Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 21:42   #4981
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu ciachnęła i jak najszybciej pozbyła się już farbowańców a potem już na spokojnie zapuszczała i cieszyła się długością. Ale też rozumiem Cię, że cieszą Cię dłuższe włosy i ciężko je tak ciachać
Uwielbiam długie włosy i w takich najlepiej wyglądam i świetnie się z nimi czuję. Wszystkich raczej na pewno jeszcze nie zetnę, ale może skuszę się na ok. 5cm do ścięcia Te farbowane końcówki są takie liche, prawie przeźroczyste i powoli mnie dobijają. Chociaż i tak dobrze, że się nie łamią ani nie rozdwajają. Naturalne końce są znacznie grubsze i mocniejsze.
Ale i tak chyba ciachnę dopiero po tej serii picia drożdży, bo chcę sprawdzić ile urosną mi przez całą kurację. Do końca zostało mi 40 dni, czyli miesiąc z kawałkiem. Zaraz wypiję 60. kubek Kto wie, może do tego czasu namyślę się i jednak zetnę wszystkie farbowane?
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-12-30 o 21:46
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:44   #4982
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Lo jezu, podziwiam za drozdze, mnie to, zeby wolami ciagneli, przez gardlo mi to nie przejdzie.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:45   #4983
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Lo jezu, podziwiam za drozdze, mnie to, zeby wolami ciagneli, przez gardlo mi to nie przejdzie.
Mnie nawet smakują Ja tak myślałam o glutku lnianym, ale teraz to dla mnie no problem
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:50   #4984
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Swan999 jak jesteś w czasie kuracji drożdżowej i chcesz sprawdzić efekty to faktycznie poczekaj do jej zakończenia z obcięciem.
Ja się biczuje w myslach bo wiem, że też już powinnam te ochłapy podciąć, ale zawsze coś mi odbija, że może jednak nie

Też szczerze podziwiam za picie drożdży, ja nigdy nawet nie próbowałam bo mam już na sama myśl taki odruch ... wymiotny nie wiem czemu, ale jak komuś one pasują to fajnie ma, bo zawsze może akurat ich picie spowoduje szybszy przyrost
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:54   #4985
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja pokrzywe pije, ale od niej mi sie raczej zagescily bejbikami niz urosly Mam nadzieje, ze nie zostane skazana na banicje za uzycie szamponetki?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:56   #4986
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja pokrzywe pije, ale od niej mi sie raczej zagescily bejbikami niz urosly Mam nadzieje, ze nie zostane skazana na banicje za uzycie szamponetki?
Na banicje nie, ale karny dostaniesz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:57   #4987
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Na banicje nie, ale karny dostaniesz
Przyjmuje z pokora Nerwy mi odpuscily, moge w spokoju dalej zapuszczac jak sie zmyje
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 22:02   #4988
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Swan999 jak jesteś w czasie kuracji drożdżowej i chcesz sprawdzić efekty to faktycznie poczekaj do jej zakończenia z obcięciem.
Ja się biczuje w myslach bo wiem, że też już powinnam te ochłapy podciąć, ale zawsze coś mi odbija, że może jednak nie

Też szczerze podziwiam za picie drożdży, ja nigdy nawet nie próbowałam bo mam już na sama myśl taki odruch ... wymiotny nie wiem czemu, ale jak komuś one pasują to fajnie ma, bo zawsze może akurat ich picie spowoduje szybszy przyrost
Zrobiłam fotkę przed rozpoczęciem kuracji, to fajnie było by zrobić i po niej, żeby sprawdzić rzeczywiste efekty

Ja na początku, prawie dwa lata temu trochę broniłam się przed rozpoczęciem pierwszej serii. Ale miałam dużo determinacji, bo akurat zaczynałam zapuszczać naturalki. I tak z przerwami piję do dzisiaj. Już kiedyś pisałam, że drożdże to mój najlepszy przyśpieszacz

Może podetnij chociaż troszkę, to wyjdzie włosom na dobre

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja pokrzywe pije, ale od niej mi sie raczej zagescily bejbikami niz urosly Mam nadzieje, ze nie zostane skazana na banicje za uzycie szamponetki?
Mnie coś po pokrzywie ostatnim razie strasznie wysypywało więc przerwałam. Wiem, że niby oczyszczanie organizmu itp., ale coś za długo to trwało.

Najpierw zobaczymy czy szamponetka się zmyje A tak poważnie to oczywiście, że Ciebie nie wygnamy z wątku (przynajmniej z mojej strony)
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 22:06   #4989
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja piłam pokrzywe niespełna miesiąc, potem musiałam przerwać, bo brałam mase leków i nie wiedziałam czy ona mi nie koliduje. I w sumie do niej nie wóciłam. Pewnie dlatego, że w sumie nie widziałam żadnych efektów po niej - ani pozytywnych ani negatywnych Chociaż może dlatego, że była któtko stosowana.
Ostatnio mam na twarzy wysyp chrost, jak nastolatka - już dawno nie miałam i nie wiem po czym, choć podejrzewam słodycze
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 22:29   #4990
Wanda85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Lo jezu, podziwiam za drozdze, mnie to, zeby wolami ciagneli, przez gardlo mi to nie przejdzie.
Ja nie mam najmniejszego problemu, tylko mi się robić nie chce
Wanda85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 08:32   #4991
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez theunlike Pokaż wiadomość
patrzcie jak mi paczke zapakowali :p myslalam, ze zamowienia pomylili!
Siedze z szamponetka na glowie i choc to pewnie dziwnie brzmi, poczulam sie lepiej jakos tak. To uczucie, ze jak przy strzyzeniu czy farbowaniu, ze to ja mam pelna kontrole i to ja o sobie decyduje.
<3

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
I mam za duzo baby hair. Powinnam sie cieszyc, ale ta aureola mnie dobija.
mnie moje też doprowadzają do pasji, wyglądają idiotycznie, takie pogniecione są w stosunku do reszty włosów :/. tylko tż się podobają, ale jemu podobają się moje przeproteinowane ostatnio włosy, więc się nie liczy
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 09:01   #4992
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Moje urosły przez 3,5 tygodnia o 1,5 cm. Chyba nie jest to zły wynik Tak jak mówiłam, pewnie do soboty urosną do tych 1.8 cm na miesiąc. To jest dość motywujące Tym bardziej, że ktoś pisał, że zima to najlepszy czas na zapuszczanie odrostu, bo czapki itp. a potem to już pewnie słonko zrobi wiele. Ja tylko nerwowo dziś je przeglądałam czy nie mam tych siwych. Póki co tylko te standardowe 3 na czubku głowy i tyle... Wyrywam je namiętnie co jakiś czas hahaah. Nawiasem mówiąc nieźle się włosy zmieniają jak siwieją. Moje są takie nijakie, pogniecione te siwe. Wątpliwa sprawa, że po 40 będę mieć dalej loki
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 09:19   #4993
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Lo jezu, podziwiam za drozdze, mnie to, zeby wolami ciagneli, przez gardlo mi to nie przejdzie.
to tak jak ja, kilka dni nawet je piłam, ale tak się męczyłam, że szkoda gadać smak mają dla mnie straszny ale nie ma co się przejmować, jest trochę tych naturalnych suplementów do wypróbowania.
Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Uwielbiam długie włosy i w takich najlepiej wyglądam i świetnie się z nimi czuję. Wszystkich raczej na pewno jeszcze nie zetnę, ale może skuszę się na ok. 5cm do ścięcia Te farbowane końcówki są takie liche, prawie przeźroczyste i powoli mnie dobijają. Chociaż i tak dobrze, że się nie łamią ani nie rozdwajają. Naturalne końce są znacznie grubsze i mocniejsze.
Ale i tak chyba ciachnę dopiero po tej serii picia drożdży, bo chcę sprawdzić ile urosną mi przez całą kurację. Do końca zostało mi 40 dni, czyli miesiąc z kawałkiem. Zaraz wypiję 60. kubek Kto wie, może do tego czasu namyślę się i jednak zetnę wszystkie farbowane?
doskonale Cię rozumiem, mam już dosyć tych nijakich sztywnych końcówek, nic im nie pasuje, a za kilja dni będzie u mnie 20miesiecy bez farbowania i tak biję się z myślami czy ścinać czy jeszcze czekać. lepiej mi w dłuższych włosach, krótkie bywają niewygodne i mój Tż też mnie do tego wszystkiego namawia żebym trochę poczekała z obcinaniem aale.. jak pomyślę, że mogłabym już lada chwila mieć wszystkie swoje..
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Moje urosły przez 3,5 tygodnia o 1,5 cm. Chyba nie jest to zły wynik Tak jak mówiłam, pewnie do soboty urosną do tych 1.8 cm na miesiąc. To jest dość motywujące Tym bardziej, że ktoś pisał, że zima to najlepszy czas na zapuszczanie odrostu, bo czapki itp. a potem to już pewnie słonko zrobi wiele. Ja tylko nerwowo dziś je przeglądałam czy nie mam tych siwych. Póki co tylko te standardowe 3 na czubku głowy i tyle... Wyrywam je namiętnie co jakiś czas hahaah. Nawiasem mówiąc nieźle się włosy zmieniają jak siwieją. Moje są takie nijakie, pogniecione te siwe. Wątpliwa sprawa, że po 40 będę mieć dalej loki
ładnie rosną pomagasz im? co do siwych to racja, są czasem zupełnie inne, moja mama z natury ma włosy puszące się i mocno falowane, a siwe rosną jej grube, sztywne i proste jak druty
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 09:43   #4994
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Moje urosły przez 3,5 tygodnia o 1,5 cm. Chyba nie jest to zły wynik Tak jak mówiłam, pewnie do soboty urosną do tych 1.8 cm na miesiąc. To jest dość motywujące Tym bardziej, że ktoś pisał, że zima to najlepszy czas na zapuszczanie odrostu, bo czapki itp. a potem to już pewnie słonko zrobi wiele. Ja tylko nerwowo dziś je przeglądałam czy nie mam tych siwych. Póki co tylko te standardowe 3 na czubku głowy i tyle... Wyrywam je namiętnie co jakiś czas hahaah. Nawiasem mówiąc nieźle się włosy zmieniają jak siwieją. Moje są takie nijakie, pogniecione te siwe. Wątpliwa sprawa, że po 40 będę mieć dalej loki
Niezły przyrost, to wcale nie jest mało
Ja siwych nie wyrywam już. Teraz mam jednego na grzywce, ale udaję, że go nie widzę


Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
to tak jak ja, kilka dni nawet je piłam, ale tak się męczyłam, że szkoda gadać smak mają dla mnie straszny ale nie ma co się przejmować, jest trochę tych naturalnych suplementów do wypróbowania.

doskonale Cię rozumiem, mam już dosyć tych nijakich sztywnych końcówek, nic im nie pasuje, a za kilja dni będzie u mnie 20miesiecy bez farbowania i tak biję się z myślami czy ścinać czy jeszcze czekać. lepiej mi w dłuższych włosach, krótkie bywają niewygodne i mój Tż też mnie do tego wszystkiego namawia żebym trochę poczekała z obcinaniem aale.. jak pomyślę, że mogłabym już lada chwila mieć wszystkie swoje..
Masz rację, jeśli nie możesz pić drożdży to nie ma sensu się katować, jest wiele innych sposobów

Ja się jeszcze waham z ostatecznym ścięciem, ale też już mam dosyć. Najdłużej poczekam, aż minie mi 2,5 roku bez farbowania.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-12-31 o 09:44
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 09:58   #4995
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Ale i tak chyba ciachnę dopiero po tej serii picia drożdży, bo chcę sprawdzić ile urosną mi przez całą kurację. Do końca zostało mi 40 dni, czyli miesiąc z kawałkiem. Zaraz wypiję 60. kubek Kto wie, może do tego czasu namyślę się i jednak zetnę wszystkie farbowane?
Możesz mi zdradzić jak dokładnie je pijesz. Dawniej stosowałam jako kurację przeciwtrądzikową ale towarzyszący temu wysyp mnie zniechęcił. Teraz już się obawiam pić na sam porost,bo buzię już doprowadziłam do ładu
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:38   #4996
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Możesz mi zdradzić jak dokładnie je pijesz. Dawniej stosowałam jako kurację przeciwtrądzikową ale towarzyszący temu wysyp mnie zniechęcił. Teraz już się obawiam pić na sam porost,bo buzię już doprowadziłam do ładu
Zalewam 1/3 kostki wrzątkiem i piję bez żadnych dodatków
Tym razem miałam mały wysyp, był krótki i szybko minął. Co prawda i tak wyskakują mi jakieś niespodzianki, ale taki już "urok" mojej cery.

Dziewczyny kończy się nam ta część wąteku Która z nas zakłada nowy?
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-12-31 o 10:39
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:45   #4997
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Zalewam 1/3 kostki wrzątkiem i piję bez żadnych dodatków
Tym razem miałam mały wysyp, był krótki i szybko minął. Co prawda i tak wyskakują mi jakieś niespodzianki, ale taki już "urok" mojej cery.

Dziewczyny kończy się nam ta część wąteku Która z nas zakłada nowy?
Z nowym wątkiem w Nowy Rok ruszymy
No może Ty byś założyła
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:47   #4998
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość


Mnie tak samo, dlatego mi. zrezygnowałam z olejowania na chwilę. Hehe bardzo śmiesznie ta "otoczka" u mnie wyglada i ciężko ją okiełznać
U mnie wysyp baby hair jest po siemieniu, szybciej nie rosną, ale jest ich więcej
Do tego łykam skrzyp+pokrzywę+wit.z grupy B (w pierwszym tygodniu miałam po tym mega wysyp, MEGA), ale nieregularnie, bo ciągle zapominam
Właśnie siedzę z niebieskim tonerem na włosach (omijam odrost, bo raz miałam po nim srebrne włosy, takie ciemniejsze), końce pięknie chwyta na stalowo dlatego chciałabym rozjaśnić farbowańce i pielęgnować kolor tym tonerem, bo wychodzi piękny srebrno-stalowy ale boję się seledynowych pasemek

Jak tam przygotowania do Sylwestra? Kaguya kupiła małą czarną nie wierzę, bo zwykle nie noszę sukienek. No i nareszcie wyglądam na swój wiek, bo wszyscy dają mi mniej

Laseczki, zakładajcie nowy wątek, ten zamykam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:49   #4999
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Z nowym wątkiem w Nowy Rok ruszymy
No może Ty byś założyła
Fajnie się złożyło
Mogę ja założyć jeśli nie macie nic przeciwko Zaraz to zrobię i podrzucę linka do nowej części.

Klik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794868
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-01-03 o 19:28
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 10:58   #5000
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

z ciekawości kupiłam barwę tak zachwalaną tutaj, ciekawe, jak wpłynie na kłaki.

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.