Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 13:16   #31
stokrota1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

A można wiedzieć, kiedy paczki były rozwożone? może się jednak załapałam
stokrota1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:18   #32
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
a można zapytać jaki masz zestaw ?
bo ja mam ten intensive repair
rozmawiałam z kilkoma osobami i w zestawie niebieskim INTENSIVE REPAIR są dwa produkty : szampon i tuba... poszukałam w internecie i w naszych paczkach nie ma maski z aktywatorem ciepła, która jest w regulaminie jako część zestawu.

Edytowane przez requiem29
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:19
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:20   #33
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
rozmawiałam z kilkoma osobami i w zestawie niebieskim INTENSIVE REPAIR są dwa produkty : szampon i tuba... poszukałam w internecie i w naszych paczkach nie ma maski z aktywatorem ciepła.
no właśnie, na innym wątku też dziewczyny mówiły, że mają brak jednego produktu.... i zastanawiałam się czy wszystkie dziewczyny z tego zestawu dostały niepełne paczki.

(możliwe, że masek nie było na 'stanie' i wyslali to co mieli... nie wiem czy będziecie pisać reklamacje związku z tym bo jak przyjdzie do wystawienia recenzji to będą wymagać od nas recenzji produktu którego nie dostałyśmy :P)

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:22
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:23   #34
j1987
Raczkowanie
 
Avatar j1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 263
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Lista jeszcze nie jest wyłoniona (choć powinna być już dawno) to ja widocznie zostałam wybrana bo paczkę już dostałam. Tylko, że miały być 3 produkty a są .. 2.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
a można zapytać jaki masz zestaw ?
bo ja mam ten intensive repair

Ja mam 3 produkty ale to linia nourishing oil care

A co do regulaminu to jeszcze miały być pw wiadomości z banerami do wstawienia w podpis i też nie ma ich, ten test zorganizowany troszkę dziko
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/

Edytowane przez j1987
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:26
j1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:24   #35
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Nourishing Oil Care
ale z tego co czytałam w regulaminie to w każdym zestawie były 3 kosmetyki
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:28   #36
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sabik86 Pokaż wiadomość
Nourishing Oil Care
ale z tego co czytałam w regulaminie to w każdym zestawie były 3 kosmetyki
są zestawy różowe, żółte i niebieskie i w każdym po 3 produkty wg regulaminu, gdyby to była nagroda, której nie trzeba recenzować to tam kij z tym produktem ale w tym przypadku brak recenzji = obowiązek zwrotu nagrody. Wyjścia są trzy : chcieli zdążyć w terminie, więc wysłali co mieli a 3 produkt doślą lub będzie zmiana regulaminu, że jednak niebieski zestaw będzie zawierał 2 produkty, lub część osób z INTENSIVE REPAIR nie napisze recenzji i będzie musiała oddać zestaw a część zmyśli opinie miejmy nadzieje , że słuszna jest wersja pierwsza xd
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:29   #37
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
rozmawiałam z kilkoma osobami i w zestawie niebieskim INTENSIVE REPAIR są dwa produkty : szampon i tuba... poszukałam w internecie i w naszych paczkach nie ma maski z aktywatorem ciepła, która jest w regulaminie jako część zestawu.
Ja załapałam się na ten zestaw i dostałam wczoraj szampon i odżywkę/maseczkę (2w1) czyli też tylko dwa produkty.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 13:35   #38
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Tylko jeden problem jest jak recenzować nie użyając produktów? bo jeżeli nie zmieścili się w regulaminie z terminem dostaw i mailami ( termin dostaw miał być do 11 ja dostałam 12 mail mial byc do 12 dzis jest 13 a nie ma a ja w razie jak każą zwracać nie mogę ich testowac ;/ pogubilam się całkowicie a i na paczce było napisane :nagrody a nagrody się nie testuje sądze, że piszę nie tylko w swoim imieniu ale czy ktoś mógł by udzielić nam jakiejś informacji?
__________________

Edytowane przez kaskarze
Czas edycji: 2014-05-15 o 13:08
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:42   #39
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

zgadzam się, do wczoraj miałyśmy dostać wiadomość z linkiem do recenzji na KWC oraz z banerkiem do wpisów na forum, którego powinnyśmy używać od wczoraj, a tu cisza. a jak my sie spóźnimy z recenzją to każą nam oddawać produkty:/
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:43   #40
zonka50
Raczkowanie
 
Avatar zonka50
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Przyłączam się do testujących

Wczoraj dostałam zestaw color repair - szampon, ekspressowa maseczka i 60-sekundowa terapia. Ale pw do dzisiaj też nie mam.
__________________
zonka50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:46   #41
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Mnie to w ogóle rozbraja, że prawie w każdym teście/konkursie na Wizażu są poślizgi w terminach i 500 niejasności. Przecież wszelkie konkursy i testy to jest reklama, marketing, zdobywanie klientów, dbanie o dobre imię marki itd. Każda firma ma jakiś dział poświęcony tym sprawom, pracowników od tego, przeznacza na to kupę kasy ijest to dla nich ważne, bo powodzenie takich akcji generuje im zyski i rozwój na przyszłość. Dlatego kompletnie nie rozumiem dlaczego te akcje przeprowadzane są tak kulawo. Powinno być wszystko jak w zegarku, idealnie na czas albo jeszcze przed czasem żeby klientka (potencjalna czy rzeczywista) pomyślała "wow ale są super" a nie "no kurde ale dziady...nic nie wiadomo, wszystko opóźnione - nie lubię ich". Gdybym była szefem takiej firmy to pracownicy tego działu od reklamy mieliby jechane po premiach za takie niedociągnięcia :P
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 13:55   #42
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mnie to w ogóle rozbraja, że prawie w każdym teście/konkursie na Wizażu są poślizgi w terminach i 500 niejasności. Przecież wszelkie konkursy i testy to jest reklama, marketing, zdobywanie klientów, dbanie o dobre imię marki itd. Każda firma ma jakiś dział poświęcony tym sprawom, pracowników od tego, przeznacza na to kupę kasy ijest to dla nich ważne, bo powodzenie takich akcji generuje im zyski i rozwój na przyszłość. Dlatego kompletnie nie rozumiem dlaczego te akcje przeprowadzane są tak kulawo. Powinno być wszystko jak w zegarku, idealnie na czas albo jeszcze przed czasem żeby klientka (potencjalna czy rzeczywista) pomyślała "wow ale są super" a nie "no kurde ale dziady...nic nie wiadomo, wszystko opóźnione - nie lubię ich". Gdybym była szefem takiej firmy to pracownicy tego działu od reklamy mieliby jechane po premiach za takie niedociągnięcia :P
święte słowa
gdy zobaczyłam informację o tym teście wysłałam zgłoszenie ot tak i szczerze mówiąc nie liczyłam, że sie załapię. jakie było moje zdziwienie gdy wczoraj dostałam paczkę
i wydawało mi się, że faktycznie takie testy mają jakiś swój rygor
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:00   #43
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sabik86 Pokaż wiadomość
święte słowa
gdy zobaczyłam informację o tym teście wysłałam zgłoszenie ot tak i szczerze mówiąc nie liczyłam, że sie załapię. jakie było moje zdziwienie gdy wczoraj dostałam paczkę
i wydawało mi się, że faktycznie takie testy mają jakiś swój rygor
bo z jednej strony fajnie - dostałaś coś za darmo i się cieszysz, ale wdzięczność ma swoje granice jak jest duże zamieszanie w zasadach testu/ konkursu, nie jesteś pewna co masz robić, wyczekujesz wiadomości, które miały być a ich nie ma, to zaczynasz się denerwować i efekt może być odwrotny: zamiast przekonać się do tej firmy i nabrać do niej sympatii będziesz wkurzona, że Cię olewają i marka będzie Ci się źle kojarzyć...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:25   #44
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Witajcie testerki

Dołączam do Was, jako posiadaczka 2-częściowego czyli niekompletnego zestawu intensive repair
Po jednym użyciu - szampon jak szampon, ale odżywka fajna - wreszcie tafla włosków bez splątania... ale suche są nadal. Zobaczymy jak po kilku użyciach będzie i czy brakujący produkt dotrze, czy zmienią zasady
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:44   #45
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
bo z jednej strony fajnie - dostałaś coś za darmo i się cieszysz, ale wdzięczność ma swoje granice jak jest duże zamieszanie w zasadach testu/ konkursu, nie jesteś pewna co masz robić, wyczekujesz wiadomości, które miały być a ich nie ma, to zaczynasz się denerwować i efekt może być odwrotny: zamiast przekonać się do tej firmy i nabrać do niej sympatii będziesz wkurzona, że Cię olewają i marka będzie Ci się źle kojarzyć...
zgadzam się studiowałam marketing więc wiem coś o tym jak powinno się traktować klienta w takich akcjach i tak szczerze to się zastanawiam czy już zacząć korzystać z zestawu czy poczekać, aż się wszystko wyjaśni
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:50   #46
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sabik86 Pokaż wiadomość
zgadzam się studiowałam marketing więc wiem coś o tym jak powinno się traktować klienta w takich akcjach i tak szczerze to się zastanawiam czy już zacząć korzystać z zestawu czy poczekać, aż się wszystko wyjaśni
Brałam już udział w testach - zwykle wyglądało to podobnie Ostatnio to był balsam Nivea...
Listonosz przyniósł mi paczkę, a ja zastanawiałam sie skąd i z jakiej okazji taki balsam do mnie trafił. Żadnej informacji, żadnej wiadomości, żadnej listy z wynikami - trzeba się uzbroić w cierpliwość, a się wszystko wyjaśni
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:51   #47
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez zonka50 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do testujących

Wczoraj dostałam zestaw color repair - szampon, ekspressowa maseczka i 60-sekundowa terapia. Ale pw do dzisiaj też nie mam.
Ja też wczoraj dostałam ten sam zestaw co Ty. Też 3 produkty. wogóle się nie spodziewałam, że się załapię a i wyników nigdzie nie ma.

No i też nie dostałam jeszcze żadnej wiadomości z linkiem i banerkiem.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:16   #48
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
opublikowanych nie ma ale kurier już paczki rozwoził.
Czyli już kurier raczej nie zawita do nikogo? Wszystko już rozwiezione?
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:31   #49
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Rowniez w dniu wczorajszym otrzymalam paczke =)
zestaw mam różowy, wiec ilość kosmetykow sie zgadza... martwil mnie jedynie brak wiadomości, ale widzę ze ten problem dotyczy nas wszystkie.

W dniu dzisiejszym pisalam maila w sprawie brakujących wiadomości, pod adres otrzymany od aniolka... na chwilę obecna brak odpowiedzi... jak tylko cos dostane to sie z Wami podziele informacjami.
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 15:36   #50
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Czyli już kurier raczej nie zawita do nikogo? Wszystko już rozwiezione?
Chciałabym Ci odpowiedzieć ale nie jeździłam za kurierem i nie wiem ile paczek dostarczył bardzo możliwe, że wysłali już wszystkie.
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:40   #51
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Chciałabym Ci odpowiedzieć ale nie jeździłam za kurierem i nie wiem ile paczek dostarczył bardzo możliwe, że wysłali już wszystkie.
W porządku Głupio zapytałam, ale myślałam, że jesteś poinformowana
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:49   #52
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

U mnie tez kurier był wczoraj i otrzymałam trzy kosmetyki .
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:50   #53
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Odchodząc trochę od tematu zestawów testowych kompletnych bądź nie. Używałyście wcześniejszych linii DOVE do pielęgnacji włosów? Ja tak i byłam nimi zachwycona, miały dla mnie tylko jedną wadę.. przetłuszczały bardzo włosy.
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:52   #54
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Odchodząc trochę od tematu zestawów testowych kompletnych bądź nie. Używałyście wcześniejszych linii DOVE do pielęgnacji włosów? Ja tak i byłam nimi zachwycona, miały dla mnie tylko jedną wadę.. przetłuszczały bardzo włosy.
Ja używałam kiedyś różnych rodzajów, dość często do farbowanych jak farbowałam włosy i mi odpowiadały ich kosmetyki Bardziej z Nivea mi się przetłuszczały niż z Dove. Nie wiem czemu, ale Dove a Nivea to dla mnie prawie takie same firmy w mojej wyobraźni
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:52   #55
zonka50
Raczkowanie
 
Avatar zonka50
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez blodka Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj dostałam ten sam zestaw co Ty. Też 3 produkty. wogóle się nie spodziewałam, że się załapię a i wyników nigdzie nie ma.

No i też nie dostałam jeszcze żadnej wiadomości z linkiem i banerkiem.
Ja tak samo - kurier dzwoni, że ma dla mnie paczkę, a ja myślę czy coś zamawiałam
Dopiero jak otworzyłam, to coś tam zaczęło świtać w blond głowie
__________________
zonka50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 15:57   #56
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Recenzje mamy napisać do 1.06.2014 więc myślę,że do tego czasu zdażymy przetestować wszystkie produkty a z drugiej strony to co takie zużyte miałybyśmy zwracać te produkty ?
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:11   #57
jejwlasnyswiat
Przyczajenie
 
Avatar jejwlasnyswiat
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 26
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Witam wszystkich
Do mnie również dotarła wczoraj paczka z 3 kosmetykami z serii nourishing oil care. Akurat gdy przyszła byłam w pracy, więc odebrał ją mój brat i gdy zadzwonił z pytaniem czy coś zamawiałam, odpowiedziałam, że nie, ale niech otworzy i sprawdzi co tam jest. Gdy powiedział, że kosmetyki do włosów z dove zaczęłam kojarzyć fakty W sumie mogli to lepiej rozegrać informując Nas w jakiś sposób, że zostałyśmy wybrane. Na szczęście uspokoiłyście mnie, bo zaczynałam się stresować, że to tylko do mnie nie dotarła prywatna wiadomość, ale widzę, że wszystkie tak mamy
__________________
jejwlasnyswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:21   #58
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Wszystkie, wszystkie... pozostaje nam chyba jedynie czekać =)
Miejmy nadzieje, ze wiadomości pojawią sie na dniach...

Co do kosmetyków dove juz ich wcześniej uzywalam... co prawda nigdy lini do włosów farbowanych, a serii niebieskiej z tego co widzialam moze włosy lubią ich produkty... mile w dotyku, blyszczace i ladne pachną... zobaczymy jak spisza się te produkty =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:53   #59
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez zonka50 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do testujących

Wczoraj dostałam zestaw color repair - szampon, ekspressowa maseczka i 60-sekundowa terapia. Ale pw do dzisiaj też nie mam.
Ja tez dostałam ten zestaw, no i też brak informacji na maila... Nie wiem czy używac czy nie
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 17:00   #60
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Heh... no właśnie i tu jest pytanie używać, czy nie używać =))
nie ukrywajmy ciężko jest sie powstrzymać od nie wypróbowania nowego kosmetyku, który w dodatku mamy na wyciągnięcie reki =)
Myślę, ze chyba mozemy używać... az tak nie powinni nawalic, żeby teraz kazda musiala zwracać swoj zestaw... przynajmniej mam taka nadzieje =))
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.