecam wszystkim.

Zaobserwowałam, że jak totalnie porzucam pomysł diety (mam tak od czasu do czasu) i przez kilka dni odżywiam się (haha) słodkim i ostrym to później mam więcej wyprysków.

Myślę, że warto chociaż trochę poprawić swoje nawyki żywieniowe, aa będzie widać, może niewielki, ale jednak - efekt. A jeśli nie skórny, to przynajmniej cały organizm czuje się lepiej ^^
Heneul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:25   #54
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Być może wielu z Wam trudno, będzie się z tym zgodzić, ale bardzo duży wpływ na skórę ma jedzenie słodyczy. Niestety, ich jedzenie sprzyja rozwojowi trądziku.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:25   #55
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

u mnie to jest tak ze po duzej ilosci cukru i tlustego mam pewnosc ze mnie wysypie mleko odstawione, ale jak juz pisalam w innych watkach, tylko z powodu nietolerancji laktozy (ogolem za nabialem wogole nie tesknie )
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:43   #56
iwusiakoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cześć dziewczyny. Ja mam dokładnie tak samo - najgorzej jest po czekoladzie i białym pieczywie. Co do białego pieczywa to istnieje jakaś alternatywa, jeśli jednak chodzi o czekoladę to na prawdę trudno ją czymś zastąpić.
__________________
[eucerin][/eucerin]
iwusiakoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:47   #57
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Chrom łagodzi objawy spadku cukru we krwi, więc łatwiej jest przejść ten "odwyk" od słodyczy. Drożdże zawierają chrom?
Tak, dlatego polecane są do picia podczas diet odchudzających.
Zrobiłam tofu, jest pyszne
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:48   #58
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Tak, dlatego polecane są do picia podczas diet odchudzających.
Zrobiłam tofu, jest pyszne
Poproszę o przepis
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:52   #59
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Poproszę o przepis
Tofu zrobiłam z 4-dniowego mleka sojowego, które też wcześniej zrobiłam Mleko podgrzałam (było tam z 1,5l) i utrzymywałam we wrzeniu przez 5 minut - dodałam płaską łyżeczkę kwasku cytrynowego (można też cytryny, ale chciałam żeby się szybciej ścięło) i łyżkę soli. Wyłączyłam ogień i odstawiłam na 20minut , odsączyłam przez gazę i zawiesiłam. Po 3 godzinach tofu było gotowe do jedzenia
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:54   #60
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez iwusiakoz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja mam dokładnie tak samo - najgorzej jest po czekoladzie i białym pieczywie. Co do białego pieczywa to istnieje jakaś alternatywa, jeśli jednak chodzi o czekoladę to na prawdę trudno ją czymś zastąpić.
Może jakieś słodkości typu musli? Ja rzadko jem czekoladę, jakoś mnie już nie kusi.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 09:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.