Mydło Boniderm uzywał ktos?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 16:40   #1
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242

Mydło Boniderm uzywał ktos?:)


hej mam pytanie czyuzywal ktos mydla Boniderm? chcialabym o kupic poniewaz mam problemy z cera(tradzik wagry swiecenie sie skory przebarwienia) czy mozna go uzywac z jakims kremem np. Soraya care control radukujacy blizny i zmiany potradzikowe. kupilam go dopiero i nie wiem czy jest jeszcze dobry ale sprobuje kolezanka ma go i mowi ze jest swietny, moze ktos uzywal takze i jego? poniewaz mam blizny po tradziku i przebarwiena moze ktos poradzilby mi co mam z tym robic? z gory dziekuje za pomoc
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:24   #2
izis888
Zakorzenienie
 
Avatar izis888
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mydło Boniderm uzywał ktos?:)

Używam BOnidermu od jakichś 2 tygodni. Konsystencja faktycznie nieciekawa, ale to akurat jest najmniej istotne kiedy chodzi o trądzik, przynajmniej ja tak sądzę. Otóż zaraz po użyciu czuję dziwne ściągnięcie skóry na czole (tylko na czole chociaż używam na całej twarzy) ale póżniej przeważnie używam jeszcze kremu matującego np clear&clear i znika to uczucie.
Moja cera ogólnie jest jak NIGDY w niezłym stanie, zawsze była nieładnie niby tłusta, a zarazem łuszcząca się. Teraz może i miejscami (w miejscach zaskórników się lekko łuszczy) ale gdzie indziej nie.
Ciekawe jest to- dla mnie bardzo ważne, ponieważ niestety czasem posuwam się do wyciskania pryszczy(choć wiadomo że to do niczego dobrego nie prowadzi) to po tym jak użyję tego mydła pryszcze szybko się zmniejszają wysuszają!!!
Zmniejsza też dość widoczność porów
__________________
wymiana kwiecień 2016

kosmetyki
izis888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.