Seksowna krew? Zboczenie czy po prostu coś co mnie kręci? :p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-08, 03:50   #1
Cumberbabe
Cumberbitch
 
Avatar Cumberbabe
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Question

Seksowna krew? Zboczenie czy po prostu coś co mnie kręci? :p


Otóż przybywam tutaj z pewnym wątkiem, gdyż zaczęłam się trochę o siebie martwić, czy aby na pewno jestem normalna To nie daje mi spokoju od pewnego czasu, więc postanowiłam się zapytać o waszą skromną, bądź nieskromną opinię


Otóż pociągają mnie ludzie... we krwi. W zasadzie to w czymś przypominającym krew. Nie jest to coś, co jest moim ,,must have'' przy stosunkach[mój TŻ by mnie chyba wygnał ], bo jeszcze nie uprawiałam w ,,tej formie'' seksu, ale nie ukrywam, bardzo mnie ten widok pociąga.


I nie mam na myśli sytuacji, kiedy ktoś kogoś skrzywdził albo komuś coś się stało w realu[byłam w podobnej sytuacji, jeśli chodzi o wypadek i na szczęście kompletnie na mnie to nie działa ]. Mam na myśli filmy, teledyski oraz fotografię, czyli coś co jest ,,ustawione'' i nieprawdziwe. I tylko w sytuacji kiedy ktoś ,,nie cierpi fikcyjnie'', czyli nie płacze, nie boi się itp.


Nie kręci mnie krzywdzenie ludzi ani ich cierpienie, nie, nie, nie


Przykładowo mogłabym wlać do wanny jakąś ciecz, która by zabarwiła wodę na ,,krwawą czerwień'', po czym oblać siebie i mojego TŻ-a, a potem do niej wejść i uprawiać seks Taki jakby ,,seks w wannie pełnej krwi''


Zaczęło się to po obejrzeniu teledysku do ,,Heart Shaped Glasses'' Marylina Mansona Od tamtej pory taki widok na mnie działa i nie mam pojęcia czemu mnie tak bardzo kręci ta ,,krew''


https://www.youtube.com/watch?v=rvf1DMDTosk


Jest wszystko ze mną w porządku czy to już jest może jakieś zboczenie? A może to jakaś forma masochizmu? Chciałabym posłuchać waszej opinii.
__________________
Bez względu na to co zrobisz, ludzie i tak będą cię oceniać, dlatego wyluzuj, rób swoje i tak wszystkich nie zadowolisz
Cumberbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 11:36   #2
Szanelkskc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 18
Dot.: Seksowna krew? Zboczenie czy po prostu coś co mnie kręci? :p

Może po prostu kręci cie kolor czerwony? Słyszałam, że faceci na przykład patrza inaczej na kobiety które maja czerwona sukienke, buty lub płaszcz. To kolor miłości, romansu, podniecenia... jednak krew? Troche brzmi dziwnie, ja bym raczej sie wystraszyła gdyby ktoś mi coś takiego zaproponował. Watpie zeby w praktyce to sie udalo. Czerwona ciecz spływałaby z ciała no chyba że byłaby wystarczajaco gesta

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Powiem ci ze ten teledysk mnie przeraża, jest to strasznie ochydne i brudne...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Zawsze mozesz namowic go na seks podczas miesiaczki :p
Szanelkskc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:33   #3
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Seksowna krew? Zboczenie czy po prostu coś co mnie kręci? :p

https://www.youtube.com/watch?v=Uab2BlDpPxQ
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 19:24   #4
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Seksowna krew? Zboczenie czy po prostu coś co mnie kręci? :p

na początek może czerwona pościel czy płyn do kąpieli? truskawki? czerwony szampan?

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2018-09-15 o 19:25
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 20:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.