Mamusie marcowe 2020 - cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-04, 12:08   #421
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
No niestety, od stycznia to lekarze mają ostateczne słowo i dużo zależy chyba od ich humoru, ten kraj się położniczo uwstecznia...

Na szczęście się udało załatwić wszystko z ordynatorem i mam już wyznaczony termin CC Na 10 marca, szybko myślałam, że będzie bliżej tego 24 To już za tydzień
Super wiadomość!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 13:12   #422
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
U nas nie ma czegoś takiego jak dać na noc na noworodki, każda musi się sama zajmować swoim dzieckiem, bez pomocy partnera, taki PRL style nadal. Ale niby położne dużo pomagają w nocy choć wiadomo, to nigdy nie to samo co mąż pod ręką. Jak rodziłam 4 lata temu w innym szpitalu było to samo (teraz jest inaczej ale mam tam za daleko) więc już powiedzmy jestem na to gotowa, zacinąć zęby i przeżyć.
ciekawe co w przypadku jak mama jest w bardzo złym stanie... moja sąsiadka dostała powikłań po znieczuleniu i najpierw w ogóle się nie dała rady podnieść do pionu a jak już jej to trochę zelżało to się okazało, że ma jakieś problemy z ramionami i nie jest w stanie podnieść rąk. Dobrze, że położne fajne to jakoś dała radę, ale jakby nie to to sobie nie wyobrażam co bym na jej miejscu zrobiła. Dziewczyna przeplakala 2 dni...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 14:51   #423
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
ciekawe co w przypadku jak mama jest w bardzo złym stanie... moja sąsiadka dostała powikłań po znieczuleniu i najpierw w ogóle się nie dała rady podnieść do pionu a jak już jej to trochę zelżało to się okazało, że ma jakieś problemy z ramionami i nie jest w stanie podnieść rąk. Dobrze, że położne fajne to jakoś dała radę, ale jakby nie to to sobie nie wyobrażam co bym na jej miejscu zrobiła. Dziewczyna przeplakala 2 dni...
Ma się dziecko cały czas przy sobie w tym łóżeczku na kółkach tylko położne trzeba wzywać żeby przewinąć/dać nakarmić i tak do czasu jak mama się poczuje lepiej Ale ogólnie mama musi patrzeć i czuwać nad dzieckiem, choćby leżąc obok na łóżku, spać się nie da.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 15:01   #424
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Dziewczyny, czy któraś tak jak ja jest kulinarnie upośledzona w tych ostatnich tygodniach ciąży? Mi ostatnio kompletnie nic w kuchni nie wychodzi, boję się robić najprostsze potrawy, bo przypalam przysłowiową wodę, a wcześniej gotowałam całkiem nieźle albo macie inne dziwne przypadłości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 15:23   #425
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ma się dziecko cały czas przy sobie w tym łóżeczku na kółkach tylko położne trzeba wzywać żeby przewinąć/dać nakarmić i tak do czasu jak mama się poczuje lepiej Ale ogólnie mama musi patrzeć i czuwać nad dzieckiem, choćby leżąc obok na łóżku, spać się nie da.
Przewalone trochę... U nas też były tzw. mydelniczki na dzieci, ale ja wolalam mieć młodego w łóżku tym bardziej, że dzięki temu nie musiałam wstawać co chwilę. Pierwsza noc spał mi na klacie, potem już obok w beciku. W mydelniczce urzadzilam kącik do przewijania tylko. No i musiał tam lądować na wszystkie badania
Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś tak jak ja jest kulinarnie upośledzona w tych ostatnich tygodniach ciąży? Mi ostatnio kompletnie nic w kuchni nie wychodzi, boję się robić najprostsze potrawy, bo przypalam przysłowiową wodę, a wcześniej gotowałam całkiem nieźle albo macie inne dziwne przypadłości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się na końcówce ciąży smak popsuł i nie potrafiłam nic doprawić dobrze. Wszystko doprawial mąż, bo ja się nijak nie mogłam smaku dojesc.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 16:13   #426
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 16:15   #427
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 16:21   #428
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 17:15   #429
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 18:10   #430
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje!
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 18:43   #431
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Przewalone trochę... U nas też były tzw. mydelniczki na dzieci, ale ja wolalam mieć młodego w łóżku tym bardziej, że dzięki temu nie musiałam wstawać co chwilę. Pierwsza noc spał mi na klacie, potem już obok w beciku. W mydelniczce urzadzilam kącik do przewijania tylko. No i musiał tam lądować na wszystkie badania Mi się na końcówce ciąży smak popsuł i nie potrafiłam nic doprawić dobrze. Wszystko doprawial mąż, bo ja się nijak nie mogłam smaku dojesc.
U mnie były te wózki na dziecko poprzednio fajne bo takie z opuszczanym bokiem i mogły robić za coś jak dostawka do łóżka Łatwiej się dziecko sięgało ale były takie tylko na oddziale po CC (SN były osobno i miały "mydelniczki"). Ale teraz w tym szpitalu chyba "mydelniczki" są dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje po raz drugi!
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 20:22   #432
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 20:43   #433
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
U mnie były te wózki na dziecko poprzednio fajne bo takie z opuszczanym bokiem i mogły robić za coś jak dostawka do łóżka Łatwiej się dziecko sięgało ale były takie tylko na oddziale po CC (SN były osobno i miały "mydelniczki"). Ale teraz w tym szpitalu chyba "mydelniczki" są dla wszystkich.







Gratulacje po raz drugi!
E, takie z opuszczanym bokiem to wersja pro u nas wszystkie standardowe, mydelniczkowate
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 05:25   #434
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ehh, no to podobnie jak u mnie. Też mam na skierowaniu "stan po I CC" (powodem była bezskurczowość pierwotna - nie działa na mnie oksytocyna, nie mam naturalnej akcji porodowej jak i nie reaguję na podaną w kroplówce, czekano na akcję aż doszło do zamartwicy - co też jest podane jak powód na skierowaniu), plus spodziewana makrosomia płodu (przewidywana waga ok 4kg co podnosi ryzyko pęknięcia blizny przy próbie SN). Tymczasem w moim szpitalu wyśmiali te wskazania jako "mało istotne" i mam próbować SN bo "jest 10% szans, że się uda". Nie ukrywam, że jestem przerażona i robię co mogę by było to CC, od dziś jestem donoszona i zamiast czekać spokojnie na poród to stresuję się bo nie wiem ani gdzie ani jak będę rodzić...
Super, że u Ciebie nie robili problemów (od stycznia zmieniły się przepisy i uznanie jako wskazanie stanu po I CC zależy od dobrej woli lekarzy).
Naszczęście ja moje cc ustalałam, jeszcze w ubiegłym roku, w sumie sama brałam pod uwagę żeby próbować porodu SN, ale lekarz stanowczo powiedział, że zbyt duże ryzyko w moim przypadku i zalecił cc. Także dlatego obyło się bez takich problemów. Nawet jie zdawałam sobie sprawy, że taka jest teraz sytuacja z cc.

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
No niestety, od stycznia to lekarze mają ostateczne słowo i dużo zależy chyba od ich humoru, ten kraj się położniczo uwstecznia...

Na szczęście się udało załatwić wszystko z ordynatorem i mam już wyznaczony termin CC Na 10 marca, szybko myślałam, że będzie bliżej tego 24 To już za tydzień
Super brawo
No to czekamy na 10go marca.
Ja początkowo miałam mieć cc 5go czyli dziś, ale przyspieszył mi na ostatniej wizycie bo stwierdził, że mogę nie doczekać. Bardzo zależało mi żeby to mój lekarz robił mi cc a nie jakiś przypadkowy na dyżurze.

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będą wprowadzone zakazy chyba bym zwariowała tam bez męża
U nas w szpitalu w czwartek jeszcze nie było tej paniki, mąż był przy mnie przed cięciem i potem na pooperacyjnej. Natomiast w piątek wprowadzono zakaz i to było dla mnie najgorsze.

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
ciekawe co w przypadku jak mama jest w bardzo złym stanie... moja sąsiadka dostała powikłań po znieczuleniu i najpierw w ogóle się nie dała rady podnieść do pionu a jak już jej to trochę zelżało to się okazało, że ma jakieś problemy z ramionami i nie jest w stanie podnieść rąk. Dobrze, że położne fajne to jakoś dała radę, ale jakby nie to to sobie nie wyobrażam co bym na jej miejscu zrobiła. Dziewczyna przeplakala 2 dni...
Miałam podobnie, w drugiej dobie po cc bardzo źle się czułam, z dzieckiem było mi mega ciężko. Ale położne były na tyle miłe, że same proponowały ze wezmą małą bym leżała jak najwięcej na płasko i odpoczywała. Dzieki im za to, bo pewnie inaczej to do dziś bylibyśmy w szpitalu.

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dla porządku : córka ur. 2.03., CC, 2880g i 52cm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 🥰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

My już po pierwszej wizycie położnej śr. Mała ładnie przybiera, a ja walczę z nadmiarem pokarmu.
Wczoraj stanęłam na wadze. Powiem Wam że myślałam że przy drugim to już tak nie zrzucę, bo lata nie te bo brzuch był teraz większy, a tu zaskoczenie. Zostało mi 1 kg a w zasadzie ten kilogram to zawsze miałam więcej w zimie, a jakbym nie patrzeć to jest zima. Brzuch wiadomo jeszcze flak, ale patrzę z nadzieją, że pójdzie gładko tak jak z wagą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 07:51   #435
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Naszczęście ja moje cc ustalałam, jeszcze w ubiegłym roku, w sumie sama brałam pod uwagę żeby próbować porodu SN, ale lekarz stanowczo powiedział, że zbyt duże ryzyko w moim przypadku i zalecił cc. Także dlatego obyło się bez takich problemów. Nawet jie zdawałam sobie sprawy, że taka jest teraz sytuacja z cc.



Super brawo
No to czekamy na 10go marca.
Ja początkowo miałam mieć cc 5go czyli dziś, ale przyspieszył mi na ostatniej wizycie bo stwierdził, że mogę nie doczekać. Bardzo zależało mi żeby to mój lekarz robił mi cc a nie jakiś przypadkowy na dyżurze.



U nas w szpitalu w czwartek jeszcze nie było tej paniki, mąż był przy mnie przed cięciem i potem na pooperacyjnej. Natomiast w piątek wprowadzono zakaz i to było dla mnie najgorsze.



Miałam podobnie, w drugiej dobie po cc bardzo źle się czułam, z dzieckiem było mi mega ciężko. Ale położne były na tyle miłe, że same proponowały ze wezmą małą bym leżała jak najwięcej na płasko i odpoczywała. Dzieki im za to, bo pewnie inaczej to do dziś bylibyśmy w szpitalu.



Gratulacje 🥰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

My już po pierwszej wizycie położnej śr. Mała ładnie przybiera, a ja walczę z nadmiarem pokarmu.
Wczoraj stanęłam na wadze. Powiem Wam że myślałam że przy drugim to już tak nie zrzucę, bo lata nie te bo brzuch był teraz większy, a tu zaskoczenie. Zostało mi 1 kg a w zasadzie ten kilogram to zawsze miałam więcej w zimie, a jakbym nie patrzeć to jest zima. Brzuch wiadomo jeszcze flak, ale patrzę z nadzieją, że pójdzie gładko tak jak z wagą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi również waga super spada na brzuchu nie mam w sumie flaka tylko jest mniej jędrny, nie mam na co narzekac, bo jedrnośc ciała się wyrobi po pologu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 09:19   #436
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

W moim szpitalu juz zakaz odwiedzania na wszystkich oddzialach

Dzis dostalam juz dwa zapytania czy jeszcze chodze?? A gdzie do konca marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 11:27   #437
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Ja też ładnie zrzucam wagę i brzuch. Już mam prawie taki jak przed ciążą, co mnie bardzo cieszy. Nawal też już chyba mam za sobą, bo widzę, że tylko wtedy mnie piersi bolą jak młody pośpi dłużej niż te 2,5h.
Jesteśmy po trzeciej wizycie położnej, wszystko pięknie. Młody też juz dobił do wagi urodzeniowej, a dziś w nocy odpadła pepowina

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2020-03-05 o 11:30
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 12:31   #438
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Jakaś taka cisza tu panuje chodzi mi o rodzenie....
Jak śledziłam inne wątki to z początkiem miesiąca był BUM a u nas spokój
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 13:02   #439
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jakaś taka cisza tu panuje chodzi mi o rodzenie....
Jak śledziłam inne wątki to z początkiem miesiąca był BUM a u nas spokój
Wydaje mi się, że to cisza przed burzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 13:04   #440
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to cisza przed burzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sama z chęcią rozpętałabym tą burzę
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 13:09   #441
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość

Sama z chęcią rozpętałabym tą burzę
Oj ja też, a jeszcze 2 tygodnie do terminu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 14:18   #442
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Hej. Dziś powinnam urodzić, a nic na to nie wskazuje

W niedzielę pełnia, może się posypią porody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 11:29   #443
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Dzień dobry
Dzisiaj wizyta i Zobaczymy czy coś ruszyło
Kiepsko coś się dzisiaj czuje, niedobrze mi i jakoś tak bez sił jestem
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 13:22   #444
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Hej, teoretycznie mialam dzisiaj ostatnia wizyte przedporodowa, w niedziele mam termin, ale jesli nic nie ruszy przez weekend to od poniedzialku krotkie kontrole co 2 dni. Synek wazy okolo 3600 , szyjka miekka, rozwarcie na palec, na ktg pokazaly sie jakies lagodne skorcze ale sa bezbolesne . Mam nadzieje, ze zaczne nowy tydzien juz z dzieckiem na rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 19:15   #445
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez marles86 Pokaż wiadomość
Hej, teoretycznie mialam dzisiaj ostatnia wizyte przedporodowa, w niedziele mam termin, ale jesli nic nie ruszy przez weekend to od poniedzialku krotkie kontrole co 2 dni. Synek wazy okolo 3600 , szyjka miekka, rozwarcie na palec, na ktg pokazaly sie jakies lagodne skorcze ale sa bezbolesne . Mam nadzieje, ze zaczne nowy tydzien juz z dzieckiem na rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miekka szyjka jakies rozwarcie to juz progres. Trzymam kciuki za szybka akcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 07:16   #446
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Nikt? Nic? Hmmmmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 08:20   #447
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Zaglądam też co chwilę, czy któraś już nie rodzi.
Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki!

My dziś jakiś kryzys nocny... jeść chciał co pół godziny. Co zasnęłam to pobudka. Nawet mąż już się z nami budził i go przewijal, żebym chociaż 5 minut dłużej pospała.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 08:39   #448
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Chciałabym urodzić, ale nic się nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 09:30   #449
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

My wczoraj na wizycie, ale w sumie brak informacji, tylko że Mała ma ok. 3500 - 3600 g, i że wszystko w porządku..
A no i wprowadzili u mnie w szpitalu zakaz odwiedzin.. Ktos wie, czy to również oznacza poród bez TŻta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 09:35   #450
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
My wczoraj na wizycie, ale w sumie brak informacji, tylko że Mała ma ok. 3500 - 3600 g, i że wszystko w porządku..
A no i wprowadzili u mnie w szpitalu zakaz odwiedzin.. Ktos wie, czy to również oznacza poród bez TŻta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba zależy od szpitala. Wiem, że w niektórych jest zakaz porodów rodzinnych, a w innych jest wprawdzie zakaz odwiedzin, ale partner może być obecny na porodówce. Może zadzwoń tam? Będziesz wiedziała na co się przygotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-12 23:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.